FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Netflix-serie Emily in Paris blijft enorm populair, ook 'haatkijkers'
Mikeyttdinsdag 24 september 2024 @ 15:51
https://nos.nl/artikel/25(...)ok-onder-haatkijkers

quote:
Netflix-serie Emily in Paris blijft enorm populair, ook onder 'haatkijkers'

Met miljoenen kijkers blijft de Netflix-serie Emily in Paris ook in het vierde seizoen een grote hit. De serie heeft veel fans, ook onder zogenoemde hatewatchers die zich storen aan de vele gebreken en toch door blijven kijken. "Ik ben verslaafd aan de haat."
1152x864a.jpg
Er valt veel te bewonderen aan de serie, waarvan vorige week bekend werd dat er een vijfde seizoen komt: de peperdure mode, de prachtige locaties, de geestige situaties door cultuurverschillen. Maar evengoed zijn er de ongemakkelijke dialogen, de boeketreeks-achtige verhaallijnen en de stereotypen van Fransen en Europeanen. Juist de irritatie hierover trekt ook een groep aan.

Peperdure merkkleding
Op YouTube staat allerlei promotiemateriaal dat goed bekeken wordt, maar de meest bekeken video's komen van vloggers die de gebreken van de serie blootleggen. Met meer dan tien miljoen weergaven is een van de populairdere video's op YouTube Emily in Paris: het romantiseren van onwetendheid.

En er is de video een audit voor Emily van financieel vlogger Cara Nicole, die berekent wat de kosten zijn van alle peperdure merkkleding die de jonge Emily draagt en hoe onmogelijk het voor haar is om dat te betalen. De reacties onder de video's zijn veelzeggend: mensen vertellen geïrriteerd te zijn door de serie, maar blijven wel kijken.

Dit zogenoemde hatewatchen is geen nieuw fenomeen: ook populaire shows als de muzikale serie Glee (2009-2015) en de komedie met lachband The Big Bang Theory (2007-2019) werden gekeken door mensen die de series slecht vonden, maar toch bleven kijken. Maar zo veel artikelen en reacties over waarom mensen Emily in Paris haten en toch kijken verschenen er over weinig andere series.

Het verhaal in het kort:
Emily Cooper (Lily Collins) werkt bij een marketingbureau in de Verenigde Staten. Het bedrijf neemt een Frans marketingbedrijf over en omdat haar baas zwanger wordt, wordt Cooper aangesteld als haar vervanger in Parijs.

De zeer Amerikaanse Cooper trekt zonder enige voorkennis of taalkennis naar de stad. Hoewel ze de ene na de andere goede marketingcampagne bedenkt, blijft zij in haar werk- en privéleven worstelen. Ze gaat op dates, maar is eigenlijk verliefd op de knappe Franse kok Gabriel (Lucas Bravo) die met een vriendin van haar samen is.

"Ik ben verslaafd aan de haat die ik voor de serie heb", zegt de Australische komiek Bec Hill in gesprek met de NOS. Samen met de Amerikaanse komiek Sam Kieffer presenteert zij de podcast Enemy in Paris waarin ze iedere scène uit de serie fileren.

"Het voelt een beetje als die ene vriend die iedereen heeft", zegt Hill: "Die deelt nooit goed nieuws en je voelt je altijd leeg nadat je die persoon hebt gesproken. Maar toch blijven ze altijd je vriend."

"Zelfs na vier seizoenen zie je heel weinig groei bij hoofdpersoon Emily", zegt Kieffer. "Ze kan nog altijd geen problemen oplossen en is gewoon een verschrikkelijk persoon. De makers zijn misschien zelfs nog verder gegaan in de loop van de serie, ze hebben alleen een groter budget gekregen." Toch schat hij dat hij zo'n 150 uur naar de serie heeft gekeken.

De serie blijft enorm populair op Netflix. De eerste week dat het vierde seizoen uitkwam, werd de serie zo'n 20 miljoen keer bekeken en zo'n 56 miljoen uur gestreamd. Cijfers over hoeveel van deze kijkers hatewatchers zijn, heeft of geeft Netflix niet.

In veel internationale artikelen buigen psychologen en mediadeskundigen zich over waarom mensen een serie kijken die ze eigenlijk haten. Een verklaring is dat mensen het prettig vinden dat ze in hun eigen leven betere beslissingen nemen dan de hoofdpersonen. Verder bleek uit een onderzoek van vier psychologen onder ruim 2300 mensen dat emoties die wij willen voelen - zelfs negatieve zoals haat en irritatie - ons blijer kunnen laten voelen.

Weinig verandering
De serie lijkt weinig te veranderen, ondanks de vaak vernietigende kritieken. Maker Darren Star, die eerder Sex and the City bedacht, zei in 2021: "Ik besteed geen tijd aan nadenken over wat mensen ervan vinden."

Komiek Hill denkt ook dat Star en andere makers niet doorhebben waarom mensen de serie zo haten. En dat is voor de hatewatchers maar goed ook, stelt zij. "Het is een beetje alsof je ouders een grap van jou gaan vertellen. Die is dan niet meer grappig."
Wel gaaf dat psychologen hier onderzoek naar doen. :D om me heen ook erg veel mensen die het kijken, maar alleen maar negatief zijn over de serie _O-
Nyamukdinsdag 24 september 2024 @ 15:54
''Haatkijkers''. Wat een heerlijk progressief verzinsel. :D
VEM2012dinsdag 24 september 2024 @ 15:58
Haatkijkers tellen net zo goed als iedere andere kijker.
Amadinsdag 24 september 2024 @ 16:00
En dit is belangrijk nieuws omdat?
Origami94dinsdag 24 september 2024 @ 16:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2024 15:54 schreef Nyamuk het volgende:
''Haatkijkers''. Wat een heerlijk progressief verzinsel. :D
Haatkijker gespot
Twiitchdinsdag 24 september 2024 @ 16:01
Nog nooit van die term gehoord. Is het dan niet gewoon een guilty pleasure.
capuchon_jongendinsdag 24 september 2024 @ 16:03
ooit seizoen 1 gekeken maar daarna afgehaakt.
herverwijderddinsdag 24 september 2024 @ 16:11
Leuk voor ze (y)
Kopikodinsdag 24 september 2024 @ 16:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2024 16:01 schreef Twiitch het volgende:
Nog nooit van die term gehoord.
Laat stáán van de serie.
Kopikodinsdag 24 september 2024 @ 16:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2024 15:51 schreef Mikeytt het volgende:
Wel gaaf dat psychologen hier onderzoek naar doen
... want :?
Solotovskidinsdag 24 september 2024 @ 16:17
Mikeyttdinsdag 24 september 2024 @ 16:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2024 15:54 schreef Nyamuk het volgende:
''Haatkijkers''. Wat een heerlijk progressief verzinsel. :D
Wat heeft dit nou in vredesnaam te maken met progressiviteit?
Mensen die kijken terwijl ze de serie haten. Hoe ziu je dat anders beschrijven?
Momodinsdag 24 september 2024 @ 16:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2024 16:01 schreef Twiitch het volgende:
Nog nooit van die term gehoord. Is het dan niet gewoon een guilty pleasure.
Maar dan vind je het stiekem leuk maar durf je dat niet toe te geven en een haatkijker kijkt en vind het maar stom toch?
Mikeyttdinsdag 24 september 2024 @ 16:33
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 september 2024 16:00 schreef Ama het volgende:
En dit is belangrijk nieuws omdat?
Is een serie die voor een kleine culturele reset heeft gezorgd.
Dit specifiek is bijzonder omdat het niet ptecies te plaatsen is waar de haat vandaan komt. Mensen haten de serie in grote mate, maar blijven in grote getalen kijken.
Mikeyttdinsdag 24 september 2024 @ 16:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2024 16:01 schreef Twiitch het volgende:
Nog nooit van die term gehoord. Is het dan niet gewoon een guilty pleasure.
Guilty Pleasure is wat anders. Een haatkijker is iemand die zich daadwerkelijk ergert aan een serie, maar toch blijft kijken.

Het Engelse "hate-watching" wordt veel gebruikt. De Nederlandse vertaling kende ik ook nog niet.
Mikeyttdinsdag 24 september 2024 @ 16:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2024 16:03 schreef capuchon_jongen het volgende:
ooit seizoen 1 gekeken maar daarna afgehaakt.
Ik blijf aan de serie gekleefd :@ en het erge is dat ik helemaal niet weet wat er zo leuk is aan de serie :')
Eightyonedinsdag 24 september 2024 @ 16:46
Ze hebben de YouTube-link van die video er niet bij geleverd, maar dit moet hem zijn. +10 miljoen views inmiddels.

mailydinsdag 24 september 2024 @ 17:06
Doet ze goed, de dochter van Phil Collins. O+
bijdehanddinsdag 24 september 2024 @ 17:11
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 september 2024 16:00 schreef Ama het volgende:
En dit is belangrijk nieuws omdat?
Starhopper dan een nieuw topic kan openen.
thedeedsterdinsdag 24 september 2024 @ 17:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2024 15:54 schreef Nyamuk het volgende:
''Haatkijkers''. Wat een heerlijk progressief verzinsel. :D
Dat zijn die mensen die altijd zeuren over Johan Derksen. :Y
Lemmebdinsdag 24 september 2024 @ 17:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2024 16:03 schreef capuchon_jongen het volgende:
ooit seizoen 1 gekeken maar daarna afgehaakt.
Same here. Bij de eerste aflevering van het tweede seizoen was de lol er eigenlijk meteen af.
VEM2012dinsdag 24 september 2024 @ 17:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2024 16:46 schreef Eightyone het volgende:
Ze hebben de YouTube-link van die video er niet bij geleverd, maar dit moet hem zijn. +10 miljoen views inmiddels.

Goh, Fransman die niet snapt dat de show grappig probeert te zijn door stereotypen uit te melken. Ik hoop voor hem dat hij nooit Allo, allo gaat kijken (wel stuk grappiger natuurlijk, want Brits).

Overigens, mijn vrouw (jarenlang in New York en in Parijs gewoond, nota bene exact waar Emily zogenaamd woont) kan de stereotypen prima plaatsen.

Maar goed, ik kan nog zo een hele reeks aan shows opnoemen waar tere zieltjes last van kunnen krijgen.
sp3cdinsdag 24 september 2024 @ 17:55
Nooit van gehoord
Evangeliondinsdag 24 september 2024 @ 18:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2024 15:54 schreef Nyamuk het volgende:
''Haatkijkers''. Wat een heerlijk progressief verzinsel. :D
Vrij gebruikelijk bij sportclubfans die wedstrijden van concurrenten bekijken en dan hopen op puntverlies,
VEM2012dinsdag 24 september 2024 @ 18:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2024 18:01 schreef Evangelion het volgende:

[..]
Vrij gebruikelijk bij sportclubfans die wedstrijden van concurrenten bekijken en dan hopen op puntverlies,
Als het te vaak gebeurt gaat dat vervelen.

Gr, een PSV-er.
heywoodudinsdag 24 september 2024 @ 18:23
Ach, mensen die zeggen het kut te vinden maar wel kijken, vinden het gewoon leuk en durven dat niet toe te geven om een of andere reden. Iemand die normaal bij z'n verstand is gaat immers niet blijven kijken naar een serie die hij/zij kut vindt.
TheStigsDutchCousindinsdag 24 september 2024 @ 18:24
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 september 2024 16:00 schreef Ama het volgende:
En dit is belangrijk nieuws omdat?
Omdat TS niets te doen heeft.
sp3cdinsdag 24 september 2024 @ 18:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2024 18:23 schreef heywoodu het volgende:
Ach, mensen die zeggen het kut te vinden maar wel kijken, vinden het gewoon leuk en durven dat niet toe te geven om een of andere reden. Iemand die normaal bij z'n verstand is gaat immers niet blijven kijken naar een serie die hij/zij kut vindt.
kan gewoon beiden natuurlijk
heywoodudinsdag 24 september 2024 @ 18:28
quote:
88s.gif Op dinsdag 24 september 2024 18:25 schreef sp3c het volgende:

[..]
kan gewoon beiden natuurlijk
Lijkt me wel lekker, dat mijn leven zó ontzettend heerlijk en zorgeloos is dat ik een serie moet gaan zoeken die ik níet leuk vind om wat te zeiken te hebben.
sp3cdinsdag 24 september 2024 @ 18:29
quote:
10s.gif Op dinsdag 24 september 2024 18:28 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Lijkt me wel lekker, dat mijn leven zó ontzettend heerlijk en zorgeloos is dat ik een serie moet gaan zoeken die ik níet leuk vind om wat te zeiken te hebben.
ik kijk altijd Nederlands ijshockey
sp3cdinsdag 24 september 2024 @ 18:29
moet ik wel bij zeggen dat ik idd een heerlijk en zorgeloos leven heb
heywoodudinsdag 24 september 2024 @ 18:30
quote:
88s.gif Op dinsdag 24 september 2024 18:29 schreef sp3c het volgende:
moet ik wel bij zeggen dat ik idd een heerlijk en zorgeloos leven heb
Het is je van harte gegund :9
havanagiladinsdag 24 september 2024 @ 18:40
Nog nooit van gehoord, maar als je je er net zo op kan ergeren als Massa is Kassa.....
Nebelwerferdinsdag 24 september 2024 @ 19:15
Ik ken de serie niet, maar Ik vind het wel typisch dat een serie waaraan je je kan ergeren meer toekomst heeft dan verscheidene goede series die een beetje moeilijk zijn.
Nyamukdinsdag 24 september 2024 @ 19:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2024 17:14 schreef thedeedster het volgende:

[..]
Dat zijn die mensen die altijd zeuren over Johan Derksen. :Y
Haatkijkcijferrecord
tjoptjopdinsdag 24 september 2024 @ 21:35
Ik ben geen haatkijker, maar het is wel zo'n serie die ik kijk, en ook tegelijkertijd afvraag waarom ik het kijk :D

Destijds hetzelfde bij Gossip Girl :')
Nataliedinsdag 24 september 2024 @ 22:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2024 17:32 schreef Lemmeb het volgende:

[..]
Same here. Bij de eerste aflevering van het tweede seizoen was de lol er eigenlijk meteen af.
Idem. En ik kan er niet exact de vinger opleggen waarom ik ben afgehaakt.
karr-1dinsdag 24 september 2024 @ 22:16
Ach het kijkt wel lekker makkelijk weg en je hoeft er niet al te veel over na te denken
sp3cdinsdag 24 september 2024 @ 22:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2024 21:35 schreef tjoptjop het volgende:
Ik ben geen haatkijker, maar het is wel zo'n serie die ik kijk, en ook tegelijkertijd afvraag waarom ik het kijk :D

Destijds hetzelfde bij Gossip Girl :')
Dat had ik bij Falling Skies

Echt, echt heel slechte sci fi maar toch vermakelijk
Eilatanwoensdag 25 september 2024 @ 00:08
quote:
17s.gif Op dinsdag 24 september 2024 16:35 schreef Mikeytt het volgende:

[..]
Guilty Pleasure is wat anders. Een haatkijker is iemand die zich daadwerkelijk ergert aan een serie, maar toch blijft kijken.

Het Engelse "hate-watching" wordt veel gebruikt. De Nederlandse vertaling kende ik ook nog niet.
Grappig! Zo zijn er meer. The Bold and the Beautiful lijkt ook een groot aantal haatkijkers te hebben, als je de sociale media pagina daarvan ziet.
RotatoRwoensdag 25 september 2024 @ 00:16
Ik ken alleen Paris in Emily.
achwoensdag 25 september 2024 @ 08:12
Ik haatlees het Fok!forum
Dubbelzuurrrwoensdag 25 september 2024 @ 08:46
Om Nicolien van Vroonhoven maar eens te parafraseren... "8 woorden: #buitenhof op twitter"
bloodymary1woensdag 25 september 2024 @ 09:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2024 16:46 schreef Eightyone het volgende:
Ze hebben de YouTube-link van die video er niet bij geleverd, maar dit moet hem zijn. +10 miljoen views inmiddels.

Na 2 minuten van dit afgehaakt, omdat hij het alleen maar de hele tijd over zichzelf had.
SacreCoeurwoensdag 25 september 2024 @ 09:24
Ik kijk het met zo af en toe (kan het niet bingen), maar ik vind het gewoon leuk hoor.
Aanstellerij allemaal.

Leuk voor Emily dat ze met haar baan in de serie niet echt al die kleding kan kopen, Spiderman kan in het echt ook geen web maken.
FlippingCoinwoensdag 25 september 2024 @ 09:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2024 17:55 schreef sp3c het volgende:
Nooit van gehoord
bloodymary1woensdag 25 september 2024 @ 09:33
Ja, wat een onzin om fouten er uit te gaan halen. Het is een serie, geen werkelijkheid. Het kijkt heerlijk weg, mooie beelden van Parijs, humor. Niks mis mee.
Seven.vrijdag 27 september 2024 @ 21:33
Heerlijke serie. Boer zoekt vrouw heeft ook een gaat kijker: Rick Evers schrijft een Wekelijkse column op facebook:


quote:
Ze zouden het dit jaar anders doen. Zeiden ze. En toch zag ik Yvon weer de amateur-psycholoog uithangen in een koeienstal. Ik zag een busje en een hondje. En ik zag verlegen boeren en boerinnen die ik niet allemaal even goed kon verstaan. Kortom, er is niets veranderd.

Roel heeft hele groene bloemkolen, bloemkolen, bloemkolen. Hele groene bloemkolen, oh wat zijn ze groen. Yvon kende ze niet. Die kent alleen de witte en de groene met puntjes. En ze had nog een goede vraag. Of ze de bloemkolen ook van het land halen als het regent. Ik had gezegd: ‘nee, Yvon. Als het regent zitten we met de hele ploeg binnen te Netflixen. We zijn dan wel vollegrondsgroentetelers, maar wel echte mooiweervollegrondsgroentetelers.’

Gelukkig was de volgende vraag van Yvon een stuk beter: ‘Welk product is jouw lieveling?’. Ze schijnt daarna ook gevraagd te hebben of hij van hobby’s houdt, wat zijn lievelingskleur is en of hij in haar poeziealbum wil schrijven, maar dat is allemaal gesneuveld in de montagekamer.

Roel heeft een zware tijd gehad. In acht weken tijd verloor hij zijn vader, zijn moeder en ging ook zijn relatie uit. Sindsdien is ie veranderd. Minder werken en meer tijd maken voor leuke dingen. Roel heeft ook echt energie voor een nieuwe relatie. Het liefst iemand met een positieve uitstraling. Vrouwen die van bloemkool houden hebben een streepje voor.

Boer nummer twee heet Jan. Gewoon omdat er altijd iemand bij moet zitten die Jan heet. Ik had het eerder al over vernieuwen. Ik zou zeggen: maak eens een seizoen zonder Jan en pas dan mag je zeggen dat je vernieuwend bezig bent.

Goed. Jan dus. Jan is netjes. Hij spoot de stront van zijn laarzen af. Yvon zag het gebeuren en vroeg wat hij aan het doen was. Laten we het erop houden dat Yvon er nog een beetje in moet komen. Jan had ook een mooi bloesje aan. En niet alleen voor tv. Jan heeft altijd een mooi bloesje aan. Vindt ie belangrijk. Netjes eruit zien, goed ruiken, erf op orde. Zelfs de koeien moeten netjes eten.

Yvon mocht ook blijven eten. Jan had zijn favoriete magnetronmaaltijd gehaald, dus Yvon stond te springen van plezier. 600 Watt, 3 minuten dus precies genoeg tijd om twee schaaltjes bolletjesvla op tafel te zetten. Dan staat het er maar vast. Ondertussen was Jan vreselijk afgeleid, want de cameraman had waarschijnlijk een zandkorrel mee naar binnen gelopen. Yvon was gewaarschuwd. Eén keer knoeien met die bolletjesvla en Jan schiet uit zijn slof.

Jan heeft al twintig jaar geen date meer gehad. Hij ziet vreselijk op tegen zijn pensioen alleen, want dan duren de dagen zo lang. Hij hoopt op een leuke vrouw die lekker een middagje met hem wil fietsen en samen met hem naar feestjes wil gaan. Je moet er wel voor naar Oost-Groningen …

Boer nummer drie heet John en moest aan Yvon het verschil tussen een bruin en een wit ei uitleggen. Het antwoord was vast heel logisch, maar ik kon het niet verstaan. Vriendelijk verzoek aan de KRO-NCRV: als jullie willen dat ik er dit seizoen nog iets leuks van maak: ondertitel deze man even!

John heeft negentien duizend kippen. Die zitten met z’n allen in een heel gezellige stal. John komt elke dag wel even kijken, maar hij komt nooit zomaar binnen. John klopt eerst even aan. Soms vraagt ie ook eerst: ‘zijn jullie fatsoenlijk?’ Stel je voor dat er net eentje in zijn blote kont zit.

Iedere kip geeft ongeveer 500 eitjes, volgens John. Nou John, ik zou mezelf niet al te rijk rekenen als ik jou was. Zo dacht ik ook binnen te lopen toen onze buren vroegen of wij voor hun kippen wilden zorgen tijdens hun vakantie. Ik zag mezelf al met een kraampje langs de weg zitten. Maar ze zijn nu vier weken weg en we hebben, ik lieg dit niet, één ei. Eentje!

Dus voordat je dat mooie zwembad, die palmbomen en die bar bij John ziet en denkt: ik ga ook in de kippen. Mijn advies: slaap er nog even een nachtje over.

Roel, Jan en John dus. En als je denkt: ik ben man en ik zoek een vrouw, dus ik heb niets aan die drie, dan is er gelukkig nog Diedrie. Diedrie is 31 en heeft een paardenopvang. Alles doet ze alleen en daarom is er tot nu toe weinig tijd voor een man in haar leven. En als ze er al eentje ziet, is Diedrie hartstikke onzeker. ‘Wat als ik naar paard stink?’ ‘Wat als hij liever een 9 tot 5 meisje heeft?’ Ja, ze heeft wel eens een scharrel gehad, maar veel verder is ze nooit gekomen.

Ben jij man, hou je ervan om lekker samen te koken en wil je een filmpje kijken op de bank? Dat komt goed uit, want die drie dingen wil Diedrie ook graag met jou doen. Je hebt twee weken de tijd om te schrijven. Dus geen drie.

Julius zet de wekker om vijf voor zes. Hij is geen ochtendmens, maar het hoort bij het beroep. En dat klinkt raar, maar zo ken ik er meer hoor. De kroegbaas bij ons in het dorp is geen avondmens en we hebben ook een bloemist die allergisch is voor bloemen. Mooi vond ik ook mijn maatje van vroeger, Remco. Hij lust geen kaas, maar stond wel op de kaasafdeling in de supermarkt. ‘Deze is heerlijk, die neem ik zelf ook altijd’, hoorde ik hem altijd tegen klanten zeggen.

Terug naar Julius. Deze sympathieke Fries heeft lippen waar veel vrouwen voor naar Turkije gaan en is bovendien hartstikke sociaal. Lid van boerenverenigingen en organisator van dorpsfeesten nota bene. De ideale vrouw is hij alleen nog nooit tegengekomen. Yvon besloot daarop de amateur-psycholoog in zichzelf los te laten.

Hoe komt dat denk je?
En waarom dan niet?
En wat zit daar dan achter?
En hoe voelde je je daar dan bij?
Had je het anders willen doen?

YVON, STEL DIE VRAGEN LEKKER AAN JE HOND EN LAAT DIE MAN MET RUST!

Tot slot Tinus. Tinus maakt zijn eigen niet zo druk. Sommige mensen noemen hem laks. Zijn eigen dochter bijvoorbeeld. Komt omdat hij in 1994 is begonnen met het bouwen van zijn eigen huis en het is nog steeds niet wind- en waterdicht. Maar geen probleem. Ooit komt het goed.

Tinus is het type dat rustig gaat barbecueën als er code geel voorspeld is. Sommige mensen zouden binnen eten, maar Tinus niet. Die luistert niet naar het KNMI, die luistert naar zijn gevoel. Wil jij ook luisteren naar het gevoel van Tinus? En vind je het niet zo erg dat alle spulletjes op het terrein er zo uitzien alsof ze bij de camping van Thijz vandaan komen? Zwijg dan niet langer, maar schrijf.
ems.vrijdag 27 september 2024 @ 21:41
Typische serie voor eenvoudige vrouwen.
Seven.vrijdag 27 september 2024 @ 21:43
quote:
8s.gif Op vrijdag 27 september 2024 21:41 schreef ems. het volgende:
Typische serie voor eenvoudige vrouwen.
Te doorzichtig :*