Benieuwd of hij er zit. Beetje stil.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 18:15 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Ik kijk erg uit naar de komst van de heer Soze, moet ik jullie eerlijk vertellen. Dat tokkie gedrag is ergens wel vermakelijk.
Waarom noemen we hem niet gewoon Alex Mulder ipv die achterlijke bedachte achternaam.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 18:15 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Ik kijk erg uit naar de komst van de heer Soze, moet ik jullie eerlijk vertellen. Dat tokkie gedrag is ergens wel vermakelijk.
Hij zei gisterochtend van wel in een YouTube short.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 10:20 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Benieuwd of hij er zit. Beetje stil.
https://www.roddelpraat.nl/jan-roos-ik-leef-weer-en-ook-weer-nietquote:Jan Roos: Ik leef weer en ook weer niet
Nou, ik had een bijzonder nare zomergriep of hoe je zuks noemt. Koorts, klappertanden, zweten als de pest, hoofdpijn, misselijk en heel veel slapen. Oftewel het was niet prettig, maar om het nou ernstig te noemen gaat wel wat ver. Het is overigens helemaal nog niet voorbij, want het schijnt een naar virus te zijn dat weken loopt door te etteren. Enfin, ik ben wel weer uit bed en probeer gewoon te doen wat ik moet doen. Zoals gisteren een nieuwe uitzending opnemen. En dat was zwaar.
“Enfin, ik ben wel weer uit bed en probeer gewoon te doen wat ik moet doen.”
Dat kwam niet zozeer door mijn lichamelijk gesteldheid als wel door de gast die kwam. Wij hadden Alex Soze beloofd om naar de studio te komen. De schreeuwende Groninger, bekend van binnen en buiten de gevangenis, was een wervelwind. Je hoopt toch dat zo’n man een rolletje speelt als ie weer iets staat te slopen of uit het niets begint te krijsen op zijn TikTok’s. Nou, vanavond kunnen jullie het resultaat zien en ik kan alvast beloven dat je met open mond gaat zitten kijken. Op de terugreis van de studio heb ik continu een piep in mijn oor gehad en de bonkende koppijn had niets met een virus te maken. HOESJ!
Hij gaat z'n polsen doorsnijen ?quote:
Beter dan met Bardo of die begeleidwonenpatient.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 18:30 schreef Dr.Mikey het volgende:
Wel dapper dat ze met zo een gaan zitten vrijwillig.
Hahaha godver wat lelijk dat kleurverschil met Dennis en Jan. Alex ziet er bijna niet meer uit als een Nederlander.quote:
Huh heeft @tong80 daar ooit aan tafel gezeten?quote:Op woensdag 2 oktober 2024 18:32 schreef Nober het volgende:
[..]
Beter dan met Bardo of die begeleidwonenpatient.
Edit:
Straks even kijken misschien valt het wel tegen. OEEEEEEEEESSSSSSSSS
Nee hoor, ik zou ze slopen.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 18:35 schreef FvanS het volgende:
[..]
Huh heeft @:tong80 daar ooit aan tafel gezeten?
Alex zou op intelligentie niet veel verschillen van Tukkertje Sterre.quote:Op woensdag 2 oktober 2024 18:32 schreef Nober het volgende:
[..]
Beter dan met Bardo of die begeleidwonenpatient.
Edit:
Straks even kijken misschien valt het wel tegen. OEEEEEEEEESSSSSSSSS
Nederlanders zijn er anders in alle kleuren hoor!!!!quote:Op woensdag 2 oktober 2024 18:34 schreef Ama het volgende:
[..]
Hahaha godver wat lelijk dat kleurverschil met Dennis en Jan. Alex ziet er bijna niet meer uit als een Nederlander.
quote:Op woensdag 2 oktober 2024 18:41 schreef ISVV het volgende:
[..]
Nederlanders zijn er anders in alle kleuren hoor!!!!
Wat doe jij nou weer hier?quote:
Aldus de user die een poep en stront fetish heeft. Ligt er weer een hersenscheet dwars ?quote:Op donderdag 3 oktober 2024 10:16 schreef Kukelecucktsju10 het volgende:
[..]
Wat doe jij nou weer hier?![]()
Wat gevat weer !!quote:Op donderdag 3 oktober 2024 10:17 schreef tong80 het volgende:
[..]
Aldus de user die een poep en stront fetish heeft. Ligt er weer een hersenscheet dwars ?
Je mag weer het laatste woord hebben. Succes.quote:
quote:Op donderdag 3 oktober 2024 10:23 schreef tong80 het volgende:
[..]
Je mag weer het laatste woord hebben. Succes.
10 keer liever dit dan die tukkerkoelkast.quote:Op donderdag 3 oktober 2024 16:44 schreef RipCity het volgende:
Een keer maar nooit meer aub met die mafkees.
Bardo?quote:Op donderdag 3 oktober 2024 17:09 schreef Paul het volgende:
Vond Alex ook leuker dan die slisbek, hoe heet die ookalweer, soms invaller van Jan
Echt alleen kleine kinderen en downies vinden Alex Soze leukquote:Op donderdag 3 oktober 2024 17:09 schreef Paul het volgende:
Vond Alex ook leuker dan die slisbek, hoe heet die ookalweer, soms invaller van Jan
Wel 1 van de betere intro's met Bardoquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is duidelijk een voorwaarde dat je nog lelijker moet zijn dan Jan Roos om aan te mogen schuiven.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP
Nou ik kende dat typetje niet dat hij speelt, maar het was behoorlijk too much wat mij betreftquote:Op donderdag 3 oktober 2024 22:29 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Ik vond het wel een lekker uitzendinkie, hoor. Een elf jarig jochie dood willen trappen, bellen met Hezbollah, etc. Alex brengt leven in de brouwerij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |