Vlokfeest is echt lekker. Vanille en puur door elkaar.quote:Op zondag 25 augustus 2024 20:58 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Doet me denken aan die fruit hagelslag of whatever, en kokosbrood.... Niet te naggelen.
De laatste loodjes voor vandaag. Succesquote:Op zondag 25 augustus 2024 20:59 schreef ieniminimuis het volgende:
Ja ik ga even de laatste 2 dozen doen
Limondaine citroen mis ik in de supermarkten, net als de goedkope Comet 1.5 liter pakken Ijsthee citroen.quote:Op zondag 25 augustus 2024 20:59 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Jaaah reine claude, die heb ik nu in de koelkast staan!
Bedoel je @SwJ met die vent ?quote:
Ga klagen. 1 september. Geduld.quote:
Ik ben niet zo van de citroen, das me te zuurquote:Op zondag 25 augustus 2024 21:02 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Limondaine citroen mis ik in de supermarkten, net als de goedkope Comet 1.5 liter pakken Ijsthee citroen.
Er reageren 2 mensen op jouw vraagquote:
Maar je bent ook zoet, en zout....quote:Op zondag 25 augustus 2024 21:03 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Ik ben niet zo van de citroen, das me te zuur
Ik schijn al zuur genoeg van mezelf te zijn
Dat moet nog getest worden!quote:Op zondag 25 augustus 2024 21:03 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Ik ben niet zo van de citroen, das me te zuur
Ik schijn al zuur genoeg van mezelf te zijn
nee de antwort was te schnellquote:Op zondag 25 augustus 2024 21:04 schreef greysbones het volgende:
[..]
Er reageren 2 mensen op jouw vraag
En jij kiest ervoor om je vraag weer te herhalen
Nee jij leest gewoon nietquote:
quote:
Dit.quote:Op zondag 25 augustus 2024 21:05 schreef greysbones het volgende:
[..]
Nee jij leest gewoon niet
En herhaalt gewoon
Vroeger ruilde ik nog Nintendo spelletjes met vriendjesquote:Op zondag 25 augustus 2024 21:07 schreef loveyoulongtime het volgende:
Alle nostalgie verdwenen in een paar posts
Ik lees er wat langsheen...quote:Op zondag 25 augustus 2024 21:07 schreef loveyoulongtime het volgende:
Alle nostalgie verdwenen in een paar posts
Ik vond de Nintendo maar stom, we kregen al vrij vroeg een echte PC met 256 kleuren scherm. Eerste in de straat en mensen kwamen kijken hoe echt het wel niet leekquote:Op zondag 25 augustus 2024 21:08 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Vroeger ruilde ik nog Nintendo spelletjes met vriendjes
Floppy’squote:Op zondag 25 augustus 2024 21:10 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Ik vond de Nintendo maar stom, we kregen al vrij vroeg een echte PC met 256 kleuren scherm. Eerste in de straat en mensen kwamen kijken hoe echt het wel niet leekMet mijn vader beurzen afstruinen om daar spelletjes op diskettes te laten kopiėren. Wat een tijd was dat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |