Zou je hier de discussie maar eens aangaan, jouw bijdrages blijven beperkt tot duimpjes en leugens over de oorlog in Isral. Daar geeft je ondertitel ook blijk van. Probeer je eens te mengen in de discussie, kom met steekhoudende argumenten. Als rechtse user zou ik dat alleen maar toejuichen en ik ben ook meer dan bereid die discussie aan te gaan.quote:
Je bent op de hoogte van de samenstelling van het stadsbestuur in Amsterdam?quote:
Niet normaal he. Tenzij het Joden zijn, dan mag je ze uitdrukkelijk aanwijzen en benoemen.quote:Op dinsdag 12 november 2024 12:45 schreef Perrin het volgende:
VVD durfde te zeggen dat het om allemaal jongeren met dezelfde culturele achtergrond ging. Wat een monsters die VVDers!!
Goed verhaalquote:Op dinsdag 12 november 2024 12:46 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Zou je hier de discussie maar eens aangaan, jouw bijdrages blijven beperkt tot duimpjes en leugens over de oorlog in Isral. Daar geeft je ondertitel ook blijk van. Probeer je eens te mengen in de discussie, kom met steekhoudende argumenten. Als rechtse user zou ik dat alleen maar toejuichen en ik ben ook meer dan bereid die discussie aan te gaan.
Of blanke mannen. Eigenlijk iedereen behalve die lieve krullenbollen die een beetje kattenkwaad uithaalden.quote:Op dinsdag 12 november 2024 12:46 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Niet normaal he. Tenzij het Joden zijn, dan mag je ze uitdrukkelijk aanwijzen en benoemen.
Ah, een inhoudsloze oneliner. Bedankt voor het bevestigen van mijn punt.quote:
Ik zie wel wat parallellen met dit topicquote:Op dinsdag 12 november 2024 12:48 schreef Hathor het volgende:
De Amsterdamse gemeenteraad is net Looney Tunes.
quote:Op dinsdag 12 november 2024 12:37 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[ x ]
Meteen ingrijpen dan. Zal wel niet, natuurlijk.
Klopt, het zijn halve garen die alleen voor de belangen van Marokkanen opkomen.quote:Op dinsdag 12 november 2024 12:43 schreef Perrin het volgende:
Geen zinnig debat mee te voeren met die linkse lui.
Terwijl ze iedereen met schrille stem terechtwijzen die iets van kritiek op die lui hebben.quote:Op dinsdag 12 november 2024 12:49 schreef Bassie48 het volgende:
[..]
[..]
Klopt, het zijn halve garen die alleen voor de belangen van Marokkanen opkomen.
Als we ons straks afvragen waarom er geen politie agenten meer zijn.quote:
Ik word er kots- en kotsmisselijk van. Wat zijn linksen toch afschuwelijke mensen. Echt, afschuwelijk. Niet te harden, niet te pruimen, niet te verdragen.quote:Op dinsdag 12 november 2024 12:50 schreef Perrin het volgende:
[..]
Terwijl ze iedereen met schrille stem terechtwijzen die iets van kritiek op die lui hebben.
Witte vlagquote:
Tja, dat is dus wat je krijgt wanneer progressief linkse partijen het ergens voor het zeggen krijgen. Moet je nagaan dat je dit op landelijk niveau zou hebben. Dit land zou binnen een paar jaar min of meer onleefbaar zijn geworden.quote:Op dinsdag 12 november 2024 12:51 schreef Scorpie het volgende:
Amsterdamse gemeenteraad is gewoon een soort Comedy Capers. Wat een clowns in die gemeenteraad.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |