Ja, vorig jaar gebruikt in Washington en Oregon. Het hele proces liep vanzelf...0 problemen gehad.quote:Op maandag 10 februari 2025 14:14 schreef Jeroboam het volgende:
Heeft iemand wel eens Sunnycars gebruikt voor Amerika? Begrijpen ze daar ook de formule van Sunnycars?
Ja, werkt prima.quote:Op maandag 10 februari 2025 14:14 schreef Jeroboam het volgende:
Heeft iemand wel eens Sunnycars gebruikt voor Amerika? Begrijpen ze daar ook de formule van Sunnycars?
Welke raad je aan dan? Bij Avis kan ik nog een Ultimate Protection Package voor 62 dollar per dag selecteren. Dat pakket doet dit:quote:Op maandag 10 februari 2025 18:19 schreef Binge-watch het volgende:
[..]
Ja, werkt prima.
Voor de US één keer gebruikt, maar sindsdien wel overgestapt naar direct boeken bij de aanbieder. SunnyCars adverteert met geen eigen risico, maar dat heb je sowieso niet als je vanuit Europa een auto in de US huurt. Direct bij de aanbieder huren is doorgaans goedkoper, je kunt na de eerste keer altijd doorlopen naar de auto (bij broker niet altijd garantie daarop) en je spaart bij een aantal loyaliteitspunten voor gratis huurdagen.
De meeste van deze punten zijn pas relevant als je vaker wil gaan huren. SunnyCars is verder top, één keer schade gehad en dat is vlekkeloos opgelost. Ze zijn dus alleen iets duurder over het algemeen.
Wat is je reisperiode, vanaf welke luchthaven(s) en wat voor auto wil je? Autohuur is sowieso duurder geworden de laatste jaren. Ik huur zelf bij Hertz wegens Flying Blue voordelen.quote:Op maandag 10 februari 2025 18:31 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Welke raad je aan dan? Bij Avis kan ik nog een Ultimate Protection Package voor 62 dollar per dag selecteren. Dat pakket doet dit:
Cover The Car
Cover My Liability
Cover Roadside Issues
Maar dan wordt het wel erg duur tov 2 jaar geleden, toen had ik ook Avis.
Over een paar weken al, in Chicago. Soort auto maakt me niks uit, het is maar voor 3 dagen.quote:Op maandag 10 februari 2025 18:49 schreef Binge-watch het volgende:
[..]
Wat is je reisperiode, vanaf welke luchthaven(s) en wat voor auto wil je? Autohuur is sowieso duurder geworden de laatste jaren. Ik huur zelf bij Hertz wegens Flying Blue voordelen.
Sowieso is het goed om een pay later tarief te kiezen. De prijzen willen nogal eens schommelen. Ik begon voor drie weken autohuur in september (Houston) op $1280 en zit nu op $1050 voor een midsize SUV.
Qua verzekeringen moet je sowieso CDW en LIS hebben.
Om mezelf even te quoten:quote:Op maandag 10 februari 2025 18:31 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Welke raad je aan dan? Bij Avis kan ik nog een Ultimate Protection Package voor 62 dollar per dag selecteren. Dat pakket doet dit:
Cover The Car
Cover My Liability
Cover Roadside Issues
Maar dan wordt het wel erg duur tov 2 jaar geleden, toen had ik ook Avis.
quote:Op maandag 27 november 2023 21:12 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Die 'extra' verzekeringen hoef je er niet bij te nemen, als Europeaan zit dit standaard in je huurcontract bij de aanbieder. Ze zijn verplicht om CDW/LIS in je contract op te nemen. CDW = Collission Damage Waiver, zeg maar je 'eigen risico', maar die is $ 0,-, dus als je schade rijdt hoef je daar niks aan bij te betalen. LIS = Liability Insurance Supplement, oftewel de aansprakelijkheidsverzekering voor als je iemand anders schade toebrengt. Daarbij kun je een auto eigenlijk alleen maar huren met een creditcard, en daar zitten voor het uitzonderlijke geval dat ook nog tig verzekeringen aan gebonden (denk aan inbraak en zulke zaken).
Wat je vaak ziet is dat die verzekeringen door doorverkopers als ANWB worden aangeprezen als 'noodzakelijk', dat komt omdat er op dergelijke extra verzekeringen flink wat provisie zit. Alleen al daarom zou ik gewoon altijd direct bij de verhuurder zelf boeken. Die schrijven het geld ook altijd pas af na de huur zelf en kun je vaak gewoon gratis 'annuleren' door gewoon de auto niet op te halen. Dat is handig als je bij meerdere aanbieders reserveert als er bijvoorbeeld geen auto naar je smaak bij zit bij een van de verhuurders. Persoonlijk heb ik gewoon goede ervaringen met zowel National als Hertz.
Tolvignetten en dergelijke erbij huren is vaak (onnodig) vrij kostbaar, de meeste verhuurmaatschappijen hebben een eigen systeem zoals bijvoorbeeld PlatePass bij Hertz/Dollar/Thrifty. Daar moet je dan tijdens je huur de transponder in de auto voor 'aan' zetten en een account aanmaken/inloggen. Dat kun je ook gewoon nog doen een paar dagen nadat je je auto al hebt gehuurd.quote:Op maandag 10 februari 2025 21:51 schreef FlyingFish het volgende:
Ik heb toevallig gisteren de auto weer gereserveerd via booking.com. Was goedkoper dan Sunny, zelfs met 10% kortingscode. En over een paar weken check ik nog een keer of het goedkoper is geworden. USAreisen bood het gewenste inleverpunt niet aan.
Misschien wat ook linkjes/info over autohuur in de OP zetten? Die vraag komt toch elk topic wel weer terug.
Hoe werkt het met tolwegen en een huurauto? Wij hebben waarschijnlijk 1 dag (heen en terug) een tolweg nodig in Florida. Ik lees dat je bij het vliegveld iets van tolvignetten kunt huren, maar wij leveren de auto niet bij een vliegveld in, dus ik neem dan aan dat dat niet gaat, want als we twee weken later pas dat vignet weer inleveren dan betalen we ook voor de volgende huurder van de auto. Kun je daar ook nog gewoon betalen met pinpas/creditcard?
Afgelopen oktober ging dat volledig automatisch.quote:Op maandag 10 februari 2025 21:51 schreef FlyingFish het volgende:
Hoe werkt het met tolwegen en een huurauto? Wij hebben waarschijnlijk 1 dag (heen en terug) een tolweg nodig in Florida.
Dat klinkt wel heel relaxt, waar hebben jullie gehuurd?quote:Op vrijdag 14 februari 2025 19:19 schreef asco het volgende:
[..]
Afgelopen oktober ging dat volledig automatisch.
Een paar dagen na mijn reis werd er een (schappelijk) bedrag afgeschreven van mijn CC voor het veelvuldig gebruik van diverse tolwegen in Florida.
Nergens hoeven stoppen, niets moeten invullen, geen app moeten downloaden, niets. Kenteken was gewoon gekoppeld aan je naam/CC en daar gaat daarna de rekening gewoon heen.
Altijd Alamo.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 19:28 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Dat klinkt wel heel relaxt, waar hebben jullie gehuurd?
quote:Vaker gesloten en lange wachtrijen: ontslagen bij Amerikaanse overheid treffen nationale parken
De ontslagen van duizenden federale ambtenaren in de VS laten zich ook concreet voelen in de nationale parken. Bepaalde parken beperken de bezoektijden, rondleidingen worden afgelast en bezoekerscentra gaan dicht.
https://www.vrt.be/vrtnws(...)nationale-parken-vs/
Was van plan naar Utah te gaan volgend jaar voor de vele nationale parken maar misschien nog even afwachten hoe het zich verder gaat ontwikkelen metTrump in office.quote:
Was echt prachtig ja! Maar geen crystal readings of van die zweverige shizzle daar gedaanquote:
Nog bij hot springs in Olympia geweest?quote:Op dinsdag 25 februari 2025 11:19 schreef miss_sly het volgende:
Wij waren een dikke week naar Seattle en omgeving. Eerst een paar dagen Seattle zelf, wat een heerlijke stad is dat
Daarna een auto gehuurd en wat rondgereden. Het was uiteraard iet zulk best weer in februari, dus echt uitgebreid de nationale parken in was niet echt mogelijk. We zijn naar Snowqualmie Falls geweest, Fort Nisqually en hebben wat rondgereden in Olympia National Park.
Het is een prachtige omgeving en ik wil er zeker nog eens terug in een beter seizoen om meer te kunnen genieten van de natuur.
Niet zoveel eigenlijk, was op zijn Amerikaans, dus heel kort. Waren er een uurtje voor zonsondergang, paar plekken bezocht en bij eentje die aangeraden was de zonsondergang gezien. Was behoorlijk koud, rond vriespunt met een straffe wind. De Rim to Rim trail is op dit moment gesloten (niet vanaf de start, maar vanaf een heel stuk in), omdat een waterleiding gebroken is en er dus geen waterpunten zijn. Reisden ook met een kleintje van 7 maanden, dus daar moesten we ook rekening mee houden.quote:Op dinsdag 25 februari 2025 13:10 schreef Jor_Dii het volgende:
Wat hebben jullie bij GC gedaan? Nog in de Canyon geweest?
Nee, daarvoor hadden we niet echt voldoende tijd. We waren er maar 7 waarvan we drie dagen een auto hebben gehuurd.quote:Op woensdag 26 februari 2025 10:55 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Nog bij hot springs in Olympia geweest?
Ja, afstanden zijn wel groter in de VS. Ik heb bij onze recente trip ook bewust niet teveel gezocht wat we allemaal zouden kunnen doen, dat zou tot teveel fomo leiden!quote:Op woensdag 26 februari 2025 13:04 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Nee, daarvoor hadden we niet echt voldoende tijd. We waren er maar 7 waarvan we drie dagen een auto hebben gehuurd.
Ik wilde ook graag naar Hoh Rain Forest, maar ook dat lag te ver weg voor de beperkte tijd die we hadden.
Dat inderdaad. Bovendien moesten we een beetje met de weersverwachtingen proberen te werken. Zo konden we tijdens onze korte roadtrip ook niet meer naar het oosten, omdat er een sneeuwfront kwam met waarschuwingen over extra dekens en drinken enzo meenemen in je auto als je ging rijden. Dat hebben we maar niet opgezochtquote:Op woensdag 26 februari 2025 15:39 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Ja, afstanden zijn wel groter in de VS. Ik heb bij onze recente trip ook bewust niet teveel gezocht wat we allemaal zouden kunnen doen, dat zou tot teveel fomo leiden!
Wij kregen daar een staartje van denk ik. 's Nachts regende het in Sedona, en de volgende ochtend een canyon ingereden richting Flagstaff. In de canyon begon het te sneeuwen, en op de i17 bij Flagstaff lagen een paar auto's die de weg af waren gegleden, en sneeuwde het flink. Nog geen half uur na het stoppen van de sneeuw gestopt bij Montezuma Castle, sommige auto's hadden nog sneeuw op het dak, en het was zonnetje en 20C!quote:Op woensdag 26 februari 2025 15:49 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat inderdaad. Bovendien moesten we een beetje met de weersverwachtingen proberen te werken. Zo konden we tijdens onze korte roadtrip ook niet meer naar het oosten, omdat er een sneeuwfront kwam met waarschuwingen over extra dekens en drinken enzo meenemen in je auto als je ging rijden. Dat hebben we maar niet opgezocht
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |