Eet je dat op het balkon?quote:Op maandag 16 september 2024 18:16 schreef drakin het volgende:
[..]
Een choco pasta eetster is al verslaving genoeg
Normaal doen heet tegenwoordig 'raar doen naar rokers toe'.quote:Op maandag 16 september 2024 18:13 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
[..]
Mensen zijn echt raar geworden naar rokers toe,
Stukje frustratie denk ik er zijn andere ergere vijanden nu he.
waarom zou ik?quote:
Met banaan.quote:Op maandag 16 september 2024 18:16 schreef drakin het volgende:
[..]
Een choco pasta eetster is al verslaving genoeg
Ik ga niet op een balkon van iemand zittenquote:
Je bent welkom hoorquote:Op maandag 16 september 2024 18:18 schreef drakin het volgende:
[..]
Ik ga niet op een balkon van iemand zitten
Naja er komen allemaal rovers per dag in europa aan met de boot, plus de snowflake generatie met al zijn gekkigheden en dan zo druk maken om de oude vertrouwde rokers.quote:Op maandag 16 september 2024 18:16 schreef AardappelSchotel het volgende:
[..]
Normaal doen heet tegenwoordig 'raar doen naar rokers toe'.
Ok.
Je weet dat jij in dit geval de snowflake bent?quote:Op maandag 16 september 2024 18:19 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Naja er komen allemaal rovers per dag in europa aan met de boot, plus de snowflake generatie met al zijn gekkigheden en dan zo druk maken om de oude vertrouwde rokers.
En dan ga jij roken?quote:
Lekker! En droomvla erbij straksquote:
Dit is maar zo wat roepen.quote:Op maandag 16 september 2024 18:20 schreef AardappelSchotel het volgende:
[..]
Je weet dat jij in dit geval de snowflake bent?
Nee hoor.quote:
Met banaan en chocopastaquote:
Vroeger was het totaal andersom.quote:Op maandag 16 september 2024 18:25 schreef AardappelSchotel het volgende:
19% van de volwassen Nederlanders rookt. Van deze 19% heeft 33% vorig jaar een poging gedaan om van het roken af te komen. Dus 11,4% van Nederland probeert de overige 88,6% de wil op te leggen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |