abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_214935914
quote:
0s.gif Op maandag 9 september 2024 18:58 schreef tizitl2 het volgende:

[..]
Die andere voorbeelden uit Europa zullen ook niet helpen, zo'n project gaat ten opzichte van de begroting gegarandeerd over de kop.

Ik ben op zich niet tegen kernenergie als stabiele bron en 2 vond ik logisch. De huidige 4 begint erg op een rechts hobbyproject te lijken, zeker gezien het kostenverloop bij de andere voorbeelden en wanneer je zonder enige subsidie een mega windpark in zee kunt zetten met goedkopere energie.
De kentering wat betreft kernenergie speelt zich af in heel Europa, die andere projecten werden gestart en uitgevoerd in een tijd waarin Duitsland de absurde beslissing nam om alle kerncentrales te sluiten zonder enige tegenstand vanuit Europa. Uiteraard is het een overheidsproject dus het gaat altijd meer kosten en langer duren, daar ontkom je niet aan.

Die windparken zijn niet echt zonder subsidie hé, de infrastructuur moet ook aangelegd worden. Probleem met zon en wind is vooral de volitaliteit, in zowel prijs als opwekking.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')