abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_214133476
Voorbeschouwing Nederland - Roemenië, 8ste finale EK 2024

Nederland en Roemenië treffen elkaar in een belangrijke wedstrijd, nadat Nederland in 2008 op het EK met 2-0 won. Onder leiding van Ronald Koeman heeft Nederland een matige groepsfase achter de rug, met slechts 4 punten. Roemenië, gecoacht door Edward Iordănescu, heeft indruk gemaakt met hun solide verdediging en snelle counters, geleid door spelers als Florinel Coman.

Nederland zal vertrouwen op hun aanvallende creativiteit en snelle omschakelingen in een 4-3-3 formatie, terwijl Roemenië waarschijnlijk kiest voor een defensieve 4-2-3-1 opstelling, gericht op snelle uitbraken. De sleutelfactoren zullen zijn hoe goed Nederland de Roemeense verdediging kan ontmantelen en hoe effectief Roemenië kan counteren. Beide teams zullen strijden voor een plek in de kwartfinales, wat een spannende wedstrijd belooft te worden.

Eerdere ontmoetingen:





Voorbeschouwing van tong80



Nederland speelt tegen Roemenië in de achtste finales van het EK in Duitsland. Schele octopus. De ontmoeting tussen de ploegen van Ronald Koeman en Edward Iordanescu staat gepland voor dinsdag 2 juli om 18.00 uur in München. De koppeling aan Roemenië en niet aan Engeland heeft Oranje te danken aan de overwinning van Georgië woensdagavond op Portugal (2-0) in Groep F.




Nederland gaat als een van de vier beste nummers drie door naar de knock-outfase van het EK. De ploeg van Koeman hield vier punten over aan de ontmoetingen met Polen (1-2) en vice-wereldkampioen Frankrijk (0-0), maar ging in de derde groepswedstrijd tegen Oostenrijk verrassend met 2-3 onderuit. Een dag eerder was Oranje dankzij de zege van Spanje op Albanië (0-1) echter al zeker van een toegangsbewijs voor de achtste finales.
Nederland treft Roemenië in achtste finales EK 2024

Roemenië sloot de groepsfase van het EK af als winnaar van Groep E. Roemenië, België, Slowakije en Oekraïne deden amper voor elkaar onder, daar alle landen vier punten behaalden en zodoende gaf het doelsaldo de doorslag. De Roemenen wonnen met 3-0 van Oekraïne, verloren met 2-0 van België en speelden gelijk tegen Slowakije: 1-1.

Nederland en Roemenië stonden eerder veertien keer tegenover elkaar. De statistieken zijn overduidelijk in het voordeel van Nederland: tien overwinningen, drie remises en slechts één nederlaag. Oranje scoorde 29 keer, Roemenië maar drie (!) keer. Het grote doelpuntenverschil komt mede door de eerste onderlinge ontmoeting ooit in mei 1924. Nederland won op de Olympische Spelen met liefst 6-0 van de Roemenen.

Roemenië boekte de enige zege op Nederland in de kwalificatie voor het EK van 2008. De ontmoeting op Roemeense bodem eindigde in oktober 2007 in 1-0. Nadien had Nederland vaak geen kind aan de Roemenen. Oranje won achtereenvolgens met 2-0, 1-4, 4-0 en 0-3. De laatste interland was een vriendschappelijke ontmoeting in november 2017.

w/

Het Nederlands elftal is als nummer drie geëindigd in Groep D op het EK voetbal. Dat betekent dat de weg naar de achtste finales bekend is. Tegen de verhoudingen in is Roemenië daar als tegenstander uitgerold.




Nederland had zichzelf een goede dienst kunnen bewijzen door niet te verliezen van Oostenrijk. Dan had het een op papier makkelijkere tegenstander kunnen treffen, de nummer twee van Groep F. Maar achteraf heeft Nederland véél geluk gehad en speelt het tegen Roemenië. En in de kwartfinale daarna speelt het - als het Roemenië verslaat - tegen Turkije of... Oostenrijk.

Nederland moest hopen op een goed resultaat van Tsjechië of Georgië bij de laatste groepswedstrijden van het EK. En Georgië hielp Nederland een flink handje door van Portugal te winnen. Door die zege neemt Oranje het in de achtste finales niet op tegen Engeland, maar tegen Roemenië.

w/

Waarom speelt Nederland niet tegen Engeland?
Het leek erop dat Oranje tegen Engeland zou uitkomen in de achtste finales. Nederland was derde geworden in de poule en wist toen direct zeker dat het ook al zeker zou zijn van de knock-outfase. Door de andere nummers drie die op dat moment op doorgaan stonden, werd Nederland aan Engeland geloot.



Alleen Georgië en Tsjechië konden nog roet in het eten gooien. Bij een zege zouden zij bij de beste nummers drie komen namens Groep F en zo Hongarije uit het toernooi knikkeren. En zo geschiedde. De UEFA bepaalde op voorhand dat dit de loting zou worden als de landen uit de groepen C, D, E en F de beste nummers drie zouden worden.

Roemenië
Roemenië speelde woensdagavond gelijk tegen Slowakije. Omdat België tegelijkertijd niet kon winnen van Oekraïne, plaatste Roemenië zich als groepshoofd. En dat terwijl alle landen in Groep E op vier punten eindigden. En zo speelt het op het oog kleine Roemenië tegen het 'grote' Nederland.

w/

De nationale ploeg van Roemenië mag de dag voor de achtste finale van het EK tegen Nederland niet in het stadion trainen. De Allianz Arena is de locatie van de wedstrijd, maar alleen Nederland mag daar maandag 1 juli de afsluitende training afwerken.




Dat meldt het Roemeense medium GSP. De reden voor de 'verboden toegang' van Roemenië is eigenlijk heel simpel: omdat de ploeg er al een wedstrijd heeft gespeeld dit EK, mag het niet nóg een keer in het stadion trainen. Dat is alleen weggelegd voor landen die de locatie (nog) niet kennen.

w/

Nederland mag wel
Daarom mag Nederland wél afsluitend trainen in het stadion van Bayern München. Oranje speelde tijdens het EK de groepswedstrijden in Hamburg, Leipzig en Berlijn. In München werd er nog niet eerder gespeeld. Nederland mag op 1 juli na de persconferenties dus op het heilige gras kennismaken met het veld en het stadion, Roemenië moet trainen op een ander complex in of om München.

Nederland niet in Berlijn
In de eventuele kwartfinale heeft Nederland dezelfde pech als Roemenië in de achtste finale. De kwartfinale waar Nederland eventueel in uitkomt, tegen de winnaar van Oostenrijk - Turkije, is namelijk op 6 juli in Berlijn. Dat was het stadion waar Nederland - Oostenrijk in de groepsfase ook werd gespeeld, toevalligerwijs. Dat duel verloor Oranje met 3-2, waardoor Oostenrijk Groep D won en Nederland als beste nummer drie alsnog doorging naar de knock-outfase.



Nederland - Oostenrijk
In de situatie dat zowel Oostenrijk als Nederland de achtste finale wint, dan mogen beide teams dus niet in het stadion van Hertha BSC trainen, omdat beide landen er al een duel hebben afgewerkt en het stadion dus al kennen. Roemenië en Turkije speelden beide nog niet in het olympisch stadion in Berlijn.

Dinsdag 2 juli.18:00 uur. Allianz Arena München.

w/

Weerbericht dinsdag 2 juli. Hier en daar een lachbui, afgewisseld met een donderscheet en een vallende Roemeense ster.

:T

poll
Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
pi_214133478
:G
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:40:28 #3
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_214133479
Verkeerde keuze Malen, Simons had de ruimte.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_214133480
quote:
6s.gif Op dinsdag 2 juli 2024 19:39 schreef Zorro het volgende: Wat een KUTBAL van Malen
Meteen wisselen.
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:40:30 #5
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_214133481
Niks aan de hand
pi_214133482
:G
  Redactie Frontpage / Sport dinsdag 2 juli 2024 @ 19:40:33 #7
426493 crew  PippenScottie
pi_214133483
Duurde lang
My friends all drive horses
pi_214133484
Cadeautje van de scheids :)
  FOK!fotograaf dinsdag 2 juli 2024 @ 19:40:38 #9
842 Zorro
Z
pi_214133486
Totaal niks aan de hand _O-
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:40:41 #10
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_214133488
Dit was echt helemaal niks
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:40:41 #11
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_214133489
Hm
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_214133490
Dumpies
pi_214133491
Daar gebeurt niks.
Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:40:47 #14
393893 Hyaenidae
Haaien-idee
pi_214133492
Kom maar op met die penalty's _O_ _O_
pindazakje
pi_214133495
_O- leuke schwalbe _O-
pi_214133496
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2024 19:40 schreef TweedeKlum het volgende:
Verkeerde keuze Malen, Simons had de ruimte.
Alsof die zoveel raakt schiet :P
pi_214133497
Gevaarlijk? Scheids heeft Nigel de Jong nooit gezien
pi_214133498
Geluk van de kampioen.

Net PSV
  Moderator dinsdag 2 juli 2024 @ 19:40:57 #20
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_214133499
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2024 19:40 schreef TweedeKlum het volgende:
Verkeerde keuze Malen, Simons had de ruimte.
Simons durft toch niet te schieten
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
pi_214133501
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2024 19:40 schreef TweedeKlum het volgende:
Verkeerde keuze Malen, Simons had de ruimte.
Alleen had Simons weer niet durven schieten, dus ik snap Malen wel dat hij voor Gakpo koos.
  Forum Admin dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:00 #22
35723 crew  GGMM
pi_214133503
Wat een kutscheids

Maar ik zie niemand hier klagen
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_214133505
_O-
  Moderator dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:05 #24
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_214133506
Waar is @capuchon_jongen eigenlijk?
What can change the nature of a man?
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:05 #25
482080 AgnesGru
Agnes, easy on the churros!
pi_214133507
WIJ WILLEN WOUT
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.
pi_214133509
Typisch gevaarlijk spel.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_214133510
Ronaldo kom er maar in.
  FOK!fotograaf dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:10 #28
842 Zorro
Z
pi_214133511
Die scheids moet oppassen, voor je het weet pakt die coach van de Roemenen een pistool
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_214133512
Is die de bal kwijt _O-
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:14 #30
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_214133513
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2024 19:41 schreef littlemindy het volgende:

[..]
Alleen had Simons weer niet durven schieten, dus ik snap Malen wel dat hij voor Gakpo koos.
Al besproken.
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:18 #31
393893 Hyaenidae
Haaien-idee
pi_214133515
Geel voor Ali B
pindazakje
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:20 #33
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_214133517
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2024 19:41 schreef GGMM het volgende:
Wat een kutscheids

Maar ik zie niemand hier klagen
Halve topic klaagt
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_214133518
WOUT
  Moderator dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:22 #35
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_214133520
JAAAA
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:22 #36
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_214133521
Geel krijgen voor niets doen. :')
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_214133523
Jaaaa Wout _O_
  Redactie Frontpage / Sport dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:24 #38
426493 crew  PippenScottie
pi_214133524
WW
My friends all drive horses
pi_214133525
Hehe
  Moderator dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:27 #40
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_214133527
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2024 19:40 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Geluk van de kampioen.

Net PSV
Waarom ben je zo baldadig?
What can change the nature of a man?
pi_214133528
Die corners van Memphis
pi_214133531
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2024 19:40 schreef TweedeKlum het volgende:
Verkeerde keuze Malen, Simons had de ruimte.
Dat had Simons wel meer vandaag, leverde allemaal niets op. Ik snap Malen wel.
Mijn blog over o.a. leven met OCD (dwang) | <a href="https://mdj-stek.nl" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://mdj-stek.nl</a>
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:30 #43
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_214133532
Doe sleeve!
pi_214133534
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2024 19:41 schreef Coco het volgende:
Waar is @:capuchon_jongen eigenlijk?
heb hem verboden hier te komen vanavond want hij hoopt dat Nederland verliest (dit zei hij in klb sc)
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_214133535
OngevaccineerdeGOD komt erin
lol
pi_214133536
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2024 19:41 schreef GGMM het volgende:
Wat een kutscheids

Maar ik zie niemand hier klagen
Misschien moet jij jouw eigen posts eens gaan lezen.

Negatieve lul
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:33 #47
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_214133537
quote:
6s.gif Op dinsdag 2 juli 2024 19:41 schreef Zorro het volgende:
Die scheids moet oppassen, voor je het weet pakt die coach van de Roemenen een pistool
Schiet toch niet raak.
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_214133538
Beetje mazzel hoort erbij.

Ben inmiddels DUIZEND procent klaar met de corners en vrije trappen van Depay.
STOP ERMEE Koeman.
Ik doe het ff rustig aan.
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:35 #49
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_214133539
Wout erin nu!
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_214133540
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2024 19:41 schreef Weltschmerz het volgende:
Typisch gevaarlijk spel.
Niks aan de hand, we komen goed weg
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:38 #51
75466 Hankster
weest optimistisch!
pi_214133542
Xavi raakt de bal kwijt.
pi_214133543
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2024 19:40 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Geluk van de kampioen.

Net PSV
Ik begin er zo langzamerhand wel echt in te geloven.

Net als in Rotterdam.
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:40 #53
153121 butz0rs
Dat zijn jouw feiten
pi_214133544
JAAAA WAUT
  Moderator dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:41 #54
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_214133545
JAAAAAAAAAAAAAA
What can change the nature of a man?
  Moderator dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:42 #55
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_214133546
JAAAAAAAAAAAAAA
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:43 #56
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_214133548
JAAAAAAAAAAAAAAA
pi_214133549
Jaaaaa *O*
pi_214133550
JAAAAAAA
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:45 #59
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_214133552
JAAAAAAAAA
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_214133554
Jaaaa
pi_214133557
Jaaa
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:49 #62
75466 Hankster
weest optimistisch!
pi_214133559
Woutje!
  Redactie Frontpage / Sport dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:51 #63
426493 crew  PippenScottie
pi_214133562
My homie my guy! DONYELL
My friends all drive horses
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:51 #64
482080 AgnesGru
Agnes, easy on the churros!
pi_214133563
Malen God _O_
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.
pi_214133564
Dit is gespeeld.
Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:54 #66
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_214133565
daar komt Woutgod _O_
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_214133566
:D :D
  roze dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:54 #68
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_214133567
Oh komt Wout toch nog.
Your beauty never ever scared me.
pi_214133568
w/
  Eindredactie Sport / Forummod dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:55 #70
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_214133569
Dat was echt geen geel.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator dinsdag 2 juli 2024 @ 19:41:56 #71
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_214133570
Malen

Stukje PSV @dombo
What can change the nature of a man?
pi_214133571
GAKPOOO GODD
pi_214133572
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2024 19:41 schreef Coco het volgende:
Waar is @:capuchon_jongen eigenlijk?
Die was na de 0-1 snel vertrokken. Die komt wel weer bij de 1-1
pi_214133574
jaaa
pi_214133575
goalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

en daar komt de var
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
pi_214133576
WOUTWISSELWINNEN
pi_214133579
Yes!
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:42:00 #78
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_214133580
Jaaaaaa
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:42:02 #79
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_214133582
JAAAAAAA
  Moderator / FOK!Fotograaf dinsdag 2 juli 2024 @ 19:42:02 #80
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_214133583
Oh hier waren we :+
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:42:03 #81
2651 svann
night-hawk
pi_214133584
Eindelijk *G*
seek electricity                     Fok!Team Kiva micro-kredieten == Doe mee met $25! == topic
pi_214133585
Gakpo is de enige die iets goed doet vanavond.
pi_214133586
Jaaaaa *O* w/
pi_214133590
Gakpogod
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:42:05 #86
55835 ZaZoe
The spice of life
pi_214133591
_O_
Een pond moed is meer waard dan een ton geluk
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:42:07 #87
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_214133593
Hé hé.
pi_214133595
Gakpo is Robben lite light
pi_214133596
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
pi_214133598
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :B
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:42:09 #91
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_214133599
Lol _O-
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_214133601
*O* Lekkah *O*
pi_214133602
Jaaaaaa
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_214133603
  FOK!fotograaf dinsdag 2 juli 2024 @ 19:42:11 #95
842 Zorro
Z
pi_214133604
Wout mag weer zitten
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_214133605
Jaaaaaa terecht!
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:42:13 #97
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_214133606
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2024 19:41 schreef TweedeKlum het volgende:
Geel krijgen voor niets doen. :')
Zeuren tegen de scheids.
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  roze dinsdag 2 juli 2024 @ 19:42:13 #98
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_214133608
JAAAAAAA
Your beauty never ever scared me.
  dinsdag 2 juli 2024 @ 19:42:13 #99
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_214133609
Wat is dit commentaar toch van een bedenkelijk niveau
Laffe huichelaar
pi_214133610
JUICHEN
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')