Doe maar een ander topic. Ik denk niet dat het erg druk gaat zijn met surfen, maar het is sowieso een andere sport volgens de Olympische Spelen.quote:Op zaterdag 27 juli 2024 18:20 schreef Szura het volgende:
Doen we hier ook surfen? Om 19u gaat er wat gebeuren op Tahiti.
tYpIsCh NeDeRlAnDsquote:Op donderdag 25 juli 2024 18:39 schreef kilon het volgende:
Nu het nog rustig is met sporten verveel je je wel eens en ga je de documentatie voor het zeilen maar eens bekijken. En wat blijkt? De eerste straf is alweer uitgedeeld. Voor Sara Wennekes.
Ze had verbaal toestemming gevraagd iets te willen schuren. Dat had schriftelijk gemoeten. Nu had ze geen toestemming maar heeft ze de aanpassing toch gedaan.
Straf: Een startpenalty van 5% voor race 1.
https://olympics.com/OG20(...)---------------1.pdf
Dan weten we dat ook weer.
Zeker weten doe ik het niet. Maar verwacht iQFOiL. Wel de vraag of het dan de mannen of de vrouwen zijn.quote:Op zondag 28 juli 2024 08:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wat is er vandaag op de TV-baan bij bootje varen? Is dat al bekend?
Geen wind neem ik aan? Of te veel windquote:Op zondag 28 juli 2024 12:00 schreef kilon het volgende:
Zeilen is uitgesteld. Mijn topic titel is op dit moment niet van toepassing.
Lijkt er wel opquote:Op zondag 28 juli 2024 13:27 schreef Dagoduck het volgende:
Gaan we zo zeilen? Heb in ieder geval een stream.
Er is maar 1 tv baan en het varieert wie daar mag varen. De medailleraces zijn altijd op deze baan. Vandaag zijn het de windsurfers.quote:Op zondag 28 juli 2024 13:59 schreef Frozen-assassin het volgende:
Heat 2 van vrouwen skiff is bezig volgens livetiming maar ik zie niks op beelden
Women Skiffquote:Op zondag 28 juli 2024 14:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
Is er bootje gevaren? Hoe doen WIJ het? (NL, en mocht iemand het weten, Spanje)
Prima van de dames, mooiquote:Op zondag 28 juli 2024 14:46 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Women Skiff
Race 1:
Aanholt/Duetz 5e
Echegoyen Dominguez/Barcelo Martin 19e
Race 2:
Aanholt/Duetz 1e
Echegoyen Dominguez/Barcelo Martin 15e
Race 3 nog bezig
Mannen
Race 1:
Ned 13e
Spa 15e
Race 2 delayed
49er is nog bezig metquote:
In ieder geval gaat er toch nog IETS goed #sLeChTsTeSpElEnOoItquote:
Dat boeit de mensuh niet dat er iets goed gaat. Nederland chokeland he.quote:Op zondag 28 juli 2024 16:32 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
In ieder geval gaat er toch nog IETS goed #sLeChTsTeSpElEnOoIt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Top 10 Mannen skiff na 2 racesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ga maar naar Rus kijken, zo erg is het tot het mountainbiken.quote:Op maandag 29 juli 2024 12:09 schreef Redefine het volgende:
En eigenlijk hebben we het zeilen nu wel nodig. Want heel erg veel interessante sport is er niet tot twee uur. Nog wel judo.
Die moet nu tennissen? Na het roeien/zwemmen maar even daarop inschakelen danquote:Op maandag 29 juli 2024 12:10 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Ik ga maar naar Rus kijken, zo erg is het tot het mountainbiken.
Ja. Ik ga zelf maar eens boodschappen doen. En een was draaien. Daar is genoeg tijd voorquote:Op maandag 29 juli 2024 12:10 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Ik ga maar naar Rus kijken, zo erg is het tot het mountainbiken.
Ik hoor het al, een stukje mentale rust voor ons allemaal.quote:Op maandag 29 juli 2024 12:09 schreef Redefine het volgende:
En eigenlijk hebben we het zeilen nu wel nodig. Want heel erg veel interessante sport is er niet tot twee uur. Nog wel judo.
Omdat je nooit precies kunt weten waar ze nu liggen tot de boei, gok ik?quote:Op maandag 29 juli 2024 14:27 schreef Redefine het volgende:
Is dan wel weer onhandig dat je tijdens de beelden van de boten zelf, geen tussenstand ziet.Je moet nu wachten tot de digitale overview komt.
Dat is juist wel te zien, omdat bij de overview ook een volgorde te zien is. Uiteraard veranderd die wel steeds. Maar je zou anno nu toch wel mogen verwachten dat ze dan gewoon live in beeld moten kunnen laten zienquote:Op maandag 29 juli 2024 14:30 schreef Em31 het volgende:
[..]
Omdat je nooit precies kunt weten waar ze nu liggen tot de boei, gok ik?
Volgensmij was dat tijdens de vorige spelen ook gewoon live op de site te volgen.quote:Op maandag 29 juli 2024 14:32 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat is juist wel te zien, omdat bij de overview ook een volgorde te zien is. Uiteraard veranderd die wel steeds. Maar je zou anno nu toch wel mogen verwachten dat ze dan gewoon live in beeld moten kunnen laten zien
Oh ik zag bij de overview geen volgordequote:Op maandag 29 juli 2024 14:32 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat is juist wel te zien, omdat bij de overview ook een volgorde te zien is. Uiteraard veranderd die wel steeds. Maar je zou anno nu toch wel mogen verwachten dat ze dan gewoon live in beeld moten kunnen laten zien
Als die kutsite het nou gewoon een beetje doet.quote:Op maandag 29 juli 2024 14:33 schreef TheVulture het volgende:
Valt nog wel mee, er zijn er nogal wat BFD
Geen volgorde nee, maar wel een aantal klasseringen. Dus ze hebben ze welquote:
Zo’n balk zoals bij de Formule 1 moet príma kunnenquote:Op maandag 29 juli 2024 14:34 schreef Redefine het volgende:
[..]
Geen volgorde nee, maar wel een aantal klasseringen. Dus ze hebben ze wel
Ja die site is echt baggerquote:Op maandag 29 juli 2024 14:33 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Als die kutsite het nou gewoon een beetje doet.
Nu ook een soort van, maar geen livetiming. Althans ik zie het niet.quote:Op maandag 29 juli 2024 14:33 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Volgensmij was dat tijdens de vorige spelen ook gewoon live op de site te volgen.
HELP ONSquote:
15equote:
Typisch Nederlands, mentaal zwak, draai de geldkraan dicht, slechtste spelen ooit etc.quote:
Nederland is gewoon genaaid doordat alle onderdelen waar WE sterk in waren zijn vervangen door andere zooi.quote:Op maandag 29 juli 2024 14:41 schreef Redefine het volgende:
[..]
Typisch Nederlands, mentaal zwak, draai de geldkraan dicht, slechtste spelen ooit etc.
Elke plek is meegenomen nuquote:Op maandag 29 juli 2024 14:44 schreef Wienerschnitzels het volgende:
We zijn aan het opschuiven, goede lijn te pakken
Nou ja het planksurfen is vervangen door een onderdeel waar WE ook weer favoriet zijnquote:Op maandag 29 juli 2024 14:43 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nederland is gewoon genaaid doordat alle onderdelen waar WE sterk in waren zijn vervangen door andere zooi.
Ja die hebben al nu eigenlijk twee schrapresultaten.quote:Op maandag 29 juli 2024 14:49 schreef TheVulture het volgende:
De mannen leveren volgens mij ook een prutrace af, dus daar staat de druk er nu ook wel vol op
Hoeveel mag je er eigenlijk wegstrepen, een of twee?quote:Op maandag 29 juli 2024 14:50 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ja die hebben al nu eigenlijk twee schrapresultaten.
Moeilijk te zeggen met de niet werkende site.quote:Op maandag 29 juli 2024 14:49 schreef TheVulture het volgende:
De mannen leveren volgens mij ook een prutrace af, dus daar staat de druk er nu ook wel vol op
Bij tien wedstrijden meestal twee. Bij iQFOiL misschien meer omdat die meer races hebben. Maar dat is gebaseerd op voorgaande OS, weet niet of het nu anders is.quote:Op maandag 29 juli 2024 14:52 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Hoeveel mag je er eigenlijk wegstrepen, een of twee?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |