TeamNL moet alles op alles zetten om vanaf nu elk evenement te winnenquote:Op zondag 28 juli 2024 17:13 schreef hooibaal het volgende:
Tot nu toe waren er volgens mij vier medailles ingecalculeerd en er zijn er precies nul gehaald. Ben benieuwd wat TeamNL van plan is te gaan doen om de komende dagen wel te gaan scoren.
quote:Op zondag 28 juli 2024 17:41 schreef Dutch_view het volgende:
We gaan goud pakken bij de Paralumpische Spelen!
Vast niet.quote:Op zondag 28 juli 2024 17:41 schreef Dutch_view het volgende:
We gaan goud pakken bij de Paralumpische Spelen!
3 ingecalculeerd door de meme die Gracenote is, de fout is dat je dat serieus neemt.quote:Op zondag 28 juli 2024 17:13 schreef hooibaal het volgende:
Tot nu toe waren er volgens mij vier medailles ingecalculeerd en er zijn er precies nul gehaald. Ben benieuwd wat TeamNL van plan is te gaan doen om de komende dagen wel te gaan scoren.
Die is geweldig.quote:
Welke kunnen WE morgen gaan pakken dan? Ik zie zo niet echt kansen als ik het programma voor morgen bekijkquote:Op zondag 28 juli 2024 19:45 schreef GotenSSJ het volgende:
Nou ja, 1 voordeel, in Tokyo hadden we op dag 2 ook slechts 2 zilveren medailles. Toen wonnen WE op dag 4: 2x goud 3x zilver en 3x brons.
Maar we gaan wel achter lopen op het schema succesvolste spelen zo natuurlijk.
Ken het schema niet precies, maar volgens mij is er weinig kans tot het roeien begint nu.quote:Op zondag 28 juli 2024 20:27 schreef Arizona het volgende:
[..]
Welke kunnen WE morgen gaan pakken dan? Ik zie zo niet echt kansen als ik het programma voor morgen bekijk
Ja hebt buiten judo en mogelijk Schouten met een topdag morgen, heel weinig inderdaad de komende 2 dagen. Hopelijk dan vanavond een medaillequote:Op zondag 28 juli 2024 20:29 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Ken het schema niet precies, maar volgens mij is er weinig kans tot het roeien begint nu.
Na 4 dagen 0 medailles zou wel een beetje een sof zijn ja.quote:Op zondag 28 juli 2024 20:38 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Ja hebt buiten judo en mogelijk Schouten met een topdag morgen, maar verder weinig inderdaad de komende 2 dagen. Hopelijk dan vanavond een medaille
Het is de miniplaybackshow niet!quote:
Lekker een beetje vrijblijvend hobby-en op andermans kosten en mogen wij die faalhazen in de armen sluiten omdat ze zielig zijn en de hemel in prijzen omdat ze moedig zijn om de druk niet aan te kunnen. In het jeugdvoetbal wordt ook de stand vaak niet meer bijgehouden want dan wordt het de fanatiek, dus het EK 2044 kunnen we ook al afschrijven.quote:Op zondag 28 juli 2024 13:24 schreef Nober het volgende:
[..]
Die geniet van alle verhalen.
https://nos.nl/video/2484(...)-parijs-belangrijker
Is deze serieus.quote:Op zaterdag 27 juli 2024 09:23 schreef Mani89 het volgende:
Daan Hoole mikt op top-12 in olympische tijdrit: “Moet dan wel een goede dag hebben”
Kim Polling gaat eindelijk goud pakken nu ze voor Italië uitkomt.quote:Op zondag 28 juli 2024 21:26 schreef TAmaru het volgende:
het is wel zo dat we dit jaar gewoon in het judo, het zwemmen en het vrouwenwielrennen geen echte grote kanshebbers hebben en dat zijn normaliter toch wel sporten waarin we uitblinken
judo is al jaren heel matig trouwens
Polling? Italië?quote:Op zondag 28 juli 2024 21:27 schreef Nober het volgende:
[..]
Kim Polling gaat eindelijk goud pakken nu ze voor Italië uitkomt.
Zwemmen blinken we toch ook al een aantal jaar niet echt meer in uit, helaas. Altijd een miljoen miljard medailles te verdienen daar als je 1 echt goede zwemmer hebt.quote:Op zondag 28 juli 2024 21:26 schreef TAmaru het volgende:
het is wel zo dat we dit jaar gewoon in het judo, het zwemmen en het vrouwenwielrennen geen echte grote kanshebbers hebben en dat zijn normaliter toch wel sporten waarin we uitblinken
judo is al jaren heel matig trouwens
Net als op andere OS zijn onze grootste kanshebbers in het judo niet in de eerste dagen, we zijn gewoon geen volk voor de lichtste categorieën. Een medaille voor Tsjakadoea of morgen Beurkens zou een grote positieve verrassing zijn.quote:Op zondag 28 juli 2024 21:26 schreef TAmaru het volgende:
het is wel zo dat we dit jaar gewoon in het judo, het zwemmen en het vrouwenwielrennen geen echte grote kanshebbers hebben en dat zijn normaliter toch wel sporten waarin we uitblinken
judo is al jaren heel matig trouwens
MOOIE VERHALEN!quote:Op zondag 28 juli 2024 21:31 schreef hooibaal het volgende:
Schouten ook exit, terwijl ze zelf zei dat ze de finale wel even ging halen. Mooi staaltje zelfkennis.
Weet iemand wat het target van het NOC-NSF is qua medailles?
WIJ gaan voor de oorkondes en Olumpische diploma'squote:Op zondag 28 juli 2024 21:31 schreef hooibaal het volgende:
Schouten ook exit, terwijl ze zelf zei dat ze de finale wel even ging halen. Mooi staaltje zelfkennis.
Weet iemand wat het target van het NOC-NSF is qua medailles?
Graag ook op de NPO.quote:Op zondag 28 juli 2024 22:04 schreef Dutch_view het volgende:
Het kabinet Schoof kan door met bezuinigen op de sport!
Eebs goed tegen het licht houden of de investeringen wel voldoende opleveren lijkt me inderdaad geen kwaad kunnen. En misschien moet een deel van het budget gewoon prestatieafhankelijk worden.quote:Op zondag 28 juli 2024 22:04 schreef Dutch_view het volgende:
Het kabinet Schoof kan door met bezuinigen op de sport!
Dat is het alquote:Op zondag 28 juli 2024 22:05 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Eebs goed tegen het licht houden of de investeringen wel voldoende opleveren lijkt me inderdaad geen kwaad kunnen. En misschien moet een deel van het budget gewoon prestatieafhankelijk worden.
Fiji faalt gruwelijk. Niet eens goud gehaald.quote:Op zondag 28 juli 2024 22:08 schreef Perrin het volgende:
Zelfs toppers als Moldavië, Tunesië en Fiji hebben al medailles.
Altijd beter dan niks.quote:Op zondag 28 juli 2024 22:09 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Fiji faalt gruwelijk. Niet eens goud gehaald.
Ah, hebben ze exact dezelfde reactie gegeven als in 2021?quote:
Hij wou voor de derde Olympische Spelen op rij uitgeschakeld worden in de 1e ronde.........daarin is hij nu geslaagd.quote:Op zondag 28 juli 2024 23:30 schreef TLC het volgende:
Ik zag ineens Robin Haase bij tennis, ik dacht dat ie allang gestopt was![]()
Lucky lucky lucky loser loser loser of zoiets. Meedoen omdat je er toch bent voor de dubbel.quote:Op zondag 28 juli 2024 23:30 schreef TLC het volgende:
Ik zag ineens Robin Haase bij tennis, ik dacht dat ie allang gestopt was![]()
Wereldkampioen B-veld zwemmen wint geen medaille, wat verrassendquote:Op zondag 28 juli 2024 17:13 schreef hooibaal het volgende:
Nou, de boogschutters maken het nog maar eens in stijl af.
Dit topic lijkt een beetje een gimmick, maar er is toch echt heel weinig om tevreden over te zijn tot nu toe. Goed, de hockeysters en een paar roeiboten hebben gedaan wat ze moesten doen en de zeilboten doen het soms ook redelijk. Maar voor de rest is het, gezien de kapitalen die we erin geïnvesteerd hebben, toch ronduit pover.
Wereldkampioen estafettezwemmen? Uitgeschakeld in de voorronde.
Tijdrit? We stellen iemand op met een gebroken enkel en zijn daarna verrast dat die er totaal niet aan te pas komt
Boogschieters? De dag leuk gestart, maar zo gauw het over medailles gaat is er niemand meer thuis.
Mountainbike? Steentje geraakt, einde wedstrijd. Toch een soort plankje van vd Poel.
Schermer? Judoka? Stakeborders? Kano? Robin Haase? Eén rondje, en het kan alweer naar huis.
Tot nu toe waren er volgens mij vier medailles ingecalculeerd en er zijn er precies nul gehaald. Ben benieuwd wat TeamNL van plan is te gaan doen om de komende dagen wel te gaan scoren.
quote:Op de tweede 'officiële' dag van de
Olympische Spelen van Parijs eindigden
de Nederlandse handboogschutsters en
mountainbikester Puck Pieterse op de
ondankbare vierde plek.Nederland staat
daardoor nog altijd met lege handen.
De laatste keer dat Nederland na twee
dagen nog ontbrak op de medaillespiegel
was tijdens de Spelen van 1996 in het
Amerikaanse Atlanta.Op de derde dag was
het dan eindelijk raak,met brons voor
zwemster Kirsten Vlieghuis en judoka's
Claudia Zwiers en Mark Huizinga.
In 1988 wist Nederland pas op de vijfde
dag een medaille in de wacht te slepen:
zilver voor de estafettezwemsters op de
4x100 meter vrije slag.
NOS Teletekst
Mijn hemel wat n onzinquote:Op zondag 28 juli 2024 23:56 schreef Perrin het volgende:
Zelfs de zesjescultuur is te ambitieus.
[ afbeelding ]
Wat een randdebiel is dat ook.quote:Op zondag 28 juli 2024 23:30 schreef TLC het volgende:
Ik zag ineens Robin Haase bij tennis, ik dacht dat ie allang gestopt was![]()
Betaalde seksvakantie.quote:Op maandag 29 juli 2024 06:17 schreef Nielsch het volgende:
Dus golfertje Luiten mocht niet mee want 'geen kans op medaille' maar al deze falende C-garnituur van onze belastingcenten een beetje laten prutsen in Parijs is geen enkel probleem!!?!?!
Copiumquote:Op zondag 28 juli 2024 23:56 schreef Perrin het volgende:
Zelfs de zesjescultuur is te ambitieus.
[ afbeelding ]
Man man manquote:Op zondag 28 juli 2024 23:56 schreef Perrin het volgende:
Zelfs de zesjescultuur is te ambitieus.
[ afbeelding ]
Ze konden de FOK-users sturen. Evenveel meedalje kansen.quote:Op maandag 29 juli 2024 07:30 schreef Schompie het volgende:
Echt hopeloos. Met Nederland gaat het altijd mis. Dit worden de slechtste spelen ooit! We kunnen beter thuis blijven.
Robin Haase is een last minute vervanging.quote:Op maandag 29 juli 2024 07:59 schreef TLC het volgende:
Maar serieus mensen als Haasse en Hoole mee laten doen.. NOCNSF is toch geen filantropische instelling ?
Beter voorstel: Robin komt het land niet meer in.quote:Op maandag 29 juli 2024 07:35 schreef byah het volgende:
Robin Haase mag de vlag dragen tijdens de sluiting
Oh god, omdat er de komende dagen ook weinig kans is gaan ze hier echt weer een ding van maken he.quote:Op maandag 29 juli 2024 03:38 schreef Ericr het volgende:
Nederland na twee dagen nog met lege handen op Spelen, eerste keer sinds 28 jaar - https://nos.nl/l/2530695
Dat is niet de Olympische gedachte, he.quote:Op maandag 29 juli 2024 08:43 schreef TweedeKlum het volgende:
Voortaan alleen sporters sturen die tot de wereldtop behoren. Dat meedoen is belangrijker is dan winnen is natuurlijk een kutinstelling.
Ik vind 1 gemiste gouden medaille eigenlijk erger dan 10 gemiste zilveren of bronzen medailles. Wat zilver voor Pieterse of Kamminga kan me eigenlijk gestolen worden.quote:Op maandag 29 juli 2024 09:20 schreef Em31 het volgende:
[..]
Oh god, omdat er de komende dagen ook weinig kans is gaan ze hier echt weer een ding van maken he.
"Dat medailleklassement, ik geloof het allemaal wel", meent Van den Hoogenband zelfs. Laat hij het zo zeggen: "Ik heb daar niets mee."quote:Op maandag 29 juli 2024 09:20 schreef Em31 het volgende:
[..]
Oh god, omdat er de komende dagen ook weinig kans is gaan ze hier echt weer een ding van maken he.
en dan donderdag/vrijdag 5+ gouden medailles, niet onrealistisch.quote:Op maandag 29 juli 2024 09:20 schreef Em31 het volgende:
[..]
Oh god, omdat er de komende dagen ook weinig kans is gaan ze hier echt weer een ding van maken he.
Nee, dit is het enige OS-topic dat telt. Sluit al die andere topics maar of, nog beter, heel het OS-(sub)forum.quote:Op maandag 29 juli 2024 09:46 schreef kilon het volgende:
Overigens even de feiten. De slechtste zomerspelen ooit (Melbourne even weggelaten met 1 deelnemer) leverde 2 bronzen plakken op in Londen 1908.
Voor nu mag men het nog wel beweren. Straks niet meer en kan het topic gesloten worden.
Je kunt het wel uittekenen ja.quote:Op maandag 29 juli 2024 09:20 schreef Em31 het volgende:
[..]
Oh god, omdat er de komende dagen ook weinig kans is gaan ze hier echt weer een ding van maken he.
Toen was ik nog niet geboren... die edities tel ik niet mee.quote:Op maandag 29 juli 2024 09:46 schreef kilon het volgende:
Overigens even de feiten. De slechtste zomerspelen ooit (Melbourne even weggelaten met 1 deelnemer) leverde 2 bronzen plakken op in Londen 1908.
Voor nu mag men het nog wel beweren. Straks niet meer en kan het topic gesloten worden.
Ja, smullen toch?quote:Op maandag 29 juli 2024 09:20 schreef Em31 het volgende:
[..]
Oh god, omdat er de komende dagen ook weinig kans is gaan ze hier echt weer een ding van maken he.
Maar ondertussen wel blijven hypen over bepaalde sporters/medaillesquote:Op maandag 29 juli 2024 09:20 schreef Em31 het volgende:
[..]
Oh god, omdat er de komende dagen ook weinig kans is gaan ze hier echt weer een ding van maken he.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |