Tot morgen.quote:Op maandag 23 september 2024 09:45 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Alles zit er ook altijd onder dan hé. Haren en alles
Ik zwaai uit, R is een peuter geworden.
Tot snel!
Zaterdagmiddag weer. Ze hoestte te hard in haar bedje. Hoofd erdoor gerold, alles zuur.quote:Op maandag 23 september 2024 09:45 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Alles zit er ook altijd onder dan hé. Haren en alles
Ik zwaai uit, R is een peuter geworden.
Tot snel!
Lol same. Maar ook echt nog heel weinig kots gehad. 2x maar denk ik, naast het baby gespuug?quote:Op maandag 23 september 2024 13:56 schreef Clubsoda het volgende:
De voordelen van een kind met nog bijna geen haar![]()
![]()
Gefeliciteerd nog!
Heb je al eens naar baby-gebarentaal gekeken? Dat heeft hier enorm geholpen bij frustratie door niet kunnen praten. En dan om te beginnen drie of vier essentiële gebaren, zoals eten, meer, stop en konijn (dat is de knuffel).quote:Op maandag 23 september 2024 18:40 schreef Piles het volgende:
Hier geen last van kots gelukkig, maar mss komt het nog![]()
Wel van een kind met sterke expressies. Als ie iets wil is het nu, en nu direct. En dat gaat gepaard met veel geschreeuw en af en toe gehuil. Want praten kan ie niet, en andere manier van duidelijk communiceren ook niet. Pittige nieuwe fase weer![]()
Maar hij loopt als een kievit, doet dierengeluiden na en maakt veel plezier met spelen. Dus ook een hele leuke fase
Jazeker! Daar zijn we volop mee bezigquote:Op dinsdag 24 september 2024 10:16 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Heb je al eens naar baby-gebarentaal gekeken? Dat heeft hier enorm geholpen bij frustratie door niet kunnen praten. En dan om te beginnen drie of vier essentiële gebaren, zoals eten, meer, stop en konijn (dat is de knuffel).
Gefeliciteerdquote:Op dinsdag 24 september 2024 13:02 schreef Bami het volgende:
Baby gebarentaal was hier ook top idd!
Nou, ik zwaai ook uit. Gisteravond heb ik mijn dreumes in slaap gevoed, vanochtend werd ik met een peuter aan de borst wakker.
Ze vond haar step machtig prachtig, de slingers bijna net zo leuk en op de opvang weigerde ze haar feesthoed te dragen maar heeft ze wel traktaties uitgedeeld.Tot snel in het volgende topic!
Ik begin nu ook wel een beetje te twijfelen of het wel normaal isquote:Op zaterdag 7 september 2024 20:08 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Ik vind 2 uur al ruim. Niet te veel ofzo, maar wel meer dan mijn dreumessen overdag sliepen. Meestal rond 1,5 uur, van half twaalf tot 13 uur.
quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 11:11 schreef Anne het volgende:
Thuis op woensdag, zaterdag en zondag slaapt ie overdag met enig regelmaat 3 tot 4 uur (!).
Owww! En eigenlijk zit R dus ook op dezelfde hoeveelheid slaap, maar dan dus in 2 etappes.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 11:20 schreef Piles het volgende:
[..]![]()
Hier zitten we nog steady op 2x 1 uur op de opvang en 2x 1,5 tot 2 uur thuis
Maar buurmeisje van 2 hiernaast doet dat ook hoor, zo lang slapen. Die moeten ze ook vaak wakker maken.
Haha ja zekerquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 11:23 schreef Anne het volgende:
[..]
Owww! En eigenlijk zit R dus ook op dezelfde hoeveelheid slaap, maar dan dus in 2 etappes.
En R is wel een goede graadmetergezien de vele overeenkomsten.
Leukquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 11:41 schreef Piles het volgende:
[..]
Haha ja zekerHier begint het rennen ook net. En loopfietsen
Mogelijk gaan we binnenkort ook eens proberen met 1 slaapje overdag, als we durven.
Maar morgen eerst weer een rondje vaccinaties, en zondag iemand op bezoek gehad met waterpokken dus zien wat dat oplevert. En ondertussen komen er ook kiezen door (met daardoor waarschijnlijk iets onrustigere nachten). Dus misschien wachten we nog maar heel even
Is dat de 14 maanden prik? Die bijwerkingen komen meestal namelijk passen na 2 weken geloof ikquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 12:13 schreef Anne het volgende:
[..]
LeukHet rennen en loopfietsen tenminste!
Welke vaccinaties zijn het? Hier is de kabouter volgende week vrijdag aan de beurt voor Meningokokken en de bof, mazelen en rodehond prik. De jeugdarts gaf aan dat dit de vervelendste prik gaat zijn met de langste bijwerkingen. Dus ben benieuwd..
Mijn vriend heeft het goed bekeken, die heeft daarna meteen vriendenweekend, dus ik plan maar even helemaal niks in.
Ik heb ook mensen in mijn moedersportclubje met kinderen die in de ochtend 3 uur slapen en in de middag nog een keerquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 11:11 schreef Anne het volgende:
[..]
Ik begin nu ook wel een beetje te twijfelen of het wel normaal is. Hij doet het verder wel heel goed. Eet goed, is héél actief buiten zijn slaapjes (hij loopt inmiddels niet meer, hij rént door de kamer heen).
Maar hij slaapt tegenwoordig van 19:30 tot 07:00 uur (met als kanttekening dat ik hem wel soms 2-3x per nacht een half minuutje hoor huilen). Thuis op woensdag, zaterdag en zondag slaapt ie overdag met enig regelmaat 3 tot 4 uur (!). Op de andere dagen bij opa, oma's en opvang soms maar een half uurtje, maar ook daar wel eens 2,5 uur. Als ie op mij lijkt, ligt het gewoonweg aan het seizoen wat begonnen is of hij is op die thuis-dagen gewoon echt aan het bijkomen van de rest van de week (?).
Dat schijnt jaquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 12:29 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Is dat de 14 maanden prik? Die bijwerkingen komen meestal namelijk passen na 2 weken geloof ik.
Die hebben wij ook nog vaak genoeg jaquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 12:40 schreef Clubsoda het volgende:
Gisteren sliep hij op de opvang 35 minuten
Oh echtquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 12:29 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Is dat de 14 maanden prik? Die bijwerkingen komen meestal namelijk passen na 2 weken geloof ik.
Zijn tevens de pittigste bijwerkingen inderdaad, dus dat is niets gelogen, maar duurt dus schijnbaar even voor ze erop reageren.quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 13:09 schreef Anne het volgende:
[..]
Oh echt? Dan heb ik het verkeerd opgevat, maar goed om te weten!
6 uur overdagquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 12:40 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Ik heb ook mensen in mijn moedersportclubje met kinderen die in de ochtend 3 uur slapen en in de middag nog een keer![]()
Wij zijn nu echt over op 1 slaapje en die duurt een uur, met geluk 2. Gisteren sliep hij op de opvang 35 minuten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 18% gewijzigd door alpeko op 07-10-2024 09:28:01 ]
Dat is die nieuwe speeltuin toch?quote:Op maandag 7 oktober 2024 15:58 schreef Piles het volgende:
Haha prachtig ja!![]()
Hier hebben we sinds zaterdag een abonnement op Burgers Zoo
Hij vond het volgens mij ook wel leukAl was het vooral moeilijk om 'm uit de waterspeeltuin te houden
Ik weet niet of ie nieuw is, maar het heet de Speelbeek (tussen olifanten en Bush)quote:
Ja prima, tot nu toe weinig last. Het prikken zelf is nooit fijn, maar ook weer zo over gelukkig.quote:Hoe gingen/gaan de vaccinaties trouwens?
Ah ja, die is relatief nieuw! Maart dit jaar geopend. Wat leuk dat ie dat zo leuk vind! Richt ie zich ook al wat op de beestjes of is dat nog allemaal wat te ver weg voor hem om echt interessant te vinden?quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 16:09 schreef Piles het volgende:
[..]
Ik weet niet of ie nieuw is, maar het heet de Speelbeek (tussen olifanten en Bush)![]()
De andere speeltuinen zijn we voorbij gerend voor ie het kon zien
[..]
Ja prima, tot nu toe weinig last. Het prikken zelf is nooit fijn, maar ook weer zo over gelukkig.
We wachten in spanning of de bijwerken na 1-2 weken gaan komen... En of de waterpokken nog komen.
Inmiddels komen/zijn er ook weer een paar kiezen door, dus dat kan er ook wel weer bij.
Maar gelukkig is ie tegenwoordig altijd vrolijk en (te) ondernemend. Té ondernemend? Ja, blauwe plekken en bloedlippen aan de orde van dag
En driftigMan man man, wat kan dat kind boos zijn als ie z'n zin niet (direct) krijgt
Hoe gaat het bij jullie?
Beterschap!quote:Op zaterdag 12 oktober 2024 07:44 schreef Piles het volgende:
Waterpokken in the house, zoals verwacht. T moet een keer, maar toch sneu
Pot verwijt de ketel, hij maakt zelf hysterische tv voor volwassenenquote:
Ik merk dat ik hier vooral kom om te klagenquote:Op maandag 21 oktober 2024 21:16 schreef margaretha_01 het volgende:
Hoe gaat het met jullie dreumesen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 27 oktober 2024 06:02 schreef Piles het volgende:
Haha prachtig loopje @:alpeko![]()
En lekker dat ie zich zo kan vermaken.
En in het kader van klagen: #@&*-klok
Das toch sundquote:Op zondag 27 oktober 2024 06:19 schreef Anne het volgende:
Super goed alpeko!! En wat leuk (en hilarisch) van de woordjes![]()
.
[..].
Wij zijn zelf klaarwakker en de kabouter slaapt nog. Uitslapen![]()
. Wie doet dat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |