Oh, gelukkig!quote:
Dat scheelt... stel je voor dat dat er ook nog eens bij was gekomen!quote:Ik heb absoluut geen haat richting joden of het jodendom.
Precies ja! Het gebrek aan bewijs is natuurlijk ook ongemakkelijk.quote:Het is het excuus wat hier continu gebruikt wordt om Israëlische misdaden weg te moffelen.
... bwhAHAAAAAHAHAHAHAquote:Sterker nog ik ben de eerste die voor joden zal opkomen.
Van dit soort cultuur-relativisme word ik dus onpasselijk.quote:Op vrijdag 6 september 2024 22:55 schreef Nexum het volgende:
Constant wordt er gepraat over hoe kwaadaardig de Islam is ten opzichte van het Westen, terwijl het notabene het Westen is die deze regimes jaren lang support toediende zolang ze maar goede economische verhoudingen met elkaar hadden (zie de Shah in Iran die Amerika zelf geïnstalleerd heeft). Maar zodra deze landen de banden met het Westen verbreekten deugden ze opeens niet meer.
En dan moet ik het hele argument ‘het Westen is zo superieur en de Islam is zo barbaars’ nog serieus nemen.
Jullie en dan bedoel ik een select groepje mensen is heel goed in het uitvergroten van extremen en die vervolgens projecteren op een hele bevolking.quote:Op zaterdag 7 september 2024 11:47 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Van dit soort cultuur-relativisme word ik dus onpasselijk.
Maar wellicht kun je in je anti-Westerse pleidooi nog even aantonen waar het beter toeven is voor vrouwen, homo's, anders- en niet-gelovigen: in dat verderfelijke Westen of in die geweldige islamitische staten. Qua barbaarsheid is het wellicht ook nuttig om even te kijken waar de doodstraf nog heerst, bijvoorbeeld op het hebben van een bepaalde seksuele voorkeur. Een rapport over vrouwenrechten aldaar mag ook. Of over kind- en uithuwelijken.
Ongetwijfeld ben jij een van de eersten die hier staat te juichen als we wat meer van die cultuur implementeren: diversiteit enzo.
Nog beter: emigreer er gewoon naar toe. Laat dit afschuwelijke bastion van vrijheid, democratie en veiligheid ver achter je.
Voel je niet zo aangevallen man. Doe even rustig. Ik heb nergens anti-Westerse sentimenten uit lopen hangen. Ik laat alleen de hypocrisie zien van het argument dat het Midden-Oosten volledig barbaars zou zijn. Het is makkelijk om dat te roepen vanuit onze Westerse hegemonie terwijl wij die barbaarse regimes jarenlang hebben gesupport zolang de olie en het geld maar binnen bleef komen.quote:Op zaterdag 7 september 2024 11:47 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Van dit soort cultuur-relativisme word ik dus onpasselijk.
Maar wellicht kun je in je anti-Westerse pleidooi nog even aantonen waar het beter toeven is voor vrouwen, homo's, anders- en niet-gelovigen: in dat verderfelijke Westen of in die geweldige islamitische staten. Qua barbaarsheid is het wellicht ook nuttig om even te kijken waar de doodstraf nog heerst, bijvoorbeeld op het hebben van een bepaalde seksuele voorkeur. Een rapport over vrouwenrechten aldaar mag ook. Of over kind- en uithuwelijken.
Ongetwijfeld ben jij een van de eersten die hier staat te juichen als we wat meer van die cultuur implementeren: diversiteit enzo.
Nog beter: emigreer er gewoon naar toe. Laat dit afschuwelijke bastion van vrijheid, democratie en veiligheid ver achter je.
Ja, die ken ik, die geschiedenis, daarom heb ik het daar ook graag over. En daaruit blijkt dat de meeste progressie m.b.t. vrouwen- (en homo-) rechten geboekt is in het Westen, specifiek West-Europa.quote:Op zaterdag 7 september 2024 12:06 schreef Chadi het volgende:
[..]
Jullie en dan bedoel ik een select groepje mensen is heel goed in het uitvergroten van extremen en die vervolgens projecteren op een hele bevolking.
Wat doet een Gordon in Dubai? Hij is daar nog steeds niet van de Boerzj Ghalifa gedonderd ter attractie. Ze weten daar toch ook dat hij van jonge mannen houdt of niet? Weet je waar de eerste transgender operatie heeft plaats gevonden? Casablanca.
Weet je waar één van de eerste officiële transgender clubs was? CLUB 777 Casablanca. In '95 liepen daar al transgenders rond. In Nederland hadden we alleen nog de IT wat op donderdagavond bekijks trok. Niemand die daarom in brand is gestoken of zo. Jullie zoeken altijd naar extremen om een hele bevolking daarmee te besmeuren. En vrouwen rechten? Ken je geschiedenis.
Ah, nu is het 'volledig' barbaars. Dat was niet je eerdere premisse en ook niet een die ik hier promoot.quote:Op zaterdag 7 september 2024 12:07 schreef Nexum het volgende:
[..]
Voel je niet zo aangevallen man. Doe even rustig. Ik heb nergens anti-Westerse sentimenten uit lopen hangen. Ik laat alleen de hypocrisie zien van het argument dat het Midden-Oosten volledig barbaars zou zijn. Het is makkelijk om dat te roepen vanuit onze Westerse hegemonie terwijl wij die barbaarse regimes jarenlang hebben gesupport zolang de olie en het geld maar binnen bleef komen.
Wat mensen die zo erg anti-Midden Oosten zijn vaak lijken te vergeten, is dat het juist deze hypocrisie is die het Midden-Oosten en het Westen op een vijandig voetstuk heeft gezet. We hebben ons met de regimes van verscheidende landen bemoeit om pro-Westerse regeringsleiders te installeren, en vervolgens wanneer het volk er tegen opstaat en hun stem laat horen en zich hier tegen afzet omdat ze zich onderdrukt voelen, dan ineens zijn ze de vijand. Amerika had 0 problemen met Saddam toen ze dachten dat hij uiterst handig zou zijn geweest tegen de Ayatollah’s in Iran. Maar toen moest z’n kop er ineens af omdat ze zijn olie wilden.
Het is een farce om maar continue je neus op te houden en te doen alsof wij in het Westen niet zelf een hand hebben gehad in het in stand houden en creeëren van dit soort regimes.
Getrouwde vrouwen mochten tot 1955 niet werken in Nederland en ook geen rekening hebben. Vanaf 56 werden ze handeksbkwaam geacht... Je liep daarmee al 1400 jaar achterquote:Op zaterdag 7 september 2024 12:12 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja, die ken ik, die geschiedenis, daarom heb ik het daar ook graag over. En daaruit blijkt dat de meeste progressie m.b.t. vrouwen- (en homo-) rechten geboekt is in het Westen, specifiek West-Europa.
Verder 'besmeur' ik geen bevolkingen (mijn hart is bij Afgaanse vrouwen, bijvoorbeeld) maar achterlijke primitieve theocratieën.
Fijn dat Gordon naar Dubai kan. Hoe dat wegneemt dat men de doodstraf op homoseksualiteit niet heeft staan in die zogenaamd 'barbaarse' Westerse landen, maar wel in legio islamitische staten, blijft onbesproken.
Sowieso hilarisch dat je werkelijk omtrent dit gegeven naar nuances zoekt. Een simpele blik op globale rapporten over rechten voor minderheden toont onomwonden aan dat het niet het Westen is waar je direct op achterstand staat voor het zijn van een vrouw, homo of ongelovige.
Dat is het geweldige van scheiding kerk en staat; hopelijk komt dat in die contreien ook snel.
Edit: nu we het over 'besmeuren van bevolkingen' hebben, mogen we daar je epistel van gisteren, over hoe de 'Nederlander' kennelijk niet alleen laf is maar ook zijn COVID-oudjes niet wilde verzorgen, onder scharen? Of is dat dan weer anders?
Ik zag toch ook niet dat het Westen er 100 % verantwoordelijk voor is? Ik denk dat je mijn punt verkeerd begrijpt. Het enige wat ik probeer te zeggen is dat het hypocriet is om de Arabische wereld en de Islam af te zetten als barbaars, vermomd als religie, 100 % puur haatdragend, etc. Iets wat al meerdere keren in dit topic is gedaan. Dan worden er argumenten benoemd waarom, en het enige wat ik probeer te zeggen is: erken dan ook dat wij in het verleden (en je kan beargumenteren nu nog steeds, kijkend naar de VS-Saudi Arabië momenteel) regimes met dit soort anti-vrouwelijke en anti-homo sentimenten zelf hebben gesupport en in stand hebben gehouden.quote:Op zaterdag 7 september 2024 12:15 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ah, nu is het 'volledig' barbaars. Dat was niet je eerdere premisse en ook niet een die ik hier promoot.
Voorts is de stelling dat de puinhoop daar 100% op het conto te schrijven is van het Westen wederom van een gigantische oversimplificatie. Mijn wedervraag: mag men daar ook iets verwachten van de populatie zelf, of is die zo mak, gedwee en kinderlijk dat het gewoon meewaait met de Westerse wil?
Het is hoe dan ook niet met 'Westers mandaat' dat vrouwen- en homorechten daar abominabel zijn. Daar nog een mening over?
De HORROR.quote:Op zaterdag 7 september 2024 12:20 schreef Chadi het volgende:
[..]
Getrouwde vrouwen mochten tot 1955 niet werken in Nederland en ook geen rekening hebben. Vanaf 56 werden ze handeksbkwaam geacht... Je liep daarmee al 1400 jaar achter
Laat ik 1 ding duidelijk maken, ik heb hele grote moeite met het regime in Iran en al helemaal in Afghanistan. De Taliban is een ernstig extremistische organisatie die geen gram aan support of respect verdiend. Dat zul je mij ook nooit horen erkennen.quote:Op zaterdag 7 september 2024 12:20 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
De HORROR.
Valt in het niets inderdaad bij wat er anno 2024 gaande is in Afghanistan, Pakistan, Saudi-Arabië, Irak, Iran etc.
De Veluwe ben je even vergetenquote:Op zaterdag 7 september 2024 12:20 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
De HORROR.
Valt in het niet inderdaad bij wat er anno 2024 gaande is in Afghanistan, Pakistan, Saudi-Arabië, Irak, Iran etc.
https://worldpopulationre(...)-equality-by-country
Laten we het SVP niet over 'achterlopen' hebben
Ook daar geen doodstraf op homoseksualiteit.quote:
Prima, nu Hamas en Hezbollah nog afkeuren en erkennen dat Israel bestaansrecht heeft. Je bent op de goede weg.quote:Op zaterdag 7 september 2024 12:25 schreef Nexum het volgende:
[..]
Laat ik 1 ding duidelijk maken, ik heb hele grote moeite met het regime in Iran en al helemaal in Afghanistan. De Taliban is een ernstig extremistische organisatie die geen gram aan support of respect verdiend. Dat zul je mij ook nooit horen erkennen.
Maar Hamas heb geen moeite mee?quote:Op zaterdag 7 september 2024 12:25 schreef Nexum het volgende:
[..]
Laat ik 1 ding duidelijk maken, ik heb hele grote moeite met het regime in Iran en al helemaal in Afghanistan. De Taliban is een ernstig extremistische organisatie die geen gram aan support of respect verdiend. Dat zul je mij ook nooit horen erkennen.
Hamas is in geen enkel opzicht op dezelfde voet te zetten als de Taliban. Dus nee, zo ver gaan we nou ook weer nietquote:Op zaterdag 7 september 2024 12:37 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Prima, nu Hamas en Hezbollah nog afkeuren en erkennen dat Israel bestaansrecht heeft. Je bent op de goede weg.
Wat vind je ervan dat Israël de financiering van Hamas faciliteert?quote:Op zaterdag 7 september 2024 12:31 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ook daar geen doodstraf op homoseksualiteit.
Maar wel fijn dat men nog altijd die Bible-Belt heeft; het summum van Nederland en het Westen.
Als de Palestijnen een Israël willen, mogen ze het hebben. Het is hun land waar die kolonie op staat en daar hebben zowel jij als ik weinig over te vertellen in principe. Anders is er genoeg plek in Europa om Europese joden die dat willen een staat te geven.quote:Op zaterdag 7 september 2024 12:37 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Prima, nu Hamas en Hezbollah nog afkeuren en erkennen dat Israel bestaansrecht heeft. Je bent op de goede weg.
vertel waar?quote:Op zaterdag 7 september 2024 13:43 schreef Chadi het volgende:
Anders is er genoeg plek in Europa om Europese joden die dat willen een staat te geven.
Wat bedoel je met Europese Joden? Israëlische Joden geboren in Europa maken minder dan 10% uit van de totale Israëlische Joden. Of bedoel je Israëlische Joden met een Europese achtergrond? Dat is minder dan 50% van de Israëlische Joden.quote:Op zaterdag 7 september 2024 13:43 schreef Chadi het volgende:
[..]
Als de Palestijnen een Israël willen, mogen ze het hebben. Het is hun land waar die kolonie op staat en daar hebben zowel jij als ik weinig over te vertellen in principe. Anders is er genoeg plek in Europa om Europese joden die dat willen een staat te geven.
De rest moet uiteraard gewoon dood, duhquote:Op zaterdag 7 september 2024 13:51 schreef oblo het volgende:
[..]
Wat bedoel je met Europese Joden? Israëlische Joden geboren in Europa maken minder dan 10% uit van de totale Israëlische Joden. Of bedoel je Israëlische Joden met een Europese achtergrond? Dat is minder dan 50% van de Israëlische Joden.
Duitsland, Nederland en Groot Brittannië kunnen vast wel een oplossing verzinnen binnen hun territorium. Het gaat ze aan het hart en ze willen zo graag een zionistische staat. Wat mij betreft prima maar niet ten koste van anderen.quote:
Daar komt het in de praktijk vaak op neer. Maar ik snap dat hele argument niet. 80% van de Joden in Israel, zijn in Israel geboren. Dat zijn geen Europese kolonisten of weet ik veel wat. Net zoals dat Palestijnen geen kolonisten zijn uit omliggende Arabische landen.quote:Op zaterdag 7 september 2024 13:55 schreef Molo het volgende:
[..]
De rest moet uiteraard gewoon dood, duh
Hun ouders of oma, opa is daar niet geboren maar komen van hier, Iran, Irak of Afrika.quote:Op zaterdag 7 september 2024 13:51 schreef oblo het volgende:
[..]
Wat bedoel je met Europese Joden? Israëlische Joden geboren in Europa maken minder dan 10% uit van de totale Israëlische Joden. Of bedoel je Israëlische Joden met een Europese achtergrond? Dat is minder dan 50% van de Israëlische Joden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |