Moeten zij wetenquote:Op zondag 10 november 2024 20:44 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Stel je voor dat het een bepaalde blauw/witte vlag zou zijn geweest
Ik heb nog wel een aanmeldformulier, je dient echter wel een talenknobbel te hebben. En het liefst geen wit/blauwe combinatie te dragen qua kleding.quote:Op zondag 10 november 2024 20:34 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Waar kan ik solliciteren bij ICI Paris XL?
Gezellige collega's zijn altijd een pre voor mij…
Die school, Cheider, die wordt al meer dan 15 jaar zwaar beveiligd. Met hekken etc. Lijkt wel een bunker. Ik vind het vreselijk.quote:Op zondag 10 november 2024 20:33 schreef Mylene het volgende:
Er is toch al lang een jacht op Joden gaande in Amsterdam? Alsof Joden nu veilig met hun keppeltje vrij kunnen lopen door de stad, omdat de Israëlische hooligans naar huis zijn.
Joodse Amsterdammers bespuugd en uitgescholden: ‘Iedereen is voorzichtiger, sommigen dragen geen keppeltje meer’ (Parool)
Maandag 23 oktober 2023, 19:00
Joodse school in Amsterdam opnieuw dicht: 'Veiligheid niet gegarandeerd'
De Joodse basis- en middelbare school Cheider in Amsterdam is opnieuw gesloten. Dat bevestigt de school na berichtgeving van Het Parool.
"De veiligheid van onze leerlingen kan niet meer worden gegarandeerd", zegt bestuursvoorzitter Herman Loonstein. "Overal in de stad nemen de antisemitische incidenten toe, bij alle Joodse gebouwen. Joden worden uitgescholden of bedreigd." Loonstein zegt dat de school graag open wil en dat de leerlingen ook graag naar school willen, "maar dat moet wel veilig kunnen". (NOS)
In de Telegraaf vandaag, over de 76-jarige Joodse Rachel. Even in eigen woorden, want premium. Zij werd bespuugd, in elkaar geslagen en weggepest uit haar Amsterdamse flat. De mezoeza die ze aan de deur had hangen werd er vanaf gerukt, auto werd bekrast met een hakenkruis. Ze werd door vier jonge mannen mishandeld waarbij ze haar pols brak. Vijf jaar lang duurde de intimidatie. Vooral na 7 oktober werd het voor haar onhoudbaar.
Ze moest haar zoons beloven alle Joodse uitingen, toen ze nog in Nieuw-West woonde, onder haar kleren te verstoppen. Dat deed ze dus niet want ze is een echte Amsterdammer. En ze is er alleen maar strijdbaarder door geworden
Rabijn Wim van Dijk die haar heeft geholpen zegt dat de Joden al eerder uit de Rivierenbuurt zijn weggepest. Als je daar als Joodse jongentje wilde meevoetballen op de pleintjes, liep je het risico in elkaar geslagen te worden. In het Amstelpark komen ook geen Joodse families meer, want het is geen leven voor hen. Hij zegt dat er in Amsterdam feitelijk apartheid bestaat en dat de slappe burgemeester het allemaal wel best vind.
In oktober 2023 ging die school dicht. Geen idee of het inmiddels weer geopend is maar dat een school er zo uit moet zien om normaal te kunnen functioneren en dan nog dicht moet.quote:Op zondag 10 november 2024 20:47 schreef capricia het volgende:
[..]
Die school, Cheider, die wordt al meer dan 15 jaar zwaar beveiligd. Met hekken etc. Lijkt wel een bunker. Ik vind het vreselijk.
[ afbeelding ]
Ooit een docu gezien met iets van de titel 'De Kanarie in de Kolenmijn'. Jaren geleden. Dat gaat over het opkomende antisemitisme in Europa, ook in NL. Ik was toen geschokt.
Maar ik had dat niet hoeven zijn.
Want het antisemitisme is, denk ik, nooit echt weg weggeweest. Iedere Ajax wedstrijd werd wel 'Hamas Hamas, joden aan het gas' geroepen. Al zolang ik me kan herinneren. En dat vonden we allemaal geen enkel probleem. Járen lang.
Met de opkomst van de Islam in ons land, lijkt het antisemitisme wel toegenomen. Maar we hebben het altijd, latent, toegelaten.
Ik vermoed ook zomaar dat Israelische supporters bij een soortgelijke wedstrijd niet eens waren toegestaan in Rotterdam, net als in zo ongeveer elke stad ter wereld (behalve Amsterdam)quote:Op zondag 10 november 2024 20:31 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Vooralsnog is het daar niet gebeurd.
Dat doet zij niet want zij is zelf een pro-pallie-gekkie. Ik vind haar een enorme huichelaar.quote:Op zondag 10 november 2024 20:41 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Dat laatste maakt zeker veel verschil. Daarom zou het Halsema sieren als ze aan zelfreflectie doet.
Frankrijk-Israël gaat gewoon door in Parijs. We zwichten niet voor terreur, aldus de Franse minister van Binnenlandse Zaken.quote:Op zondag 10 november 2024 20:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik vermoed ook zomaar dat Israelische supporters bij een soortgelijke wedstrijd niet eens waren toegestaan in Rotterdam, net als in zo ongeveer elke stad ter wereld (behalve Amsterdam)
Ja met 10.000 agenten en zonder (aangewezen) uitpubliek. Niemand wil er ook heen want er zijn niet eens een kwart van de kaarten verkochtquote:Op zondag 10 november 2024 20:53 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Frankrijk-Israël gaat gewoon door. We zwichten niet voor terreur, aldus de Franse minister van Binnenlandse Zaken.
Hoop maar dat het goed gaat daar donderdag.quote:Op zondag 10 november 2024 20:53 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Frankrijk-Israël gaat gewoon door in Parijs. We zwichten niet voor terreur, aldus de Franse minister van Binnenlandse Zaken.
Geen idee wat de driehoek daar bezielde ook. Is toch raar allemaal.quote:Op zondag 10 november 2024 20:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik vermoed ook zomaar dat Israelische supporters bij een soortgelijke wedstrijd niet eens waren toegestaan in Rotterdam, net als in zo ongeveer elke stad ter wereld (behalve Amsterdam)
Het is absurd. En nooit is er echt een statement gemaakt. Of is er echt serieus opgekomen voor deze groep mensen. Het ging van kwaad tot erger.quote:Op zondag 10 november 2024 20:49 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
In oktober 2023 ging die school dicht. Geen idee of het inmiddels weer geopend is maar dat een school er zo uit moet zien om normaal te kunnen functioneren en dan nog dicht moet.
We staan voor schut. Diep voor schut.
De Israëlische regering raadt het haar onderdanen af. Want zij hebben kennelijk informatie over gewelddadigheden die op de planning staan.quote:Op zondag 10 november 2024 20:53 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Frankrijk-Israël gaat gewoon door in Parijs. We zwichten niet voor terreur, aldus de Franse minister van Binnenlandse Zaken.
Feestjequote:Op zondag 10 november 2024 21:00 schreef capricia het volgende:
[..]
De Israëlische regering raadt het haar onderdanen af. Want zij hebben kennelijk informatie over gewelddadigheden die op de planning staan.
Parijs lijkt mij op dat gebied veel gevaarlijker dan Amsterdamquote:Op zondag 10 november 2024 21:00 schreef capricia het volgende:
[..]
De Israëlische regering raadt het haar onderdanen af. Want zij hebben kennelijk informatie over gewelddadigheden die op de planning staan.
Mee eens, een van de weinige plekken in Europa waar het erger is dan in Amsterdam.quote:Op zondag 10 november 2024 21:02 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Parijs lijkt mij op dat gebied veel gevaarlijker dan Amsterdam
Helemaal in dat treurige gebied waar het stadion staat. Zou het überhaupt iedereen afraden om daar rond te gaan lopen.quote:Op zondag 10 november 2024 21:02 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Parijs lijkt mij op dat gebied veel gevaarlijker dan Amsterdam
Je ziet het hier al: de meest wilde theorieën komen voorbij over Israël en joden.quote:Op zondag 10 november 2024 20:58 schreef capricia het volgende:
[..]
Het is absurd. En nooit is er echt een statement gemaakt. Of is er echt serieus opgekomen voor deze groep mensen. Het ging van kwaad tot erger.
De houding van de NLse overheid is altijd al wel geweest: je kunt toch naar Israël? En verders moet je je mond houden. En gewoon Nederlander zijn.
En bijna iedere Jood die ik ken in NL is zo ongeveer meer Nederlands dan ik zelf ben (en dat zegt wat).
Ik kan ook niet goed inschatten of de opkomst van complotten qua alternatief gedachtengoed na de coronapandemie, hier veel aan bijgedragen heeft.
Maar de ontwikkeling is al veel langer gaande.
Dan overschat je Amsterdam behoorlijk.quote:Op zondag 10 november 2024 21:03 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Mee eens, een van de weinige plekken in Europa waar het erger is.
Welnee, meest vredelievende mensen ooit. En durf niet iets anders te beweren!quote:Op zondag 10 november 2024 20:56 schreef RipCity het volgende:
Zie die Pro-palestina demonstranten er nog wel voor aan om Sinterklaasintochten te gaan verstieren komend weekend.
Waarom wil je dat weten?quote:Op zondag 10 november 2024 20:53 schreef TheVulture het volgende:
Hebben we al een schuimbekkende tweet van Wilders over de misdragingen van Israëlische supporters?
Die hadden ze ook over Amsterdam en zijn tweemaal gemeld aan de Nederlandse autoriteiten van tevoren. Ze merkten dat er in aan islamistisch opruiers gelieerde kringen berichten circuleerden. Nu haal ik dat uit de Israëlische media, en daar noemen ze dingen sneller islamistisch daar, vooral als er enige mate van organisatie in zit, maar de kern lijkt me duidelijk: georganiseerd karakter en niet zulke lekkere jongens betrokken erbij.quote:Op zondag 10 november 2024 21:00 schreef capricia het volgende:
[..]
De Israëlische regering raadt het haar onderdanen af. Want zij hebben kennelijk informatie over gewelddadigheden die op de planning staan.
Oh ja, was helemaal vergeten dat je tegenwoordig Ajax/Amsterdam expert bent. We buigen voor jouw kennis.quote:Op zondag 10 november 2024 21:04 schreef Caland het volgende:
[..]
Dan overschat je Amsterdam behoorlijk.
Ja. En het gekke is dat de PVV daar dus ook aan mee doet.quote:Op zondag 10 november 2024 21:04 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Je ziet het hier al: de meest wilde theorieën komen voorbij over Israël en joden.
Oh nee hoor, maar er zijn genoeg steden die nog een veel groter shithole zijn dan Amsterdamquote:Op zondag 10 november 2024 21:07 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Oh ja, was helemaal vergeten dat je tegenwoordig Ajax/Amsterdam expert bent. We buigen voor jouw kennis.
Hij wil het niet weten, hij wil het narratief omdraaien. De joden zijn de agressoren en de scooterjongeren verdedigen hun stad.quote:
Waar ontken ik precies dat het jodenhaat is lieverd?quote:Op zondag 10 november 2024 21:06 schreef indiaantje89 het volgende:
Ontkennen dat het jodenhaat is maar dan wel met een Anne Frank avater komen aanzetten… tsja
Voor de nuancequote:
Ik veroordeel het geweld tegen onschuldige Joodse bezoekers aan Amsterdam, maar er zaten in die groep dus blijkbaar ook lui die zichzelf ook niet onbetuigd lieten. Dan is de volledige slachtofferrol ietwat misplaatstquote:Op zondag 10 november 2024 21:08 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Hij wil het niet weten, hij wil het narratief omdraaien. De joden zijn de agressoren en de scooterjongeren verdedigen hun stad.
Klopt, maar daar maken ze het moslimtuig niet heilig en hier wel.quote:Op zondag 10 november 2024 21:08 schreef Caland het volgende:
[..]
Oh nee hoor, maar er zijn genoeg steden die nog een veel groter shithole zijn dan Amsterdam
quote:Op zondag 10 november 2024 17:31 schreef Zoddie het volgende:
Op Reddit noemden ze de NOS al rechts pro-Israel nieuws.
Dat is het probleem bij links.
Als je zo ver links bent, dan zien ze iemand die iets minder ver links is al als rechts.
Of je bent zo extreem links als hun, of anders ben je de vijand en dan ben je domrechts. Ook al vind je jezelf links.
Links vreet zichzelf op.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op zondag 10 november 2024 21:08 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. En het gekke is dat de PVV daar dus ook aan mee doet.
Snap jij het nog?
'Neuzen' staat voor joden.
En de neus van Clairy Polak (een joodse) willen afhakken is echt een heel vreemde uitspraak.
En dat is van Martin Bosma. Een echte oudgediende PVVer. Nu onze Kamervoorzitter.
2009. Aldus google. Welke grappen maakte jij allemaal in 2009?quote:Op zondag 10 november 2024 21:08 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. En het gekke is dat de PVV daar dus ook aan mee doet.
Snap jij het nog?
'Neuzen' staat voor joden.
En de neus van Clairy Polak (een joodse) willen afhakken is echt een heel vreemde uitspraak.
En dat is van Martin Bosma. Een echte oudgediende PVVer. Nu onze Kamervoorzitter.
Nou ga eens een half uurtje in de buitenwijken van Londen, Milaan, Napels of Lissabon lopen zou ik zeggen.quote:Op zondag 10 november 2024 21:14 schreef -river- het volgende:
[..]
Klopt, maar daar maken ze het moslimtuig niet heilig en hier wel.
Ik snap het, je stelt alleen maar vragen.quote:Op zondag 10 november 2024 21:13 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik veroordeel het geweld tegen onschuldige Joodse bezoekers aan Amsterdam, maar er zaten in die groep dus blijkbaar ook lui die zichzelf ook niet onbetuigd lieten. Dan is de volledige slachtofferrol ietwat misplaatst
Daar stikt het ervan ja, maar de regering daar maakt ze niet heilig.quote:Op zondag 10 november 2024 21:15 schreef Caland het volgende:
[..]
Nou ga eens een half uurtje in de buitenwijken van Londen, Milaan, Napels of Lissabon lopen zou ik zeggen.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op zondag 10 november 2024 21:08 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. En het gekke is dat de PVV daar dus ook aan mee doet.
Snap jij het nog?
'Neuzen' staat voor joden.
En de neus van Clairy Polak (een joodse) willen afhakken is echt een heel vreemde uitspraak.
En dat is van Martin Bosma. Een echte oudgediende PVVer. Nu onze Kamervoorzitter.
Keur het geweld en de aantoonbare jodenhaat dan toch gewoon af in plaats van het perspectief proberen te draaien. Keur af dat er om paspoorten worden gevraagd, keur het af dat ze kopschoppen op iemand op de grond ligt, keur het af dat er continu met kankerjood wordt gescholden.. zo moeilijk is het niet. En nee niet alle israeliers zijn lievertjes, maar je moet we serieus omgaan met antisemitisme te veroordelen, en dat lijken veel mensen plots te vergeten.quote:Op zondag 10 november 2024 21:13 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik veroordeel het geweld tegen onschuldige Joodse bezoekers aan Amsterdam, maar er zaten in die groep dus blijkbaar ook lui die zichzelf ook niet onbetuigd lieten. Dan is de volledige slachtofferrol ietwat misplaatst
Het gaat wél over moslims want ( veel te veel van hen ) die gedragen zich hier als tuig en degene onder die dit niet doen zullen in de meeste gevallen dit goedpraten. Het hemd is in zeer hoge mate nader dan de rok voor moslims.quote:Op zondag 10 november 2024 20:45 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Het vraagstuk is groter en gaat niet over moslims maar over tuig: wie is er eigenlijk de baas op straat?
Het begint er namelijk op te lijken dat dit niet de politie is of gaat zijn de komende tijd.
Ik zit hier letterlijk te typen terwijl crimineel tuig net voor de tweede keer binnen twee dagen de gevel heeft proberen op te blazen van mijn (net zo criminele) buurjongen. De eerste keer vergisten ze zich in het huis, de politie weet waar ze eigenlijk hadden moeten zijn, maar ze hebben de mensen niet om het in de gaten te houden.
Dit haalt hier het nieuws niet eens meer.
Dat is de essentie.quote:Op zondag 10 november 2024 21:19 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Keur het geweld en de aantoonbare jodenhaat dan toch gewoon af in plaats van het perspectief proberen te draaien. Keur af dat er om paspoorten worden gevraagd, keur het af dat ze kopschoppen op iemand op de grond ligt, keur het af dat er continu met kankerjood wordt gescholden.. zo moeilijk is het niet. En nee niet alle israeliers zijn lievertjes, maar je moet we serieus omgaan met antisemitisme te veroordelen, en dat lijken veel mensen plots te vergeten.
Ja. Toen was dat allemaal prima of zo? Je bevestigt hier dat we al heel lang dit probleem hebben.quote:Op zondag 10 november 2024 21:15 schreef Nober het volgende:
[..]
2009. Aldus google. Welke grappen maakte jij allemaal in 2009?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |