OMG wat heb ik net zitten kijken.
De aflevering van vandaag, wat freaky zegt, een blik idioten, mijn mond viel serieus diverse keren open en bleef open
, ik heb met verbazing zitten kijken
en toen dat gozertje van het dak sprong dacht ik eerst, nee kom op
, dat ga je toch niet doen uitslover, toen ging hij het dus wel echt doen en dacht ik
, dat kan toch niet waar zijn. Toen bleef hij liggen en dacht ik, oh hij laat zijn acteer talenten zien want hij zal toch niet echt zijn been hebben gebroken
dus de dame komt erbij want die ervaart dit in levende lijve en OMG hij heeft gewoon serieus zijn been gebroken want de cliffhanger laat een ambulance zien
Dit alles in een paar minuten tijd en dan ga ik het niet eens over de rest van de uitzending hebben want dan ben ik nog wel even bezig.
Excuus voor de smileys voor de mensen die dat niet fijn vinden alleen verdiende deze aflevering deze smileys gewoon om het nog iets duidelijker te maken hoe ik deze aflevering heb ervaren.
OMG te veel idioten op deze planeet.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.#ramptoerisme
#irritainment
#WTF