Slecht moment om af te haken want die speech duurde 3 seconden (lol)quote:Op zaterdag 27 juli 2024 09:32 schreef Beathoven het volgende:
Onze dochter van 8 wilde de ceremonie kijken. Maar na de tweede speech en toen we Macron klaar zagen staan voor een derde, zijn we afgehaakt.
Wat mij betreft juist niet!quote:
Dan moet je een boog kopen en wat pijlen en een baan zoeken waar dat kanquote:
De reactie wat je wist wie ging komen van de user welk je wist dat welke ging plaatsen.quote:Op zaterdag 27 juli 2024 10:18 schreef Zorro het volgende:
[..]
Dan moet je een boog kopen en wat pijlen en een baan zoeken waar dat kan
Toen was het ook al ruim 3 uur bezigquote:Op zaterdag 27 juli 2024 09:32 schreef Beathoven het volgende:
Onze dochter van 8 wilde de ceremonie kijken. Maar na de tweede speech en toen we Macron klaar zagen staan voor een derde, zijn we afgehaakt.
quote:Op zaterdag 27 juli 2024 10:19 schreef Kopiko het volgende:
[..]
De reactie wat je wist wie ging komen van de user welk je wist dat welke ging plaatsen.
Haha, nou ja. Ik had het na die 2e langdradige speech wel gezien. Het voelde nog als een lange weg te gaan vanaf dat moment. Hebben het vanochtend nog even in samenvatting gezien.quote:Op zaterdag 27 juli 2024 09:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Slecht moment om af te haken want die speech duurde 3 seconden (lol)
Zelfs een afgeplakte tepel id daar wereldnieuws. Hier gewoon Deep throthe op prime time.quote:Op zaterdag 27 juli 2024 09:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
Plus het leek erop dat je een ontblote balzak zag. Dat mag ook niet in het land of the free.
Andy Houtkamp vond het samen met Sidney 2000 de mooist.quote:Op zaterdag 27 juli 2024 10:11 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
Wat mij betreft juist niet!
Ik vond het zeer verfrissend een keer níet dat eeuwige saaie gedoe in een stadion met die toneelstukjes en ellenlange binnenkomst van de landen. Dat was nu een stuk beter gedoseerd. En Parijs is natuurlijk bij uitstek geschikt om het een keer op deze manier te doen.
Ik zat er een beetje dubbel in; sommige boodschappen werden wel heel erg zwaar aangezet. Maar de uitvoering was wel vaak spot on. En we moeten ook niet vergeten dat Parijs vroeger vol zat met cafés waar drag queen's optraden. La cage aux folles is niet toevallig een Franse film. Ik vind wel dat sommige onderdelen wat extreem werden uitgerekt. Een beetje alsof een 3-uurs programma een 4-uurs behandeling kreeg.quote:Op zaterdag 27 juli 2024 13:04 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Ik schoot bijna vol op een gegeven moment. Zo'n openingsceremonie kan alleen in Europa.
https://nos.nl/artikel/25(...)ingsceremonie-spelenquote:Ophef over parodie op Laatste Avondmaal tijdens openingsceremonie Spelen
Er is ophef ontstaan over het uitbeelden van Het Laatste Avondmaal tijdens de openingsceremonie van de Olympische Spelen. Onder anderen politici en leden van de katholieke kerk reageren kritisch.
En dat terwijl de meeste van die wappies gewoon zijn opgegroeid met queen en madonna o.a.quote:
Lijkt me zo vermoeiend om de hele dag met dit soort domme complotten bezig te zijn.quote:
Leuk! Ik was vandaag erg laat (na een avondsessie zwemmen). Ben maar gaan rekenen om mijn série niet te onderbreken/verliezen.quote:Op vrijdag 26 juli 2024 23:35 schreef BillDauterive het volgende:
Nou, mooi op tijd afgelopen. Ik moet mijn lesje duolingo nog doen
Genant dat hij Schoofie overslaatquote:Op zondag 28 juli 2024 00:11 schreef RipCity het volgende:
[ x ]
Het lijkt 2021 wel joh met dat rare gedrag. Als ik je knuffel met gezicht van je af komt ‘t wel goed.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |