Was dat bij het zwemmen? Of haal ik nu dingen door elkaar?quote:Op vrijdag 2 augustus 2024 21:33 schreef Felagund het volgende:
[..]
De Kazak die als enige die niet zou kunnen winnen!
Addumblait geldt niet als reclame, das wel een ES dingetje toch?quote:Op vrijdag 2 augustus 2024 21:33 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Ik zie alleen maar BMX op de stream.
ES2 >>>>> ES1quote:Op vrijdag 2 augustus 2024 21:34 schreef Nattekat het volgende:
Als ik een ES1 of 2 logo zie rechtsboven, schakel ik sowieso wel direct weg
Dingen die Eurosport zelf aan de stream toevoegt. Net bij het atletiek zelfs een interview vlak voor de start van de estafettequote:
Ook alleen al de opmerking: "Bij de Fransen", van wooooooow kijk jullie eens dom zijn dat je Nederland kijkt en kijk mij eens speciaal zijn, zelfde type figuren die met hun Mac Book de hele dag in de koffiewinkel zitten op 1 koffie, en denken: kijk mij eens ZZP'er zijn, maar in feit ben je gewoon een loser die denkt iets voor te stellen, ik help je uit de droom: Je bent middelmaat!quote:
Queers for Palestine?quote:Op vrijdag 2 augustus 2024 21:35 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ik zit klaar voor een demonstratie.
Ja 1 race.quote:Op vrijdag 2 augustus 2024 21:35 schreef Zorro het volgende:
Ik heb even niet opgelet, finale is gewoon raceuitslag? Niks punten, meer heats of wat dan ook?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |