Doei doei, ciao ciao, al het goeie.quote:Op zondag 6 oktober 2024 15:08 schreef maxi-mus het volgende:
Ik ga er van tussen, fijne zondag mensen.
Cherry niet.quote:Op zondag 6 oktober 2024 15:41 schreef LordVoldermort het volgende:
Ik zei het je @:caland .
NEC mist Cherry.
Chery of niet, gisteren waren ze krankzinnig slecht met top-7-materiaal.quote:Op zondag 6 oktober 2024 15:41 schreef LordVoldermort het volgende:
Ik zei het je @:caland .
NEC mist Cherry.
Zijn ze echt zo goed dan? Tegen Heracles en PEC thuis waren ze ook al walgelijk slecht.quote:Op zondag 6 oktober 2024 15:42 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Chery of niet, gisteren waren ze krankzinnig slecht met top-7-materiaal.
Ze spelen momenteel als een nr14, ja.quote:Op zondag 6 oktober 2024 15:44 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Zijn ze echt zo goed dan? Tegen Heracles en PEC thuis waren ze ook al walgelijk slecht.
Die kan er geen kut van toch. Samen met van Bergenquote:Op zondag 6 oktober 2024 15:54 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Ltaief, misschien heeft FC Twente toch nog kans.
Yup.quote:
Zeer gênantquote:Op zondag 6 oktober 2024 16:26 schreef Keyos het volgende:
Hoe kan Steijn deze wedstrijd uitspelen? Alleen bij een kutscheids.
United uit was wel prima.quote:Op zondag 6 oktober 2024 16:27 schreef Alaphilippe_ het volgende:
FC Twente faalt onder Oosting vooralsnog constant in de grote uitwedstrijden. Leuk meedoen maar niet winnen.
Ik was bij Ajax - FC Twente in april, en heb een club zich nog nooit zo laat zien beseffen dat er wat te halen viel tegen een zwakke opponent.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |