En “gedaan” worden?quote:Op zaterdag 10 augustus 2024 17:40 schreef Sapstengel het volgende:
Boeiend wat voor naam je het geeft, als ik een lekkere transgender kan doen dan doe ik het. Dan ben ik maar gay.
Zum Kotzenquote:Op zaterdag 10 augustus 2024 17:40 schreef Sapstengel het volgende:
Boeiend wat voor naam je het geeft, als ik een lekkere transgender kan doen dan doe ik het. Dan ben ik maar gay.
Ik bedoel zoals de voorbeelden in de OP, niet letterlijk een man in een jurk.quote:
Liever niet.quote:
Same, en als ze dat transfobisch vinden, nou ja, dat is prima als ze dat vinden, daar lig ik geen nacht wakker vanquote:Op zaterdag 10 augustus 2024 18:05 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
Ik zou het dus absoluut niet met een transgender willen doen. Dan doe ik het nog liever met een rubber opblaasbare sexpop.
Maar goed, dit zullen sommigen wel transfobisch vinden.
Ditquote:Op zaterdag 10 augustus 2024 17:48 schreef R_Nest het volgende:
Als je als man op omgebouwde man naar vrouw valt ben je gewoon homo.
Omdat je iets niet wil maakt het je niet fobisch. Je hebt het recht op je voorkeuren en tja... iedereen kan afgewezen worden, bij iedereen is het een kwestie van jammer & door. Het is heel vervelend, en misschien maakt een transgender het vaker mee. Echter ben je niet verplicht iemand als levensgezel of bedpartner te accepteren omdat diegene bij een minderheid hoort. Als dat wel zo zou zijn, zou je het nog druk kunnen krijgenquote:Op zaterdag 10 augustus 2024 18:42 schreef MultiBanaan het volgende:
[..]
Same, en als ze dat transfobisch vinden, nou ja, dat is prima als ze dat vinden, daar lig ik geen nacht wakker van
Met een ftm naar bed zou nog wel kunnen in theorie, maar dat ligt er ook een beetje aan hoe ver die in transitie is
Die foto's in de OP zien er inderdaad knap uit, maar ik kan gewoon niet om het feit heen dat er een gigantische lul uit de broek komt zetten als die naar beneden gaat. Of een geknutselde vagijn
Maar transmannen zijn toch helemaal niet gewone mannen?quote:Op zaterdag 10 augustus 2024 17:41 schreef Mikeytt het volgende:
Waarom is dat interessant? Als je van mening bent dat trans mannen gewoon mannen zijn, dan is een vrouw die op mannen valt, gewoon hetero.
Een andere mening is per definitie transfobisch.
Dan ben je transfoob.quote:Op zondag 11 augustus 2024 13:11 schreef Hexagon het volgende:
Ik vind transgenders niet seksueel aantrekkelijk.
Dat bepaal jij niet.quote:Op zondag 11 augustus 2024 13:42 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Dan ben je transfoob.
Op basis van?quote:Op zondag 11 augustus 2024 13:44 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Maar ik kan je verzekeren dat de meeste transgenders jou daarvoor transfoob vinden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |