je kan uitmelken natuurlijk ook op verschillende manieren interpreterenquote:Op vrijdag 1 november 2024 13:49 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Ja, iedere druppel was voor mij en mijn bankrekening.
Neehee! Misschien bij Maxime wel.quote:Op vrijdag 1 november 2024 13:52 schreef Puzzie het volgende:
[..]
je kan uitmelken natuurlijk ook op verschillende manieren interpreteren![]()
quote:Op zaterdag 2 november 2024 09:36 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Neehee! Misschien bij Maxime wel.
Groeps!quote:
Stigs!quote:
Wat? Die heeft leuke tetjes hoor.quote:
Nooit gezienquote:Op zaterdag 2 november 2024 13:07 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Wat? Die heeft leuke tetjes hoor.
Lord!quote:
Lijkt wel home video!quote:
Hahah, die wil toch niemand zien?quote:Op zaterdag 2 november 2024 19:04 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ik dacht dat je het over tietjes van Martien had
quote:Op zaterdag 2 november 2024 19:05 schreef Groepfunder het volgende:
[..]Ik ken al die namen toch nietSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Hahah, die wil toch niemand zien?
My age is very
Inappropriate
for my behavior
Ik heb in de post van mij die jij hebt geciteerd de spoiler met de afbeeldingen overigens bewust weggehaald. Dat was een foutje.quote:
Oh dus het pleit niet voor me?quote:Op zaterdag 2 november 2024 19:09 schreef Groepfunder het volgende:
[..]
Ik heb in de post van mij die jij hebt geciteerd de spoiler met de afbeeldingen overigens bewust weggehaald. Dat was een foutje.
Jawel. Ik neem aan dat jij het verschil tussen Martien en Maxime wel kunt zien. Het was gewoon een (verkapt) verzoek of jij jouw post ook zou willen bewerken.quote:
Die heb ik gezienquote:Op zaterdag 2 november 2024 19:12 schreef Groepfunder het volgende:
[..]
Jawel. Ik neem aan dat jij het verschil tussen Martien en Maxime wel kunt zien. Het was gewoon een (verkapt) verzoek of jij jouw post ook zou willen bewerken.
Ze is een callgirl geweest.quote:Op zaterdag 2 november 2024 19:03 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Lijkt wel home video!
Mal kind ben je ook.quote:Op zaterdag 2 november 2024 19:04 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ik dacht dat je het over tietjes van Martien had
Dat klopt welquote:Op zaterdag 2 november 2024 19:13 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Ze is een callgirl geweest.
[..]
Mal kind ben je ook.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |