Keihard aan het masturberen over de binnengevaren zilvervlootquote:Op maandag 2 september 2024 19:04 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Als hij al de conclusie kan trekken dat een bepaalde speler totaal niet in het profiel past wat we nodig hebben, begrijp ik niet wat ze bij Feyenoord precies aan het doen zijn.
Avond duurt nog lang. Stukje uitsmeren.quote:Op maandag 2 september 2024 19:53 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Waar blijft Ueda zijn grote Koreaanse vriend?
Zoals het Japanners betaamt gelijk doorgestuurd naar internaat om als troostjongen te gebruiken.quote:Op maandag 2 september 2024 19:53 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Waar blijft Ueda zijn grote Koreaanse vriend?
Versterking aan de onderkant.quote:Op maandag 2 september 2024 19:56 schreef De_Pel het volgende:
[..]
JAAAA NEYMAR KOMT ALSNOG!!1!1!1!!!
Ik heb soms ook een flinke versterking aan de onderkant.quote:
Dit gaat hem ook niet worden dusquote:Dennis te Kloese hoopt voor het verstrijken van de deadline nog een aanvaller toe te voegen aan de selectie van Feyenoord. De directeur heeft sinds gisteravond Plan B in werking gezet, toen al bleek dat de komst van Andreas Skov Olsen een lastig verhaal ging worden. Assane Diao van Real Betis is de kandidaat.
Feyenoord onderhandelt al de hele middag met Betis over Diao, die eerder nog in de belangstelling stond van Lazio. Toen moest de rechtsbuiten twintig miljoen euro kosten. Feyenoord hoopt vanavond nog het papierwerk in orde te krijgen, maar het is een race tegen de klok.
Diao geldt als tweede keus achter Skov Olsen. Hoewel hij te boek staat als een groot talent en op zijn achttiende al achttien wedstrijden heeft gespeeld in La Liga met Betis, is het mislopen van de Deense aanvaller van Club Brugge hard aangekomen in De Kuip. Feyenoord had gehoopt een goede kans te maken, nu de club vandaag zelfs bereid was te voldoen aan de vraagprijs van de Belgen, maar desondanks houdt Club voet bij stuk en wil het zijn meest creatieve aanvaller niet naar Rotterdam laten gaan.
Met Diao hoopt Feyenoord nu alsnog een snelle en creatieve aanvaller toe te voegen, maar vanuit De Kuip klinkt dat ook deze deal ingewikkeld is. Eerder haalde Feyenoord deze window Ibrahim Osman (Brighton & Hove Albion), Hugo Bueno (Wolverhampton Wanderers), Hwang In-Beom (Rode Ster Belgrado) en Jordan Lotomba (OGC Nice).
Het is 2 september.quote:Op maandag 2 september 2024 20:06 schreef fetX het volgende:
[ x ]
Gelachen om mokerdomme Harry @:de_kraam
Het lijkt me ook sterk. Hopen dus dat die Osman wat is en op rechts een beetje uit de voeten kan.quote:
Weet je iets van de geschiedenis tussen die 2 landen?quote:Op maandag 2 september 2024 19:53 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Waar blijft Ueda zijn grote Koreaanse vriend?
quote:
Dit gaat een GRANDIOOS succes worden.quote:Na het prolongeren van de Servische landstitel en het winnen van de nationale beker - met een assist van Hwang op de beslissende treffer van oud-Feyenoorder Uroจ Spajić - werd de veelzijdige Koreaanse middenvelder in Servi๋ uitgeroepen tot beste speler van het afgelopen seizoen.
Dit hebben we al besproken.quote:Op maandag 2 september 2024 20:08 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Weet je iets van de geschiedenis tussen die 2 landen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |