Maar dat was een plasquote:Op dinsdag 9 juli 2024 21:53 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
[ x ]
Hier in de buurt ook wat aquaplaning zo te zien
Hmm, dat is klote he. Ooit eens in Duitsland gehad op zo'n klote autobaan. Dacht dat ik nooit meer de controle terug kreegquote:Op dinsdag 9 juli 2024 21:52 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Hier was de regen alleen al genoeg voor een code oranje. Ik heb aquaplaning mogen meemaken, en dat was niet omdat ik door een plas reed.
Ik was gewoon van een dijk af gedonderd als dat langer dan een fractie van een seconde had geduurdquote:Op dinsdag 9 juli 2024 21:56 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Hmm, dat is klote he. Ooit eens in Duitsland gehad op zo'n klote autobaan. Dacht dat ik nooit meer de controle terug kreeg
Hier ging 't toch wel even los in Nijverdal, soms schudde de vloer even goed.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 21:50 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Valt mee, af en toe een verdwaalde bliksem lijkt het en regen.
Was je wel een echte Nattekatquote:Op dinsdag 9 juli 2024 21:59 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik was gewoon van een dijk af gedonderd als dat langer dan een fractie van een seconde had geduurd
Gelukkig is mijn reflex precies wat je moet doen in zo'n situatie, heeft me eerder al eens gered op verse sneeuw.
Als ik weet dat er onweer aan komt haal ik m'n back-up NAS van de stroom en netwerkkabel eruit.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 21:36 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Mensen onderschatten denk ik soms ook het gevaar van onweer... Vroeger was het wel nog normaal om alle stekkers uit de stopcontacten te halen, dat doet tegenwoordig ook echt niemand meer, of zijn er hier nog mensen die dat wel doen?
Onweer legt kilometers af door de lucht, die 5mm door de hoofdschakelaar houdt het echt niet tegenquote:Op dinsdag 9 juli 2024 21:42 schreef THEFXR het volgende:
[..]
nee, want de hoofdschakelaar gaat toch eerder
Ik doe dat 🙋🏻♀quote:Op dinsdag 9 juli 2024 21:36 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Mensen onderschatten denk ik soms ook het gevaar van onweer... Vroeger was het wel nog normaal om alle stekkers uit de stopcontacten te halen, dat doet tegenwoordig ook echt niemand meer, of zijn er hier nog mensen die dat wel doen?
Morgenavond 9 uur weerquote:Op dinsdag 9 juli 2024 22:22 schreef Houtenbeen het volgende:
[ x ]
Inmiddels nergens code oranje 🍊 meer
Lijkt wel winter, bah. Waar blijft de zomerquote:Op dinsdag 9 juli 2024 22:01 schreef Geschiedkundige het volgende:
Zaterdag gelukkig een graadje of 18-19 hopelijk
Ik niet persoonlijk, maar een paar jaar geleden zijn er hier vlakbij in Someren honderden auto's (en huizen) zwaar beschadigd door hagel. Mijn neef had een autogarage en die stond daarna helemaal vol met auto's met dikke deuken. Bij sommigen waren de hagelstenen dwars door de achterruit en door de hoedenplank gegaan.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 21:07 schreef Xenorium het volgende:
Ik vraag me eigenlijk wel af, heeft iemand hier ooit in Nederland schade aan zijn auto gehad door hagel? Dus gewoon echt putjes?
In het zuiden van Europa heb ik dat vaker gezien, maar niet hier NL. Ben benieuwd.
23 juni 2016 inderdaadquote:Op dinsdag 9 juli 2024 23:54 schreef Dhalsim het volgende:
[..]
Ik niet persoonlijk, maar een paar jaar geleden zijn er hier vlakbij in Someren honderden auto's (en huizen) zwaar beschadigd door hagel. Mijn neef had een autogarage en die stond daarna helemaal vol met auto's met dikke deuken. Bij sommigen waren de hagelstenen dwars door de achterruit en door de hoedenplank gegaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |