Maat, denk jij nou werkelijk echt dat Manchester City dit echt gaat volhouden zonder Rodri? Die hebben geluk gehad dat Southampton (out of all placesquote:
Akkoord.quote:Op zondag 27 oktober 2024 19:35 schreef KingRoland het volgende:
Prima zaken voor Liverpool. Ik ben tevreden @:zipportal
Laten we het hopen.quote:Op zondag 27 oktober 2024 19:38 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Maat, denk jij nou werkelijk echt dat Manchester City dit echt gaat volhouden zonder Rodri? Die hebben geluk gehad dat Southampton (out of all places) niet de 1-1 heeft gemaakt. Ik negeer hier het feit dat 1-0 vrij mager is tegen een ploeg die het dit seizoen vreselijk doet en dan druk ik mij nog zacht uit.
Die gaan nog wel een paar potjes tegen laagvliegers, die in tegenstelling tot southampton wel hun kansen kunnen afmaken, verliezen of nog gelijkspelen.
Eindelijk. Nu worden ze kampioen en pakken ze de beker.quote:Op maandag 28 oktober 2024 12:54 schreef Caland het volgende:
[ x ]
[ x ]
Meer bronnen melden het nu. Stick to the plan.
Is toch heel vaak zo dat assistent het overneemt en ondertussen zoeken ze naar een nieuwe trainer. Wat nu niet voor oprapen ligt.quote:Op maandag 28 oktober 2024 13:01 schreef Zorro het volgende:
Niks tegen Ruud als trainer, maar waarom denken ze dat iemand die met Ten Hag samenwerkte het nu ineens heel anders gaat doen?
Die komt in ieder geval uit zijn woorden en ziet hopelijk niet constant compleet andere wedstrijden, dat is dan al een vooruitgang.quote:Op maandag 28 oktober 2024 13:01 schreef Zorro het volgende:
Niks tegen Ruud als trainer, maar waarom denken ze dat iemand die met Ten Hag samenwerkte het nu ineens heel anders gaat doen?
Oh ze zijn er zelf ook door verrast?quote:Op maandag 28 oktober 2024 13:02 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Is toch heel vaak zo dat assistent het overneemt en ondertussen zoeken ze naar een nieuwe trainer. Wat nu niet voor oprapen ligt.
De club meldt op zoek te gaan naar een nieuwe hoofdtrainer.quote:Op maandag 28 oktober 2024 13:03 schreef Zorro het volgende:
[..]
Oh ze zijn er zelf ook door verrast?
Ja dan wel.
Ze willen voor Nagelsmann gaan.quote:Op maandag 28 oktober 2024 12:57 schreef Scorpion_17 het volgende:
Van Nistelrooy aan t roer wordt ook 1 groot tranendal.
Pech? Hij heeft bijna 3 jaar de tijd gekregen en het werd alleen maar slechter qua spel. En dan lekker “bekende” halen van je zoals Anthony, Mazzraoui, De Ligt die gewoon tekort komen. Zwak middenveld niet versterken, geen enkele idee.quote:Op maandag 28 oktober 2024 13:12 schreef GwaiLow het volgende:
t Hag heeft ook wel veel pech gehad overigens. Periodes met veel blessures, en die spelers van hem missen ook wel echt veel kansen. Afgelopen weekend gingen er ook weer een aantal open kansen mis.
Ja dar laatste natuurlijk. Er is geen wereld waarin van nistelrooij goed genoeg is om vaste coach van man u te wordenquote:Op maandag 28 oktober 2024 13:21 schreef Sabata het volgende:
ah, ratcliffe heeft toch nog 17 miljoen in zijn sok gevondenbenieuwd of Ruud het seizoen mag afmaken of dat met kerst de volgende droom kandidaat wordt gepresenteerd
Hahahaha, die wegloper van PSV, uiteraard als interimquote:Op maandag 28 oktober 2024 13:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
Van Nistelrooij.
Ik hoop voor United-fans dat ze niet degraderen hahahaaahaha
Dus dit.quote:Op maandag 28 oktober 2024 13:12 schreef GwaiLow het volgende:
t Hag heeft ook wel veel pech gehad overigens. Periodes met veel blessures, en die spelers van hem missen ook wel echt veel kansen. Afgelopen weekend gingen er ook weer een aantal open kansen mis.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |