abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 30 oktober 2024 @ 20:54:28 #76
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_215423150
twitter
  woensdag 30 oktober 2024 @ 21:23:00 #77
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_215423449
quote:
1s.gif Op woensdag 30 oktober 2024 18:24 schreef Aberkullie het volgende:
Jezus wat een puinhoop. Hadden wetenschappers ons jaren geleden maar geïnformeerd dat zulke rampen zouden gaan gebeuren
Dat is ook niet zo gek bij het verschuiven van klimaatzones. Op termijn zullen we simpelweg tientallen miljoenen mensen richting andere gebieden dienen verhuizen.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
  woensdag 30 oktober 2024 @ 21:26:57 #78
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_215423479
quote:
1s.gif Op woensdag 30 oktober 2024 20:22 schreef MissButterflyy het volgende:
Zaten er nog mensen in die auto of gaan ze juist in die auto? :o
Ze gingen juist in de auto lijkt me. Niet erg slim.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
  woensdag 30 oktober 2024 @ 21:48:34 #79
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_215423638
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2024 21:26 schreef BlaZ het volgende:

[..]
Ze gingen juist in de auto lijkt me. Niet erg slim.
Leek me ook ja.
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_215423832
Al zeker 95 doden ondertussen :(
pi_215425771
quote:
Zoektocht naar vermisten Spanje gaat verder, eerste dag van nationale rouw

De zoektocht naar vermisten als gevolg van het noodweer in het zuidoosten van Spanje gaat vandaag verder. Door de hevige regenval en daaropvolgende overstromingen kwamen al zeker 95 mensen om het leven. Vandaag is in het land de eerste dag van drie dagen van nationale rouw.

Hoewel er al meer dan 24 uur zijn verstreken na de catastrofale overstromingen, zijn er nog steeds steden die afgesloten zijn van de buitenwereld. Ook zitten volgens de Spaanse omroep RTVE 155.000 mensen zonder stroom in de zwaarst getroffen provincie, Valencia.

De eerste fase van de reddings- en opruimwerkzaamheden is inmiddels afgerond, zegt de president van de autonome gemeenschap Valencia, Carlos Mazón. Alle mensen die hun dak op waren gevlucht zijn volgens hem inmiddels gered.

Dodental kan nog oplopen
Vandaag gaan gespecialiseerde reddingswerkers van het leger met speurhonden op pad om tussen de modder en brokstukken te zoeken naar slachtoffers. Het dodental kan mogelijk dus nog oplopen. "We zijn helaas niet optimistisch daarover", zegt defensieminister Margarita Robles Fernández tegen de Spaanse radiozender Cadena Ser.

In Valencia wordt de kelder van een parkeerplaats gebruikt om de lichamen van slachtoffers in op te vangen. Zo moet de identificatie makkelijker verlopen.

5000 oproepen via 112
Er worden nog steeds veel mensen vermist, hoewel exacte aantallen niet bekend zijn. Valencia zegt in de afgelopen drie dagen bijna 5000 oproepen te hebben gehad via noodnummer 112. In die provincie vielen de meeste doden.

In het rampgebied viel in een dag tijd meer regen dan gewoonlijk in een jaar. De schade is daardoor nog niet volledig te overzien. Gebouwen zijn beschadigd en snelwegen zijn nog dicht. Het zal naar verwachting nog dagen duren voordat de belangrijkste wegen weer begaanbaar zijn. Op sommige plekken zijn rijbanen volledig weggevaagd door het water. Ook de treinen tussen Valencia en Madrid rijden in ieder geval tot en met zondag niet.

Ondertussen klinkt er steeds meer kritiek op de lokale overheid. Veel mensen werden verrast door het water, ook hulpdiensten waren niet goed voorbereid. Maar de leider van Valencia wijst de kritiek van de hand. De eerste waarschuwingen waren volgens hem al op zondag afgegeven. De overheid zou zich volgens hem strikt aan de protocollen hebben gehouden.

Bezoek premier
De Spaanse premier Sánchez brengt vandaag een bezoek aan Valencia. Hij gaat kijken bij het coördinatiecentrum van de hulpdiensten, om te zien hoe de reddingsacties verlopen. De leider van de oppositie, Alberto Núñez Feijóo, zal er ook bij zijn.

Het slechte weer is overigens nog niet voorbij. De buien verplaatsen zich vandaag naar het zuidwesten van Spanje. Daar wordt ook nog veel regen verwacht. Er wordt gewaarschuwd voor mogelijke nieuwe overstromingen.
  donderdag 31 oktober 2024 @ 09:07:17 #82
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_215425841
Bizar dat nog zoveel onduidelijk is rondom het aantal vermisten.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_215425855
quote:
9s.gif Op woensdag 30 oktober 2024 18:29 schreef Perrin het volgende:

[..]
Gelukkig gooien we nu het roer om nu we inzien op wat voor onhoudbare koers we zitten als mensheid.
Precies! Daarom hebben wij als volk dan ook de partijen in het zadel geholpen die het klimaat als topprioriteit zien! Ik verwacht veel goeds van ze op dit onderwerp de komende jaren.
beter een knipoog dan een blauw oog
  donderdag 31 oktober 2024 @ 09:09:55 #84
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_215425859
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 09:09 schreef Knipoogje het volgende:

[..]
Precies! Daarom hebben wij als volk dan ook de partijen in het zadel geholpen die het klimaat als topprioriteit zien! Ik verwacht veel goeds van ze op dit onderwerp de komende jaren.
Gaat helemaal goed komen, onze kinderen gaan een prachtige toekomst tegemoet.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_215425916
Mijn broer heeft een huis in dit gebied, hij heeft relatief veel geluk dat hij relatief hoog zit. Wel begreep ik dat hij voorlopig niet van huis weg kan omdat de wegen kapot zijn.

https://www.theolivepress(...)iver-burst-in-alora/
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_215426255
quote:
17s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 09:09 schreef Perrin het volgende:

[..]
Gaat helemaal goed komen, onze kinderen gaan een prachtige toekomst tegemoet.
:D :P

Man man man...
Alles in de wereld is tegenwoordig de schuld van klimaatverandering en van de gekozen partijen in Nederland
Wees blij dat we hier kunnen kiezen en ons niet wat opgedrongen wordt zoals in Georgië, Wit-Rusland, Oekraine of Kazachstan.

Wacht maar tot Orange Man straks weer in het Witte huis zit - arme Spanjaarden - nog meer klimaatellende dankzij "ons kabinet".
  donderdag 31 oktober 2024 @ 10:15:58 #87
3542 Gia
User under construction
pi_215426337
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 09:07 schreef Perrin het volgende:
Bizar dat nog zoveel onduidelijk is rondom het aantal vermisten.
Zo bizar is dat niet. Telefoons zijn leeg, mensen kunnen niet laten weten dat ze okay zijn en familieleden krijgen geen contact. Dan kun je het ergste vrezen, maar het kan ook simpel zo zijn dat de telefoon niet opgeladen kan worden. De meeste mensen hebben geen vaste lijn meer, bijvoorbeeld.
Dus, dat duurt wel even voordat het aantal vermisten bekend is.
pi_215426393


quote:
Dak van auto redt moeder Angeline en 3-maand oude baby niet
Ze klom met haar baby op dak van haar wagen en vormde laatste keer nummer vriendin: Lourdes (34) en Angeline komen om bij overstromingen in Paiporta

De dodentol van het noodweer in Spanje is opgelopen tot bijna honderd. Bijna de helft van de slachtoffers viel in Paiporta, een voorstad van Valencia. Onder hen Lourdes (34) en haar baby Angeline (3 maanden). “Ze belde me vanop het dak van haar auto en vroeg me om voor haar andere twee kinderen te zorgen”, getuigt een vriendin in Spaanse media.

Lourdes María García was samen met haar partner Antonio Tarazona (59) en hun dochtertje Angeline boodschappen aan het doen in Paiporta, toen ze hoorde dat de overstromingen steeds erger werden. Het koppel besloot zo snel mogelijk terug te keren naar Valencia. Maar het water haalde hen in.

Aan de krant ‘El País’ vertelde Antonio dat de auto van het gezin opeens begon te drijven. De man slaagde er nog in om de wagen naar een verkeersbord te sturen en klem te zetten, maar toen hij uitstapte om Lourdes en Angeline in veiligheid te brengen, ging het helemaal fout. “Het water stond ongeveer anderhalve meter hoog, dus ik ben door het raampje geklommen. Maar de kracht van het water was enorm.”

Drijven
Terwijl hij zich staande probeerde te houden, zag hij hoe zijn wagen langzaam loskwam en weg begon te drijven. Hij probeerde nog om zijn vrouw en kind te bereiken, maar werd zelf meegesleurd.

Lourdes probeerde daarop om zichzelf en haar dochter in veiligheid te brengen door op het dak van de wagen te klimmen. Daar nam ze haar smartphone en belde ze haar beste vriendin. Thuis zaten immers haar twee andere kinderen van 10 en 13 jaar te wachten en ze wilde de vriendin vragen om hen op te halen.

Het was 20.50 uur toen de telefoon van Clara Andrés overging en ze Lourdes aan de lijn kreeg. “Ze vertelde me dat ze het zo lang mogelijk zou proberen vol te houden", getuigt de vrouw in de krant ‘El Mundo’. “Daarna vroeg ze me of ik alsjeblieft voor haar andere twee kinderen Sofía en Bajix wou zorgen.”

Clara vertrok onmiddellijk en legde de zes kilometer naar het huis van haar vriendin te voet af. De kinderen zaten thuis zonder elektriciteit of telefoonbereik te wachten, maar waren verder ongedeerd.

Gisteravond om 22 uur werden de lichamen van Lourdes en Angeline gevonden. Vrienden van de vrouw meldden dat op sociale media. Antonio overleefde het wel. Hij kon zich aan een hek vastklampen en werd gered door de Civiele Bescherming. Hij is gewond aan zijn knie en wordt opgevangen bij een vriend thuis.

pi_215426423
twitter


twitter
pi_215426514
Ik lees dat er momenteel wéér zo'n hangend regengebied ten noorden van Valencia is? :{
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_215426551
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 10:41 schreef Jor_Dii het volgende:
Ik lees dat er momenteel wéér zo'n hangend regengebied ten noorden van Valencia is? :{
twitter
pi_215426774
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 10:05 schreef Frutsel het volgende:

[..]
:D :P

Man man man...
Alles in de wereld is tegenwoordig de schuld van klimaatverandering en van de gekozen partijen in Nederland
Wees blij dat we hier kunnen kiezen en ons niet wat opgedrongen wordt zoals in Georgië, Wit-Rusland, Oekraine of Kazachstan.

Wacht maar tot Orange Man straks weer in het Witte huis zit - arme Spanjaarden - nog meer klimaatellende dankzij "ons kabinet".
Ik weet niet wat voor nieuws jij gemist hebt?
Maar ja klimaatverandering is een ding en veroorzaakt inderdaad dit soort ellende.

En ja het huidige kabinet in Nederland is een heel groot drama dat letterlijk alles verpest in Nederland wat in vele jaren is opgebouwd.
Nou is Nederland maar een klein druppeltje voor het klimaat, dus het verslechteren hier zal weinig doen. Maar toch.
pi_215426783
quote:
4s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 10:45 schreef aloa het volgende:

[..]
[ x ]
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 10:41 schreef Jor_Dii het volgende:
Ik lees dat er momenteel wéér zo'n hangend regengebied ten noorden van Valencia is? :{
Dit is gelukkig nog wel een redelijk stuk noordelijk van Valencia zelf. Van het eerdere rampgebied.
pi_215426799
Ik heb net westelijk van Valencia (Spaanse) vrienden wonen die ook geraakt zijn.
Het is echt schrikbarend wat daar allemaal gebeurt is, dat land is gewoon niet klaar voor dit soort dingen.
Het scheelt dat Valencia een droge rivier door de stad heeft lopen, dat zal een hoop opgevangen hebben.

Mijn vrienden wonen gelukkig en hoog en in een deel van de U vorm die de heftige bui gemaakt heeft waardoor ze de volle klap niet gehad hebben.
pi_215426870


quote:
'It looks like a bomb has gone off'
Europe correspondent Adam Parsons has been reporting from Valencia this morning.

"The devastation that has been suffered by this region around Valencia is enormous and you can see it around me today," he says.

"What we're witnessing now are the locals here who are waking up and seeing what's happened to their town and what has happened is something almost apocalyptic.

"The shop behind me is what I'm told is quite a smart shop selling internet service and now it looks like a bomb has gone off in there.

"It is absolutely wrecked. The floor has been destroyed. And that picture is repeated across this region, of devastation and death."
quote:
Man 'cries inconsolably' as father discovered dead inside car
Increasingly harrowing personal stories are emerging from eastern Spain, as the country counts the human cost of the monstrous floods.

The latest comes from the road between Bunol and Chiva, in the Valencia region.

El Pais reports that the "inconsolable crying of a man has broken the silence" of a stretch of the A-3 road, which it says has been blocked since Tuesday by dozens of cars and trucks stuck in traffic.

"He has not even been able to get close to it, the Military Emergency Unit and the Civil Guard are working to put order in this chaos and access is restricted," the report adds.
quote:
We are searching house by house': Rescue efforts continue
Search teams continue to search for survivors of the worst natural disaster to hit Spain this century.

"We are searching house by house," Angel Martinez, official of a military emergency unit, told Spain's national radio broadcaster RNE today from the town of Utiel, where at least six people died.

Regional authorities said late yesterday that it appeared there was no one left stranded on rooftops or in cars in need of rescue after helicopters had saved some 70 people.

But ground crews and citizens continued to inspect vehicles and homes that were damaged by the onslaught of water.

More than 1,000 soldiers from Spain's emergency rescue units joined regional and local emergency workers in the search for bodies and survivors.

The defence minister said that soldiers alone had recovered 22 bodies and rescued 110 people by last night.
https://news.sky.com/stor(...)under-water-13244547
pi_215427011
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 11:23 schreef bianconeri het volgende:

[..]
[..]
Dit is gelukkig nog wel een redelijk stuk noordelijk van Valencia zelf. Van het eerdere rampgebied.
Dan krijg je er toch weer een rampgebied bij..
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_215427111
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 11:51 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Dan krijg je er toch weer een rampgebied bij..
Klopt, wat ook niet wenselijk is.
Maar ik bedoelde in de zin van dat je er niet aan moet denken dat hetzelfde gebied nogmaals getroffen wordt.
pi_215427210
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 11:22 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Ik weet niet wat voor nieuws jij gemist hebt?
Maar ja klimaatverandering is een ding en veroorzaakt inderdaad dit soort ellende.

En ja het huidige kabinet in Nederland is een heel groot drama dat letterlijk alles verpest in Nederland wat in vele jaren is opgebouwd.
Nou is Nederland maar een klein druppeltje voor het klimaat, dus het verslechteren hier zal weinig doen. Maar toch.
Het zal best voor een (groot deel) een klimaat oorzaak hebben maar sommigen maken er een sport van dat ook dit de schuld is van het huidige kabinet (want PVV !!!!) en dat bekt zo lekker. Maar het is zo verstorend voor bepaalde topics, het is mateloos irritant aan het worden.

En als het is zoals jij zegt: dat alles verpest wordt in Nederland dan is dat eerder de schuld van eerdere kabinetten. Maar dat is niet de discussie die hier gevoerd hoeft te worden.
  Moderator donderdag 31 oktober 2024 @ 12:11:16 #100
214736 crew  dick_laurent
Dick Laurent Is Dead
pi_215427215
quote:
1s.gif Op dinsdag 29 oktober 2024 18:32 schreef halfway het volgende:
Heel vervelend voor hun :') ondertussen knalde de Nederlandse paprika prijs met een euro per kilo omhoog vandaag.
Goed gezien.

https://www.nu.nl/economi(...)an-europa-treft.html
  Moderator donderdag 31 oktober 2024 @ 12:15:28 #101
8781 crew  Frutsel
pi_215427574
Post verwijderd?

Oké. :{
  Moderator donderdag 31 oktober 2024 @ 12:58:00 #103
8781 crew  Frutsel
pi_215427658
quote:
4s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 12:49 schreef aloa het volgende:
Post verwijderd?

Oké. :{
Ja zie boven. Graag de kabinet discussie elders. Niet hier.
pi_215427909
quote:
1s.gif Op dinsdag 29 oktober 2024 18:32 schreef halfway het volgende:
Heel vervelend voor hun :') ondertussen knalde de Nederlandse paprika prijs met een euro per kilo omhoog vandaag.
Ongelooflijk, deze reactie van jou, met die smiley erbij. Het nieuws staat vol met hartverscheurende berichten en waar maak jij je druk om?
Wat interesseert mij die paprikaprijs nou, voor mijn part betalen we 5 euro per paprika. Ik vond het al heel typisch Nederlands dat dit soort nieuws de krant haalt, terwijl daar hele gezinnen in de ellende uit elkaar worden gerukt.
pi_215428257
Regio Zaragoza lijkt nu de klos te zijn....
twitter
pi_215428315
https://www.buienradar.nl/wereldwijd/europa/buienradar

Al uren weer een hangend systeem in het NO van Spanje, inderdaad de regio Zaragoza.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
  donderdag 31 oktober 2024 @ 15:00:16 #107
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_215428708
Stukje post-apocalyps.
twitter
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  donderdag 31 oktober 2024 @ 15:53:43 #108
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_215429191
140 doden nu (EFE)
pi_215429263
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 15:53 schreef Momo het volgende:
140 doden nu (EFE)
Dit gaat echt nog zo veel meer worden denk ik.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_215429406
155 doden inmiddels.

quote:
De regio Valencia en omliggende gebieden werden deze week getroffen door hevig noodweer, dat leidde tot overstromingen van ongekende omvang. Hele steden zijn afgesloten van de buitenwereld en tienduizenden mensen zitten nog altijd zonder stroom.
Is bekend (via andere bronnen) welke plaatsen dit zijn?
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_215429557
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 15:53 schreef Momo het volgende:
140 doden nu (EFE)
Hoorde ik op het nieuws. Zo erg.

Water heeft een ongelooflijke kracht :{
Werewolf
Papa 15/11/1950 - 29/08/2025
pi_215429583
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 13:34 schreef Vincent_student het volgende:

[..]
Ongelooflijk, deze reactie van jou, met die smiley erbij. Het nieuws staat vol met hartverscheurende berichten en waar maak jij je druk om?
Wat interesseert mij die paprikaprijs nou, voor mijn part betalen we 5 euro per paprika. Ik vond het al heel typisch Nederlands dat dit soort nieuws de krant haalt, terwijl daar hele gezinnen in de ellende uit elkaar worden gerukt.
Zo beleefd iedereen het weer anders, en dat mag.
Je hoort bij de betere, maar nog lang niet bij de beste
pi_215429621
quote:
1s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 16:55 schreef halfway het volgende:

[..]
Zo beleefd iedereen het weer anders, en dat mag.
Ik beleef hier een spelfout.
pi_215429641
Wat wordt er eigenlijk verstaan onder code oranje/rood in Spanje, zelfde als bij ons?
  donderdag 31 oktober 2024 @ 17:10:51 #115
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_215429665
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 17:07 schreef Adrie072 het volgende:
Wat wordt er eigenlijk verstaan onder code oranje/rood in Spanje, zelfde als bij ons?
¿Qué significa alerta roja en España?
Con la alerta roja existe riesgo meteorológico extremo, lo que implica un aviso mayor debido a fenómenos no habituales de intensidad excepcional.

Extreem meteorologisch risico dus.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
  donderdag 31 oktober 2024 @ 17:27:24 #116
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_215429766
155 staat de teller al op.

bron
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_215429918
twitter


Concrete waarschuwingen, als in.............?
pi_215430114
twitter

Onwezenlijk
  donderdag 31 oktober 2024 @ 18:18:11 #119
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_215430127
Waarom?

twitter
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_215430151
quote:
15s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 18:18 schreef Perrin het volgende:
Waarom?

[ x ]
Nou ja wat erboven staat, paniek, schrik, whatever, maar vooral verschrikkelijk voor de bestuurder.
  donderdag 31 oktober 2024 @ 18:23:20 #121
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_215430176
Bah wat een nare beelden.
Wie dit leest is een lezer van dit
  donderdag 31 oktober 2024 @ 18:47:13 #122
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_215430394
twitter
pi_215430447
twitter

Bizar!
pi_215430615
twitter

Beetje positief gelukkig ook!
pi_215430616
Man man man, wat een ramp :{
pi_215430634
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 17:48 schreef Adrie072 het volgende:
[ x ]

Concrete waarschuwingen, als in.............?
Helga van Leur zei het gister nog op tv. De waarschuwingen bereiken de mensen niet. Tegenwoordig is alles online.

Daar moet iets anders op verzonnen worden.
  donderdag 31 oktober 2024 @ 19:11:27 #127
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_215430644
Ze hebben geen alert systeem zoals wij op onze telefoon krijgen?
Kreeg wel een waarschuwing ten tijde van de hoge maasstand in 2021.
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_215430657
quote:
4s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 19:10 schreef aloa het volgende:

[..]
Helga van Leur zei het gister nog op tv. De waarschuwingen bereiken de mensen niet. Tegenwoordig is alles online.

Daar moet iets anders op verzonnen worden.
Dat ze die 630mm niet verwacht hadden, akkoord, maar ik neem aan (ja dom dom) dat men wist dat er flink wat zou gaan vallen. Dan is er toch wel iets van een draaiboek bij gemeenten, provincies?
pi_215430676
twitter

Ook nog eentje tussen hoop en vrees, gelukkig hoop uiteindelijk.
pi_215430687
quote:
1s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 19:11 schreef MissButterflyy het volgende:
Ze hebben geen alert systeem zoals wij op onze telefoon krijgen?
Kreeg wel een waarschuwing ten tijde van de hoge maasstand in 2021.
Er was gewoon een code rood voor het betreffende gebied, maar heel veel mensen hebben dat blijkbaar niet gezien.
Via telefoon zou idd handig zijn.

Ik begreep dat dat in Nederland ook nog niet zo is, maar wel iets waar ze mee bezig zijn. Een soort NL-alert, maar dan vanwege het weer.
pi_215430810
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 17:03 schreef Vincent_student het volgende:

[..]
Ik beleef hier een spelfout.
Dat kan, school is 40 jaar geleden ):O
Je hoort bij de betere, maar nog lang niet bij de beste
pi_215430837
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 19:13 schreef Adrie072 het volgende:

[..]
Dat ze die 630mm niet verwacht hadden, akkoord, maar ik neem aan (ja dom dom) dat men wist dat er flink wat zou gaan vallen. Dan is er toch wel iets van een draaiboek bij gemeenten, provincies?
Ik hoorde een weerman vanmiddag die had het erover dat er in de jaren 80 een keer ruim 800mm gevallen is daar, helemaal nieuw is het dus niet.
Je hoort bij de betere, maar nog lang niet bij de beste
pi_215430997
quote:
Conchi's harrowing testimony. She was swept away by the flood in Paiporta but miraculously saved her life: "I was saved by the door of a building breaking and I went inside and the neighbours saved me."
twitter


twitter
  donderdag 31 oktober 2024 @ 19:55:21 #134
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_215431148
Nu.nl meldt dat het gebied met zware buien morgen over Mallorca trekt en ook daar voor overstromingen kan zorgen.
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_215431216
twitter
  donderdag 31 oktober 2024 @ 20:01:38 #136
421394 Abrikozentaart
vrouw jong en hip
pi_215431253
snap ook niet waarom de Nederlandse media er zo weinig aandacht aanbesteden
ik ben gek op abrikozentaart en Zelda
  donderdag 31 oktober 2024 @ 20:03:04 #137
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_215431279
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 20:01 schreef Abrikozentaart het volgende:
snap ook niet waarom de Nederlandse media er zo weinig aandacht aanbesteden
Mensen worden daar maar angstig en onrustig van.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  donderdag 31 oktober 2024 @ 20:49:51 #138
403588 mcmlxiv
Extremist volgens extremisten
pi_215431860
Tja september oost-Europa, nu Spanje, de Middellandse Zee die zolangzamerhand de rol op zich neemt die de golf van Mexico in de VS speelt. Misschien dat klimaatontkenners eindelijk gaan beseffen wat opwarming betekent.

Dit is slechts het begin, de generaties na ons zullen met verbazing ons gebrek aan daadkracht en ons geruzie over non-issues bediscussiëren terwijl ze ons vervloeken over wat wij hen hebben aangedaan.
  donderdag 31 oktober 2024 @ 20:52:29 #139
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_215431889
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 20:49 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]

Dit is slechts het begin, de generaties na ons zullen met verbazing ons gebrek aan daadkracht en ons geruzie over non-issues bediscussiëren terwijl ze ons vervloeken over wat wij hen hebben aangedaan.
Ze weten niet hoe chill het was om luxe te leven van het verpatsen van de fossiele erfenis van de aarde.

Hadden ze maar in onze tijd geboren moeten worden :{w
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  donderdag 31 oktober 2024 @ 22:38:54 #140
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_215432826
Meer nattigheid voor komende uren

twitter
  donderdag 31 oktober 2024 @ 23:34:56 #141
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_215433216
Voor/na-satellietbeelden:
twitter
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  donderdag 31 oktober 2024 @ 23:46:53 #142
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_215433295
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 20:01 schreef Abrikozentaart het volgende:
snap ook niet waarom de Nederlandse media er zo weinig aandacht aanbesteden
Nja extra journaals hiervoor vind ik ook weer overdreven toch.. of niet?

Want verder staat het 24/7 op alle frontpages van alle websites. Zelfs nu als ik naar NOS ga een grote fotoreportage...
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  Moderator vrijdag 1 november 2024 @ 08:57:57 #143
8781 crew  Frutsel
pi_215434720
twitter


twitter


[ Bericht 52% gewijzigd door Frutsel op 01-11-2024 09:07:07 ]
  vrijdag 1 november 2024 @ 09:29:51 #144
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_215434954
quote:
4s.gif Op donderdag 31 oktober 2024 19:15 schreef aloa het volgende:

[..]
Er was gewoon een code rood voor het betreffende gebied, maar heel veel mensen hebben dat blijkbaar niet gezien.
Via telefoon zou idd handig zijn.

Ik begreep dat dat in Nederland ook nog niet zo is, maar wel iets waar ze mee bezig zijn. Een soort NL-alert, maar dan vanwege het weer.
Kan niet wachten op de FB posts (tegenwoordig ook Linkedin) hoe dat dan is gedaan om ons meer angst in te boezemen.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  vrijdag 1 november 2024 @ 09:30:43 #145
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_215434959
quote:
2s.gif Op vrijdag 1 november 2024 09:29 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]
Kan niet wachten op de FB posts (tegenwoordig ook Linkedin) hoe dat dan is gedaan om ons meer angst in te boezemen.
Jammer dat stupide mensen zoveel aandacht weten te trekken dankzij sociale media.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  vrijdag 1 november 2024 @ 09:32:55 #146
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_215434983
quote:
9s.gif Op vrijdag 1 november 2024 09:30 schreef Perrin het volgende:

[..]
Jammer dat stupide mensen zoveel aandacht weten te trekken dankzij sociale media.
Klopt. Wat dat betreft zitten dit soort instanties & de overheid ook in een damned if you do, damned if you don't situatie.

Waarschuw je niet dat gaan mensen klagen, waarschuw je wel maar het was niet zo erg, dan gaan mensen ook klagen.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  vrijdag 1 november 2024 @ 09:38:55 #147
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_215435025
quote:
2s.gif Op vrijdag 1 november 2024 09:29 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]
Kan niet wachten op de FB posts (tegenwoordig ook Linkedin) hoe dat dan is gedaan om ons meer angst in te boezemen.
Nee, joh ze hebben alle dammen afgebroken om ons banger te maken voor klimaatverandering en dan hebben ze ook nog eens HAARP aangezet voor die extra regen! Het werk van Schwab!
  Moderator vrijdag 1 november 2024 @ 09:54:15 #148
8781 crew  Frutsel
pi_215435126
Dodental gestegen naar 158 lees ik
  vrijdag 1 november 2024 @ 09:55:17 #149
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_215435133
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 november 2024 09:54 schreef Frutsel het volgende:
Dodental gestegen naar 158 lees ik
De stijging gaat langzamer, hopelijk blijft het zo.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  vrijdag 1 november 2024 @ 11:42:11 #150
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_215436022
twitter
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')