Ik heb daar toen ik er was geen last van gehad. De 'standaard' eet dingen zijn in de categorie 'doorwerken'. Rijen heb je wel, maar het loopt wel snel door. Nog nooit langer dan 5 minuten hoeven te wachten.quote:Op woensdag 27 november 2024 11:27 schreef FlyingFish het volgende:
Dat onbeperkt eten en drinken wordt niet echt aangeraden. Niet alle restaurants doen daar aan mee en de wachttijden bij de restaurants die mee doen kunnen hierdoor ook behoorlijk oplopen. Je leest verhalen van mensen die per maaltijd/snack een uur in de rij moesten staan. Zelfs op onze zeer rustige dag heb ik een rij gezien bij een van de restaurants. (geen idee hoe lang, kan ook maar 5 minuten zijn geweest natuurlijk).
Vlakbij Seattle is Boeing, vond rondleiding in die fabriek daar wel erg vet.quote:Op donderdag 21 november 2024 12:10 schreef miss_sly het volgende:
Wij gaan in de voorjaarsvakantie een week richting Seattle. Man is er al voor zijn werk en wij vliegen na. We zijn er vrijdag tot en met vrijdag, zaterdags vliegen we terug.
Wat zijn nou gouden tips in de omgeving vna Seattle? We willen op maandagochtend met een huurauto een paar dagen rondtrekken. Snoqualmie Falls is een optie, Mount Rainier NP, Tacoma. Maar we zijn er niet heel bekend, en we zitten in februari misschien wel met sneeuwval.
Dus kom maar op met tips op max een uur of drie rijden van Seattle.
Boeing klinkt wel als een optie!quote:Op zaterdag 30 november 2024 21:25 schreef GodsSon het volgende:
[..]
Vlakbij Seattle is Boeing, vond rondleiding in die fabriek daar wel erg vet.
Olympic Kan je als optie ook aan de lijst van gave dingen toevoegen
National Parkquote:Op zaterdag 30 november 2024 21:29 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Boeing klinkt wel als een optie!
Wat is Olympic?
Ja, dat wordt wellicht wat lastig in februari. Er schijnt nogal veel kans op sneeuw te zijn enzo.quote:
Aan de kust, geen idee of het helpt. Ocean maakt meestal wat minder sneeuwig dacht ikquote:Op zaterdag 30 november 2024 21:41 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ja, dat wordt wellicht wat lastig in februari. Er schijnt nogal veel kans op sneeuw te zijn enzo.
Tof!quote:Op zondag 26 januari 2025 16:52 schreef Binge-watch het volgende:
Cool!
Wij gaan na een heerlijk rondje New England afgelopen oktober dit keer eind september naar Texas en een paar dagen New Mexico. Houston, Austin, Big Bend, Carlsbad (NM, uitstapjes naar Carlsbad Caverns en White Sands) en via Fort Worth/Dallas weer terug naar Houston. Drie weken in totaal, twee MLB stadions en een paar National Parks afstrepen.
Ik ga in September.quote:Op zondag 26 januari 2025 11:25 schreef matthijst het volgende:
Jeu, van de zomer weer naar de VS, toch maar eens naar Hawaii![]()
- 5 nachten Kauai
- 6 nachten Big Island
- 4 nachten (en een nachtvlucht) Oahu
- 6 nachten Las Vegas (Jerry Seinfeld eindelijk 's live zien, kijk elk jaar of ie toevallig ergens optreedt waar we in de buurt zijn).
Ja, pakken we mee als dagtrip vanuit Austin! Nog tips?quote:Op maandag 27 januari 2025 08:22 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Tof!
San-Antonio ook toevallig? Is echt een aanrader.
Heerlijk! Ga je ook naar Roswell, NM? Dat vonden wij erg grappig om een keer te zien. De legende is dat daar dichtbij een ufo is geland en alles is daar ufo en aliens.quote:Op zondag 26 januari 2025 16:52 schreef Binge-watch het volgende:
Cool!
Wij gaan na een heerlijk rondje New England afgelopen oktober dit keer eind september naar Texas en een paar dagen New Mexico. Houston, Austin, Big Bend, Carlsbad (NM, uitstapjes naar Carlsbad Caverns en White Sands) en via Fort Worth/Dallas weer terug naar Houston. Drie weken in totaal, twee MLB stadions en een paar National Parks afstrepen.
The Riverwalk is natuurlijk dé reden om naar San-Antonio te gaan. Dat was echt on-Amerikaans sfeervol. Dat is in de avond echt leuk. En dan daar langs de rivier gewoon een willekeurig Tex-Mex restaurantje zoeken.quote:Op maandag 27 januari 2025 13:39 schreef Binge-watch het volgende:
[..]
Ja, pakken we mee als dagtrip vanuit Austin! Nog tips?
Staat nog niet op de planning, maar zouden het kunnen bezoeken vanaf Carlsbad. Is het leuk om eens geweest te zijn of is er echt iets te bezoeken dat de moeite waard is?quote:Op maandag 27 januari 2025 15:17 schreef MevrouwCactus het volgende:
[..]
Heerlijk! Ga je ook naar Roswell, NM? Dat vonden wij erg grappig om een keer te zien. De legende is dat daar dichtbij een ufo is geland en alles is daar ufo en aliens.
Yes, Riverwalk stond inderdaad op de planning! Precies wat je zegt, lekker langs het water een hapje eten. Heel veel meer boeiends vonden we er niet tot dusver, dus gaan een dagje op en neer vanaf Austin.quote:Op maandag 27 januari 2025 15:54 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
The Riverwalk is natuurlijk dé reden om naar San-Antonio te gaan. Dat was echt on-Amerikaans sfeervol. Dat is in de avond echt leuk. En dan daar langs de rivier gewoon een willekeurig Tex-Mex restaurantje zoeken.![]()
The Alamo is misschien wel grappig om even te zien. Ik was er in de avond en toen was dat al 'gesloten'. Ben er geweest maar ben er niet rouwig om dat ik er niet in ben geweest verder.
Roswell is vooral erg leuk om een keer geweest te zijn. UFO museum, McDonald’s in de vorm van een UFO, alles is daar aliens. Lekker overdreven, op z’n Amerikaans.quote:Op maandag 27 januari 2025 18:20 schreef Binge-watch het volgende:
[..]
Staat nog niet op de planning, maar zouden het kunnen bezoeken vanaf Carlsbad. Is het leuk om eens geweest te zijn of is er echt iets te bezoeken dat de moeite waard is?
[..]
Yes, Riverwalk stond inderdaad op de planning! Precies wat je zegt, lekker langs het water een hapje eten. Heel veel meer boeiends vonden we er niet tot dusver, dus gaan een dagje op en neer vanaf Austin.
Ik zou er zeker geen uren voor om rijden, maar als stopplaats prima om te bezoeken. De Mac is inderdaad erg mooi qua gebouw.quote:Op maandag 27 januari 2025 18:20 schreef Binge-watch het volgende:
[..]
Staat nog niet op de planning, maar zouden het kunnen bezoeken vanaf Carlsbad. Is het leuk om eens geweest te zijn of is er echt iets te bezoeken dat de moeite waard is?
[..]
Yes, Riverwalk stond inderdaad op de planning! Precies wat je zegt, lekker langs het water een hapje eten. Heel veel meer boeiends vonden we er niet tot dusver, dus gaan een dagje op en neer vanaf Austin.
Zonde dat je Kauai overslaat! We waren er in 2015 en Kauai en Maui waren verreweg het mooiste in onze ogen. Big Island vonden we juist erg tegenvallen.quote:Op maandag 27 januari 2025 13:01 schreef RodenCity het volgende:
[..]
Ik ga in September.
2 nachten San fransisco
5 nachten O'ahu
4 nachten Maui
4 nachten Big island.
Het liefste had ik ook alle eilanden gedaan, maar ik moest keuzes maken kwa tijd en ook zeker kwa budget, want 1 ding is zeker, daarheen reizen, en zeker in je eentje, is niet goedkoop helaas.quote:Op dinsdag 28 januari 2025 12:16 schreef Ancester het volgende:
[..]
Zonde dat je Kauai overslaat! We waren er in 2015 en Kauai en Maui waren verreweg het mooiste in onze ogen. Big Island vonden we juist erg tegenvallen.
Wel sowieso super tof, Hawaii is zo mooi!
Snap het volledig ja. Duur uitje. Je gaat het sowieso heel erg naar je zin hebben! Wij willen nog altijd een keer terug, maar wie weet ooit. Dan slaan we Big Island wel over.quote:Op dinsdag 28 januari 2025 13:04 schreef RodenCity het volgende:
[..]
Het liefste had ik ook alle eilanden gedaan, maar ik moest keuzes maken kwa tijd en ook zeker kwa budget, want 1 ding is zeker, daarheen reizen, en zeker in je eentje, is niet goedkoop helaas.
Oh. Das balen. Dat kunnen we nog wel ff proberenquote:Op zondag 9 februari 2025 18:30 schreef matthijst het volgende:
The 2024 pass has been redesigned so there is just one signature line and the new rules allow only the signatory to use the pass upon entry to a park.
Je kan die handtekening er ws wel afvegen met isopropyl alcohol.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |