Je post geschiedenis geeft wel sterk dat idee.quote:Op maandag 23 september 2024 18:16 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
[..]
Ik sta vooral realistisch in het leven, zou mijzelf niet als zuur beschrijven.
Dus van alles wat je zou kunnen proberen, heb jij vreemde vrouwen aangesproken.quote:Op maandag 23 september 2024 19:52 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
[..]
Ik heb met vrouwen geprobeerd te praten op straat, in het café, in de coffeeshop, in de bus, op de trein en in winkels.
Nou, dat vind ik wel moedig.quote:Op maandag 23 september 2024 20:20 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dus van alles wat je zou kunnen proberen, heb jij vreemde vrouwen aangesproken.
Ja, heel moedig.quote:
Rustig aan, Don Juan.quote:Op maandag 23 september 2024 19:56 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
[..]
Qua sociale activiteiten ga ik regelmatig met het openbaar vervoer
quote:Op maandag 23 september 2024 20:53 schreef jogy het volgende:
En alsnog aan jezelf werken, want vrouwen hebben een wanhoop zintuig die ervoor zorgt dat hun vagina veranderd in schuurpapier en maagklachten krijgen alsof ze ongesteld worden.
Je komt erg onzeker over, gezien je topics smacht je naar een relatie, je doet je anders voor bij vrouwen in het echte leven, wat maakt je denken dat die zo gewilde relatie in ene keer duurzaam goed zou lopen wanneer je er opeens zomaar plotsklaps in zou zitten?quote:Op maandag 23 september 2024 17:44 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
[..]
Ik uit mijn grote behoefte aan een relatie met iemand alleen op het internet. In reallife probeer ik zelfverzekerd over te komen. Mijn enorme behoefte aan een vriendin laat ik dus niet merken aan de vrouwen in reallife.
Jeetje wat een goedwerkende zintuig.quote:Op maandag 23 september 2024 20:53 schreef jogy het volgende:
En alsnog aan jezelf werken, want vrouwen hebben een wanhoop zintuig die ervoor zorgt dat hun vagina veranderd in schuurpapier en maagklachten krijgen alsof ze ongesteld worden.
Met het openbaar vervoer is een sociale activiteit?quote:Op maandag 23 september 2024 19:56 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
[..]
Mijn hobby's bestaan vooral uit gamen en sporten. Qua sociale activiteiten ga ik regelmatig met het openbaar vervoer, op het werk met collega's praten en ga ik soms naar de kroeg.
Meer geen-zin tuigquote:Op maandag 23 september 2024 22:44 schreef HSG het volgende:
[..]
Jeetje wat een goedwerkende zintuig.
Als je er vrouwen aanspreekt welquote:Op maandag 23 september 2024 22:49 schreef Ixia het volgende:
[..]
Met het openbaar vervoer is een sociale activiteit?
Te realistisch is vaak ook een beetje negatief en of zuur.quote:Op maandag 23 september 2024 18:16 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
[..]
Ik sta vooral realistisch in het leven, zou mijzelf niet als zuur beschrijven.
En wat zijn dan je doelstellingen? Wat is hetgeen je wil 'leren' of 'oefenen' uit zulke contacten?quote:Op maandag 23 september 2024 19:52 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
[..]
Ik heb met vrouwen geprobeerd te praten op straat, in het café, in de coffeeshop, in de bus, op de trein en in winkels.
Of uit Thailand/Filipijnen. Beetje wapperen met je doekoe daar en je hebt er eentje aan de haak.quote:Op maandag 23 september 2024 18:49 schreef SemperLibertas het volgende:
Je bent een kansloze FOK!ker die komt klagen bij andere kansloze FOK!kers, dat zet je bij voorbaat al op 2-0 achterstand en dat straal je echt wel uit hoor.
Nou, succes ermee en anders koop je er eentje uit de Oekraïne, tegenwoordig voor een spotprijs.
Misschien kun je vertellen over hoe je Harry hebt ontmoet.quote:Op maandag 23 september 2024 23:40 schreef Sally het volgende:
Oké.
Ik dacht dat dit topic over iets anders ging.![]()
Eh - succes dan TS!Zet 'm op!
Je kan het!
Lang niet gehoord!quote:Op dinsdag 24 september 2024 15:54 schreef Hallojo het volgende:
[..]
Wanneer heb jij Harry eigenlijk ontmoet?
Ninja edit failedquote:
Dit.quote:Op dinsdag 24 september 2024 11:52 schreef Hexagon het volgende:
Stoppen met al dat wappiegedoe zou denk ik de beste aanpak zijn. Dat vinden vrouwen namelijk zeer onaantrekkelijk.
Ik praat meestal niet over politieke en maatschappelijke onderwerpen voordat ik iemand wat beter ken.quote:Op maandag 23 september 2024 20:44 schreef ems. het volgende:
[..]
Rustig aan, Don Juan.
Heb je al geprobeerd om te praten over vaccinatieschade, woke overal bij te betrekken en te beginnen over de roverheid?
Mijn doelstelling bestaat vooral uit het leren kennen van mensen. Meestal gaan de gesprekken niet verder dan wat small-talk, wat wel jammer is.quote:Op dinsdag 24 september 2024 11:59 schreef RM-rf het volgende:
[..]
En wat zijn dan je doelstellingen? Wat is hetgeen je wil 'leren' of 'oefenen' uit zulke contacten?
Sommige jonge mannen hebben al enorme moeite een vrouw direkt in de ogen aan te kijken, of bepaalde hele lichte 'flirt-achtige' dingen te doen; Dat kun je echter in normale omgang om te beginnen al een beetje oefenen.
Het doel is dan niet gelijk een vrouw te versieren, maar bewust het gesprek aangaan met hele kleine doelen: bv haar tot lachen te brengen, haar naam te vragen, iig zolang in haar ogen kijken zodat je minimaal haar oogkleur je kunt merken (overigens een uitstekende oefeneing juist voor jongemannen die veel natuurlijke terughoudendheid hebben in sociale contacten en onzeker werken) vergt al bepaalde basis sociale skills en ook sociale opmerkzaamheid.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |