Dit topic open ik om duidelijk te zijn en onzin geruchten voor te zijn.
Ik stop als mod, ik stop als user op FOK!. Ik ga dit account laten verwijderen.
Dit is geen beslissing die ik makkelijk of licht neem maar ik ben gewoon klaar met de manier waarop er op FOK! gepost word, als mod ben ik klaar vanwege andere redenen, dat hoort achter de schermen thuis en daar blijft het ook maar als user ben ik er gewoon klaar mee dat normale discussies niet of nauwelijks meer te voeren zijn.
Als mijn vrouw tegen mij zegt dat ze aan mij kan merken dat het mij raakt en boos maakt dan moet je gewoon even goed na gaan denken of dit nog wel iets is wat je wil blijven doen en dan zeg ik "Nee, het is genoeg".
Dat gevoel heb ik al een tijdje maar telkenmale overstijgt mijn plichtsgevoel mijn onvrede maar nu is de limiet gewoon bereikt.
Ik wil iedereen, mede en tegenstanders, bedanken voor een lange periode op FOK!, ik heb gelachen hier, soms ook een beetje gehuild en alles daar tussen in, ik wil vooral degenen bedanken die mij aan het denken hebben gezet en soms zelfs van gedachten veranderd hebben.