Was al weer weg. Ik post en ben weer pleitequote:
Ziet er eigenlijk toch leuker uit als ik in mn herinnering hadquote:
Dat dus 😲quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 22:06 schreef aeque het volgende:
[..]
Ja maar ze glibbert natuurlijk zo weer uit het topic op het moment.
ja als ik zie dat iemand in het topic zit ga ik die niet taggen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 22:09 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Was al weer weg. Ik post en ben weer pleite
Dat is echt fantastischquote:Op dinsdag 6 augustus 2024 22:00 schreef kree het volgende:
[..]
geen goed plan, iedereen overleefd uiteindelijk toen ik dat geweldige idee had.
De legendes gaan nu nog rond, maar niemand weet meer wat. zusje geneukt in het slopje en etc etc. Ik heb geen idee meer we werden allemaal met black-out wakker en opgezwollen aderen. Na dat experiment. dus doe maar niet.
tis mooi verhaal en was toen stuk jonger he, zou ik nu niet meer doen. maar boeie, zelf alcohol stoken snelkookpan van vrouwtje gekocht enzo ergens. helemaal gemodificeerd. t systeem opzich was btw ok.quote:
Toch maar weer eens gaan bowlen danquote:Op dinsdag 6 augustus 2024 22:09 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Ziet er eigenlijk toch leuker uit als ik in mn herinnering had
quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 22:10 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
Ik mis vandaag berichten![]()
door quotes van anderen zie ik ze dan
Ga je mee?quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 22:10 schreef JustinK het volgende:
[..]
Toch maar weer eens gaan bowlen dan
Dat betaal je idd niet ff uit eigen zakquote:Op dinsdag 6 augustus 2024 22:09 schreef devzero het volgende:
[..]
$14K per stuk (via state contract, dus 40% korting). Het is dus niet voor mijn huis
ja ach, over wiet heb ik nog heel verhaal, ik kon dat niet meer zo terugvinden maar op wiet forum toen enxzo en gevraagd daar wat ik moest doen.quote:
We gaan nog wel eens bowlen op vrijdagmiddag met mensen in mijn team, want we hebben een bowling faciliteit op campus, ongeveer 200m van ons gebouw.quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 22:05 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Ik gooi met bal die er op dat moment ligt, maar bij voorkeur de lichtste bal wel
Haha ik bowl ook alleen maar als andere mensen dat graag willen, dus voor het gezelschap, niet voor het spel.
Ben jij een bowler? Is dat sport nummer 1 in Amerika?
Geen collega's die liever naar de dierentuin gaan?quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 22:12 schreef devzero het volgende:
[..]
We gaan nog wel eens bowlen op vrijdagmiddag met mensen in mijn team, want we hebben een bowling faciliteit op campus, ongeveer 200m van ons gebouw.
Met een groepje vrienden gaan we een aantal keer per jaar bowlen. Maar allemaal voor de gezelligheid. Als ik 100 punten in 1 spel haal, dan ben ik al dik tevreden
Ah, jij bent dus ook een gezelligheidsbowler.quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 22:12 schreef devzero het volgende:
[..]
We gaan nog wel eens bowlen op vrijdagmiddag met mensen in mijn team, want we hebben een bowling faciliteit op campus, ongeveer 200m van ons gebouw.
Met een groepje vrienden gaan we een aantal keer per jaar bowlen. Maar allemaal voor de gezelligheid. Als ik 100 punten in 1 spel haal, dan ben ik al dik tevreden
quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 22:14 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Geen collega's die liever naar de dierentuin gaan?
quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 22:10 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
Ik mis vandaag berichten![]()
door quotes van anderen zie ik ze dan
Om hem toch maar in te koppen, zelfs 2quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 22:14 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Ah, jij bent dus ook een gezelligheidsbowler.
Heb je al je eigen bal?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |