SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Makkelijk eerste
Wel weer twee goals uit het niets.quote:Op zaterdag 2 november 2024 23:09 schreef H.FR het volgende:
Toen Zerrouki eruit ging begon het te lopen. Wel verontrustend hoe makkelijk tegengoals vallen.
Ik vond de tweede helft nog wel oké behalve het begin. Die goal voor AZ was echt uit het niets door een foutje van de echt goed spelende Hancko.quote:Op zaterdag 2 november 2024 23:58 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Belabberde wedstrijd, maar goed met een half B-team en na de mokerslag van woensdag zijn de drie punten het belangrijkst.
Heb er aan de ene kant wel echt vertrouwen in dat het beter zal gaan als deze blessuregolf voorbij is, aan de andere kant zie ik inmiddels wel heel veel spelers in bizarre fouten vervallen. We geven heel veel makkelijke goals weg. Ook sterkhouders van vorige seizoenen zijn niet zo stabiel, en dat baart mij wel enige zorgen.
Paixao mag langzamerhand wel echt meer krediet krijgen van de fans. Die speelt een prima seizoen.
Niet helemaal met je eens, AZ was twee keer gevaarlijk vlak na rust en ook die bal op de paal van Mijnans was maar randje buitenspel. Ik vond Hancko ook niet zo goed eigenlijk, al het hele seizoen vind ik hem voor zijn doen ondermaats maar zijn basisniveau ligt zo hoog dat het (ten opzichte van anderen) niet echt opvalt.quote:Op zondag 3 november 2024 00:28 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik vond de tweede helft nog wel oké behalve het begin. Die goal voor AZ was echt uit het niets door een foutje van de echt goed spelende Hancko.
Halverwege de tweede helft sta je gewoon met een elftal te spelen wat we nauwelijks meer in die samenstelling zullen gaan zien (hoop ik). Kolere wat missen we een hoop spelers en dat zie je wel echt terug op het veld.
Ja, 100% penalty was dat. Ik hoorde nog iets over een steunarm, maar die hand staat niet eens op de grond. Hele rare beslissing weer, gelukkig uiteindelijk zonder gevolgen.quote:Op zondag 3 november 2024 00:29 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
We hadden trouwens een strafschop moeten krijgen voor die handsbal, die willekeur waarmee hand in het strafschopgebied bestraft wordt is wel vermoeiend zeg.
Moussa viel mij mee ja. Al moet hij duidelijk nog leren dat pingelen alleen echt leuk is als je het koppelt aan rendement of minimaal iets anders functioneels.quote:Op zondag 3 november 2024 00:34 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Niet helemaal met je eens, AZ was twee keer gevaarlijk vlak na rust en ook die bal op de paal van Mijnans was maar randje buitenspel. Ik vond Hancko ook niet zo goed eigenlijk, al het hele seizoen vind ik hem voor zijn doen ondermaats maar zijn basisniveau ligt zo hoog dat het (ten opzichte van anderen) niet echt opvalt.
Overigens vond ik de wisselspelers (behalve Nadje, maar die was nog altijd beter dan Zerrouki) goed invallen. Met name Nieuwkoop en Moussa.
Precies wat ik zeg. En buitenspel is buitenspel. Was ook een behoorlijke toevalssituatie natuurlijk. Nee, wij waren niet per sé goed. Maar ik vond AZ nog minder. Des te meer balen dat je ze door 2 persoonlijke fouten ineens doelpunten geeft.quote:Op zondag 3 november 2024 00:34 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Niet helemaal met je eens, AZ was twee keer gevaarlijk vlak na rust en ook die bal op de paal van Mijnans was maar randje buitenspel.
Nadje had 1 goede actie. Verder was het drama. Die is er nog lang niet. Moussa zie ik wel wat in voor volgend seizoen. Zerrouki was, tsja, Zerrouki.quote:Overigens vond ik de wisselspelers (behalve Nadje, maar die was nog altijd beter dan Zerrouki) goed invallen. Met name Nieuwkoop en Moussa.
Ik twijfel heel erg, voor mij echt een 50/50 situatie waar er voor beide beslissingen prima argumenten te vinden zijn.quote:Op zondag 3 november 2024 00:45 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ja, 100% penalty was dat. Ik hoorde nog iets over een steunarm, maar die hand staat niet eens op de grond. Hele rare beslissing weer, gelukkig uiteindelijk zonder gevolgen.
Hooguit als pure veldvulling als je andere spelers wilt sparen - en dat is ook mogelijk omdat je heel ruim voorstaat tegen een heel slechte tegenstander.quote:Op zondag 3 november 2024 03:18 schreef Kerftminister het volgende:
Zullen we gewoon Zerrouki helemaal nooit meer laten spelen?
Ik stel voor dat hij zijn busrijbewijs haalt, dan is 'ie nog van nut.quote:Op zondag 3 november 2024 03:18 schreef Kerftminister het volgende:
Zullen we gewoon Zerrouki helemaal nooit meer laten spelen?
Excuses, ik las slecht (om een of andere reden dacht ik dat je met het begin de eerste helft bedoelde, maar dat slaat nergens op van mij).quote:Op zondag 3 november 2024 00:59 schreef fetX het volgende:
Precies wat ik zeg. En buitenspel is buitenspel. Was ook een behoorlijke toevalssituatie natuurlijk. Nee, wij waren niet per sé goed. Maar ik vond AZ nog minder. Des te meer balen dat je ze door 2 persoonlijke fouten ineens doelpunten geeft.
Die speelde niet best nee, eigenlijk al weken niet. Heel zonde want hij heeft afgelopen seizoen bewezen echt wel van meerwaarde te kunnen zijn en veel potentie te hebben. Maar het is een jonge speler dus laten we het houden op een vorm dipje. Maar dat Trauner momenteel in alle facetten beter is en belangrijker voor het team is wel duidelijk. Beelen heeft wel het geluk dat hij sowieso 1x per week speelt met dit drukke programma en Trauner die geen 3 wedstrijden aan kan, dus die blijft zn minuten maken en hopelijk komt die uit de dipquote:
Paixao is een ondergewaardeerde speler. Speelt echt een prima seizoen.quote:Op zondag 3 november 2024 10:28 schreef alopio het volgende:
Ik vond Paixao op rechts trouwens ook helemaal niet slecht, interessante optie. Nu is hij op links wel belangrijk met de manier van spelen van Priske (dus Bueno opkomen en Paixao naar het centrum trekken). Maar je zou wel als het even niet loopt in een wedstrijd hem kunnen laten wisselen van kant met Osman om zo wat verwarring te veroorzaken.
Dat wordt dan wel de best betaalde buschauffeur ter wereldquote:Op zondag 3 november 2024 08:52 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Ik stel voor dat hij zijn busrijbewijs haalt, dan is 'ie nog van nut.
Hij had wel een paar wedstrijden waar hij veel te veel wilde, geen overzicht had en vanuit kansloze posities op goal schoot. Maar uiteindelijk is het wel een belangrijke speler en die nieuwe manier waarop hij moet spelen aan de linkerkant samen met Bueno voert hij prima uit. En Paixao is wel afhankelijk van een goede opkomende linksback, een Lopez of Smal maakt het lastiger voor hem.quote:Op zondag 3 november 2024 10:32 schreef fetX het volgende:
[..]
Paixao is een ondergewaardeerde speler. Speelt echt een prima seizoen.
Dat worden juist de kutpotten. Wedstrijden waarin de tegenstander de bus parkeert. Zie bv de wedstrijden tegen Willem 2, NEC en Ajax.quote:Op zondag 3 november 2024 10:32 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Nu komt er op zich een makkelijker programma aan. Red Bull thuis is op papier de makkelijkste pot die je kan hebben in de CL, die bakken er helemaal niks van. Daarna Almere-uit, Heerenveen-thuis, Fortuna-thuis, RKC-uit en Heracles-thuis. Dat moeten 15 punten zijn.
Alleen dat duel tegen de plaatselijke City tussendoor kan best lastig worden en dan bedoel ik niet Almere.
Hopelijk is Stengs na de interlandperiode weer terug. Ik denk dat je dan veel makkelijker die potjes door komt. Tot die tijd misschien Ivanusec iets meer de kans geven ook. Blijft ondanks zijn traagheid een goede voetballer.quote:Op zondag 3 november 2024 10:45 schreef CR7 het volgende:
[..]
Dat worden juist de kutpotten. Wedstrijden waarin de tegenstander de bus parkeert. Zie bv de wedstrijden tegen Willem 2, NEC en Ajax.
Het zou mij in ieder geval erg tegenvallen als we niet winnen van dit Red Bull wat ontzettend slecht presteert. Maar goed we hebben net de grootst mogelijke moeite met een ontzettend matig AZ gehad.quote:Op zondag 3 november 2024 12:05 schreef Caland het volgende:
Woensdag misschien wel de belangrijkste pot van het seizoen. Win je die dan maak je financieel een behoorlijke klapper, al is er bij een gelijkspel (en zelfs verlies) nog niet echt een man overboord
Als je die wint dan is die tussenronde echt binnen handbereik. En dat moet gewoon haalbaar zijn. Je pakt zoveel geld met de CL, startpremie en met gewonnen wedstrijden ook 2 miljoen per wedstrijd dat het echt zo belangrijk is die 2e plek te pakken. Is gewoon even 50 miljoen wat je kan bijschrijven (of meer).quote:Op zondag 3 november 2024 12:05 schreef Caland het volgende:
Woensdag misschien wel de belangrijkste pot van het seizoen. Win je die dan maak je financieel een behoorlijke klapper, al is er bij een gelijkspel (en zelfs verlies) nog niet echt een man overboord
Dan krijg je ook nog eens miljoenen voor de eindklassering in deze poulefase en een extra bonus voor het behalen van de tussenronde, nog los van de miljoenen per wedstrijd die je krijgtquote:Op zondag 3 november 2024 13:06 schreef alopio het volgende:
[..]
Als je die wint dan is die tussenronde echt binnen handbereik. En dat moet gewoon haalbaar zijn. Je pakt zoveel geld met de CL, startpremie en met gewonnen wedstrijden ook 2 miljoen per wedstrijd dat het echt zo belangrijk is die 2e plek te pakken. Is gewoon even 50 miljoen wat je kan bijschrijven (of meer).
Salzburg en Praag moet je winnen thuis, dan ben je er wel.
Dat lijkt mij op zich wel haalbaar juist. Prima kans dat je een club krijgt van niveau Benfica die je op een goede dag kan verslaat.quote:Op zondag 3 november 2024 13:20 schreef Caland het volgende:
Dat wordt pas echt leuk als je die tussenronde doorkomt, maar dat lijkt me vrij onmogelijk
Vond die haat op Carranza ook overdreven. Vooral het doorkoppen bij die (gelukkige) 1-1 van Paixao was erg goed. Het is sowieso fijn om zo'n type in je selectie te hebben.quote:
Als je die jonge goser die gisteren voor het eerst op de bank zet op die positie komt die ook tot die statistiekenquote:
Hij is retetraag, maar inderdaad wel nuttig als aanspeelpunt. Kom je in deze flutcompetitie wel mee weg in veel potjesquote:Op zondag 3 november 2024 14:32 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Vond die haat op Carranza ook overdreven. Vooral het doorkoppen bij die (gelukkige) 1-1 van Paixao was erg goed. Het is sowieso fijn om zo'n type in je selectie te hebben.
Het lijkt allemaal af te hangen van hoeveel spelers er fit zijn.quote:Op zondag 3 november 2024 12:05 schreef Caland het volgende:
Woensdag misschien wel de belangrijkste pot van het seizoen. Win je die dan maak je financieel een behoorlijke klapper, al is er bij een gelijkspel (en zelfs verlies) nog niet echt een man overboord
Lotomba, Milambo en een kleine kans op Stengs.quote:Op zondag 3 november 2024 17:14 schreef hhh38 het volgende:
Ik ben de draad een beetje kwijt. Wie van het rijtje Lotomba, Milambo, Stengs en Ueda kunnen we woensdag weer in de selectie verwachten?
"Boomie"quote:Op zondag 3 november 2024 18:32 schreef hhh38 het volgende:
[ x ]
Was dit al gedeeld? Veelzeggend antwoord
Zechiël was ik nog vergeten in dat rijtje hierboven.
quote:Op zondag 3 november 2024 18:33 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Priske is altijd netjes maar ook hard in zijn commentaar/beslissingen.
gelukkig nietquote:Op zondag 3 november 2024 17:17 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Over Ueda hebben we helaas nog NIKS vernomen.
Dan benoemen ze niet eens zijn idiote actie dat hij een totaal onnodige overtreding ver weg van de bal maakt wanneer Feyenoord bezig was aan een uitbraak en er een serieuze kans kon ontstaan.quote:
Oh, was hij datquote:Op zondag 3 november 2024 20:37 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Dan benoemen ze niet eens zijn idiote actie dat hij een totaal onnodige overtreding ver weg van de bal maakt wanneer Feyenoord bezig was aan een uitbraak en er een serieuze kans kon ontstaan.
Ik ben toch nog niet gerust op de wedstrijd tegen Salzburg. Enerzijds simpelweg omdat het toch Feyenoord blijft en er heel veel van deze pot afhangt. Deze moet je eigenlijk pakken. Anderzijds door de blessures/fitheid icm de breedte van de selectie. Zonder Gimenez, Ueda, Lobotomie, Stengs en wellicht een of meerderen van Bueno, Milambo, Gernot wordt het toch een ander potje. Hopelijk kunnen die laatste 3 in ieder geval meedoen.quote:Op zondag 3 november 2024 10:32 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Nu komt er op zich een makkelijker programma aan. Red Bull thuis is op papier de makkelijkste pot die je kan hebben in de CL, die bakken er helemaal niks van. Daarna Almere-uit, Heerenveen-thuis, Fortuna-thuis, RKC-uit en Heracles-thuis. Dat moeten 15 punten zijn.
Alleen dat duel tegen de plaatselijke City tussendoor kan best lastig worden en dan bedoel ik niet Almere.
Nee joh, top 8 slaat nergens op. Met de eerste 24 zou ik al heel tevreden zijn, en eerste 16 zou echt geweldig zijn, gezien de gunstigere uitgangspositie in de tussenronde. Laten we vooral hopen dat er tegen Sparta Praag weer een wat bredere/fittere selectie staat.quote:Op zondag 3 november 2024 13:29 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat lijkt mij op zich wel haalbaar juist. Prima kans dat je een club krijgt van niveau Benfica die je op een goede dag kan verslaat.
Doordat je die twee Europese uitwedstrijden door bent is zelfs de top 8 haalbaar, mits je van Red Bull en Sparta wint.
Dat had ik vooraf ook gezegd, maar volgens mij las ik dat je met 15 punten daar al kan komen. Dat is onwaarschijnlijk maar niet onrealistisch.quote:
Dan moeten we wel aan ons doelsaldo werken.quote:Op maandag 4 november 2024 08:20 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat had ik vooraf ook gezegd, maar volgens mij las ik dat je met 15 punten daar al kan komen. Dat is onwaarschijnlijk maar niet onrealistisch.
Hij zal nooit 1e spits worden maar als breekijzer is het precies het type dat je nodig hebt als invaller. En als je onverhoopt wel met hem in de basis moet starten zoals nu kan je je spel daar iets op aanpassen door hem als kapstok te gebruiken en snelle mensen zoals Osman en Paixao er om heen. Dan moet je hem niet perse beoordelen op goals. Tegen AZ gewoon van waarde.quote:Op zondag 3 november 2024 14:32 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Vond die haat op Carranza ook overdreven. Vooral het doorkoppen bij die (gelukkige) 1-1 van Paixao was erg goed. Het is sowieso fijn om zo'n type in je selectie te hebben.
0-5 bij City genotquote:Op maandag 4 november 2024 08:43 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dan moeten we wel aan ons doelsaldo werken.
Deze 'grap' probeerde je gisteren volgens mij ook al en toen kwam hij ook niet helemaal uit de verf.quote:Op maandag 4 november 2024 09:22 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik sluit niet uit dat we deze maand met 0-5 winnen van de plaatselijke City!
Bij Zerrouki kan je nauwelijks spreken van een crisis. Dit is gewoon zijn niveau.quote:Op maandag 4 november 2024 09:24 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Niet alleen Ramiz heeft last van een vormcrisis.
Ik druip af (zo te lezen met een cynisch applausje).quote:Op maandag 4 november 2024 09:24 schreef Caland het volgende:
[..]
Deze 'grap' probeerde je gisteren volgens mij ook al en toen kwam hij ook niet helemaal uit de verf.
Dat was echt zo ongekend dom. Daar stonden 3 man vrij om de bal in te tikken.quote:Op zondag 3 november 2024 20:37 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Dan benoemen ze niet eens zijn idiote actie dat hij een totaal onnodige overtreding ver weg van de bal maakt wanneer Feyenoord bezig was aan een uitbraak en er een serieuze kans kon ontstaan.
Laat je niet gek maken, Gurney.quote:Op maandag 4 november 2024 09:35 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik druip af (zo te lezen met een cynisch applausje).
'Soms lijkt het allemaal te snel te gaan'.quote:
Ik had nog een klein beetje de hoop dat hij dit seizoen zou laten zien waarom hij gehaald is. Ook omdat hij juist in de CL zulke goede wedstrijden heeft gespeeld en Wieffer hem ook wel in de weg stondquote:Op maandag 4 november 2024 10:52 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
'Soms lijkt het allemaal te snel te gaan'.
Hoezo soms, dat was bij Twente al zijn probleem. Leuk brekertje voor dat niveau die er van afstand wel eens een bal in jast maar voetballen kan hij niet. Veel te lage handelingssnelheid ook.
Another onequote:Ayase Ueda komt dit kalenderjaar niet meer in actie. De aanvaller kampt met een bovenbeenblessure die hem tot in elk geval de winterstop aan de kant zal houden.
Ueda liep de blessure vorige week woensdag op in de thuiswedstrijd tegen Ajax. De Japanse international moest daardoor al voor rust de strijd staken en werd vervangen door Julián Carranza. Ueda kwam dit seizoen tot nu toe in dertien officiële wedstrijden in actie, waarin hij vier keer trefzeker was.
Hij is wel beter dan dit, maar ook niet enorm veel. Zijn zelfvertrouwen zal ook wel helemaal weg zijn.quote:Op maandag 4 november 2024 09:27 schreef Caland het volgende:
[..]
Bij Zerrouki kan je nauwelijks spreken van een crisis. Dit is gewoon zijn niveau.
Wel gelachen om die Nadje, die heeft 7 van de 10 keer echt geen flauw idee waar hij moet lopen.quote:Op maandag 4 november 2024 11:40 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Hij is wel beter dan dit, maar ook niet enorm veel. Zijn zelfvertrouwen zal ook wel helemaal weg zijn.
Zerrouki moet gewoon ergens spelen waar het tempo veel lager ligt. De Italiaanse middenmoot, de Turkse topclubs, daar komt ie er wel mee weg.
Het frustrerende is ook dat als Zerrouki speelt Timber en nu ook Hwang op een positie komen te staan die ze niet ligt. Je haalt het hele middenveld overhoop voor een speler die het niet verdient. Dat het met Nadje zoveel beter liep die aan de bal ook enkele beschamende keuzes maakte zegt wel wat.
Dat is ook wel een enorme flop geworden zegquote:
Die Redmond die op de bank zat denk ik dan. Maar die heb ik een aantal keer zien spelen in de jeugd (soms ook als buitenspeler) en was ik op zijn zachtst gezegd niet echt kapot van. Type Brubby, groot, sterk, geen techniek.quote:Op maandag 4 november 2024 11:43 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat is ook wel een enorme flop geworden zeggaat ie eindelijk behoorlijk spelen bij een lange afwezigheid van Santi, heb je er alsnog niks aan door een langdurige blessure.
Voor Carranza moet je wel het spel aardig aanpassen. Geen slechte spits, maar zeker niet snel en iedere bal vliegt van zijn voet. Wie staat er in de spits bij de O21?
Ik zie dat in de Youth League Rust daar speelde.quote:Op maandag 4 november 2024 11:45 schreef Caland het volgende:
[..]
Die Redmond die op de bank zat denk ik dan. Maar die heb ik een aantal keer zien spelen in de jeugd (soms ook als buitenspeler) en was ik op zijn zachtst gezegd niet echt kapot van. Type Brubby, groot, sterk, geen techniek.
Hopen dat je deze week nog goed doorkomt en dat daarna in ieder geval Stengs, Lotomba (en Milambo) er weer bij zijn.quote:Op maandag 4 november 2024 11:48 schreef fetX het volgende:
Gaat genottelijk met die blessures tot nu toe
We spelen op een enkele wedstrijd het hele seizoen al met een half B elftal.quote:Op maandag 4 november 2024 11:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Hopen dat je deze week nog goed doorkomt en dat daarna in ieder geval Stengs, Lotomba (en Milambo) er weer bij zijn.
Ik sluit niet uit dat zo'n lange rust wonderen voor Santi heeft gedaan. Die gaat er nog 20 inleggen. Hoop ik.quote:Op zondag 3 november 2024 21:33 schreef bbuddybb het volgende:
Carranza is behoorlijk traag, maar vind hem wel een aardig aanspeelpunt. Zeker ook in de lucht. Vind hem sowieso, qua profiel, een prima speler om in de selectie te hebben.
Santi zal uiteindelijk wel weer in de basis staan. Moet ook wel, wil je 'm in de zomer nog voor een goed bedrag verkopen. In dat geval lijkt het mij wel dat Ueda kind van de rekening wordt en wordt gedegradeerd tot derde spits.
Als invaller kun je met zijn kwaliteiten namelijk beter Carranza erin brengen de laatste vijftien minuten dan Ueda.
Ik zie juist die blessuregolf niet helemaal los van Priske. Niet allemaal natuurlijk, maar Santi en Ueda raakten beiden geblesseerd in een wedstrijd die ze niet fris begonnen.quote:Op maandag 4 november 2024 11:53 schreef fetX het volgende:
[..]
We spelen op een enkele wedstrijd het hele seizoen al met een half B elftal.
PriskeGod @:dombohetolifantje1
Ueda kreeg toch een knie op zijn bovenbeen?quote:Op maandag 4 november 2024 12:41 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik zie juist die blessuregolf niet helemaal los van Priske. Niet allemaal natuurlijk, maar Santi en Ueda raakten beiden geblesseerd in een wedstrijd die ze niet fris begonnen.
Dat heb ik niet gezien, maar het zou kunnen. Voor mijn gevoel was hij een halfuur aan het sjokken met veel pijn en ging het op een bepaald moment echt niet meer. Aangezien hij tegen Benfica al geblesseerd raakte en Utrecht-uit daardoor miste dacht ik dat het daar aan gerelateerd was.quote:Op maandag 4 november 2024 12:42 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Ueda kreeg toch een knie op zijn bovenbeen?
Ik las dat Santi eind deze maand al terug wilde keren. Hij mikte zelf op de wedstrijd tegen City, maar ik zou hem lekker laten beginnen tegen Fortuna of RKCquote:Op maandag 4 november 2024 12:37 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Ik sluit niet uit dat zo'n lange rust wonderen voor Santi heeft gedaan. Die gaat er nog 20 inleggen. Hoop ik.
Mijn dochter (Excelsiorfan) stond vorige week ineens op de foto met Nesto Groen overigens, die ga je nu nog missen.![]()
Ik kan nergens terugvinden of het dezelfde blessure is, maar tegen Ajax ging hij eruit na een actie van Sutalo. Maar als ik over Utrecht lees, zie ik niet anders dan dat ie geblesseerd was, maar niet waaraan.quote:Op maandag 4 november 2024 12:45 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat heb ik niet gezien, maar het zou kunnen. Voor mijn gevoel was hij een halfuur aan het sjokken met veel pijn en ging het op een bepaald moment echt niet meer. Aangezien hij tegen Benfica al geblesseerd raakte en Utrecht-uit daardoor miste dacht ik dat het daar aan gerelateerd was.
There you go:quote:Op maandag 4 november 2024 12:53 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Ik kan nergens terugvinden of het dezelfde blessure is, maar tegen Ajax ging hij eruit na een actie van Sutalo. Maar als ik over Utrecht lees, zie ik niet anders dan dat ie geblesseerd was, maar niet waaraan.
Ja maar de vraag was dus of dat een 'nieuwe' blessure was of ook een gevolg uit die blessure van een week daarvoor.quote:Op maandag 4 november 2024 12:55 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
There you go:
Domper voor Feyenoord: Ueda pas volgend jaar terug
Feyenoord moet het in de rest van het kalenderjaar stellen zonder Ayase Ueda. Uit een scan is gebleken dat de blessure aan zijn bovenbeen hem de rest van het jaar aan de kant zal houden. Ueda raakte geblesseerd in De Klassieker tegen Ajax.
https://www.vi.nl/nieuws/(...)s-volgend-jaar-terug
Ik denk wel dat er een onverantwoord risico is genomen door Ueda te laten starten. Maar goed, achteraf lullen is makkelijk.quote:Op maandag 4 november 2024 12:53 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Ik kan nergens terugvinden of het dezelfde blessure is, maar tegen Ajax ging hij eruit na een actie van Sutalo. Maar als ik over Utrecht lees, zie ik niet anders dan dat ie geblesseerd was, maar niet waaraan.
Almere of Manchester?quote:Op maandag 4 november 2024 12:50 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik las dat Santi eind deze maand al terug wilde keren. Hij mikte zelf op de wedstrijd tegen City, maar ik zou hem lekker laten beginnen tegen Fortuna of RKC
Dat wel, alleen wat andere bonussen weer niet dacht ik.quote:Op maandag 4 november 2024 13:06 schreef Caland het volgende:
Wat offtopic. Maar inmiddels (eigenlijk al best een tijdje) is ook Senesi wekelijks uitblinker in de PL. Geldt zo’n doorverkooppercentage ook als hij binnen Engeland een stap maakt?
Schijnt dat die het echt goed doet daar. Alleen ook hij heeft het probleem dat die retetraag is.quote:Op maandag 4 november 2024 13:06 schreef Caland het volgende:
Wat offtopic. Maar inmiddels (eigenlijk al best een tijdje) is ook Senesi wekelijks uitblinker in de PL. Geldt zo’n doorverkooppercentage ook als hij binnen Engeland een stap maakt?
Mooi was dat toen Senesi weg ging er allemaal paniek was want je beste verdediger ging weg en weer zo’n topper halen zou lastig zijn.quote:Op maandag 4 november 2024 13:10 schreef CR7 het volgende:
[..]
Schijnt dat die het echt goed doet daar. Alleen ook hij heeft het probleem dat die retetraag is.
Hancko behoort tot onze beste aankopen aller tijden, alhoewel hij in zijn ‘zwakste’ periode zit sinds hij bij ons speelt. Hij maakt meer fouten en hij wordt minder in zijn grootste kracht (verdedigen in grote ruimtes) gebruikt.quote:Op maandag 4 november 2024 13:13 schreef alopio het volgende:
[..]
Mooi was dat toen Senesi weg ging er allemaal paniek was want je beste verdediger ging weg en weer zo’n topper halen zou lastig zijn.
Toen kwam Hancko..
Ja.quote:Op maandag 4 november 2024 13:06 schreef Caland het volgende:
Wat offtopic. Maar inmiddels (eigenlijk al best een tijdje) is ook Senesi wekelijks uitblinker in de PL. Geldt zo’n doorverkooppercentage ook als hij binnen Engeland een stap maakt?
Daar is toch de medische staf verantwoordelijk voor? Die mogen dan wel wat scherper zijn op wanneer je een speler weer in kunt brengen.quote:Op maandag 4 november 2024 12:41 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik zie juist die blessuregolf niet helemaal los van Priske. Niet allemaal natuurlijk, maar Santi en Ueda raakten beiden geblesseerd in een wedstrijd die ze niet fris begonnen.
Ik denk dat bij veel clubs het een touwtrekwedstrijd wordt tussen coach en staf op het moment dat er belangrijke wedstrijden op het programma staan en de baan van de coach min of meer op de tocht staat. Of de tweede plek. Is dat handig? Nee, maar het is vast ook geen exacte wetenschap en er wordt vaak een gok genomen.quote:Op maandag 4 november 2024 13:41 schreef fetX het volgende:
[..]
Daar is toch de medische staf verantwoordelijk voor? Die mogen dan wel wat scherper zijn op wanneer je een speler weer in kunt brengen.
@DombohetOlifantje1quote:Op maandag 4 november 2024 12:55 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
There you go:
Domper voor Feyenoord: Ueda pas volgend jaar terug
Feyenoord moet het in de rest van het kalenderjaar stellen zonder Ayase Ueda. Uit een scan is gebleken dat de blessure aan zijn bovenbeen hem de rest van het jaar aan de kant zal houden. Ueda raakte geblesseerd in De Klassieker tegen Ajax.
https://www.vi.nl/nieuws/(...)s-volgend-jaar-terug
Die geven een advies, maar de trainer bepaalt. Dat touwtrekken was best interessant in de Disney documentaire. Dan zag je Cor Pot aan tafel met de medische staf en zodra die zeiden ‘hij kan meedoen, maar het is niet verstandig omdat…’ hoorde Cor enkel ‘hij kan meedoen’.quote:Op maandag 4 november 2024 13:41 schreef fetX het volgende:
[..]
Daar is toch de medische staf verantwoordelijk voor? Die mogen dan wel wat scherper zijn op wanneer je een speler weer in kunt brengen.
Dan spelen we uiteindelijk met het team dat tegen Monaco speelde, goed dat die toen nog even getest zijn.quote:Op maandag 4 november 2024 14:42 schreef KingRoland het volgende:
Als hwang gebelsseerd heb je helemaal de poppen aan het dansen
Dick vroeg toen gewoon aan de speler of hij wilde spelen en als hij dan ja zei dan was het goedquote:Op maandag 4 november 2024 14:31 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Die geven een advies, maar de trainer bepaalt. Dat touwtrekken was best interessant in de Disney documentaire. Dan zag je Cor Pot aan tafel met de medische staf en zodra die zeiden ‘hij kan meedoen, maar het is niet verstandig omdat…’ hoorde Cor enkel ‘hij kan meedoen’.
Ja ik bedoel vooral dat ie z'n eerste minuten maakt tegen zo'n matig Eredivisieploegje en niet in een veel zwaardere wedstrijd tegen Manchester City.quote:Op maandag 4 november 2024 13:01 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik denk wel dat er een onverantwoord risico is genomen door Ueda te laten starten. Maar goed, achteraf lullen is makkelijk.
[..]
Almere of Manchester?
Ik hoop vooral dat hij PSV haalt, de rest van de Eredivisie potjes zijn tegen matige ploegen waar je best met Carranza kan beginnen, en tegen Red Bull of Sparta moet je ook gewoon kunnen winnen met een slome spits. En bij ManCity, ja zou het wat uitmaken.
Ook wel lekker voor het zelfvertrouwen om meteen met een hattrick tegen City te beginnen.quote:Op maandag 4 november 2024 14:55 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ja ik bedoel vooral dat ie z'n eerste minuten maakt tegen zo'n matig Eredivisieploegje en niet in een veel zwaardere wedstrijd tegen Manchester City.
Hij speelt wel beter met Trauner naast hem.quote:Op maandag 4 november 2024 13:19 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Hancko behoort tot onze beste aankopen aller tijden, alhoewel hij in zijn ‘zwakste’ periode zit sinds hij bij ons speelt. Hij maakt meer fouten en hij wordt minder in zijn grootste kracht (verdedigen in grote ruimtes) gebruikt.
Ik moet nog steeds grinniken om Advocaat wanneer Malacia zegt dat zijn enkel alleen pijn doet bij voorzetten geven en hij reageert met “ach, dat kan je toch al niet”quote:Op maandag 4 november 2024 14:49 schreef Caland het volgende:
[..]
Dick vroeg toen gewoon aan de speler of hij wilde spelen en als hij dan ja zei dan was het goed
Paixao is in die rol logischer, Osman doet zijn ogen dicht zodra hij in de zestien komt wat op zich niet heel handig is voor een spits.quote:Op maandag 4 november 2024 14:38 schreef Dr.Mikey het volgende:
Zou Osman in de spits zetten als je snelheid nodig hebt.
Heeft wel wat meer body, diepte en snelheid.quote:Op maandag 4 november 2024 15:45 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Paixao is in die rol logischer, Osman doet zijn ogen dicht zodra hij in de zestien komt wat op zich niet heel handig is voor een spits.
Maar dan heb je toch een soort Brobbey in de spits, alhoewel Osman nog wel eens een doelpunt maakt.quote:Op maandag 4 november 2024 15:51 schreef Caland het volgende:
[..]
Heeft wel wat meer body, diepte en snelheid.
User Pisces29 en ik zijn nog kapot van het camerashot van Ueda die na zijn wissel op de bank zat.quote:
Cor Pot is dan ook de grootste dwaas waarmee ik ooit op een voetbalveld heb gestaan.quote:Op maandag 4 november 2024 14:31 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Die geven een advies, maar de trainer bepaalt. Dat touwtrekken was best interessant in de Disney documentaire. Dan zag je Cor Pot aan tafel met de medische staf en zodra die zeiden ‘hij kan meedoen, maar het is niet verstandig omdat…’ hoorde Cor enkel ‘hij kan meedoen’.
oSSMAN is technische vele malen vaardiger dan broebyquote:Op maandag 4 november 2024 15:56 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Maar dan heb je toch een soort Brobbey in de spits, alhoewel Osman nog wel eens een doelpunt maakt.
We gaan het zien, tegen clubs die zich ingraven kan Carranza prima lijkt mij.
Leuk dat jij hier ook meepost Berghuis.quote:Op maandag 4 november 2024 18:50 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Cor Pot is dan ook de grootste dwaas waarmee ik ooit op een voetbalveld heb gestaan.
Wat voor signalen zie je dan?quote:Op maandag 4 november 2024 20:15 schreef hhh38 het volgende:
De signalen die ik zie wb de blessure van Milambo zijn niet best
Wat is je bron? (Of ben je Jannes)quote:Op maandag 4 november 2024 20:15 schreef hhh38 het volgende:
De signalen die ik zie wb de blessure van Milambo zijn niet best
quote:Op maandag 4 november 2024 20:05 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Leuk dat jij hier ook meepost Berghuis.
quote:
Dat ze die Ueda ook nog lieten spelen.. die heeft vanaf minuut 1 lopen hinkelen en scheurt 10 minuten later zijn hamstring.quote:Op maandag 4 november 2024 21:24 schreef hhh38 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Deze cryptische foto vam hemzelf op insta en een account dat deze zomer een paar scoops had.
[ x ]
Dit is zo’n zeldzaam moment dat ik het duimpje naar beneden mis.quote:Op maandag 4 november 2024 21:24 schreef hhh38 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Deze cryptische foto vam hemzelf op insta en een account dat deze zomer een paar scoops had.
[ x ]
En straks toch met 9 punten staanquote:Op maandag 4 november 2024 22:49 schreef fetX het volgende:
5 basisspelers en je reservespits geblesseerd.
Wat een genot dit seizoen.
En je reserve rechtsback niet ingeschrevenquote:Op maandag 4 november 2024 22:49 schreef fetX het volgende:
5 basisspelers en je reservespits geblesseerd.
Wat een genot dit seizoen.
Laten we dat nog maar even afwachten.quote:Op maandag 4 november 2024 22:50 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
En straks toch met 9 punten staan
Reserve-reservequote:Op maandag 4 november 2024 22:51 schreef hhh38 het volgende:
[..]
En je reserve rechtsback niet ingeschreven
Aangezien hij niet op de B-lijst kon best begrijpelijk als je de spelers op de A-lijst ziet. Zelfs Andreev is daarom niet ingeschreven en gebruiken we Berger als derde keeper.quote:Op maandag 4 november 2024 22:51 schreef hhh38 het volgende:
[..]
En je reserve rechtsback niet ingeschreven
Ik heb er alle vertrouwen in.quote:Op maandag 4 november 2024 22:52 schreef fetX het volgende:
[..]
Laten we dat nog maar even afwachten.
In die Lotomba/Geertruida rol is ie beter dan Nieuwkoop denk ik.quote:
Tegen een lamgeslagen AZ ging het ook uiterst moeizaam.quote:Op maandag 4 november 2024 22:53 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Ik heb er alle vertrouwen in.
Het was dan wel meer een hypothetische reactie met de 'straks toch'quote:Op maandag 4 november 2024 22:57 schreef fetX het volgende:
[..]
Tegen een lamgeslagen AZ ging het ook uiterst moeizaam.
Overigens heb ik er ook best vertrouwen in hoor, daar niet van. Vind ik alleen wat anders dan roepen dat je ze zo goed als al hebt. Werd ik voor die wedstrijd tegen Ajax ook wel een beetje gek van.
Die blessures word je wel gek van hoor. Het zou me niets verbazen als we na de winterstop echt een bak meer punten halen.
Shirtjes naar 200 euro om dat gat om te vangen. Castore tacktiek.quote:Op maandag 4 november 2024 22:49 schreef fetX het volgende:
5 basisspelers en je reservespits geblesseerd.
Wat een genot dit seizoen.
Ik heb Zechiël liever dan Zerrouki zodat Hwang op 6 kan blijven, maar die komt pas net terug van een blessure en zal dus wel geen optie zijn voor de basis (voorlopig).quote:Op maandag 4 november 2024 22:59 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Het was dan wel meer een hypothetische reactie met de 'straks toch'![]()
Trauner er straks bij, Nieuwkoop op de back kom je ook nog wel mee weg. Wel benieuwd wat hij op het middenveld gaat doen bij het ontbreken van Milambo.
Ik krijg met alle blessures de neiging om te zeggen dat we met Luka, Paisjauw, Carranza en Osman moeten spelen. Maar 2 spelers die nauwelijks achter hun man aan kunnen is tegen een jong energiek elftal waarschijnlijk ook zelfmoord.quote:Op maandag 4 november 2024 23:02 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik heb Zechiël liever dan Zerrouki zodat Hwang op 6 kan blijven, maar die komt pas net terug van een blessure en zal dus wel geen optie zijn voor de basis (voorlopig).
Ergens gaat er wat mis, hoeveelheid wedstrijden kan niet de enige factor zijnquote:Op dinsdag 5 november 2024 08:35 schreef bbuddybb het volgende:
Zoveel blessures. Tering.
Amateuristisch.
Sommigen pech, sommigen overbelasting, maar dat versterkt elkaar. Door de blessures van Santi, Stengs en Nieuwkoop speelden resp Ueda, Milambo en Lotomba een stuk meer, en die raken door de overbelasting geblesseerd. Terwijl je normaal gesproken wat had kunnen afwisselen.quote:Op dinsdag 5 november 2024 09:10 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Ergens gaat er wat mis, hoeveelheid wedstrijden kan niet de enige factor zijn
Dit, rouleren kan niet omdat je blessures hebt, dus krijg je meer blessuresquote:Op dinsdag 5 november 2024 09:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Sommigen pech, sommigen overbelasting, maar dat versterkt elkaar. Door de blessures van Santi, Stengs en Nieuwkoop speelden resp Ueda, Milambo en Lotomba een stuk meer, en die raken door de overbelasting geblesseerd. Terwijl je normaal gesproken wat had kunnen afwisselen.
Die andere wedstrijden zouden mij aan mijn reet kunnen roesten eerlijk gezegd.quote:Op dinsdag 5 november 2024 11:28 schreef Vis1980 het volgende:
Wel weer een mooi voetbalprogramma deze week, Feyenoord wordt met al die blessures best interessant tegen rooie stier, vanavond kunnen we zien wat PSV met Girona doet en Liverpool Slotbalt tegen Leverkusen. Dat gaat enorm genieten worden.
Dat mag, het is niet verplicht. Ik vind het een mooi spelletje, dat voetbal.quote:Op dinsdag 5 november 2024 11:29 schreef Caland het volgende:
[..]
Die andere wedstrijden zouden mij aan mijn reet kunnen roesten eerlijk gezegd.
quote:Op maandag 4 november 2024 20:15 schreef hhh38 het volgende:
De signalen die ik zie wb de blessure van Milambo zijn niet best
Deze speelronde heeft wel enorm veel leuke affiches ja. En nu kun je ook steeds meer met een schuin oog naar de ranglijst kijken.quote:Op dinsdag 5 november 2024 11:28 schreef Vis1980 het volgende:
Wel weer een mooi voetbalprogramma deze week, Feyenoord wordt met al die blessures best interessant tegen rooie stier, vanavond kunnen we zien wat PSV met Girona doet en Liverpool Slotbalt tegen Leverkusen. Dat gaat enorm genieten worden.
quote:Op dinsdag 5 november 2024 12:29 schreef Caland het volgende:
Justin Bijlow ontbreekt vandaag op de laatste groepstraining voor de wedstrijd tegen RB Salzburg vanwege lichte klachten. De wedstrijden van morgen en waarschijnlijk ook die tegen Almere City van zondag komen daardoor voor hem te vroeg.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wat een meme.
Blijft toch wel een mysterie. Dat is de enige positie in het profvoetbal waarbij de intensiteit op trainingen hoger hoort te zijn dan in wedstrijden.quote:Op dinsdag 5 november 2024 12:37 schreef maxi-mus het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Saushampton is echt enorm goed weggekomen.
Bijlow vat elke week aan alsof hij de 1e keus is. Dat zou ik als Wellenreuther ook doen.quote:Op dinsdag 5 november 2024 13:04 schreef TornadoDK het volgende:
Is bijlow is zijn hoofd wel altijd fit?
Er zit niemand in zijn hoofd.quote:Op dinsdag 5 november 2024 13:04 schreef TornadoDK het volgende:
Is bijlow is zijn hoofd wel altijd fit?
De beste man heeft 100 blessures per jaar, dat is echt niks om op te bouwen als topclub zijndequote:Op dinsdag 5 november 2024 13:07 schreef Vis1980 het volgende:
Nou nou, mensen het is zeker kut dat ie weer geblesseerd is, maar ik vind dat er wel vaak eigen spelers worden behandeld als grof vuil, dat is niet nodig.
Niks en niemand heb ik het ideequote:Op dinsdag 5 november 2024 13:13 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Er zit niemand in zijn hoofd.
Hier kan Quick Boys niet eens op bouwen.quote:Op dinsdag 5 november 2024 13:16 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
De beste man heeft 100 blessures per jaar, dat is echt niks om op te bouwen als topclub zijnde
Het is te hopen dat die Andreev een mooie ontwikkeling doormaakt.
Het moment die je wist dat zou komen.quote:Op dinsdag 5 november 2024 12:29 schreef Caland het volgende:
Justin Bijlow ontbreekt vandaag op de laatste groepstraining voor de wedstrijd tegen RB Salzburg vanwege lichte klachten. De wedstrijden van morgen en waarschijnlijk ook die tegen Almere City van zondag komen daardoor voor hem te vroeg.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wat een meme.
Bizar inderdaad! Die Wellenreuther heeft de laatste weken ook geen enkele blunder gemaakt dacht ik.quote:Op dinsdag 5 november 2024 13:57 schreef CR7 het volgende:
En men maar verbaasd zijn dat Priske voor Wellenreuther koos.
Dat zal hem in de CL sowieso niet worden voorlopig.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:00 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Brian heeft er eigenlijk wel kijk op.
Toch maar #AnnounceAndreev
Het is ook oprecht wel triest voor die jongen eigenlijkquote:
Als amateurpsycholoog van de bovenste plank zou het mij niet eens verbazen als het grotendeels ook een mentale blokkade is. Je lichaam dusdanig onder hoogspanning zetten dat het elke keer knap doet tijdens of na een wedstrijd.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:03 schreef De_Pel het volgende:
Dit wordt wel een intens triest verhaal zo. Leef je je jongensdroom, grijpt je lichaam elke kans aan om het je te ontzeggen. Wel met 10m op de bank, maar toch…
Met Ueda akkoord, zonder niet.quote:Op dinsdag 5 november 2024 15:03 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Ons geblesseerde elftal zou wel makkelijk tweede worden.
quote:Op dinsdag 5 november 2024 15:23 schreef Caland het volgende:
Gernot vindt dat er een fout is gemaakt door hem afgelopen seizoenen teveel op te stellen.
quote:Op dinsdag 5 november 2024 15:36 schreef tong80 het volgende:
Ik vond dat Bijlow het voordeel van de twijfel moest krijgen. Toeval die blessures, maar nu wordt het wel extreem.
31 keer is geen toeval meerquote:Op dinsdag 5 november 2024 15:36 schreef tong80 het volgende:
Ik vond dat Bijlow het voordeel van de twijfel moest krijgen. Toeval die blessures, maar nu wordt het wel extreem.
Dat bedoel ik. Het houdt een keertje op.quote:
FB / Tweets posten lukt niet altijd??quote:Op dinsdag 5 november 2024 16:10 schreef Caland het volgende:
Waarom doen die tweets het de helft van de tijd niet @:ggmm
blijven doneren
Ze lossen het maar gewoon op.quote:Op dinsdag 5 november 2024 16:34 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
FB / Tweets posten lukt niet altijd??
Even aanpassen en een punt erbij ofzo, dan wil het wel.
OUWE MEUK
Word wel een pittige wedstrijd morgen danquote:Op dinsdag 5 november 2024 17:16 schreef Kerftminister het volgende:
Heb Bijlow nog altijd liever dan Wellenblunder. Maakt niet uit hoeveel blessures.
Red Bull mist geloof ik een stuk of 10 die in de basis staan of er tegenaan. En heeft ook al een paar keer heel dik verloren.quote:Op dinsdag 5 november 2024 17:40 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Word wel een pittige wedstrijd morgen dan
Ja dan kan je prima met een geblesseerde keeper beginnenquote:Op dinsdag 5 november 2024 18:04 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Red Bull mist geloof ik een stuk of 10 die in de basis staan of er tegenaan. En heeft ook al een paar keer heel dik verloren.
Klopt, zo erg is het ook niet. Maar advies was niet spelen.quote:Op dinsdag 5 november 2024 19:07 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Ja dan kan je prima met een geblesseerde keeper beginnen
Wie zal het zeggen… Juist z’n “ongeremdheid” leek vroeger altijd een van z’n grote kwaliteiten.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:11 schreef Caland het volgende:
[..]
Als amateurpsycholoog van de bovenste plank zou het mij niet eens verbazen als het grotendeels ook een mentale blokkade is. Je lichaam dusdanig onder hoogspanning zetten dat het elke keer knap doet tijdens of na een wedstrijd.
Dit is toch die walgelijk slechte trainer van NEC? Logisch dat ze geen punt hebben gepakt.quote:Op woensdag 6 november 2024 10:00 schreef Caland het volgende:
[ x ]
Een club die nog wel voor de eigen FILOSOFIE staat, erg mooi
0 goals in de CL, 0 punten en 4e in Oostenrijk. En een elftal aan blessures. Maar wel een eigen Filosofie!quote:Op woensdag 6 november 2024 10:03 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Dit is toch die walgelijk slechte trainer van NEC? Logisch dat ze geen punt hebben gepakt.
Nee.quote:
Precies, zelfs @Mexicanobakker deed dat niet bij PSV gisteren.quote:Op woensdag 6 november 2024 16:01 schreef GGMM het volgende:
[..]
Klopt.
Dat indekken altijd tegen dit soort clubjes snap ik niet zo goed.
Dan neemt @DombohetOlifantje1 een Trump ui naar jouw keuze voor een maand.quote:
Dat waren we aan onze stand verplicht te winnen ja.quote:Op woensdag 6 november 2024 16:36 schreef Coco het volgende:
[..]
Precies, zelfs @:mexicanobakker deed dat niet bij PSV gisteren.
MUZ allen, maar soit.quote:
quote:Op woensdag 6 november 2024 16:37 schreef Coco het volgende:
[..]
Dan neemt @:dombohetolifantje1 een Trump ui naar jouw keuze voor een maand.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hoe dan. Het lijkt wel 3 maanden geleden dat ik een lijstje heb gemaakt.quote:
ontopicquote:Op woensdag 6 november 2024 16:47 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Hoe dan. Het lijkt wel 3 maanden geleden dat ik een lijstje heb gemaakt.
Ik zal jou even ontopic.quote:
Hier ga ik niet mee akkoord.quote:Op woensdag 6 november 2024 16:37 schreef Coco het volgende:
[..]
Dan neemt @:dombohetolifantje1 een Trump ui naar jouw keuze voor een maand.
Komt goed, eerst opwarmen met het voorprogramma om half acht.quote:Op woensdag 6 november 2024 16:49 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik zal jou even ontopic.
Zenuwachtig voor vanavond.
Graag ontopic.quote:Op woensdag 6 november 2024 16:49 schreef Coco het volgende:
[..]
Komt goed, eerst opwarmen met het voorprogramma om half acht.
Raf van der Vaart zei net precies hetzelfde!quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:11 schreef Caland het volgende:
[..]
Als amateurpsycholoog van de bovenste plank zou het mij niet eens verbazen als het grotendeels ook een mentale blokkade is. Je lichaam dusdanig onder hoogspanning zetten dat het elke keer knap doet tijdens of na een wedstrijd.
Wie zou jij op het middenveld posteren?quote:Op woensdag 6 november 2024 18:35 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Benieuwd naar de opstelling. (en dan voornamelijk de oplossing op het middenveld)
Zerrouki kan echt niet meer.quote:Op woensdag 6 november 2024 18:45 schreef fetX het volgende:
[..]
Wie zou jij op het middenveld posteren?
Ik las dat Nadje in de laatste training bij het basisteam zatquote:Op woensdag 6 november 2024 18:46 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Zerrouki kan echt niet meer.
Maar Nadje kan eigenlijk ook niet.
Dan hoop je dat zo'n Zechiel fit genoeg is voor een basisplek, en anders zou ik Luka daar echt wel eens willen zien. (Al past die niet in het high-pressure plaatje natuurlijk)
Begrijpelijk, maar ik vind het o zo gevaarlijk.quote:Op woensdag 6 november 2024 18:47 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik las dat Nadje in de laatste training bij het basisteam zat
Al zet je Hwang neer als keeper zou hij nog naar behoren presteren.quote:Op woensdag 6 november 2024 18:49 schreef fetX het volgende:
Nadje. Die kan er ook vrij weinig van behalve dat hij GROOT en STERK is.
Hwang als controleur ging wel direct een stuk beter lopen dus zou het wel snappen.
quote:Op woensdag 6 november 2024 18:35 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Benieuwd naar de opstelling. (en dan voornamelijk de oplossing op het middenveld)
Je mist de spits nog. En RV.quote:Op woensdag 6 november 2024 19:49 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
De Luka-variant.
Brian heeft er echt kijk op.
352?quote:Op woensdag 6 november 2024 19:49 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
De Luka-variant.
Brian heeft er echt kijk op.
De maar goed dat wij 3 spitsen hebben kan ook de in.quote:Op woensdag 6 november 2024 19:52 schreef hhh38 het volgende:
Carranza niet eens op de bank. 3 geblesseerde spitsen
wees blij dat hij er niet bij is...de man kan er niets vanquote:Op woensdag 6 november 2024 19:58 schreef Haringkop het volgende:
Carranza ook geblesseerd? Wat gaat er toch mis in de fysieke begeleiding van spelers. Je houdt niemand over op deze manier.
Die bank ook…
Toch is het wel fijn om nog een aanvallende optie op de bank te hebben.quote:Op woensdag 6 november 2024 20:00 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
wees blij dat hij er niet bij is...de man kan er niets van
ossman is vele malen beter in de spits
Ik weet het niet hoor met die caranza....redmund kan misschien wel een grote verrassing wordenquote:Op woensdag 6 november 2024 20:03 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Toch is het wel fijn om nog een aanvallende optie op de bank te hebben.
Zou eens babbelen met jullie performance coach. Er gaat daar een hoop mis jeetje.quote:Op woensdag 6 november 2024 20:12 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[ x ]
Tijd om een hartig woordje te spreken met onze spitsentrainer.
Dan had je de opstelling iets eerder moeten bekijken.quote:Op woensdag 6 november 2024 20:22 schreef klaasweetalles het volgende:
Gaat ivanusec op 10 spelen.........en nieuwkoop rechtsbuiten
ik kan dat niet geloven....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |