LHBTI'ers gaan niet op jacht om moslims kapot te slaan. Andersom wel. Dat geeft aan dat nietsontziend geweld in de genen van moslims zit en niet van LHBTI'ers.quote:Op zondag 17 november 2024 14:02 schreef Elan het volgende:
[..]
Je stelt je wederom enorm aan.
Ee wonen 40.000 Joden in Amsterdam en het aantal gaybars ligt procentueel gezien op het hoogste ter wereld. Als er sprake was van georganiseerde terreur kon dat allemaal nooit plaatsvinden. Lhbti is sowieso een groter gevaar voor de samenleving dan welke religie ook. Als je het hebt over indoctrinatie al helemaal.
Ik denk dat je zoon opvoeden beter werkt. Just saying.quote:Op zondag 17 november 2024 14:48 schreef Elan het volgende:
Overigens werken buurtvaders gewoon samen met de politie in tal van gemeenten.
We weten allemaal hoe het daarmee zou aflopen.quote:Op zondag 17 november 2024 14:59 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Dat zijn zulk soort figuren![]()
![]()
![]()
[ x ]
Nog geen 3%quote:Op zondag 17 november 2024 14:50 schreef musicmaker92 het volgende:
[..]
Die cijfers gaan enkel over minderjarigen, maximaal tot 18 jaar oud dus.
Bij het CBS kun je de volledige cijfers vinden, voor het complete beeld:
Verdachten per 10.000 inwoners:
Autochtoon Nederlandse achtergrond: 61
Marokkaanse achtergrond: 295
Marokkanen worden bijna 5 keer vaker verdacht van een misdrijf vergeleken met autochtone Nederlanders
https://www.cbs.nl/nl-nl/cijfers/detail/81959NED
Is goed Dion.quote:Op zondag 17 november 2024 16:13 schreef RamboDirk het volgende:
Wel leuk dat Stephan van Baarle meepost op fok onder synoniem Elan.
Elan zag dat het goed was.quote:Op zondag 17 november 2024 16:12 schreef Elan het volgende:
[..]
Nog geen 3%![]()
islamitisch terrorisme teistert onze straten!!!!
Maar het is wel 5x zo veel als autochtonen. Wat is er toch mis met jullie?quote:Op zondag 17 november 2024 16:12 schreef Elan het volgende:
[..]
Nog geen 3%![]()
islamitisch terrorisme teistert onze straten!!!!
Dat is voor een deel te verklaren door de demografische verschillen, kansenongelijkheid en leefgebied. Als je een onderzoek doet onder witte autochtonen zie je ook dat soort verschillen per stad of zelfs wijk.quote:Op zondag 17 november 2024 16:57 schreef Bassie48 het volgende:
[..]
Maar het is wel 5x zo veel als autochtonen. Wat is er toch mis met jullie?
Ik vind dit maar verwarrend. Kunnen jullie dit toelichten? Zijn dit dan Joden die mogelijk deelnamen aan een pogrom op zichzelf? Het lijkt mij dat er dan sprake is ernstig psychiatrisch beeld bij deze verdachten, wat naar voor hen.quote:Politie heeft 45 verdachten in beeld voor geweld rond Ajax-Maccabi Tel Aviv
In een toelichting aan de NOS zegt de korpschef dat onder de 45 verdachten die de politie in beeld heeft ook Israëliërs zijn.
Nou ja, wanneer je een anonieme enquete onder witte blanke vrouwen zou houden over welke soort mannen (qua afkomst) ze het meeste angst hebben tegen te komen in het donker dan weet ik wel het antwoord.quote:Op zondag 17 november 2024 17:37 schreef Elan het volgende:
[..]
Neemt alsnog niet weg dat er problemen zijn dat zal verder ook niemand ontkennen, maar jullie slaan door hier in het benoemen daarvan. Tot in het extreme aan toe. Alsof er hier in een of andere wetteloze kalifaatstaat leven. Alsof alle moslims en Marokkanen scootertuig is en een strafblad heeft Een deel van het electoraat gelooft direct alles wat Geert op X schrijft. Je doet 90%+ af als criminelen omdat een deel zich misdragen. Krankzinnige.en gevaarlijke retoriek.
Buurtvaders is een slap excuus voor mensen die niet in staat zijn hun eigen kroost op te voeden.quote:Op zondag 17 november 2024 15:59 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Ik denk dat je zoon opvoeden beter werkt. Just saying.
Dit zal iedereen begrijpen. Maar een 'Jodenjacht' organiseren is geen kritiek op Israël, dat is gewoon antisemitisch geweld.quote:Op zondag 17 november 2024 18:19 schreef Lord_Vetinari het volgende:
https://www.nu.nl/midden-(...)is-het-verschil.html
Dit gaat alleen nog maar erger worden.quote:Op zondag 17 november 2024 17:37 schreef Elan het volgende:
Een deel van het electoraat gelooft direct alles wat Geert op X schrijft. Je doet 90%+ af als criminelen omdat een deel zich misdragen. Krankzinnige.en gevaarlijke retoriek.
Deze blanke vrouw komt liever geen mannen tegen met een slecht functionerend geweten.quote:Op zondag 17 november 2024 18:03 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Nou ja, wanneer je een anonieme enquete onder witte blanke vrouwen zou houden over welke soort mannen (qua afkomst) ze het meeste angst hebben tegen te komen in het donker dan weet ik wel het antwoord.
En ja, dan kun je afgeven op die vrouwen dat ze aan stereotypering doen, maar je kunt je ook afvragen waar dit dan vandaan komt.
Welnee dat zijn de vroegere vrijwilligers in de nu wegbezuinigd buurthuizen.quote:Op zondag 17 november 2024 18:32 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Buurtvaders is een slap excuus voor mensen die niet in staat zijn hun eigen kroost op te voeden.
Denk niet dat die optie tussen de afkomsten zal staan.quote:Op zondag 17 november 2024 19:14 schreef Jippie het volgende:
[..]
Deze blanke vrouw komt liever geen mannen tegen met een slecht functionerend geweten.
Het is niet zichtbaar aan de buitenkant hoe iemand zich gedraagt tegenover anderen.quote:Op zondag 17 november 2024 19:17 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Denk niet dat die optie tussen de afkomsten zal staan.
En dat is ook iets wat wel vanzelfsprekend is.
Correct. Maar als bepaalde groepen zich natuurlijk veelvuldig misdragen, nemen dat mensen echt wel mee in hun overwegingen en dan krijg je dus dat er op sommige groepen net wat anders wordt gereageerd dan andere groepen.quote:Op zondag 17 november 2024 19:23 schreef Jippie het volgende:
[..]
Het is niet zichtbaar aan de buitenkant hoe iemand zich gedraagt tegenover anderen.
Maar denk wel dat de ingewortelde angst voor het onbekende een rol speelt bij de uitslag van zo'n enquête.
Dan zou ik met mijn ervaringen alle mannen moeten mijden?quote:Op zondag 17 november 2024 19:25 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Correct. Maar als bepaalde groepen zich natuurlijk veelvuldig misdragen, nemen dat mensen echt wel mee in hun overwegingen en dan krijg je dus dat er op sommige groepen net wat anders wordt gereageerd dan andere groepen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |