Zou niemand ooit doenquote:Op maandag 2 september 2024 19:39 schreef Niels0Kurovski het volgende:
Verzoek.
Verpest de boel hier niet.
Even de koffiechat doorgenomen. Kreeg ik zowaar een slappe van.quote:
Van KLB SC krijg je een stijfje? 😏quote:Op maandag 2 september 2024 19:55 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Even de koffiechat doorgenomen. Kreeg ik zowaar een slappe van.
Een metafoor jongeman. Beeldspraak. Niet te letterlijk nemen maagd.quote:Op maandag 2 september 2024 20:01 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Van KLB SC krijg je een stijfje? 😏
Oh!quote:Op maandag 2 september 2024 20:02 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Een metafoor jongeman. Beeldspraak.
Koop jij ook maar een E-reader. Ga ik je over een jaartje overhoren hoe onze taal werkt.quote:
Valt mee hoor. Er zitten veel grotere kenners in de SC van WKN die het dagelijkse weer bespreken. Ik weet zelf meer van de andere onderwerpen die tot WKN behoren.quote:Op maandag 2 september 2024 19:05 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Er is niets onvoorspelbaarder dan het weer. Piloten en zeelieden weten iets. @:frutsel hier op de FOK! is denk ik de meest kennende.
Staan er ook plaatjes in een e-book?quote:Op maandag 2 september 2024 20:05 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Koop jij ook maar een E-reader. Ga ik je over een jaartje overhoren hoe onze taal werkt.
jaquote:Op maandag 2 september 2024 20:25 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Staan er ook plaatjes in een e-book?
Hoiquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |