SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.VBL SC influencer
Left, right, behind
@Flitsbezorgerquote:Op woensdag 24 juli 2024 14:12 schreef Caland het volgende:
Voelt er zich iemand geroepen om de OP te updaten? Ik ben namelijk enorm beperkt in photoshop (o.a.)
Ik zat me al af te vragen waarom je hier vraagtekens bij had. Het marketingmateriaal van Gen Z stagaire begrijp ik inderdaad.quote:Op woensdag 24 juli 2024 10:13 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[ x ]
Ik weet nog niet zo goed wat ik hiervan moet vinden.
(Dat filmpje dan he, de verlenging is natuurlijk goddelijk)
Met 9 uit 3 was je ook wel door geweest. Blijft frustrerend die overmacht en dat iedere halve kans van hen een goal was, terwijl een potje daarvoor Atletico grote kans na grote kans miste. Maar de EL-groepsfase daarvoor hadden we ongelooflijk geluk met plek 1, nu flinke pech, dat is ook voetbal.quote:Op woensdag 24 juli 2024 13:29 schreef Caland het volgende:
Eens, net iets te weinig gekregen op beslissende momenten. Met name Atletico uit had je met die overmacht drie punten moeten bijschrijven.
Lazio had ook vies veel geluk met al die late goals.quote:Op woensdag 24 juli 2024 14:49 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Met 9 uit 3 was je ook wel door geweest. Blijft frustrerend die overmacht en dat iedere halve kans van hen een goal was, terwijl een potje daarvoor Atletico grote kans na grote kans miste. Maar de EL-groepsfase daarvoor hadden we ongelooflijk geluk met plek 1, nu flinke pech, dat is ook voetbal.
Er zat meer in, maar ik denk dat we aanvallend in de 1 op 1 uiteindelijk toch iets te kort kwamen. Benieuwd hoe we nu Europees voor de dag gaan komen aangezien we redelijk hetzelfde materiaal lijken te houden en het nieuwe SYSTEEM minder afhankelijk is van die kwaliteiten in de 1 op 1.
Ja hoorquote:
Tsoungui werd geboren in België als zoon van een vader van Kameroense oorsprong en een moeder van Italiaanse oorsprong. Op vijfjarige leeftijd verhuisde hij naar Engeland. In 2018 ruilde hij de jeugdopleiding van Chelsea FC voor die van Brighton & Hove Albion.quote:
Aha, maak je dan kans op de vlaggetjesbonus?quote:Op woensdag 24 juli 2024 15:46 schreef fetX het volgende:
[..]
Tsoungui werd geboren in België als zoon van een vader van Kameroense oorsprong en een moeder van Italiaanse oorsprong. Op vijfjarige leeftijd verhuisde hij naar Engeland. In 2018 ruilde hij de jeugdopleiding van Chelsea FC voor die van Brighton & Hove Albion.
Op 24 augustus 2021 maakte Tsoungui zijn officiële debuut in het eerste elftal van Brighton & Hove Albion: in de League Cup-wedstrijd tegen Cardiff City (0-2-winst) kreeg hij een basisplaats van trainer Graham Potter. Tsoungui speelde de hele wedstrijd mee.
Op 31 januari 2023 leende Brighton & Hove Albion hem voor de rest van het seizoen uit aan de Belgische tweedeklasser Lommel SK.
Op 12 juni 2023 werd bekend dat Tsoungui de overstap maakt naar Feyenoord, waar hij een contract tekent voor twee seizoenen, met een optie voor nog één jaar.
Waarom heb jij altijd zo veel moeite met de namen van spelers? Tsoungui is niet eens een ingewikkelde naam, dit kan zelfs Peter nog fatsoenlijk uitspreken.quote:
Bepaal jij nietquote:Op woensdag 24 juli 2024 15:47 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Waarom heb jij altijd zo veel moeite met de namen van spelers? soungui is niet eens een ingewikkelde naam
*Tsounguiquote:Op woensdag 24 juli 2024 15:47 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Waarom heb jij altijd zo veel moeite met de namen van spelers? soungui is niet eens een ingewikkelde naam, dit kan zelfs Peter nog fatsoenlijk uitspreken.
Verder heeft die jongen het grootste deel van zijn leven in Engeland gewoond ja, dat hoor je toch te weten.
Jan Plug kiest voor een stukje inteeltquote:Op woensdag 24 juli 2024 15:48 schreef Pistolero het volgende:
Tevens kan ik mensen die Ronald of Messi als grootste atleet ooit bestempelen echt niet serieus nemen.
Gelukkig hebben we wel een verstandige trainer. JordanGOD.
Ik had verwacht dat die jongen inmiddels al aan RKC was verhuurd dus niet zo in verdieptquote:Op woensdag 24 juli 2024 15:50 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Veelzeggend dat @:caland niet eens weet dat Tsjongtsjong een Belg is met Kameroense en Italiaanse ouders die in Engeland is opgegroeid inderdaad.
Nepsupporter.
Eerst zijn achtergrond en naam niet weten en vervolgens ook nog eens niet door hebben dat het een uit-ste-ken-de speler is.quote:Op woensdag 24 juli 2024 15:52 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik had verwacht dat die jongen inmiddels al aan RKC was verhuurd dus niet zo in verdiept
Maak je geen zorgen, ik ben geen @wimderon die van alles en iedereen een archief heeft en zomaar een post uit 2017 kan oprakelen.quote:Op woensdag 24 juli 2024 15:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik ben nu een beetje bang wat voor informatie @:pistolero allemaal over ons verzamelt.
En ik ben nog wel een vast volger van de schakelshow op vrijdagquote:
Deed het bij Dordrecht best aardig, maar dat zegt natuurlijk lang niet alles. Maakt best een prima indruk nu in de voorbereiding dus heeft potentie om dit seizoen door te breken.quote:Op woensdag 24 juli 2024 15:59 schreef Caland het volgende:
[..]
En ik ben nog wel een vast volger van de schakelshow op vrijdag
Hevig teleurgesteld
Kut.quote:Op woensdag 24 juli 2024 15:00 schreef Flitsbezorger het volgende:
[..]
Ja hoor
Zit alleen irl qua werk even druk maar zodra ik tijd heb (wsl na mijn deadlines) kan ik er eentje optuigen
@:ThePlaneteer Heb je de oude psd-bestanden van vorig jaar voor mij?
Vergeet het rugnummer van Luts niet.quote:Op woensdag 24 juli 2024 19:11 schreef De_Kraam het volgende:
Gewoon een zwart balkje op het kale bolletje plakken en we kunnen weer een jaar door met deze OP.
Alle tijd om in te pakken dusquote:Op woensdag 24 juli 2024 20:05 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Maar hij is niet eens mee.
Zal wel een tactisch onbenul zijn die vooral veel moet afleren het eerste jaar.quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:10 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Ik ben wel intens benieuwd naar deze jongen.
Ongetwijfeld, maar het is in heel Europa nog erg rustig op de transfermarktquote:Op woensdag 24 juli 2024 20:20 schreef Ali_boo het volgende:
Gaan ze nog wat doen op de transfermarkt ?
En bovendien hoeft er als er niemand weg gaat ook niet echt ergens dringend iemand bij. De selectie staat er prima voor.quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:22 schreef Caland het volgende:
[..]
Ongetwijfeld, maar het is in heel Europa nog erg rustig op de transfermarkt
Toch leuk dat al het geweld losbarst als straks de competitie begint
Na de EK finale zal alle transfergeweld losbarsten. Volgens onze eigen Feyenoord watcherquote:Op woensdag 24 juli 2024 20:22 schreef Caland het volgende:
[..]
Ongetwijfeld, maar het is in heel Europa nog erg rustig op de transfermarkt
Toch leuk dat al het geweld losbarst als straks de competitie begint
Er zal voorin ongetwijfeld nog een kwaliteitsinjectie komen, no matter what. Dat is al twee seizoenen het zorgenkindje en je gevaarlijkste buitenspeler is ook nog eens vertrokken.quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:24 schreef Pistolero het volgende:
[..]
En bovendien hoeft er als er niemand weg gaat ook niet echt ergens dringend iemand bij. De selectie staat er prima voor.
Die hebben we niet nodig want, we spelen met wingbacks ipv buitenspelers. Zou mij niks verbazen als er helemaal niks meer bij komt. Eigenlijk.quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:25 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Na de EK finale zal alle transfergeweld losbarsten. Volgens onze eigen Feyenoord watcher
We moeten nog een vervanger halen voor Mintee halen. Baart me een tikje zorgen dat het zo doodstil is atm
Als je Te Kloese goed hebt beluisterd gaat daar absoluut nog wat bijkomen.quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:31 schreef H.FR het volgende:
[..]
Die hebben we niet nodig want, we spelen met wingbacks ipv buitenspelers. Zou mij niks verbazen als er helemaal niks meer bij komt. Eigenlijk.
Als hij leert te blijven staan in plaats van continu sliding te maken, zou het al heel mooi zijn.quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:17 schreef Caland het volgende:
[..]
Zal wel een tactisch onbenul zijn die vooral veel moet afleren het eerste jaar.
Gaan we met 3 spitsen spelen, nee toch?quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:31 schreef H.FR het volgende:
[..]
Die hebben we niet nodig want, we spelen met wingbacks ipv buitenspelers. Zou mij niks verbazen als er helemaal niks meer bij komt. Eigenlijk.
Ik heb hem niet beluisterd, dus laat staan goed. Maar fijn als er nog iets bij komt ja. Alleen dat zal geen buitenspeler zijn.quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:32 schreef Caland het volgende:
[..]
Als je Te Kloese goed hebt beluisterd gaat daar absoluut nog wat bijkomen.
Vorige zomers was dat eigenlijk altijd afgesloten.quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:34 schreef Erasmusch het volgende:
Waar kan je het programma voor Saalfelden vinden? Ik rij er vrijdag toevallig langs, maar kan nergens vinden of ze dan trainen.
Ik weet ook niet zo waar ze naar op zoek zijn. Hij gaf bij de open dag aan dat hij in Oostenrijk met Priske knopen gaat doorhakken en daarna ongetwijfeld de markt op.quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:34 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ik heb hem niet beluisterd, dus laat staan goed. Maar fijn als er nog iets bij komt ja. Alleen dat zal geen buitenspeler zijn.
Er gaat sowieso niks gebeuren voordat er een heel aantal afvallers zijn verkocht/verhuurd.quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:35 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik weet ook niet zo waar ze naar op zoek zijn. Hij gaf bij de open dag aan dat hij in Oostenrijk met Priske knopen gaat doorhakken en daarna ongetwijfeld de markt op.
Kan allemaal best snel gaan, alleen jammer dat het allemaal in augustus gaat gebeuren.quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:37 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Er gaat sowieso niks gebeuren voordat er een heel aantal afvallers zijn verkocht/verhuurd.
Daarom is het erg mooi dat er in een vroeg stadium al 5 spelers zijn gehaald en je nu al praktisch klaar bent op de transfermarkt.quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Kan allemaal best snel gaan, alleen jammer dat het allemaal in augustus gaat gebeuren.
Maargoed, daar heeft de hele eredivisie last van.
Een rechter wingback lijkt me. Tenzij ze echt Geert verlengen en als wingback zien. Dan verwacht ik een goede CV.quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:35 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik weet ook niet zo waar ze naar op zoek zijn. Hij gaf bij de open dag aan dat hij in Oostenrijk met Priske knopen gaat doorhakken en daarna ongetwijfeld de markt op.
Maar dan ben je er in de basis wel flink op achteruit gegaan ten opzichte van vorig seizoen. Hopelijk gaat Te Kloese binnenkort op vakantie, dan regelt hij de meeste transfersquote:Op woensdag 24 juli 2024 20:42 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Daarom is het erg mooi dat er in een vroeg stadium al 5 spelers zijn gehaald en je nu al praktisch klaar bent op de transfermarkt.
KloeseGod.
Daar hoop ik ook op, ja.quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:44 schreef H.FR het volgende:
[..]
Een rechter wingback lijkt me. Tenzij ze echt Geert verlengen en als wingback zien. Dan verwacht ik een goede CV.
Ah ok, dacht dat ik vorig jaar beelden gezien had met publiek. Ze vliegen pas zaterdag terug toch?quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:34 schreef Caland het volgende:
[..]
Vorige zomers was dat eigenlijk altijd afgesloten.
Eens. Dus een technisch sterke en snelle wingback, waarna Nieuwkoop weer de back-up is.quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:45 schreef Caland het volgende:
[..]
Daar hoop ik ook op, ja.
(het idee van Geert als wingback is ronduit belachelijk)
Oneens.quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:44 schreef Caland het volgende:
[..]
Maar dan ben je er in de basis wel flink op achteruit gegaan ten opzichte van vorig seizoen. Hopelijk gaat Te Kloese binnenkort op vakantie, dan regelt hij de meeste transfers
Die gaan ze voor de linkerkant halen (huren), rechts gaat er niks meer veranderen vermoed ik, mits er geen uitgaande transfers plaatsvinden uiteraard.quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:47 schreef H.FR het volgende:
[..]
Eens. Dus een technisch sterke en snelle wingback, waarna Nieuwkoop weer de back-up is.
Je bent alleen maar twee enorm bepalende spelers kwijt maar we hebben daarvoor toch maar een bankzitter van Vitesse en iemand uit de derde divisie van Frankrijk voor terugquote:Op woensdag 24 juli 2024 20:48 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Oneens.
Je bent alleen Wieffer en Minteh kwijt. In ruil daar voor heb je Smal, Hadj-Moussa, Nadje, Carranza en Mitchell erbij. Plus nog jeugd als Zechiël, Milambo, Read, Sauer, Slory die weer een jaartje ouder is en je ook bijna als nieuwe spelers kan zien.
Nee, ik durf wel te zeggen dat de selectie op dit moment beter is dan vorig jaar.
Zerrouki en Zechiel gaan het plekje van Wieffer moeiteloos invullen. En aanvallend ga je dit seizoen juist veel minder afhankelijk zijn van de grillen van de vleugelspelers, die waren vorig jaar toch heel vaak ook ranzig slecht.quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Je bent alleen maar twee enorm bepalende spelers kwijt maar we hebben daarvoor toch maar een bankzitter van Vitesse en iemand uit de derde divisie van Frankrijk voor terug
Juist
Gewoon op één van die bergen gaan zitten met een verrekijker. Of heeft Brian scherpschutters ingehuurd?quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:34 schreef Caland het volgende:
[..]
Vorige zomers was dat eigenlijk altijd afgesloten.
Tsja, de basis is gewoon aardig uitgekleed als Bartje Nieuwkoop en Gijs Smal daar opeens als basisklanten worden gezien. Ik kan er weinig anders van maken.quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:57 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Zerrouki en Zechiel gaan het plekje van Wieffer moeiteloos invullen. En aanvallend ga je dit seizoen juist veel minder afhankelijk zijn van de grillen van de vleugelspelers, die waren vorig jaar toch heel vaak ook ranzig slecht.
Ik vind jouw nieuwe 'Ik ben extreem kritisch en zit alleen maar spelers af te kraken en hun kwaliteiten te downplayen' houding géén leuke rubriek.
Dan wil ik Zerrouki nog best de kans geven om Wieffer te vervangen, al zal dat ook niet direct van hetzelfde niveau zijnquote:Op woensdag 24 juli 2024 21:01 schreef hhh38 het volgende:
Buiten een wingback (liefst aan de rechterkant) vind ik het eigenlijk ook moeilijk om te bedenken op welke positie we echt een versterking nodig hebben. Hopelijk vertellen de oefenwedstrijden tegen echt goede teams en de fruitschaal meer over hoe goed Zerrouki het verlies van Wieffer op kan vangen.
Precies, we zitten in de situatie dat Marcus Pedersen de beste optie als linkerwingback isquote:Op woensdag 24 juli 2024 21:05 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Lopez zal na deze week toch wel echt afgeschreven gaan worden en met Smal en Hartman in de lappenmand zal daar toch wel heel snel iets gaan gebeuren.
Altijd lekker rennen Marcus heeft daar tot zover nog het meeste laten zien.
Dat hoeft voor de verandering eens niet, er is best een aardig potje en voor Wieffer is geen vervanger gehaald.quote:Op woensdag 24 juli 2024 20:37 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Er gaat sowieso niks gebeuren voordat er een heel aantal afvallers zijn verkocht/verhuurd.
Het idee dat ze een linkerwingback willen huren die bij een grote club buiten de boot valt zoals Jannes stelde lijkt mij ook wel prima. Moet je alleen wel tot half augustus wachten meestal.quote:Op woensdag 24 juli 2024 21:08 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat hoeft voor de verandering eens niet, er is best een aardig potje en voor Wieffer is geen vervanger gehaald.
Ik denk dat Priske gewoon één a twee posities gaat aanwijzen waar het huidige materiaal het minste is, en vervolgens gaat Kloese kijken welke rechter wingback moet komen.
Zit Feyenoord eigenlijk zo ruim in de centrale verdedigers om die drie posities dubbel bezet te houden?quote:Op woensdag 24 juli 2024 21:08 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat hoeft voor de verandering eens niet, er is best een aardig potje en voor Wieffer is geen vervanger gehaald.
Ik denk dat Priske gewoon één a twee posities gaat aanwijzen waar het huidige materiaal het minste is, en vervolgens gaat Kloese kijken welke rechter wingback moet komen.
Beelen, Geertruida, Hancko, Mitchel, Tsongdinges, Trauner en dan heb je nog Hokke en Kasanwirjoquote:Op woensdag 24 juli 2024 21:17 schreef Wotte het volgende:
[..]
Zit Feyenoord eigenlijk zo ruim in de centrale verdedigers om die drie posities dubbel bezet te houden?
Je hebt er maar 5 nodig lijkt me. Nu heb je al Hancko, Trauner, Beelen, Geertruida, Tsoungui en Mitchell.quote:Op woensdag 24 juli 2024 21:17 schreef Wotte het volgende:
[..]
Zit Feyenoord eigenlijk zo ruim in de centrale verdedigers om die drie posities dubbel bezet te houden?
Wat ik eigenlijk wel een experimentje waard zou vinden. Zerrouki tussen Hancko en Geertruida. Als inschuivende centrale verdediger.quote:Op woensdag 24 juli 2024 21:21 schreef Caland het volgende:
[..]
Beelen, Geertruida, Hancko, Mitchel, Tsongdinges, Trauner en dan heb je nog Hokke en Kasanwirjo
Zou nog wel een kanon bij kunnen.quote:Op woensdag 24 juli 2024 21:22 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Je hebt er maar 5 nodig lijkt me. Nu heb je al Hancko, Trauner, Beelen, Geertruida, Tsoungui en Mitchell.
Dat werd al gedaan, zie edit.quote:Op woensdag 24 juli 2024 21:23 schreef Wotte het volgende:
[..]
Wat ik eigenlijk wel een experimentje waard zou vinden. Zerrouki tussen Hancko en Geertruida. Als inschuivende centrale verdediger.
Speelde bij Twente ook in zo'n rol dat hij er tussenviel meende ik. Maakt je wel dynamischer in formaties als je eentje hebt die ook op zes uit de voeten kan.quote:
Je zit gewoon in je maag met die blessure van Hartman, ideaal gezien had je die nu verkocht en een echt goede wingback gehaald. Of op zijn minst niet vlak daarvoor Smal gepolst die wellicht een oké back-up was geweest in de tactiek van Slot maar nu imo niet meer echt geschikt is (en bovendien geblesseerd).quote:Op woensdag 24 juli 2024 21:12 schreef Caland het volgende:
[..]
Het idee dat ze een linkerwingback willen huren die bij een grote club buiten de boot valt zoals Jannes stelde lijkt mij ook wel prima. Moet je alleen wel tot half augustus wachten meestal.
Smal is toch juist een back die nauwelijks kan verdedigen en vooral goed is in voorzetten en schieten? Als er 1 aankoop is die baat heeft bij dit systeem is hij het.quote:Op woensdag 24 juli 2024 21:37 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Je zit gewoon in je maag met die blessure van Hartman, ideaal gezien had je die nu verkocht en een echt goede wingback gehaald. Of op zijn minst niet vlak daarvoor Smal gepolst die wellicht een oké back-up was geweest in de tactiek van Slot maar nu imo niet meer echt geschikt is (en bovendien geblesseerd).
Wat je in ieder geval mist in het huidige spelersmateriaal is een ‘lekker rennen’ die ook een goede voorzet kan geven, op dat laatste is Nieuwkoop mij het meest tegengevallen.
Klopt, Smal is uitstekend geschikt hiervoor en in de Eredivisie gaan we hier echt wel mee wegkomen.quote:Op woensdag 24 juli 2024 21:43 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Smal is toch juist een back die nauwelijks kan verdedigen en vooral goed is in voorzetten en schieten? Als er 1 aankoop is die baat heeft bij dit systeem is hij het.
Hoop dat Zechiel die stap kan maken meteen al is dat wat opportuun ook gezien die lange blessure. Misschien dat je voor die ene ‘10’ positie nog iemand wil die daar kan + uit kan wijken naar de flanken. Na Stengs is het niveau daar toch wat magertjes. Wellicht dat Ivanusec nog hoge ogen kan gooien.quote:Op woensdag 24 juli 2024 21:04 schreef Caland het volgende:
[..]
Dan wil ik Zerrouki nog best de kans geven om Wieffer te vervangen, al zal dat ook niet direct van hetzelfde niveau zijn
Dat ‘lekker rennen’ is ie minder goed in tochquote:Op woensdag 24 juli 2024 21:43 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Smal is toch juist een back die nauwelijks kan verdedigen en vooral goed is in voorzetten en schieten? Als er 1 aankoop is die baat heeft bij dit systeem is hij het.
Wat is dit voor bizar non-nieuwsquote:
En ligt klaar. Op het tafeltje. Pennetje erbij.quote:Op woensdag 24 juli 2024 21:54 schreef Caland het volgende:
[..]
Wat is dit voor bizar non-nieuws
Er is nog geen enkele toenadering gezocht maar al wel een contract opgesteld?
Tja net verlengd maar als ze absurd hoge bedragen willen betalen waarom niet.quote:Timon Wellenreuther staat in de belangstelling van Olympique Marseille. De Franse club onderzoekt momenteel de mogelijkheden om de doelman van Feyenoord te contracteren. De eerste contacten zijn inmiddels al gelegd. Dit meldt journalist Fabrizio Romano.
Wanneer Olympique Marseille zich definitief bij Feyenoord gaat melden, zal er flink onderhandeld moeten worden. Wellenreuther heeft recent zijn contract met twee seizoenen verlengd en ligt nu vast tot medio 2027. De transferwaarde werd voor zijn contractverlenging geschat op zeven miljoen euro.
Voor zijn contractverlenging werd Wellenreuther gelinkt aan PSV, AS Roma en Inter Milan. De laatste periode was het stil rondom de toekomst van de Duitse keeper, maar inmiddels weet Romano exclusief te melden dat er weer beweging is rondom Wellenreuther. Of de 28-jarige doelman nu nog openstaat om De Kuip te verlaten, is niet bekend.
Als ze straks Mitchel, Geertruida, Paixao, Kasanwirjo en Nadjé in dat andere bootje doen kunnen we wel eens een probleem hebben.quote:Op woensdag 24 juli 2024 21:55 schreef onlogisch het volgende:
De nieuwe Mascha is uit.
@:Caland
@:Zipportal
[ x ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |