Hahahaha wat is het toch weer heerlijk 2023.quote:Op maandag 21 oktober 2024 09:24 schreef GeorgeM het volgende:
Aran nu bij 538.
Hij zegt dat de discussie achter de schermen is of ze Joost moeten sturen.
Zijn gedrag tijdens het gala wordt weer aangehaald
‘Belangrijk dat de artiest een band heeft met de pers’![]()
Hij pleit voor een nationale finale![]()
Ah okee, dat heb ik gemist.quote:Op maandag 21 oktober 2024 09:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Jaren geleden zei ze dat het ESF sowieso niets voor haar was want om het ESF ging toch zo'n 'blokjes kaas met een vlaggetje erin' gevoel.
Daarna was ze interval-act dus toen moest ze dat wel een beetje aanpassen dat gevoel.
Laat Joost ASTEBLIEF meedoen.quote:Op maandag 21 oktober 2024 10:00 schreef Cee het volgende:
[..]
Hahahaha wat is het toch weer heerlijk 2023.
Geld is er uiteraard niet teruggeven, want dan zouden alle andere landen dat moeten betalen, en die doen dat natuurlijk niet als ‘compensatie’ voor een land dat gediskwalificeerd is.quote:Op maandag 21 oktober 2024 09:22 schreef Greys het volgende:
Ja het geeft me weinig hoop meer op een jaartje overslaan en poot stijf houden.
Het waren geen plooien, het waren complete kraters. En die toezegging van dat dingetje waar artiesten zich terug kunnen trekken helpt geen reet als die idioten van de Israëlische delegatie gewoon weer bij de kleedkamers enzo kunnen filmen.
Als AvroTros zwart op wit op papier heeft gekregen dat als een deelnemer aangeeft niet gefilmd te willen worden buiten op-het-podium dat ook niet gebeurt en als er afspraken zijn tussen omroepen met de EBU over die treiteren de delegatieleden waar iedereen last van had én AvroTros hun geld hebben teruggekregen van dit jaar kan ik het nog enigszins begrijpen dat ze het nog eens proberen.
Maar ik heb er een hard hoofd in dat ze dat allemaal geregeld hebben. Zo wel, chapeau. Dat dan weer wel.
Ik heb ook erg weinig zin in nog 7 maanden non-stop Joost, maar goed, het alternatief van één of andere B-artiest zou nog veel erger zijn, dus doe hem dan maar.quote:Op maandag 21 oktober 2024 09:27 schreef Em31 het volgende:
De EBU zal wel balen dat ze dat niet in de regels hebben gezet. Ik heb niet heel veel zin in alles wat er rond Joost kan spelen, maar het lijkt me het beste voor volgend jaar om vervolgens daarna weer gewoon verder te kunnen. Snap dat andere artiesten geen zin hebben nu.
Zoals hier al vaker gezegd is, liever dan dan een simpel liedje waarmee je op de achtergrond een beetje aanwezig bent.
Elke journalist die erover bericht wil een nationale finale, want dat is een garantie voor wekenlang chaos, ruzie, verontwaardiging en alles over de rug van semi-bekende deelnemers, juryleden, programmamakers en de sociale omgeving van de artiesten.quote:Op maandag 21 oktober 2024 09:42 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Godsamme Aran. Blijkbaar is Joost een nieuwe Duncan Laurence geworden als het gaat om gal spuiten![]()
En over die nationale finale. Hij wil zeker een plekje in de jury?
“Doe dan maar Joost”quote:Op maandag 21 oktober 2024 10:16 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik heb ook erg weinig zin in nog 7 maanden non-stop Joost, maar goed, het alternatief van één of andere B-artiest zou nog veel erger zijn, dus doe hem dan maar.
Nouja dit. Dat vreselijke social media dat met al hun censuur weer over hem moet posten geeft mij erg veel plezier.quote:Op maandag 21 oktober 2024 10:16 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik heb ook erg weinig zin in nog 7 maanden non-stop Joost, maar goed, het alternatief van één of andere B-artiest zou nog veel erger zijn, dus doe hem dan maar.
Alles beter dan de betekenisvolle nietszeggende murmelliedjes van Nick Painter of Simon Emperorquote:Op maandag 21 oktober 2024 10:16 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik heb ook erg weinig zin in nog 7 maanden non-stop Joost, maar goed, het alternatief van één of andere B-artiest zou nog veel erger zijn, dus doe hem dan maar.
Hahaha ja ik wil Rob Holley live een meltdown zien hebben als Joost wel weer meedoet.quote:Op maandag 21 oktober 2024 10:26 schreef Em31 het volgende:
[..]
Nouja dit. Dat vreselijke social media dat met al hun censuur weer over hem moet posten geeft mij erg veel plezier.
KIJK, NU ZIJN WE HET EENS!quote:Op maandag 21 oktober 2024 10:25 schreef blackswangreen het volgende:
Nog een keer Joost is natuurlijk een disaster waiting to happen. Het nummer gaat nooit dezelfde impact hebben als Europapa, en de vaderlandse media is de messen al maanden aan het slijpen. De EBU zit uiteraard al helemaal niet op zijn terugkeer te wachten. Ik heb het al eerder gezegd, hij moet dit zelf helemaal niet willen.
Maar juist om die redenen moet hij het wél doen. Fuck you all, bitches!
doet me aan de opdeling van de songfestival keuzes in België denken:quote:Op maandag 21 oktober 2024 10:17 schreef Momo het volgende:
Jaaa bingo voor nationale finale zodat Henk en Ingrid kunnen kiezen voor de meest non-offensive gedateerde nummer. En dan boos worden dat Europa er niet op gaat stemmen.
Dit maar wel met wat betere begeleiding voor Joost. Die hij dan wel moet aannemen dat is weer een ander punt.quote:Op maandag 21 oktober 2024 10:25 schreef blackswangreen het volgende:
Nog een keer Joost is natuurlijk een disaster waiting to happen. Het nummer gaat nooit dezelfde impact hebben als Europapa, en de vaderlandse media is de messen al maanden aan het slijpen. De EBU zit uiteraard al helemaal niet op zijn terugkeer te wachten. Ik heb het al eerder gezegd, hij moet dit zelf helemaal niet willen.
Maar juist om die redenen moet hij het wél doen. Fuck you all, bitches!
Hij weet nu wel wat hem te wachten staat.quote:Op maandag 21 oktober 2024 10:36 schreef -Bubseltje- het volgende:
[..]
Dit maar wel met wat betere begeleiding voor Joost. Die hij dan wel moet aannemen dat is weer een ander punt.
Oh ja dat zeker!quote:Op maandag 21 oktober 2024 10:14 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Laat Joost ASTEBLIEF meedoen.
Ik hoop dat het een heerlijke PLEURISBENDE wordt, dat de FAKKING EBU niet meer weet hoe ze ermee aan moeten en er niks meer te redden valt en dat de huidige opzet TOTALLY OP DE SJOVEL gaat![]()
Dit is het enige scenario waar ik zin in heb en waardoor ik nog ga kijken.
IK WIL DIT![]()
En hij heeft zelf niets gedaan.quote:Op maandag 21 oktober 2024 10:38 schreef Fred_B het volgende:
En de vermoedelijke rentree op het ESF van Joost is nu openingsnieuws op HLN.be. Hij heeft het weer voor elkaar
Oh hij was echt serieus.quote:Op maandag 21 oktober 2024 10:41 schreef Cee het volgende:
Overigens heeft Tommy Cash een nummer ingestuurd voor Eesti Laul dus als hij gekozen wordt, dan: bring it on.
Ik denk dat Joost voorbereid is (of moet zijn) op die totale shitshow. Ik denk dat dit nu de vraag is achter de schermen misschien.quote:Op maandag 21 oktober 2024 10:39 schreef Cee het volgende:
[..]
Oh ja dat zeker!
Ik vrees alleen voor een totale shitshow wanneer het aankomt op hoe de gemiddelde Gerda’s en de Shownieuwsjes weer op de 2023 tour gaan met totaal overtrokken negativiteit.
Niet dat het totaal overtrokken positief moet wezen allemaal maar werkelijk alles was zuur en niet goed en het ging meer om de mentale gemoedstoestand van Aran en hoe hij behandeld werd door de artiest dan hoe de artiest het hele circus ervaarde.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |