Hij heeft gewoon erkend dat hij fout zat door geld te pakken waar hij geen recht op had, omdat het van de stichting was.quote:Op woensdag 14 mei 2025 00:24 schreef Bananenbennie het volgende:
[..]
Waarom vraag je dit aan mij? Nooit aan ze gedoneerd en ik heb geen flauw idee verder aangezien het nog voor de rechter moet komen. Mensen die er vertrouwen in hadden hebben vrijwillig gedoneerd en nu ze vastzitten kunnen ze niet verder met hun werkzaamheden. In die zin heeft de gevestigde orde bereikt wat ze wilden bereiken. Of ze het anders wel hadden kunnen waarmaken is een tweede.
Ach het AD, het clubblaadje van de NCTV. Niet netjes de gerechtelijke uitspraak afwachten, niet netjes aan hoor en wederhoor doen, maar meteen lekker de publieke opinie beïnvloeden. Jij bent er zo te zien niet ongevoelig voor, wat dat betreft missie geslaagdquote:Op woensdag 14 mei 2025 00:47 schreef capricia het volgende:
[..]
Hij heeft gewoon erkend dat hij fout zat door geld te pakken waar hij geen recht op had, omdat het van de stichting was.
Het geld van de Kuitjes is gewoon weg.
Hij haalde met zijn stichting "Buitenparlementaire Onderzoekscommissie" minimaal 380.000 euro aan donaties op. Daarvan gaf hij 64.056 euro uit in het buitenland en maakte 22.507 euro over aan deurwaarders. Zijn vrouw ontving 86.728 euro en zijn dochter Jade kreeg 50.610 euro. Bij zijn zoon op Aruba zou 33.456 euro aan donatiegeld terecht zijn gekomen. Dat blijkt uit stukken van het openbaar ministerie.
Hij is nu aangehouden op verdenking van oplichting, witwassen en verduistering. De curator verwacht dat het geld niet meer terug te halen is. Pieter leeft van een uitkering en het geld is gewoon weg.
De oplichter.
Open een ander topic over deze onzin. Dit topic gaat over die fijne spuitjes.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:52 schreef capricia het volgende:
[..]
Hoeveel heb jij gedoneerd dan?
Want alle donaties voor die beloofde tribunalen staan natuurlijk onaangeraakt te wachten tot die tribunalen beginnen. Met een deugdelijke boekhouding.
Het is nooit voor prive doeleinden gebruikt en er is nooit een greep in gedaan door deze figuren.
Ja de covid periode hier op Fok herinner ik mij nog levendigquote:Op woensdag 14 mei 2025 06:28 schreef NatteLont het volgende:
[..]
Open een ander topic over deze onzin. Dit topic gaat over die fijne spuitjes.
Ja de covid periode hier op Fok herinner ik mij nog levendigquote:Op woensdag 14 mei 2025 06:28 schreef NatteLont het volgende:
[..]
Open een ander topic over deze onzin. Dit topic gaat over die fijne spuitjes.
Niet alleen op Fok maar de gehele samenleving.quote:Op woensdag 14 mei 2025 07:58 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ja de covid periode hier op Fok herinner ik mij nog levendig
:x
Dat beerputje mag ook gerust es geopend worden.quote:Ursula von der Leyen krijgt ongelijk in zaak rond vrijgave geheime sms'en over aankoop coronavaccins
Een journaliste van de New York Times vroeg bij de Commissie alle sms’en gedurende anderhalf jaar op tussen von der Leyen en Albert Bourla, de algemeen directeur van pharmabedrijf Pfizer. Ze onderhandelden op die manier over de aankoop van coronavaccins. De EU bestelde uiteindelijk 900 miljoen vaccins voor 35 miljard euro.
https://www.msn.com/nl-be(...)a650a3f2fbf29c&ei=14
Mooie links om totaal te negeren als geprikte.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 20:25 schreef -jos- het volgende:
[ x ]
[ x ]
De NAVO-doctrine voor StratCom, PsyOps en Info Ops: Battle for the Hearts & Minds
De NAVO heeft sinds tien jaar een netwerkorganisatie opgetuigd voor psychologische oorlogsvoering
https://bomenenbos.substa(...)voor-stratcom-psyops
Lareb, VWS, RIVM en CBS frustreren elk onderzoek dat een verband zou kunnen aantonen tussen oversterfte en de coronavaccins. Toen deze vaccins hun intreden deden, gebeurde het omgekeerde.
https://bomenenbos.substack.com/p/maat-en-meester
Wordt de oversterfte stilletjes genormaliseerd?
https://deanderekrant.nl/(...)tjes-genormaliseerd/
Paradoxical increase in global COVID-19 deaths with vaccination coverage: World Health Organization estimates (2020–2023)
https://journals.sagepub.com/doi/10.1177/09246479251336610
Als je je toch al hebt laten injecteren dan sluit je je daar voor af. Het lijkt op een soort van hypnose.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 20:43 schreef Bananenbennie het volgende:
[..]
Zitten ze daar op dit soort info te wachten?
Je bent dus blij dat een kritisch geluid weg is. Als er niks aan de hand was met het hele coronabeleid dan is er toch ook niks om voor te vrezen? Blijkbaar ben je toch bang dat er narigheid naar boven komt, anders zou je niet zo reageren.quote:
Ik heb geen enkel vertrouwen in Gideon zijn onpartijdigheid. Er is al een opvolger gekozen van de BBB en ondanks dat ik haar niet ken zal dit de kwaliteit van de parlementaire enquêtecommissie alleen maar ten goede komen.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 22:30 schreef Bananenbennie het volgende:
[..]
Je bent dus blij dat een kritisch geluid weg is. Als er niks aan de hand was met het hele coronabeleid dan is er toch ook niks om voor te vrezen? Blijkbaar ben je toch bang dat er narigheid naar boven komt, anders zou je niet zo reageren.
Je gaat niet in op wat ik zeg.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 22:47 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ik heb geen enkel vertrouwen in Gideon zijn onpartijdigheid. Er is al een opvolger gekozen van de BBB en ondanks dat ik haar niet ken zal dit de kwaliteit van de parlementaire enquêtecommissie alleen maar ten goede komen.
Jawel. Jij begreep mijn antwoord alleen niet.quote:
Nee, die conclusie van jou is fout. Ik ben blij dat zo'n bevooroordeeld iemand als Gideon weg is. Zijn oordeel is voor mij waardeloos. De commissie word er zo alleen maar beter op en ik verwacht geen schokkende uitkomst van hun onderzoek.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 22:30 schreef Bananenbennie het volgende:
Je bent dus blij dat een kritisch geluid weg is. Als er niks aan de hand was met het hele coronabeleid dan is er toch ook niks om voor te vrezen?
Lareb zegt dat de data niet geschikt is om oorzakelijke verbanden te leggen, iets wat Meesters juist wilt doen. Lareb heeft hierin gelijk, de data van Lareb is gewoon niet geschikt om oorzakelijke verbanden aan te tonen, en correlaties kun je altijd wel vinden.quote:Op
woensdag 21 mei 2025 20:47 schreef Bananenbennie het volgende:
Het Lareb wil de vaccindata niet met professor Ronald Meester delen. Hebben ze wat te verbergen ofzo![]()
[ afbeelding ]
Dat is wel een heel erg slecht stuk.quote:Op woensdag 21 mei 2025 22:51 schreef Bananenbennie het volgende:
De COVID-19-sterfte is paradoxaal toegenomen in het vaccinatietijdperk, vooral in regio's met een hogere vaccinatiegraad.
https://journals.sagepub.com/doi/10.1177/09246479251336610
Toen men begon met vaccineren, hadden eigenlijk nog maar weinig mensen covid gehad. Daar corrigeren ze niet voor. Ook corrigeren ze niet voor het feit dat in Afrika er veel minder gediagnosticeerd wordt. Ik kan me nog een studie herinneren die lijken in een mortuarium in Zambia checkte op Covid, en vond dat veel van die mensen Covid hadden toen ze overleden, en vaak ook symptomen hadden die gerelateerd konden worden aan Covid, maar geen van die mensen was voor het overlijden gediagnosticeerd met Covid.quote:COVID-19 deaths were compared between the pre-vaccines and vaccination eras to observe how vaccination impacted COVID-19 death trajectory worldwide during the pandemic emergency.
Results
COVID-19 deaths increased with vaccination coverage ranging from 43.3% (Africa) to 1275.0% (Western Pacific). The Western Pacific (1.5%) and Africa (3.8%) regions contributed least to the global cumulative COVID-19 deaths pre-vaccines, while the Americas (49.9%) and Europe (27.6%) had the highest counts. The Americas (39.8%) and Europe (34.1%) accounted for >70% of global COVID-19 deaths despite high vaccination, and the percentage increase in COVID-19 mortality and the percentage of person’s ≥65 years were significantly correlated (0.48) in Africa.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |