SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 22:10 schreef SwJ het volgende:
Na een tijdelijk slotje en een duidelijke waarschuwing gaat dts gewoon door: gemiddeld 15 tr's per dag. De meest klik ik met een facepalm gewoon weg: lange tenen, niemand kan meer iets hebben, overal wordt een sneer in gezocht, slachtofferrol, enz.
De rest zijn terechte tr's: users die het spel te serieus nemen, niet slapen om de puntjes, anderen niet kunnen negeren, overal op moeten reageren.
Maar goed. Een gewaarschuwd bolker telt voor 2: DTS gaat op 1 september weer open, als ik t niet vergeet. En nee, geen andere sc's overnemen met gebolk aub.
Maar ik knuffel jou graag hoorquote:
True.. en dat je al met 17 je rijbewijs kan halen is jong.. en ja je mag niet alleen rijden maar toch..quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 20:27 schreef greysbones het volgende: [..] Een auto rijdt ook harder dan hij kan Het leeftijds verschil is tegenwoordig ook minimaal met rijbewijs halen voor brommer of auto
Probeer maarquote:Op zaterdag 31 augustus 2024 20:33 schreef DerRabbit het volgende:
Zal ik eens diep dalen in de diepe zuidelijke heuvels van de TS![]()
Weet ikquote:
quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 20:32 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik woon precies tussen 2 bergen
eigenijk vind ik dat dus wel fijn.. dan kun je nog een paar maanden ernaast zitten en kijken hoe ze het doenquote:Op zaterdag 31 augustus 2024 20:33 schreef Lovely het volgende:
[..]
True.. en dat je al met 17 je rijbewijs kan halen is jong.. en ja je mag niet alleen rijden maar toch..
Ik woon op een berg bro.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 20:32 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik woon precies tussen 2 bergen
Ik vind dat nog steeds een hele domme regel. Ja, ze leren het verkeer dan beter kennen, maar met 17 zijn ze nog zo overmoedig als maar zijn kan.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 20:33 schreef Lovely het volgende:
[..]
True.. en dat je al met 17 je rijbewijs kan halen is jong.. en ja je mag niet alleen rijden maar toch..
Ik stap nu de auto in!quote:
Pasop die fietser!quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 20:33 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
eigenijk vind ik dat dus wel fijn.. dan kun je nog een paar maanden ernaast zitten en kijken hoe ze het doen
Misschien wel.. maar er zijn veel die hun rijbewijs hebben gehaald en meteen denken dat ze "goed" kunnen rijden etcquote:Op zaterdag 31 augustus 2024 20:33 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
eigenijk vind ik dat dus wel fijn.. dan kun je nog een paar maanden ernaast zitten en kijken hoe ze het doen
Kerel, wat leuk voor je!quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 20:34 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Ik woon op een berg bro.
Joh, ik stop jou gewoon in het konijnenhok hier achter.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 20:35 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Ik stap nu de auto in!
Bel jij je baas alvast dat je tot 2030 in de ziektewet zit en het ziekenhuis op dat je komende jaren in een zwaar revalidatie traject in moet!
En bij sommige mensen nog later...quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 20:36 schreef ieniminimuis het volgende:
Zo groot is het verschil tussen 17 en 18 nou ook weer niet. Het brein is pas ontwikkelt bij 25
Was ik op mijn 14e op een opgevoerde brommer ook. Leef ook nog steeds, soms moet je gewoon eerlijk zijn en denken. Ja als je zo stom bent om tegen een boom op te rijden dan verdien je het ook. Alles in het leven komt met gevaren, het is aan het individu zelf om daarop te anticiperen. En ja dat kan fout gaan, maar moet je daarom alles reguleren? Vind ik niet.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 20:34 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik vind dat nog steeds een hele domme regel. Ja, ze leren het verkeer dan beter kennen, maar met 17 zijn ze nog zo overmoedig als maar zijn kan.
Klopt, hoort ook wel bij de leeftijd dat stukje zelfoverschatting.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 20:35 schreef Lovely het volgende:
[..]
Misschien wel.. maar er zijn veel die hun rijbewijs hebben gehaald en meteen denken dat ze "goed" kunnen rijden etc
Ik denk dat een combi beter zou zijn zoals het bij een motor normaal is. Eerst paar lessen op een afgesloten terrein om de auto te leren kennen en dan pas de weg op voor de verkeer regels in de praktijk te leren.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 20:34 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik vind dat nog steeds een hele domme regel. Ja, ze leren het verkeer dan beter kennen, maar met 17 zijn ze nog zo overmoedig als maar zijn kan.
En sommige nooitquote:Op zaterdag 31 augustus 2024 20:36 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
En bij sommige mensen nog later...
100 km/uurquote:Op zaterdag 31 augustus 2024 20:31 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Kom ik een keer langs
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |