Sommige boobytraps zijn zo geniaal dat niemand ze begrijpt, accepteer nou maar dat wij niet op dat niveau zittenquote:Op zaterdag 13 juli 2024 11:45 schreef capricia het volgende:
Ik snap even de link niet tussen je kind wat door een bos naar huis moet fietsen en Jill Helena.
Zij stapte bij een station bij haar ex-vriend en collega Ali B in de auto en werd door hem meegenomen en aangerand.
Exen moet je uit je leven bannen. Dat weet iedereen. Eigen schuld!!!!!!quote:Op zaterdag 13 juli 2024 11:45 schreef capricia het volgende:
Ik snap even de link niet tussen je kind wat door een bos naar huis moet fietsen en Jill Helena.
Zij stapte bij een station bij haar ex-vriend en collega Ali B in de auto en werd door hem meegenomen en aangerand.
nee victim blaming is als iemand verkracht is achteraf roepen dat ze niet door dat bos had moeten lopenquote:Op zaterdag 13 juli 2024 10:58 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik maak op uit je bericht dat je het dus wel onverstandig vindt. "Victim blaming!!!"
Excuses iedereen voor deze geniale boobytrap. Maar het was nodig.²
Exact! Ben ik ff blij dat het nu ook voor de rest helder is. Dank je.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 11:47 schreef sp3c het volgende:
[..]
nee victim blaming is als iemand verkracht is achteraf roepen dat ze niet door dat bos had moeten lopen
Maga!quote:Op zaterdag 13 juli 2024 11:51 schreef spectrumanalyser het volgende:
Is er al merchandise eigenlijk?
'Ik ben zo moe'-shirts, -petjes.
groeten uit schrijverskamp Heiloo-kaarten.
het is letterlijk alleen voor jou niet helderquote:Op zaterdag 13 juli 2024 11:49 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Exact! Ben ik ff blij dat het nu ook voor de rest helder is. Dank je.²
@BansheeBoyquote:Op zaterdag 13 juli 2024 11:43 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Da's geen antwoord op de vraag lieve vriend.
In dit topic hebben we het over de zaken waar Ali B van beschuldigd wordt en in sommige gevallen voor veroordeeld is. Hebben we het hier over vooraf of achteraf?
Ik betrek het niet (helemaal) op de zaak van Ali B. Het is meer in algemene zin. Heb het zo vaak geroepen. Voel me goed.quote:
Je geeft weer geen antwoord op de vraag. Extreem jammer.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 11:55 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik betrek het niet op de zaak van Ali B. Het is in algemene zin. Heb het zo vaak geroepen. Voel me goed.²
Wat gek?quote:Op zaterdag 13 juli 2024 11:56 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Je geeft weer geen antwoord op de vraag. Extreem jammer.
Erg onfatsoenlijkquote:Op zaterdag 13 juli 2024 11:59 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Wat gek?Ik heb tot 2 keer de vraag beantwoord. Ik krijg een beetje de indruk dat die boobytrap je niet helemaal lekker zit en je er toch nog iets van genoegdoening uit probeert te halen hoe dan ook. Begrijp ik ook best. Overigens leen ik me daar normaal gesproken niet voor, maar nu ben ik best bereid je de gelegenheid te geven je vraag nog eens te stellen. Als je niet wilt, ook prima! Ik zit allang goed.
²
Ex-vriend? De twee hadden tijdens het huwelijk van Ali B gewoon een affaire.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 11:45 schreef capricia het volgende:
Ik snap even de link niet tussen je kind wat door een bos naar huis moet fietsen en Jill Helena.
Zij stapte bij een station bij haar ex-vriend en collega Ali B in de auto en werd door hem meegenomen en aangerand.
Ik rij ook wel eens met een collega naar een zakelijke afspraak. Zo raar is dat niet dat je samen in een auto zit.
Maar niet toen hij haar aanrandde, dat was jaren later.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 12:03 schreef Electric_Eye het volgende:
[..]
Ex-vriend? De twee hadden tijdens het huwelijk van Ali B gewoon een affaire.
Bijzondere tweet. Ali B is daadwerkelijk gewoon gezien als knuffelmarokkaan. Dat is toch gewoon een feit. Dat hij daarna of tijdens die periode de meest walgelijke dingen heeft gedaan maakt het nog geen leugen of zelfs iets wat niet benoemd mag worden?quote:
Ik vind ex-vriend vreemd klinken als de man gewoon getrouwd was.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 12:06 schreef Leandra het volgende:
[..]
Maar niet toen hij haar aanrandde, dat was jaren later.
Klopt, maar er is een groep die zo'n hekel aan de NOS heeft dat ze zelfs al boos worden als de tijdlijn aangeeft dat iemand die nu verguisd is ooit populair was, en waarom.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 12:08 schreef Electric_Eye het volgende:
[..]
Bijzondere tweet. Ali B is daadwerkelijk gewoon gezien als knuffelmarokkaan. Dat is toch gewoon een feit. Dat hij daarna of tijdens die periode de meest walgelijke dingen heeft gedaan maakt het nog geen leugen of zelfs iets wat niet benoemd mag worden?
Dat kan, en dat is het misschien ook wel, maar je weet niet hoe hij dat aan haar gepresenteerd heeft.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 12:10 schreef Electric_Eye het volgende:
[..]
Ik vind ex-vriend vreemd klinken als de man gewoon getrouwd was.
Ik heb begrepen dat mijnheer fundamentalistisch Moslim is, dat het voor dames beter is als ze een hoofddoek dragen, en dat de sharia de oplossing is.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 12:24 schreef Document1 het volgende:
Ik kan er niks aan doen maar geslachtsrijpe dochter? Dat is een ontzettende incel opmerking of een opmerking van een ontzettende viespeuk. Het een sluit het ander niet uit trouwens.
Projecteer je eigen idee van man-zijn niet op normale mannen. Dank.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 02:25 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik draag bij aan een betere bewustwording bij vrouwen door ze kennis te laten maken met hoe mannen daadwerkelijk (kunnen) zijn. Alleen het netto effect is door alle tegenwerking nog niet wat het moet zijn. Maar we komen er wel. We hebben een lange adem.
Lambada.²
In feite is het dus een ongeciviliseerde holbewoner zonder zelfbeheersing.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 12:27 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik heb begrepen dat mijnheer fundamentalistisch Moslim is, dat het voor dames beter is als ze een hoofddoek dragen, en dat de sharia de oplossing is.
Dat is zo'n beetje het kader waarin je de opmerkingen kunt plaatsen.
Ali B heeft de kenmerken die jij hier opnoemt ook.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 12:33 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
In feite is het dus een ongeciviliseerde holbewoner zonder zelfbeheersing.
Ben jij een normale man Etto?quote:Op zaterdag 13 juli 2024 12:32 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Projecteer je eigen idee van man-zijn niet op normale mannen. Dank.
Absoluut.quote:
Maar in alle gedoe over 's nachts in het bos wordt er weer aan voorbijgegaan dat je je geslachtsrijpe kind en je kind van 8 beide waarschuwt voor het andere gevaar dat veel groter is, namelijk de bekende die misbruik maakt van de situatie en machtsverhouding.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 11:29 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat wanneer je tegen je geslachtsrijpe dochter zegt dat ze dit beter niet kan doen als ze dat van plan is, je toch zeker ook tegen je kind van 8 zegt dat het geen goed idee is om 's nachts om 3 uur naakt een ommetje te maken.
Al is het maar omdat je na sesamstraat gewoon naar bed moet, ik zou niet direct de link leggen met kinderverkrachters
Tot overmaat van ramp zit hij gelukzalig de centen te spenden van de mensen die zo gek waren hem met zijn blije bakkes een podium te geven. In Marokko en Dubai, landen waar je echt wat kunt met geld.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 12:36 schreef capricia het volgende:
[..]
Ali B heeft de kenmerken die jij hier opnoemt ook.
Ziekelijk, dit soort gedachtegoed toont aan dat we nog een lange weg te gaan hebben in de strijd tegen seksueel geweld.quote:
Zie de TT. Nog een voorbeeld.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 12:45 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ziekelijk, dit soort gedachtegoed toont aan dat we nog een lange weg te gaan hebben in de strijd tegen seksueel geweld.
In een zaak die nota bene om verkrachting gaat vinden @:ikweethetookniet en de plaatster van deze tweet het maar wat leuk om te schermen met verkrachting in de cel. Bijna even extreem onfatsoenlijk als @:Bansheeboy
Correct. Sowieso maakt deze zaak duidelijk hoe breed de minachting voor een eerlijk proces en een eerlijke straf is. Het gaat alleen maar om partij kiezen, voor of tegen die kutmarokkaan, voor alle zielige vrouwtjes die op een mediahype springen en ineens wel aangifte doen en dan heeft de verdachte die het machtige staatsapparaat tegenover zich heeft ook nog het gore lef om zich te willen verdedigen en in hoger beroep te gaan.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 12:45 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ziekelijk, dit soort gedachtegoed toont aan dat we nog een lange weg te gaan hebben in de strijd tegen seksueel geweld.
In een zaak die nota bene om verkrachting gaat vinden @:ikweethetookniet en de plaatster van deze tweet het maar wat leuk om te schermen met verkrachting in de cel. Bijna even extreem onfatsoenlijk als @:Bansheeboy
Onzin. Bij Thijs R werd er ook zo gereageerd. Alleen pvv/bbb stemmers zullen het Marokkaan zijn van Ali B erbij pakken.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 13:07 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Correct. Sowieso maakt deze zaak duidelijk hoe breed de minachting voor een eerlijk proces en een eerlijke straf is. Het gaat alleen maar om partij kiezen, voor of tegen die kutmarokkaan, voor alle zielige vrouwtjes die op een mediahype springen en ineens wel aangifte doen en dan heeft de verdachte die het machtige staatsapparaat tegenover zich heeft ook nog het gore lef om zich te willen verdedigen en in hoger beroep te gaan.
Ik heb de uitzending gezien. Ik vond sommige grappen wel smakeloos.quote:
Het is niet voor niets dat de wet onlangs aangepast is. Dat dwang niet meer bewezen hoeft te worden in geval van verkrachting en dat straatintimidatie toegevoegd is.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 13:30 schreef Momo het volgende:
Dat ik online allemaal commentaren zie als met een vinger kun je niet iemand verkrachten, of die dame is later sekswerker geworden die kun je niet verkrachten of die dames moeten gewoon ophouden met janken over dit soort dingen. Dat maakt mij wel meer sceptisch over mannen in samenleving. Ja, ik weet dat er veel ook niet zo denken.
Je ziet wel een nieuwe wave van dit soort denken bij online figuren als Andrew Tate, Thierry Baudet etc. Spreekt ook best veel jongeren aan.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 13:33 schreef capricia het volgende:
[..]
Het is niet voor niets dat de wet onlangs aangepast is. Dat dwang niet meer bewezen hoeft te worden in geval van verkrachting en dat straatintimidatie toegevoegd is.
Kennelijk is het nodig bij sommigen.
Dat bedoel ik dus, volgens mij moet je zeer getroebleerd zijn als je verkrachting als een goede les zietquote:Op zaterdag 13 juli 2024 13:11 schreef potjecreme het volgende:
Voor Ali B die er niks van snapt, zal een stukje zeep laten vallen wel een goede les zijn.
Bepaalde jongeren ja.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 13:34 schreef Momo het volgende:
[..]
Je ziet wel een nieuwe wave van dit soort denken bij online figuren als Andrew Tate, Thierry Baudet etc. Spreekt ook best veel jongeren aan.
Welkom in de realiteit. We kunnen er niets anders van maken helaas.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 13:30 schreef Momo het volgende:
Dat ik online allemaal commentaren zie als met een vinger kun je niet iemand verkrachten, of die dame is later sekswerker geworden die kun je niet verkrachten of die dames moeten gewoon ophouden met janken over dit soort dingen. Dat maakt mij wel meer sceptisch over mannen in samenleving. Ja, ik weet dat er veel ook niet zo denken.
Ik ga dit topic ook maar weer ontvolgenquote:Op zaterdag 13 juli 2024 13:37 schreef tong80 het volgende:
Ik heb met steeds meer verbazing dit topic doorgelezen. Dwing mezelf niet te posten. Je kunt posten wat je wil, het zal nooit doordringen of helpen.
Heeft ook geen zin.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 13:37 schreef tong80 het volgende:
Ik heb met steeds meer verbazing dit topic doorgelezen. Dwing mezelf niet te posten. Je kunt posten wat je wil, het zal nooit doordringen of helpen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |