Heb ik ook wel eens. Vaak na een dag werken en weer in de buitenlucht/zon, al die schittering en eventueel een windje zorgt er voor dat ik onophoudelijk begin te niezen. Ik denk dat die zenuw bij mij iets te gevoelig is voor licht ofzo.quote:Op maandag 29 juli 2024 16:07 schreef Evangelion het volgende:
Al (meer dan?) een maand aan het niezen/snotneuzen
Verder niet ziek of zo. Hooikoorts klinkt logisch, maar nooit eerder last van gehad.
Irritant
Grapjas.quote:Op maandag 29 juli 2024 19:14 schreef karr-1 het volgende:
Ik heb toevallig de pech dat ik in een bosrijk gebied woon en dan zijn er dus altijd mensen, vooral senioren, die midden op de weg moeten fietsen, wandelen of autorijden in een slakkentempo. En als ik dan aangeef er langs te willen, omdat ik wel een leven heb, worden ze nog boos ook.
Hou je gewoon aan de verkeersregels en hou rekening met mensen die gewoon naar huis willen na een lange dag.
Nou ik lach me dood.....quote:
Is toch grappig. Klagen over mensen die jou niet voorbij laten gaan ondanks dat jij WEL een leven hebt.quote:
Nee, Covid is de beste reactie.quote:Op maandag 29 juli 2024 19:11 schreef Boca_Raton het volgende:
Die verschrikte blik van mensen wanneer je één keer niest: ‘Corona???’
Die op de op- en afritten parkerenquote:Op woensdag 31 juli 2024 14:38 schreef karr-1 het volgende:
Vooral buitenlandse vrachtwagenchauffeurs (Polen, Bulgaren etc) die als idioten rijden op de weg en daardoor allerlei gevaarlijke situaties veroorzaken om maar zo snel mogelijk ergens te zijn
En dat inderdaadquote:
Sommige mensen (ik ook) vinden dat soort duiding en extra informatie juist interessant.quote:Op zaterdag 3 augustus 2024 10:02 schreef Hiddendoe het volgende:
DVD's. Speelfilms dus met een oneindige rij aan 'keuzemenu's'. Meer als de helft is mijn inziens hartstikke overbodig; commentaar van de regisseur, de bloopers, achter de schermen enz.
Dat kan. En ik gun het jou van harte. Maar ik kan bloopers ook op YT vinden.quote:Op zaterdag 3 augustus 2024 18:12 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Sommige mensen (ik ook) vinden dat soort duiding en extra informatie juist interessant.
Bij ons is dat verdeeld; de een vindt de regisseurscommentaren leuk, de ander de bloopers.quote:Op zaterdag 3 augustus 2024 18:12 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Sommige mensen (ik ook) vinden dat soort duiding en extra informatie juist interessant.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |