Tssss... hopeloos volk.quote:
Yupquote:
quote:
Meid, wat errug!quote:Op vrijdag 1 november 2024 12:42 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Nu moet ik ineens denken aan de Meilandjes
Mei niet gezien.quote:
Nou dat is idd best wel erg jaquote:
Ik vind het vermakelijke televisie.quote:Op vrijdag 1 november 2024 13:37 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Nou dat is idd best wel erg ja![]()
Maar goed , mijn moeder was in de grote vakantie een week in dat kasteel als gastvrouw : beetje rondleidingen geven , ontbijt klaar zetten en een gratis vakantie![]()
En omdat ik pasgeleden nav mijn moeders verhaal een aflevering bekeek en toen zag dat die Vreselijke familie met een bus door Frankrijk toert moest ik daar meteen aan denken
Och, dat heb ik met Top Gear, The Grand Tour en Clarkson's Farmquote:Op vrijdag 1 november 2024 13:40 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Ik vind het vermakelijke televisie.![]()
Iedereen heeft wel een guilty pleasure.quote:Op vrijdag 1 november 2024 13:41 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Och, dat heb ik met Top Gear, The Grand Tour en Clarkson's Farm
Uiteraard!quote:Op vrijdag 1 november 2024 13:41 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Iedereen heeft wel een guilty pleasure.
Niks mis mee. Moet nog ergens een Teddy hebben liggen.quote:Op vrijdag 1 november 2024 13:42 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Uiteraard!
* TheStigsDutchCousin kijkt Mr. Bean
Ahwquote:Op vrijdag 1 november 2024 13:43 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Niks mis mee. Moet nog ergens een Teddy hebben liggen.
Ja, die is ook liev.quote:
Door haar verhaal over haar logeerpartij in dat kasteel ben ik het maar eens gaan kijken , maar dat ging ergens wel tegen mijn 'principes' inquote:Op vrijdag 1 november 2024 13:40 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Ik vind het vermakelijke televisie.![]()
Zou het ook doen. Over een paar jaar is het afgelopen, maar dan zitten ze er wel warmpjes bij.quote:Op vrijdag 1 november 2024 13:44 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ik vind het vreselijk hoe alles door hun wordt uit gemolken
Wordt wel vaak mishandeld hoorquote:
Niet door mij!quote:Op vrijdag 1 november 2024 13:46 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Wordt wel vaak mishandeld hoor
Nee, door Bean zelfquote:
Iets uitmelken bedoel je?quote:Op vrijdag 1 november 2024 13:46 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Zou het ook doen. Over een paar jaar is het afgelopen, maar dan zitten ze er wel warmpjes bij.
Weet ik. Als ik dat zag, dan drukte ik mijn Teddy altijd stevig tegen mij aan.quote:Op vrijdag 1 november 2024 13:48 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Nee, door Bean zelfTeddy is al een paar keer zijn hoofd verloren en een keer als kwast gebruikt
Ja, iedere druppel was voor mij en mijn bankrekening.quote:
Ahw, kleine Lord! Of doe je het nog?quote:Op vrijdag 1 november 2024 13:49 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Weet ik. Als ik dat zag, dan drukte ik mijn Teddy altijd stevig tegen mij aan.
Soms.quote:Op vrijdag 1 november 2024 13:50 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ahw, kleine Lord! Of doe je het nog?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |