Nieuw deeltje!
De vorige:
K&W / Ons droomhuis in Duitsland, nieuwe ronde, nieuwe kansen!Wij wonen nu in ons
3e4e huis in Duitsland en hebben nu eindelijk onze vaste stek gevonden. Een mooie ruime vrijstaande woning met voldoende grond in het geweldig leuke plaatsje
Uelsen Itterbeck.
Deze woning hadden wij in 2013 ook al bezichtigd, voordat wij naar Uelsen verhuisd zijn. Toen was hij te duur, maar nu in 2022 konden wij onze eigen woning zeer goed verkopen en was de woning in Itterbeck, die toevallig weer te koop kwam, ineens binnen handbereik.
Ons avontuur in Duitsland chronologisch:
2001-2009 Vrijstaande woning in Emlichheim
2009-2013 Nieuwbouw woning in Ringe (eigen ontwerp)
2013-2022 ruime woning in Uelsen
2022-heden Itterbeck, eindstation!
Ons geweldig mooie huis in Uelsen hebben wij medio 2022 verkocht, nadat wij eind 2020 te horen kregen dat er voor ons huis 40 nieuwbouwwoningen gepland werden.
Toen wij het huis in 2013 gekocht hebben, was het rondom vrij (afgezien van een schuur+paarden links van ons). In de loop der jaren is achter ons helemaal volgebouwd, tot grote ergernis van m'n vrouw. Toen dus eind 2020 het bericht kwam dat voor ons ook volgebouwd zou worden, waren wij er helemaal klaar mee. We worden in de toekomst volledig ingebouwd en dat is nou net wat wij niet wilden. Wat doe je dan? Juist, wegwezen! Erg jammer van het huis en alle energie die er in is gegaan, maar hier waren wij absoluut niet gelukkig meer.
Inmiddels wonen we 2 jaar in Itterbeck en klussen we gestaag door, de kluslijst wordt steeds korter
Plannen voor Itterbeck:
-nieuwe keuken (al gekocht)-nieuwe tegelvloer in het grootste deel van het huis, rest nieuw laminaat-diverse wanden stuccen-diverse nieuwe gipsplafonds-van 2 ruimtes moet 1 ruimte gemaakt worden.-vloerverwarming
-buitenmuren isoleren (hebben nu een holle spouw, geen isolatie)
-nieuwe thermische schil t.p.v. de zoldervloer
[s]-nieuwe bijkeuken maken-badkamer vernieuwen
-verschillende nieuwe kozijnen plaatsen-rondom glas vernieuwenHet laatste project wat ik klaar(95%) heb gemaakt ik het overdekte terras in de tuin.
![mIiP1QR.jpeg]()
Tot dusver deze update!
[ Bericht 1% gewijzigd door ueberduitser op 29-08-2024 07:33:25 ]