abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_214235546
Etappe 10 was zoals voorspeld een etappe van niets. Jammer, want zoals we op de beelden konden zien reden we inderdaad door open gebied waar de wind, als die er was geweest, vrij spel had. Volgens volksmenner Thijs Z. stond er 'net niet genoeg wind', volgens mij stond er veel te weinig wind. Het resultaat is hoe dan ook hetzelfde, namelijk dat er geen waaiers waren en we ons op konden maken voor een koninklijke sprint.

De trein van Alpecin ontspoorde dit keer niet en Philipsen wist de 150 meter tot de streep ook nog af te leggen, en daarmee was het voor het eerst raak voor de mannen van Roodhooft. Girmay verdedigde met verve zijn groene puntentrui door hier gewoon tweede te worden. Tweede in een aankomst op hoge snelheid na een wandeletappe, en dan te bedenken dat Gerben Thijsen nog altijd dacht dat het vandaag misschien voor hem zou zijn. Als Biniam bij een sprint op topsnelheden al gaat leveren dan zie ik hem elke zwaardere sprint vanaf nu gewoon winnen.

Vandaag gaan we niet sprinten, we gaan namelijk iets anders leuks doen, te weten klimmen. Deze rit kan vooraf alle kanten opgaan maar tenzij we een ontzettende flopgroep krijgen, wordt dit hoe dan ook smullen in het laatste uur.

We rijden van Évaux-les-Bains naar Le Lioran (211 km).



Dit is wel een mooie etappe hoor, vergis je niet. Waar je bij de vorige etappe nog kon klagen dat het een biljartlaken was - wat ik nog wel door de vingers had willen zien omwille van de waaierpotentie, ware het niet dat we in de eerste week al verwend waren met 3 biljartlakens - is deze etappe wel goed uitgetekend voor wat het moet zijn.

We beginnen in Evaux-les-Bains en rijden vanaf daar in volle vaart naar het zuiden, door het gebied van de Puy-de-Dome. Waarom in volle vaart? Mijn vermoeden is dat we een strijd gaan zien om in de vlucht te komen en dat die strijd een behoorlijke tijd nodig heeft om beslist te worden. Het lijkt vlak op papier, maar er zitten wel degelijk hoogtemeters tot de tussensprint in Bourg-Lastic na 65 kilometer. Ook de locatie van die sprint zorgt er wellicht voor dat we nog wat tactische manoeuvres zien in de strijd voor het groen. Kortom, spektakel zoals we dat nog niet in de openingsfase gezien hebben.

Na de sprint beginnen we aan het tweede bedrijf van de etappe, waar we enkele gecategoriseerde klimmetjes tegenkomen. De Cote de Mouilloux (2km, 6.3%) en de Cote de Larodde (4km, 6%) zitten nog net in de eerste 100 kilometer van de etappe; we feliciteren Abrahamsen met weer 2 punten voor het bergklassement. Blijven sprokkelen jongen.

Hierna dalen we wat af, parallel met de stroom van de Dordogne maar dan 10 kilometer verderop. In tegenstelling tot de Loire waar we gister rond reden, is de Dordogne niet een van de 3 grote rivieren van Frankrijk. Het is wel de titel van een boek van Viggo Waas, over hoe hij ooit op vakantie ging naar de Dordogne als kind, en later weer als volwassene. Hebben we er niet allemaal wel eens op de camping gestaan?


We slaan abrupt linksaf richting het zuid-oosten en klimmen naar Le Vigean, wat het tweede bedrijf afsluit en het derde en laatste bedrijf doet beginnen. De finale, zogezegd. Die is zwaar, alles kan eigenlijk nog. Er zal toch een behoorlijke kopgroep weg zijn gereden met een aantal rouleurs en een paar betere klimmers; het peloton zit vermoed ik op een minuutje of 5-6 er achter, wat betekent dat alles nog mogelijk is als de laatste 80 kilometer aanvangen. Inschakelen dus!

We rijden door het Centraal-Massief, en ik ben groot fan van het Centraal-Massief. Het is een bergketen zo groot als Nederland met uitlopers die het allemaal nog veel groter maken; hadden wij dat maar in Nederland. Er woont buiten de paar steden relatief gezien bijna niemand en je struikelt er over de natuurpracht doordat niet elke vierkante meter verakkerd is. In tegenstelling tot de Alpen en de Pyreneeën is dit gebergte het niet het product van een tektonische botsing, maar van een ophoging van landmassa als gevolg van vulkanische activiteit. We gaan dansen op vulkanen vandaag.

We rijden bijna elk jaar wel door het Centraal-Massief en doordat het een andere oorsprong heeft vergeleken met de hogere bergketens, heeft het ook andere wegen. Geen lange cols maar een rijke afwisseling aan korte en lange klimmetjes die gewoon maar een beetje door het gebied heen kronkelen, met hier en daar een heuse vulkaan om te bedwingen. Vorig jaar klommen we naar de top van de Puy-de-Dome, voor het eerst in ik weet niet hoeveel jaar; een geweldige klim, het fijnste was misschien wel dat er geen publiek was, maar de beelden van de loeisteile spiraalweg naar boven waren hoe dan ook al fantastisch.

De Puy-de-Dome was een voorlopig eenmalige beklimming, het is een beschermd natuurgebied dus het was al hoogst uitzonderlijk dat er gereden kon worden; een soort Posbank, zou je kunnen zeggen. Er ligt echter genoeg in dit gigantische gebergte, dat eigenlijk structureel onderbenut wordt in de Tour, en daar gaan we vandaag van genieten. Terug naar de route.

Na Le Vigean dalen we een stukje af en dan is het nog 60 kilometer tot de finish, wanneer de weg weer vals plat omhoog begint te lopen als we de dalweg aanhouden. Hier fietsen we een kilometer of 15 overheen, waarna we, zoals dat dan gaat, in Falgoux rechts af gaan, de bergwand op, over de Col de Neronne (4km, 9%).


Lekker steil, als je je intenties duidelijk wil maken in het klassement is dit het moment om de boel eens goed uit te dunnen. We eindigen op een goede 1200 meter boven zeeniveau en blijven een tijdje op de bergwand fietsen. Weinig afdaling voor de mannen op de fiets, dus als je gelost bent boven wordt het moeilijk om direct terug te komen. Na enkele kilometers doen we weer een kleine afdaling richting de dalweg, vanwaar we aan de volgende klim beginnen, de bekende Puy Mary - Pas de Peyrol (5km 8%) . Dit is de hoogste pas in het Centraal-Massief, we klimmen naar 1500m boven zeeniveau. De Puy Mary zelf is een vulkaan die eveneens een van de hoogste toppen van het Centraal-Massief vormt.



Het is eigenlijk de laatste 5 kilometer van dit profiel. Zoals je ziet begint het met een paar procenten maar de laatste 2 kilometer zijn serieus steil, met de slotkilometer ruim boven de 10% gemiddeld. Een ideale plek om eens een aanval te plaatsen of de gashendel toch behoorlijk open te zetten. De Puy Mary, hij komt ontzettend vaak voorbij in de Tour, omdat je hem heel goed kan combineren met de andere klimmetjes in de regio. Je spreekt het uit als Pwie Marie en als je dat 10x achter elkaar hardop in een volle bus zegt, denkt iedereen dat je niet goed bij je hoofd bent.

We dalen de pas af aan de andere kant van de bergwand, en met nog 20 kilometer te gaan, beginnen we dan weer aan de volgende klim, de eveneens serieuze Col de Pertus (4,4km, 8%). Dit vind ik dus leuk aan ritjes door het Centraal-Massief. Je kunt overal een klimmetje verwachten, wat betekent dat er overal actie zou kunnen zijn. Niet kijken naar Dylan van Baarle die het peloton een uur lang over de Tourmalet heen aan het loodsen is, maar op-af-op-af, het grillige. Hopelijk doen de renners dan wel iets, maar anders hebben we de toeristische beelden nog.


Ken je die mop van die statisticus die door water liep van gemiddeld 1 meter diep en verdronk? Die is hier van toepassing. Kijkend naar het etappeprofiel verwacht je een klim van 8%, maar eigenlijk is het een klim in twee delen, waarbij elk deel 2 kilometer en 10% gemiddeld is, met een klein vlak stukje in het midden. Kortom, wederom een zeer lastige puist; wel de laatste van de lastige puisten, maar als je boven bent is het nog maar 15 kilometer tot de streep. Bovenop liggen bonificatiesecondes, een gimmick waar ze wel mee mogen stoppen wat mij betreft.

We dalen nog maar weer eens af naar Saint-Jacques-Des-Blaits en beginnen aan de laatste klim van de dag, de wat minder steile Col de Font de Cere (3,3km, 5,8%). Dit is ook weer een uitstekende keuze geweest van de parcoursbouwer. Door de steilere klimmen niet helemaal aan het einde te doen, vergroot je de kans op aanvallen verder van de finish, met grotere gaten en een spectaculairdere etappe. Een pluim voor Gouvenu, die kan ie wel gebruiken.


Volgens de Tour is de klim maar 3 kilometer, maar eigenlijk is de klim wel 6 kilometer lang, maar nog steeds niet heel steil. Een poging om zand te strooien in de ogen van de renners, hopelijk lukt het en worden enkele slaapkoppen onaangenaam verrast. Bovenop is het nog een paar meter tot de echte finish, in Le Lorian, gelegen vlak naast de hoogste piek uit de omgeving, de Plomb du Cantal.



Fantastische omgeving, ongetwijfeld. Dit soort ritten kunnen legendarisch worden onder goede weersomstandigheden. Helaas zijn die omstandigheden niet apocalyptisch genoeg, zo lijkt het, om dat ook echt te doen. Het Centraal-Massief baart vaak muizen, zoals die klim naar de Mont-Aigoual in 2020, maar aan de andere kant was dat ook gewoon een slecht verzonnen kutetappe en kunnen we dat niet doortrekken naar vandaag.

De rit naar Le Creusot in 2021 was een uitstekende heuvelrit, ik heb genoten van de wat zwaardere rit naar Le Markstein vorig jaar, en ik hoop dat deze etappe naar Le Lioran eveneens gaat Le-veren. Het moet ook vandaag gebeuren, morgen en overmorgen is er weer niet zoveel. De renners hoeven dus ook geen benen te sparen. Een bak regen en een halve storm had wel geholpen op een dag als deze, maar ook met mooi weer kan het leuk zijn. Meer dan 4000 hoogtemeters, je zou voor minder.

Wie wint er?

1. Oier Lazkano. Mas gaat geen wereldklassement meer rijden. Lazkano kan overweg in de aanvalsfase en goed genoeg klimmen om het af te maken. Movistar toonde richting rit 9 al aanvalsdrang.
2. Tadej Pogacar. UAE gaat de teugels kort houden, Pogacar is voor de slotklim al vertrokken. Niets aan te doen.
3. Tom Pidcock. Is hier om een etappe te winnen voor Tom Pidcock. Dat moet uit een ontsnapping gaan. Door de vele dalende kilometers gecombineerd met de korte klimmetjes, zou de finale hem moeten liggen.
4. Remco Evenepoel. Pogacar komt niet echt weg, de slotklim is niet zwaar genoeg om het verschil te maken. Remco weet in de slotkilometer met een verrassingsaanval de overwinning naar zich toe te trekken.
5. Romain Gregoire. Tot dusver de minst slechte man van Groupama en moet in dit terrein toch ook wel iets voor elkaar kunnen krijgen. Beter stuurt FDJ wel een type Kung mee om hem te ondersteunen in de vlucht tot de finale begint.
The owls are not what they seem
pi_214235549
Ajoezo :') .
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:37:36 #3
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214235550
Ayuso lost.
Put these foolish ambitions to rest.
  Redactie Sport woensdag 10 juli 2024 @ 15:37:53 #4
274204 crew  Mexicanobakker
pi_214235551
quote:
1s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:32 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Sommige mensen laten vrouwen op hun ballen stampen. Tja.
Hier schrik ik van.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_214235552
Alles eraf.
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:38:06 #6
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_214235554
Achyuso
pi_214235555
Zit die Ayuso weer lekker te verzaken
pi_214235557
Ayuso wtf
Mja
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:38:18 #9
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_214235560
Kelderman nog goed mee
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:38:21 #10
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_214235562
Meesterknecht Kelderman nog soeverein naast Jonas.
pi_214235563
De bv Ayuso zal goed indelen.
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:38:40 #12
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_214235565
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:38 schreef Bill_Hillie het volgende:
Zit die Ayuso weer lekker te verzaken
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:38 schreef TAmaru het volgende:
Ayuso wtf
Waarom zou Ayuso eerder moeten knechten dan Yates als die niet hard genoeg kan?
pi_214235572
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:38 schreef VoMy het volgende:

[..]
[..]
Waarom zou Ayuso eerder moeten knechten dan Yates als die niet hard genoeg kan?
maar waarom al zo snel eraf??
Mja
pi_214235574
Pogi vlak onder de top?
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:39:39 #15
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_214235577
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:39 schreef TAmaru het volgende:

[..]
maar waarom al zo snel eraf??
Omdat het vorige tempo van Sivakov al vrij rap was?
pi_214235579
Nog maar 10 man
pi_214235584
Einde Landismo
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:40:13 #18
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214235587
Landa lost.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_214235588
Wilco > Jorgenson
pi_214235590
Yates ademt niet.
The owls are not what they seem
pi_214235593
Joao gaat nu op 10 meter rijden :D
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:41:08 #22
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_214235597
Roglic ziet er wel beter uit dan in de eerste week.
pi_214235604
Misschien kan Kelderman wel winnen!
#durftedromen
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_214235605
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:41 schreef franklop het volgende:
Misschien kan Kelderman wel winnen!
#durftedromen
Die is aan het lossen.
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:41:50 #25
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214235606
Grimassen bij Remco.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_214235609
Pogi
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:42:02 #27
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_214235610
Die toeschouwers bij die klif hebben wel lef. :o
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_214235616
DAAR GAAT IE!!!
pi_214235617
Wat een versnelling
pi_214235618
Daar gaan we
pi_214235619
Hij heeft een probleem :{ .
pi_214235621
Einde tijdperk Tour 2024
The owls are not what they seem
pi_214235622
God eraf
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:42:31 #34
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_214235624
Nou Pogi doet de turbo aan
pi_214235626
Dit was het dan. Op naar de olympische spelen.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_214235627
Dit is nog ver hoor, poahh
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:42:54 #37
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_214235629
Deze berg levert.
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:42:59 #38
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_214235630
BARDET
BARDET
BARDET
BARDET
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_214235635
Jonas heeft een probleem want die kan Roglic zo bergaf niet volgen
pi_214235637
Hij rijdt er weer naar toe
Citius, Altius, Fortius.
pi_214235639
Einde koers
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:43:28 #42
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_214235641
Dit is nog niet gespeeld.
pi_214235643
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:42 schreef Dagoduck het volgende:
BARDET
BARDET
BARDET
BARDET
Kan die nog terugkomen?!
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:43:56 #44
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_214235651
quote:
99s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:43 schreef McGrath het volgende:

[..]
Kan die nog terugkomen?!
Met een brommer
pi_214235653
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:43 schreef VoMy het volgende:
Dit is nog niet gespeeld.
Nu begint het pas
pi_214235654
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:43 schreef Devolder het volgende:
Einde koers
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:43 schreef VoMy het volgende:
Dit is nog niet gespeeld.
Wat is het nu jongens?
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:44:14 #47
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_214235658
quote:
99s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:43 schreef McGrath het volgende:

[..]
Kan die nog terugkomen?!
Misschien krijgt ie motvatie van 100x zijn naam op het asfalt.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:44:15 #48
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_214235660
Roglic meer bezig met wat er achter hem gebeurt.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_214235663
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:43 schreef Aguero het volgende:
Hij rijdt er weer naar toe
Rijdt op een halve minuut :{ .
pi_214235664
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:43 schreef Momo het volgende:

[..]
Met een brommer
ze zitten allemaal toch op brommers?
pi_214235666
Wel een stuk beter dan de tijden waar altijd slechts op de laatste paar kilometer van een etappe werd aangevallen door de klassementsrijders.
pi_214235667
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:42 schreef TweedeKlum het volgende:
Die toeschouwers bij die klif hebben wel lef. :o
Ik zou het niet doen. als de hekken omvallen of er rijdt een auto tegen aan, is iedereen kansloos
Mja
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:44:50 #53
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_214235670
Boh, mooie beelden.
pi_214235671
Wat een shot
pi_214235672
Man tegen man tegen man tegen man
Citius, Altius, Fortius.
pi_214235677
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:44 schreef Felagund het volgende:

[..]
[..]
Wat is het nu jongens?
Einde koers. Jammer van je twijfel.
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:45:09 #57
14505 OProg
A Life in Music
pi_214235678
Prachtig shot weer.
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life
pi_214235679
ach Remco
pi_214235680
Dit gaat in de minuten lopen.
The owls are not what they seem
pi_214235681
Beeldengenot
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:45:16 #61
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_214235683
Moeders ogen dicht
  Redactie Sport woensdag 10 juli 2024 @ 15:45:42 #62
274204 crew  Mexicanobakker
pi_214235692
Man man man man
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_214235693
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:44 schreef Aguero het volgende:
Man tegen man tegen man tegen manGod
pi_214235695
Jonas met honger
Mja
pi_214235697
eten aan het zoeken, RIP
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:46:08 #66
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_214235698
De schansspringer stort zich naar beneden
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_214235699
Primoz gaat Jonas terugbrengen
Citius, Altius, Fortius.
pi_214235700
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:45 schreef TAmaru het volgende:
Jonas met honger
Durft hij de schansspringen te volgen?
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:46:29 #69
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_214235701
Al die blinde bochten waar je de rots om gaat.
pi_214235706
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:46 schreef Szura het volgende:
De schansspringer stort zich naar beneden
dat was een heerlijk shot
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:47:18 #71
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_214235712
Kan Visma weer gaan zeggen dat Pogacar in het voordeel is vanwege zijn gewicht...
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
pi_214235713
Geef mij maar een afdaling met alleen maar zulke helicopterbeelden.
pi_214235714
Jonas kutdaler geworden.
pi_214235715
Morgen dus mogelijk zowel in België als Nederland een dag van nationale rouw. :o
pi_214235721
Primoz de reddingsboei
pi_214235727
helemaal alleen, Remi Evenepoel
pi_214235731
God heeft een probleem
pi_214235732
Hij loopt uit.
The owls are not what they seem
pi_214235734
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:47 schreef WAvanBuren het volgende:
Morgen dus mogelijk zowel in België als Nederland een dag van nationale rouw. :o
Jij had Kelderman hier vooraan verwacht?
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:48:53 #80
14505 OProg
A Life in Music
pi_214235735
Rodriguez bijna bij Remco?
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life
pi_214235741
quote:
10s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:48 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
Jij had Kelderman hier vooraan verwacht?
Voetjebal ;) .
pi_214235746
Remco is toch wel erg snel geknakt.
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:49:34 #83
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_214235748
Gps lol
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_214235749
Lollergps
The owls are not what they seem
pi_214235751
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:49 schreef WAvanBuren het volgende:

[..]
Voetjebal ;) .
;)
pi_214235755
+1?

Citius, Altius, Fortius.
pi_214235756
Gps beflikkert ons.
pi_214235757
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:49 schreef TargaFlorio het volgende:
Remco is toch wel erg snel geknakt.
Is zijn eerste tour he, niet vergeten! :+
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:50:25 #89
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_214235759
Evenepoel verliest in 2 bochten 50 meter op Rodriguez. Goed bezig.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:50:29 #90
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214235761
Fucking hell.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_214235764
God durft niet te volgen :W
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:51:02 #92
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_214235766
Remco daalt met de rem erop.
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:51:06 #93
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_214235767
oei bijna Pogi
pi_214235769
Rodriguez is ook wel een daalkunstenaar hoor
pi_214235770
Remco Pinot ;( .
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:51:15 #96
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_214235773
Nog ff en hij ligt beneden.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_214235777
roglic en jonas wel samen nu
Mja
pi_214235778
quote:
99s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:50 schreef McGrath het volgende:

[..]
Is zijn eerste tour he, niet vergeten! :+
In z'n zesde seizoen.
pi_214235780
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:51 schreef TAmaru het volgende:
roglic en jonas wel samen nu
Primoz heeft zo weer een gangmaker
pi_214235781
Wat verteld Renaat nou? Is Roglic schansspringer geweest?
pi_214235782
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:51 schreef TAmaru het volgende:
roglic en jonas wel samen nu
verschil is alleen maar groter geworden sindsdien
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:52:56 #102
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214235794
Flikker op met Bardet.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_214235795
Rot op en geef ons de koers
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:53:12 #104
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_214235796
Hou eens op met die Bardet-nonsens.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_214235797
Pleur op met je Bardet
The owls are not what they seem
pi_214235798
BOETE
pi_214235800
Ja, leuk hoor
Citius, Altius, Fortius.
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:53:27 #108
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214235803
Volgens de tracker is groep Remco naar groep Vingegaard aan het rijden, +/- 7 seconden.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_214235804
|:( |:( |:(
pi_214235807
Boete geven maar
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:53:47 #111
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_214235810
Jose is razend.
  Eindredactie Sport / Forummod woensdag 10 juli 2024 @ 15:53:54 #112
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_214235813
José is WOEST
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:53:58 #113
14505 OProg
A Life in Music
pi_214235814
Ok. Leuk.

En weer door.
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:53:59 #114
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214235815
ROT OP
Put these foolish ambitions to rest.
pi_214235817
Regisseur rode kaart
pi_214235820
Komt een schansspringer bij de visafslag: heb je Hem nog gezien?
  Redactie Sport woensdag 10 juli 2024 @ 15:54:19 #117
274204 crew  Mexicanobakker
pi_214235822
Regie ach
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_214235824
een halfuur Bardet in beeld
kots
Mja
pi_214235826
Daar gaat het imago van de sport weer....
Oud Wereldkampioen
4-voudig Nederlands Kampioen
je mag me aanraken
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:54:26 #120
463823 Rodgrod
Lekker met vanillekwark
pi_214235827
Dit willen we helemaal niet zien....
❤️🐤🐤🐤🐤🐤🐤🐤🐤❤️
Doet rubber om staven
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:54:27 #121
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_214235828
Waar is Ayuso eigenlijk?
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:54:29 #122
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_214235829
Zijn de Fransen voor Frankrijk?
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:54:37 #123
473366 AllesKaputt
pelotonvulling
pi_214235831
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:54 schreef Faraday01 het volgende:
Regisseur rode kaart
Deportatie lijkt me een gepaste straf.
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:54:40 #124
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214235833
Carlos heeft de boel dichtgereden.
Put these foolish ambitions to rest.
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:54:45 #125
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_214235834
Franse regie geeft geen fok. _O- _O- _O-
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_214235835
Thibo als koploper deed dat beter
pi_214235836
Jeetje.
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:54:54 #128
14505 OProg
A Life in Music
pi_214235839
En ook weer twee stoorzenders terug.
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:54:56 #129
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_214235840
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:54 schreef AllesKaputt het volgende:

[..]
Deportatie lijkt me een gepaste straf.
Deportatie uit Frankrijk kun je nauwelijks een straf noemen.
pi_214235841
mocht ik ooit een kroeg gaan openen, dan noem ik het 'Det'
Bar genaamd Det
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
pi_214235843
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:54 schreef fetX het volgende:
Waar is Ayuso eigenlijk?
Gelost op de klim
pi_214235846
Dit gaan minuten worden
pi_214235852
Iedereen in het wiel bij Jonas
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:55:34 #134
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_214235854
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:55 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
mocht ik ooit een kroeg gaan openen, dan noem ik het 'Det'
Bar genaamd Det
:R
pi_214235855
Johnny's berg
pi_214235857
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:51 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
In z'n zesde seizoen.
Ik weet het, alleen dat gaat het Belgische excuus zijn als ie een complete offday heeft
pi_214235861
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:55 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
mocht ik ooit een kroeg gaan openen, dan noem ik het 'Det'
Bar genaamd Det
Doe dit maar niet meer.
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:56:00 #138
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214235863
Geef een beeld van groep 2 dan, wie is daar aan het rijden?
Put these foolish ambitions to rest.
pi_214235867
De control-room van Visma kan niks doen tegen de derde zege van Pogacar
pi_214235874
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:56 schreef Koffieplanter het volgende:
Geef een beeld van groep 2 dan, wie is daar aan het rijden?
Jonas
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:57:00 #141
473366 AllesKaputt
pelotonvulling
pi_214235877
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:54 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
Deportatie uit Frankrijk kun je nauwelijks een straf noemen.
Sint-Helena
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:57:13 #142
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_214235883
Keldermerx weer mooi op koers voor een top 10 notering.
pi_214235887
God staat op breken
pi_214235898
Bedankt Carl
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:57:47 #145
473366 AllesKaputt
pelotonvulling
pi_214235901
Vingegaard ziet bleker dan Michael Jackson.
pi_214235903
Carl houd je bek
The owls are not what they seem
pi_214235904
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:54 schreef fetX het volgende:
Waar is Ayuso eigenlijk?
In de groep Crass op 40 seconden achter Wilco en Mikel
Citius, Altius, Fortius.
pi_214235905
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:57 schreef Faraday01 het volgende:
God staat op breken
Ja, begint te onweren hier :+
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:58:11 #149
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_214235907
Vingegaard voluit op de klim of gaan we zo kijken naar elkaar?
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:58:15 #150
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_214235909
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:57 schreef Dale__Cooper het volgende:
Bedankt Carl
Iedereen wil weten hoe vlot de afdaling van De Plus loopt.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:58:21 #151
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_214235912
Remco drek
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_214235916
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:45 schreef Wienerschnitzels het volgende:
ach Remco
pi_214235920
Ach ach ach ;( .
pi_214235924
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:58 schreef Momo het volgende:
Vingegaard voluit op de klim of gaan we zo kijken naar elkaar?
Hij heeft geen enkele keuze
pi_214235925
Almeida gaat weer eens terugdieselen
Citius, Altius, Fortius.
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:58:59 #156
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_214235926
Krakkerdekrakkerdekrak!
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 10 juli 2024 @ 15:59:17 #157
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_214235931
Remco geeft weer niet thuis als het niet tegen Mieke en Janneke is maar tegen de grote namen.
pi_214235933
oude tijden herleven, Jonas als knecht van Roglic
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
pi_214235934
Hij staat stil
pi_214235935
Yates is wel weer aardig in vorm geraakt
pi_214235938
Vingegaard zal zich nu echt helemaal blind moeten rijden om op z'n minst nog een illusie op tourwinst te behouden.

(Allez, vooruit.)
Ik doe het ff rustig aan.
pi_214235940
shit
Jonas komt dichterbij
Mja
pi_214235942
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:59 schreef maxi-mus het volgende:
Remco geeft weer niet thuis als het niet tegen Mieke en Janneke is maar tegen de grote namen.
Kan zich beter gaan richten op klassiekers en rondes van een week.
pi_214235943
Ze lopen in
The owls are not what they seem
pi_214235947
Het klimmen is echt wel in orde, deze ronde is nog niet gespeeld
(hoop ik)
Citius, Altius, Fortius.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:00:21 #166
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_214235948
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:59 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
Kan zich beter gaan richten op klassiekers en rondes van een week.
En tijdrijden.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:00:31 #167
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_214235953
Lekker achter de motor _O-
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:00:50 #168
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214235959
Roglic lost?
Put these foolish ambitions to rest.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:00:57 #169
62913 Blik
The one and Only!
pi_214235960
Remco zakt er nu wel rap doorheen
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:01:01 #170
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214235961
Vingegaard is ontketend.
Put these foolish ambitions to rest.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:01:02 #171
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_214235962
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:59 schreef maxi-mus het volgende:
Remco geeft weer niet thuis als het niet tegen Mieke en Janneke is maar tegen de grote namen.
Roglic had Hij afgelopen zondag nog meerdere keren gelost maar toen toonde hij geen interesse om door te rijden.
pi_214235963
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 15:59 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
Kan zich beter gaan richten op klassiekers en rondes van een week.
of last minute inschrijven voor de vuelta als het startveld niet zo sterk is
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:01:06 #173
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_214235966
Muntjes
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_214235967
Roglic :') .
pi_214235968
Jonas schroeit
The owls are not what they seem
pi_214235975
quote:
1s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:01 schreef DiegoFuser het volgende:
Jonas schroeit
Foodcoach app
pi_214235976
Bergop is Vingegaard wel echt hele dikke prima, hij heeft alleen geen explosiviteit en kan niet meer dalen.
pi_214235978
kut
de visboer
Mja
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:01:49 #179
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214235979
Als dit klopt is Roglic enorm ontploft.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_214235982
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:01 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Foodcoach app
Ketonen
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:02:14 #181
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_214235988
Roglic zit al bijna bij Evenepoel.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:02:14 #182
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_214235989
Enkel eenlingen met nog 17 kilometer tot de finish. Erg mooi.
pi_214235994
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:01 schreef Koffieplanter het volgende:
Als dit klopt is Roglic enorm ontploft.
Te lang geprobeerd Vingegaard te volgen?
pi_214235998
GPS is wel een ramp deze tour
pi_214236001
Roglic is te diep in het rood gegaan
Citius, Altius, Fortius.
pi_214236002
quote:
99s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:01 schreef McGrath het volgende:

[..]
Ketonen
Maar dat doet de rest ook.
pi_214236004
Deze etappe levert wel.
"The man who never alters his opinion is like standing water, and breeds reptiles of the mind." - William Blake, The Marriage of Heaven and Hell.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:02:57 #188
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214236008
Groep Carlos rijdt op 1:10 overigens.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_214236012
Ik probeer mij een Visafslag met 100% voorbereiding hier voor te stellen :') .
  Redactie Sport / Supervogel woensdag 10 juli 2024 @ 16:03:11 #190
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_214236013
Pogi laat Vinjego terugkomen en dan geeft ie nog een versnelling zodat Jonas ploft.
pi_214236018
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:02 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
Maar dat doet de rest ook.
Maar de rest drinkt ook bier!
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:03:27 #192
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_214236019
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:01 schreef Koffieplanter het volgende:
Als dit klopt is Roglic enorm ontploft.
Die zit al een half uur constant achterom te kijken, die is meer bezig met de 3e plek dan met ambities om nog top 2 te rijden.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_214236023
Jonas kan natuurlijk ook plof zeggen, spannend
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:04:15 #194
14505 OProg
A Life in Music
pi_214236030
Als Pogacar alleen boven komt heeft Jonas wel een probleem met de afdaling
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:04:29 #195
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_214236037
Natuurlijk niet goed voor Vingegaard als hij het niet dicht krijgt en weer alleen moet gaan dalen.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:04:45 #196
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214236045
Hup, erop en erover.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_214236046
Kom Remco, op en over ROggla
pi_214236055
Volgende afdaling toch een stuk korter?
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:05:18 #199
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214236057
Remco heeft ten opzichte van Pogacar eigenlijk weinig meer verloren sinds hij Vingegaard/Roglic moest laten lopen.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_214236063
Hij richting de minuut. De rest van de tour ga ik alleen nog maar zwarte kleding dragen ;( .
pi_214236064
Zo weer verliezen in de afdaling.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:05:54 #202
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_214236071
Pogacar zit te bellen.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:05:58 #203
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214236073
Remco heeft Roglic gelost volgens de tracker.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_214236077
een mooie etappe op voetjebaldag , we worden verwend
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
pi_214236080
Pogi met te veel bravoure?
pi_214236084
Vinjego _O_
pi_214236086
Hij moet er bijzijn op de top.
The owls are not what they seem
pi_214236087
kutzooi
Mja
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:06:42 #209
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214236090
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:06 schreef The_Undertone het volgende:
Pogi met te veel bravoure?
Zelfs Remco loopt in momenteel, het heeft er alle schijn van.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_214236091
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:02 schreef Koffieplanter het volgende:
Groep Carlos rijdt op 1:10 overigens.
Het gouden duo Wilco en Mikel zien ze dat groepje inmiddels ook rijden
Citius, Altius, Fortius.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:06:51 #211
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_214236094
Remco en Rogi naar de visafslag
pi_214236095
Kom op Jonas.
  Redactie Sport woensdag 10 juli 2024 @ 16:06:56 #213
274204 crew  Mexicanobakker
pi_214236097
Als ie er bij de top niet bij is moet ie weer afdalen
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:06:59 #214
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_214236099
Pogi zich over de kop geknald?
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_214236101
;(
pi_214236105
We hebben een Tour _O_
The owls are not what they seem
pi_214236111
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
Als ie er bij de top niet bij is moet ie weer afdalen
Als die er wel bij is moet die ook afdalen.
pi_214236112
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:06 schreef vaarsuvius het volgende:
een mooie etappe op voetjebaldag , we worden verwend
Vanavond gaan we echt niet verwend worden met die twee kneuzenploegen. Maar dit is inderdaad genieten.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:07:30 #219
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_214236113
Dit verbaast me zeer
pi_214236115
Vingegaard/Pogacar _O_
Citius, Altius, Fortius.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:07:42 #221
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214236119
Deze sprint ging ook niet makkelijk hoor, ik denk dat hij zichzelf overschat heeft.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_214236123
Ach Pogi
Wind extinguishes a candle and energizes fire
pi_214236127
Was gewoon bluffen en sparen
pi_214236129
Er zat weinig op die sprint
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:08:08 #225
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_214236131
Pogacar 3 seconde uitgelopen.
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:08:08 #226
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_214236132
Ben geen fan van de voorgeprogrammeerde robot Vingegaard, maar ook wel leuk om Pogacar eens zenuwachtig te zien.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:08:08 #227
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_214236134
Roglic dus helemaal niet gelost door Evenedrek
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_214236140
Jonas morele winnaar.
pi_214236142
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:07 schreef Koffieplanter het volgende:
Deze sprint ging ook niet makkelijk hoor, ik denk dat hij zichzelf overschat heeft.
We hebben genoeg gezien, op de lange beklimmingen gaan Vingegaard iedereen de maat nemen
pi_214236145
Een goed ontworpen rit levert, erg mooi.
pi_214236146
Remco en Primoz spelen paar divisies lager.
Wind extinguishes a candle and energizes fire
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:08:49 #232
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214236149
Ayuso is zich echt aan het manifesteren als een clown deze Tour.
Put these foolish ambitions to rest.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:09:08 #233
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_214236155
Crassement!
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_214236159
Goed gedaan toch ook door Evenepoel.
Ik doe het ff rustig aan.
pi_214236160
We hebben voor het eerst dit jaar serieuze koers en precies dan breekt Carl in met een update over het Crassement.
The owls are not what they seem
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:09:26 #236
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_214236162
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:08 schreef Dale__Cooper het volgende:
Een goed ontworpen rit levert, erg mooi.
Ik had niet zoveel vuurwerk tussen de Grote Vier verwacht eigenlijk. Had hem geteld als vluchtersrit.

Maar ik klaag niet :)
pi_214236165
Cras bij Ayuso. Netjes
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:09:33 #238
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214236166
Groep Carlos boven op 1:30.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_214236169
Zou Vingegaard nog gaan proberen Pogacar te lossen op dat slotklimmetje, of gaan ze lekker naar elkaar kijken waardoor Rogla en Remco terugkomen?
pi_214236172
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:09 schreef Toby56 het volgende:
Goed gedaan toch ook door Evenepoel.
Tuurlijk,
pi_214236175
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:09 schreef Pistolero het volgende:
Zou Vingegaard nog gaan proberen Pogacar te lossen op dat slotklimmetje, of gaan ze lekker naar elkaar kijken waardoor Rogla en Remco terugkomen?
Ja.
pi_214236176
Ik zie Remco nog dicht komen op die lopende slotklim.
  Redactie Sport woensdag 10 juli 2024 @ 16:10:09 #243
274204 crew  Mexicanobakker
pi_214236177
Op hoeveel zit Jorgenson?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_214236180
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:09 schreef Pistolero het volgende:
Zou Vingegaard nog gaan proberen Pogacar te lossen op dat slotklimmetje, of gaan ze lekker naar elkaar kijken waardoor Rogla en Remco terugkomen?
Als ik Pogacar was zou ik niet meer overnemen
pi_214236181
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:08 schreef Dale__Cooper het volgende:
Een goed ontworpen rit levert, erg mooi.
In het Massif Central kun je inderdaad prachtige etappes organiseren. Hoewel de renners zelf uiteindelijk bepalen natuurlijk. Maar dit is een prachtrit.
Ik doe het ff rustig aan.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:10:26 #246
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_214236182
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
Op hoeveel zit Jorgenson?
Wilco zit er dichter op als knecht
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:10:34 #247
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214236185
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
Op hoeveel zit Jorgenson?
Op 3 minuten, bij Ayuso.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_214236190
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:09 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Ik had niet zoveel vuurwerk tussen de Grote Vier verwacht eigenlijk. Had hem geteld als vluchtersrit.

Maar ik klaag niet :)
Dat is het voordeel van Pogacar, zonder hem was hier geen koers geweest.
pi_214236194
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
Op hoeveel zit Jorgenson?
Op 3 minuten met Ayuso, Bernal en Crass.
pi_214236204
Pogacar kan het beter op de aankomsten bergop proberen in de laatste kilometer. dan kan hij meer tijd pakken
Mja
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:11:46 #251
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214236205
Remco en Roglic komen dichter.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_214236210
Pleur op Carl!
pi_214236211
Het gaat inmiddels harder wanneer Jonas op kop komt dan bij de beurten van Pogi.
The owls are not what they seem
pi_214236216
Kelderman goed bezig.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:12:46 #255
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_214236218
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:12 schreef WAvanBuren het volgende:
Pleur op Carl!
Geen last van bij de NOS *)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_214236227
Varkenskop die altijd inbreekt op het moment er wat gebeurd :')
pi_214236228
quote:
1s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:12 schreef DiegoFuser het volgende:
Het gaat inmiddels harder wanneer Jonas op kop komt dan bij de beurten van Pogi.
VIngegaard heeft er ook meer belang bij om met twee voorop te blijven.
pi_214236236
Kunnen ze bij gr. Yates niet even een extra initiaal plaatsen?
pi_214236250
Soort Ronde van Vlaanderen straat
pi_214236251
quote:
99s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:13 schreef McGrath het volgende:
Kunnen ze bij gr. Yates niet even een extra initiaal plaatsen?
Want?
pi_214236256
Dit zijn Remcostroken
Citius, Altius, Fortius.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:15:18 #262
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214236258
Jammer dat Pogacar niet maximaal aan het trollen is geslagen en weigert over te nemen.
Put these foolish ambitions to rest.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:15:21 #263
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_214236260
Vingegaard mag nog wel een aanval plaatsen zo
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_214236262
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:14 schreef WAvanBuren het volgende:

[..]
Want?
Is het A. Yates of S. Yates?
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:15:46 #265
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_214236266
Vingegaard moet Pogi nu kapot rijden
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:16:07 #266
473366 AllesKaputt
pelotonvulling
pi_214236269
quote:
99s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:15 schreef McGrath het volgende:

[..]
Is het A. Yates of S. Yates?
Zou het wat uitmaken?
pi_214236271
quote:
99s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:15 schreef McGrath het volgende:

[..]
Is het A. Yates of S. Yates?
Eddum. Simon Philip is al eeuwen geleden gelost.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:16:24 #268
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_214236272
Vingegaard moet nu wegrijden bij Pogacar.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  Redactie Sport woensdag 10 juli 2024 @ 16:16:25 #269
274204 crew  Mexicanobakker
pi_214236273
quote:
99s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:15 schreef McGrath het volgende:

[..]
Is het A. Yates of S. Yates?
Ja
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_214236275
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:15 schreef Dr_Flash het volgende:
Vingegaard moet Pogi nu kapot rijden
Waarom, op de Bonette gaat het over minuten
  Redactie Sport woensdag 10 juli 2024 @ 16:16:38 #271
274204 crew  Mexicanobakker
pi_214236280
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:16 schreef WAvanBuren het volgende:

[..]
Eddum. Simon Philip is al eeuwen geleden gelost.
Hier gaat iemand de fout in.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_214236283
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:16 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ja
Top dankjewel!
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:17:03 #273
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_214236284
Gr. Yates is Simon, want Adam zit in de Gr. Rodriguez.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_214236286
Kelderman gevallen?
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:17:25 #275
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_214236288
Wilco ineens verder op achterstand. Gevallen?
  Redactie Sport woensdag 10 juli 2024 @ 16:17:34 #276
274204 crew  Mexicanobakker
pi_214236289
Kelderman is weer eens gevallen? :')
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:17:36 #277
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_214236290
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:16 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Waarom, op de Bonnett gaat het over minuten
In ieder geval wat terug pakken.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_214236295
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:16 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Hier gaat iemand de fout in.
Ja, hier maakte ik even een lelijke uitglijder.
pi_214236296
Lek blijkbaar
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:18:38 #280
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_214236297
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:18 schreef WAvanBuren het volgende:

[..]
Ja, hier maakte ik even een lelijke uitglijder.
Oke Wielco
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_214236299
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:17 schreef Pistolero het volgende:
Kelderman gevallen?
Gras is groen.
pi_214236301
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:17 schreef Mexicanobakker het volgende:
Kelderman is weer eens gevallen? :')
Dat, of hij is aan het wachten op Jorgenson. Heeft toch niet zo veel zin om er maar in je eentje tussen te blijven rijden. Stukje Control Room.
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:19:26 #283
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_214236305
twitter
pi_214236308
quote:
10s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:19 schreef Pistolero het volgende:

[..]
Dat, of hij is aan het wachten op Jorgenson. Heeft toch niet zo veel zin om er maar in je eentje tussen te blijven rijden. Stukje Control Room.
Dat klinkt nog wel enigszins logisch
pi_214236311
Benieuwd of visafslag er een slinger aan geeft op het klimmetje
pi_214236314
quote:
10s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:19 schreef Pistolero het volgende:

[..]
Dat, of hij is aan het wachten op Jorgenson. Heeft toch niet zo veel zin om er maar in je eentje tussen te blijven rijden. Stukje Control Room.
Een top 10 plaats vind ik anders wel belangrijk.
pi_214236315
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:19 schreef Hamlapjes het volgende:
[ x ]
Boete!
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:20:10 #288
473366 AllesKaputt
pelotonvulling
pi_214236317
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:19 schreef Hamlapjes het volgende:
[ x ]
Slaaf Wielco zu Befehl!
  Moderator woensdag 10 juli 2024 @ 16:20:38 #289
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_214236323
Is daar nu iets mis aan de versnelling van Pogi?
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
pi_214236329
Pogi wel met korte beurten zeg
Mja
  Moderator woensdag 10 juli 2024 @ 16:21:05 #291
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_214236330
We gaan vroeg binnen zijn.
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
pi_214236331
De top-4 is zo wel weg lijkt me
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:21:36 #293
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_214236334
Waarom wil Visma ook graag de 10e plek van Jorgenson veiligstellen met zoveel etappes te gaan...
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
pi_214236339
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:21 schreef 4-elements het volgende:
Waarom wil Visma ook graag de 10e plek van Jorgenson veiligstellen met zoveel etappes te gaan...
Vraag ik me ook af.
pi_214236347
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:21 schreef 4-elements het volgende:
Waarom wil Visma ook graag de 10e plek van Jorgenson veiligstellen met zoveel etappes te gaan...
Om iemand met Almeida mee te kunnen sturen als UAE het over een andere boeg gooit in een van de volgende bergetappes??
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:23:35 #296
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_214236356
Zou de visafslag zelf nog een aanval proberen of gaat hij naar de streep rijden om daar de sprint te verliezen?
pi_214236359
SLETTEN op de weg geschilderd. Zal iets Deens zijn? :@
pi_214236360
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:23 schreef VoMy het volgende:
Zou de visafslag zelf nog een aanval proberen of gaat hij naar de streep rijden om daar de sprint te verliezen?
Ja
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:23:47 #299
463823 Rodgrod
Lekker met vanillekwark
pi_214236361
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:20 schreef capuchon_jongen het volgende:
Is daar nu iets mis aan de versnelling van Pogi?
Commentators liepen eerder wel zo iets te suggereren.
❤️🐤🐤🐤🐤🐤🐤🐤🐤❤️
Doet rubber om staven
  woensdag 10 juli 2024 @ 16:23:58 #300
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_214236364
Je mag wel proberen nu JOnas
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_214236366
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2024 16:23 schreef VoMy het volgende:
Zou de visafslag zelf nog een aanval proberen of gaat hij naar de streep rijden om daar de sprint te verliezen?
Laatste lijn naar de finish gaat nog wel redelijk omhoog, ik gok dat hij het daar gaat proberen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')