Ik kreeg veel rotzooi van Lincoln project binnen of die soyboy Rupar.quote:Op dinsdag 19 november 2024 15:06 schreef epicbeardman het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is mijn feed, linkse drek en bedreigingen. Types zoals Anne Fleur Dekker.
Ik volgde vooral niet-politieke accounts, maar zelfs die werden vershittificeerd als er ook maar iets in stond dat op te vatten is al 'woke'. Dan heb ik op een gegeven moment ook iets van get a life, niet alles draait om jouw obsessie.quote:Op dinsdag 19 november 2024 15:05 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Ik volg van alles en ja bij de Amerikaanse verkiezingen ook wat rechtste engnekken bekeken omdat ik gewoon wilde weten wat er speelde. Vervolgens raak je dus zo makkelijk in deze rabbit hole van desinformatie.
Overigens ben ik met Bluesky ook snel klaar als dit veel te veel de extreem linkse kant opgaat hoor. Maar een goede discussie plek tegenwoordig op internet vinden is een zeldzaamheid. Moet zeggen dat het Fok forum voor mij nog steeds de beste plek is, op 1a 2% van de users na.
Kortom het is het oude Twitter en mensen die wel geconfronteerd willen worden met andere denkbeelden doen er goed aan om bleusky te vermijden.quote:Op dinsdag 19 november 2024 15:02 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Correct.
Er zijn daar meer voorbeelden van te vinden. BlueSkye vormt een (radicaal) progressief linkse echokamer, waar gefrustreerde (Amerikaanse) progressieven heen zijn gegaan na de recente Amerikaanse verkiezingen.
Het beleid is daar dat je over bepaalde groepen van alles kan zeggen en over andere groepen niets. En tevens is het natuurlijk strafbaar om de menselijke biologie te benoemen. Iets dat je bij de vorige gezaghebbers op Twitter ook al geregeld tot een ban wist te leiden, want oh jee er zou maar iemand benoemen dat bijvoorbeeld Elliot Page een vrouw is.
Graag. Die hebben daarvoor X gekregen.quote:Op dinsdag 19 november 2024 15:11 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Kortom het is het oude Twitter en mensen die wel geconfronteerd willen worden met andere denkbeelden doen er goed aan om bleusky te vermijden.
Daar word je oprecht niets wijzer van.
Prima toch, dat is de vrijheid die we hebben (iets waar onze MAGA schreeuwers zo voor strijden). Maar het zijn uitgerekend deze mensen die ontzettend butthurt zijn omdat er nu een alternatief is.quote:Op dinsdag 19 november 2024 15:11 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Kortom het is het oude Twitter en mensen die wel geconfronteerd willen worden met andere denkbeelden doen er goed aan om bleusky te vermijden.
Daar word je oprecht niets wijzer van.
Was dit voorheen bij Twitter dan anders? Toen werd het ook gerund door (quasi) miljonairs met een miljardair als eigenaar.quote:Op dinsdag 19 november 2024 15:16 schreef Simmertje het volgende:
Sowieso niet zo fijn dat iemand die momenteel ontzettend veel macht en geld heeft de eigenaar is van zo'n platform.
Het staat je vrij om naar BleuSky te vertrekken. Ik vind het alleen een zeer zwakke move omdat je zo laat zien dat je niet in staat bent om andere ideeën tot je te nemen. Je voelt je veiliger in een echokamer omdat je daar nooit tegengesproken zal worden. En mocht je een keer tegengesproken worden dan heb je een paar mods die je politieke tegenstander wel even uitschakelen.quote:Op dinsdag 19 november 2024 15:14 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Prima toch, dat is de vrijheid die we hebben (iets waar onze MAGA schreeuwers zo voor strijden). Maar het zijn uitgerekend deze mensen die ontzettend butthurt zijn omdat er nu een alternatief is.
Kan niet spreken voor iedereen die vertrokken is van X de laatste weken (ik zit overigens nog wel gewoon op X). Maar ik denk dat een grote groep mensen, waaronder ikzelf, opzoek zijn naar een gezonde discussie.quote:Op dinsdag 19 november 2024 15:19 schreef HowardRoark het volgende:
Ik denk dat de vraag vooral is: waarom is een aanzienlijk deel van de progressieven zo snel getriggerd dat men niet meer op X actief kan blijven? En de reden is natuurlijk dat men daar berichten ziet die men niet bevalt.
Wat veel progressieven graag willen is scrollen, scrollen en scrollen en alleen maar posts zien waarin hun eigen wereldbeeld bevestigd wordt. En zodra er tegenspraak is, bijvoorbeeld over migratie of de genderideologie, dan is dat racisme, xenofobie en transhaat en dat dient verwijderd te worden. En op X wordt dit niet meer gedaan, dus vertrekken zulke mensen zelf maar.
[..]
Was dit voorheen bij Twitter dan anders? Toen werd het ook gerund door (quasi) miljonairs met een miljardair als eigenaar.
De tweede tweetquote:
Wat is dat nou weer voor een geleuter? Als jij een groep mensen met elkaar ziet praten begin je dan ook te gillen dat dat een echokamer is omdat ze elkaar niet verrot schelden?quote:Op dinsdag 19 november 2024 15:22 schreef Chivaz het volgende:
Ik vind het alleen een zeer zwakke move omdat je zo laat zien dat je niet in staat bent om andere ideeën tot je te nemen.
Waar heb ik het over tegengesproken worden? Volgens mij ben ik vrij duidelijk geweest, ik ben juist opzoek naar een goeie discussie of debat. Maar dat is onmogelijk in de huidige staat van X. Een normaal debat heeft regels om orde te kunnen houden. Dat kun je censuur noemen, maar dat zie ik toch echt anders.quote:Op dinsdag 19 november 2024 15:22 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Het staat je vrij om naar BleuSky te vertrekken. Ik vind het alleen een zeer zwakke move omdat je zo laat zien dat je niet in staat bent om andere ideeën tot je te nemen. Je voelt je veiliger in een echokamer omdat je daar nooit tegengesproken zal worden. En mocht je een keer tegengesproken worden dan heb je een paar mods die je politieke tegenstander wel even uitschakelen.
Dit soort gedrag zegt ook heel veel over je politieke overtuigingen. Progressief links heeft nu eenmaal niet zoveel op met vvmu en zijn voorstander van censuur.
Ik vind het overigens helemaal prima dat jullie jezelf uit het maatschappelijke debat plaatsen. Zonder tegenstand blijven jullie ideeën zwak en uit het zicht en zal jullie ideologie een langzame dood sterven.
Oh, raar, ik zie zulke berichten zelden eigenlijk. En dit is ook de enige reactie op deze tweet zie ik.quote:Op dinsdag 19 november 2024 15:25 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Kan niet spreken voor iedereen die vertrokken is van X de laatste weken (ik zit overigens nog wel gewoon op X). Maar ik denk dat een grote groep mensen, waaronder ikzelf, opzoek zijn naar een gezonde discussie.
Heb even random een eerste voorbeeld gepakt met echt het meest onschuldige neutrale bericht ooit:
[ afbeelding ]
Eerste comment. Dit is letterlijk de tendens bij 80/90% van de berichten. Ik ben daar langzamerhand helemaal klaar mee en ben kennelijk niet de enige.
Dat gelijkgestemden elkaar niet verrot schelden lijkt mij een gegeven, daar is ook geen enkele reden voor ze zijn het immers met elkaar eens.quote:Op dinsdag 19 november 2024 15:27 schreef Ulx het volgende:
[..]
Wat is dat nou weer voor een geleuter? Als jij een groep mensen met elkaar ziet praten begin je dan ook te gillen dat dat een echokamer is omdat ze elkaar niet verrot schelden?
Wat vind je er mooi aan? En zit jij als linkse progressief ook al op BlueSky?quote:Op dinsdag 19 november 2024 15:40 schreef Isdatzo het volgende:
Het gaat hier meer over Bluesky dan over Twitter.
Mooie dingen.
Je doelt op de DSA? Dat is alleen maar verplicht voor sites met meer dan 45 miljoen users per maand. Dus wie weet helpen de linksen X nog van die verplichting af door te vertrekkenquote:Op dinsdag 19 november 2024 15:38 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Oh, raar, ik zie zulke berichten zelden eigenlijk. En dit is ook de enige reactie op deze tweet zie ik.
En we weten allemaal ook wel dat zulke posts voor de meesten in principe niet het probleem zijn, maar het is de tegenspraak.
Daarom willen bepaalde politici ook zo graag Twitter op allerlei manieren censureren
Heb de eerst mogelijke random post gepakt, in de hoop dat ik ongelijk zou krijgen, maar het is inderdaad de enige geweldige comment. Maar kan je waarschijnlijk zo een ander voorbeeld geven.quote:Op dinsdag 19 november 2024 15:38 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Oh, raar, ik zie zulke berichten zelden eigenlijk. En dit is ook de enige reactie op deze tweet zie ik.
En we weten allemaal ook wel dat zulke posts voor de meesten in principe niet het probleem zijn, maar het is de tegenspraak.
Daarom willen bepaalde politici ook zo graag Twitter op allerlei manieren censureren en aangezien dat nog niet is gebeurd en de verkiezingsoverwinning van Trump in de VS een flinke klap was in progressief linkse kringen, druipt men schuimbekkend af naar BlueSky om daar vrijuit haat te kunnen spuwen over bijvoorbeeld rechts en conservatieven, Christenen, blanke mensen, Israël, zionisme, religieuze Joden, hetero's en mannen, waarbij elke andere perspectieven gecensureerd worden.
Vooral dat Musk niet heel lang geleden 40 miljard voor Twitter heeft neergeteld, en nu de boel dusdanig om zeep heeft weten te helpen dat zelfs zijn grootste adepten het hier in dit topic vooral over Bluesky hebben.quote:
Ik zit gewoon op een stoel.quote:En zit jij als linkse progressief ook al op BlueSky?
Het is nooit "met ze allen" of "met ons allen".quote:Op dinsdag 19 november 2024 15:43 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Maar is dit de kant die we op willen gaan met ze allen?
Dat kan nog steeds, dus wat is het probleem?quote:Op dinsdag 19 november 2024 15:44 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Het is nooit "met ze allen" of "met ons allen".
Maar heel veel internetkleppers willen inderdaad die kant op.
Of eigenlijk: die willen dat het zo blijft. Want het ging die kant allang op.
Je weet mijn punt dus te bevestigen. Desinformatie zul je namelijk ook op BlueSky vinden, alleen dan betreft het desinformatie waar de gebruikers daar zich volledig in kunnen vinden.quote:Op dinsdag 19 november 2024 15:43 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Heb de eerst mogelijke random post gepakt, in de hoop dat ik ongelijk zou krijgen, maar het is inderdaad de enige geweldige comment. Maar kan je waarschijnlijk zo een ander voorbeeld geven.
Ik zit pas één dag op BlueSky dus kan daar geen mening over geven. Mocht dat het geval zijn dan ben ik daar ook snel klaar.
Denk dat het mensen vooral ook dwarszit dat er ongecensureerd heel veel desinformatie verspreid kan worden en dit door behoorlijk invloedrijke personen. Zijn eigen systeem heeft zelfs Musk er aantal keer op gewezen dat het desinformatie was (wel eerlijk, dat moet ik hem dan wel meegeven). Maar is dit de kant die we op willen gaan met ze allen?
Heeft hij dat gedaan dan? Het is voornamelijk dat progressief links een heisa heeft gemaakt van de overname omdat dit het einde betekende van hun echokamer. En aangezien er nu veel gefrustreerde mensen met die politieke voorkeur van Twitter naar BlueSky zijn gegaan, betreft het een fenomeen dat hier kan worden besproken.quote:Op dinsdag 19 november 2024 15:44 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Vooral dat Musk niet heel lang geleden 40 miljard voor Twitter heeft neergeteld, en nu de boel dusdanig om zeep heeft weten te helpen dat zelfs zijn grootste adepten het hier in dit topic vooral over Bluesky hebben.
Wat het probleem van de huidige wijze van online discuzeuren is, dat mag u zelf bedenken.quote:Op dinsdag 19 november 2024 15:46 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dat kan nog steeds, dus wat is het probleem?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |