Laten we hopen dat @Ronald-Koeman na nog een vernedering de eer aan zichzelf houdt en opstapt.quote:Op dinsdag 25 juni 2024 22:41 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
En Koeman zit er nog t/m WK 2026....mijn god...
[ afbeelding ]
Ook apathisch.quote:
Als hij dan nog met Van Dijk Memphis Blind en Wijnaldum komt aanzetten geeft dat niet echt hoop.quote:Op dinsdag 25 juni 2024 23:07 schreef TLC het volgende:
Bij een vroegtijdig exit zou Koeman zijn conclusies moeten nemen, nu is er nog tijd genoeg tot aan de kwalificatie voor t WK
Waarschijnlijk wel, maar kan ook nog de winnaar van groep E worden als Tsjechië of Georgië wint morgen.quote:
Gaat niet om het verliezen. Gaat om de manier waarop.quote:Op dinsdag 25 juni 2024 23:31 schreef Durmada het volgende:
Je verliest in een wedstrijd die niet van heel groot belang is van een best wel sterk Oostenrijk, en iedereen is weer in paniek. Je kan beter de aankomende wedstrijd winnen, dan is het do or die.
Best een vermakelijke wedstrijd. Twee teams die willen voetballen.quote:Op dinsdag 25 juni 2024 23:33 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Gaat niet om het verliezen. Gaat om de manier waarop.
Nee.quote:Op dinsdag 25 juni 2024 23:35 schreef Durmada het volgende:
[..]
Best een vermakelijke wedstrijd. Twee teams die willen voetballen.
Dat ligt dan aan jou. Ik heb een leuke wedstrijd gezien.quote:Op dinsdag 25 juni 2024 23:38 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Nee.
Het leek alsof ik naar Ajax keek. Van dit seizoen.
Het probleem is niet dat je verliest. Het probleem is dat het tastisch totaal niet staat, waardoor het team slechter is dan nodig.quote:Op dinsdag 25 juni 2024 23:31 schreef Durmada het volgende:
Je verliest in een wedstrijd die niet van heel groot belang is van een best wel sterk Oostenrijk, en iedereen is weer in paniek. Je kan beter de aankomende wedstrijd winnen, dan is het do or die.
Kan je beter gebeuren in de poulefase toch? Hier kan je van leren. We zijn door, dat is waar het om gaat toch? We speelde in 2008 een fenomenale poulefase, maakt je nog geen Europees kampioen.quote:Op dinsdag 25 juni 2024 23:44 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Het probleem is niet dat je verliest. Het probleem is dat het tastisch totaal niet staat, waardoor het team slechter is dan nodig.
Yup, dat is ook wel een beetje mijn houvast, dat je waarschijnlijk je allerslechtste pot van het toernooi nu zonder gevolgen in de poulefase hebt gehad. En dan wordt het maar Belgie of Engeland als tegenstander, tegen dat soort toplanden gaat het voor Nederland vaak automatisch beter dan tegen lastige subtoppers zoals Oostenrijk, Turkije of Roemenie bijvoorbeeld. Of zoals in 2008 tegen de Russen of in 2021 tegen Tsjechiequote:Op dinsdag 25 juni 2024 23:48 schreef Durmada het volgende:
[..]
Kan je beter gebeuren in de poulefase toch? Hier kan je van leren. We zijn door, dat is waar het om gaat toch? We speelde in 2008 een fenomenale poulefase, maakt je nog geen Europees kampioen.
De schietende beweging is vloeiendquote:Op dinsdag 25 juni 2024 23:38 schreef Red_85 het volgende:
Zie nu dat die pingel van Lewandowski nevernooit niet had mogen worden.
'Een vloeiende beweging genomen'.
Bewegen, inhouden, schokken, bewegen, schokken, schijntrap, bewegen, huppel, hulahoop, salto, dubbele flikflak, handstand...
... wachten...
Schieten.
Alleen jammer dat we dan weer tegen die wanstaltig saaie Engelsen moeten. Maar hoe eerder die uitgeschakeld zijn, hoe minder ik er naar hoef te kijken...quote:Op dinsdag 25 juni 2024 23:58 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Yup, dat is ook wel een beetje mijn houvast, dat je waarschijnlijk je allerslechtste pot van het toernooi nu zonder gevolgen in de poulefase hebt gehad. En dan wordt het maar Belgie of Engeland als tegenstander, tegen dat soort toplanden gaat het voor Nederland vaak automatisch beter dan tegen lastige subtoppers zoals Oostenrijk, Turkije of Roemenie bijvoorbeeld. Of zoals in 2008 tegen de Russen of in 2021 tegen Tsjechie
En dan Europees kampioen Portugal in 2016:quote:Op dinsdag 25 juni 2024 23:48 schreef Durmada het volgende:
[..]
Kan je beter gebeuren in de poulefase toch? Hier kan je van leren. We zijn door, dat is waar het om gaat toch? We speelde in 2008 een fenomenale poulefase, maakt je nog geen Europees kampioen.
Jouw standaarden zijn duidelijk een stuk lager.quote:Op dinsdag 25 juni 2024 23:41 schreef Durmada het volgende:
[..]
Dat ligt dan aan jou. Ik heb een leuke wedstrijd gezien.
Zou mij verbazen als veerman ooit nog opgeroepen wordt als iedereen weer fit is. Zou eerder Taylor of Mijnans oproepen dan deze clown. Om nog maar te zwijgen over Timber, Wieffer, Koopmeiners en De Jong...quote:Op woensdag 26 juni 2024 00:11 schreef PSVCL het volgende:
Volgens Kees fucking Luicxk ( 0 interlands, nooit een prijs gewonnen) is Veerman defentitief klaar in Oranje![]()
[ x ]
Wat is jouw standaard qua voetbalwedstrijd dan? Ik vind wedstrijden met vijf doelpunten over het algemeen vrij vermakelijk. In poule C vinden ze vijf doelpunten in zes wedstrijden al een hels karwei.quote:Op woensdag 26 juni 2024 00:11 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Jouw standaarden zijn duidelijk een stuk lager.
Dan kan ie zich mooi focussen op PSV, hopelijk speelt Schouten straks ook een kut wedstrijd tegen Engeland zodat ook hij kapot wordt gemaakt door de randstadmedia/oranje.quote:Op woensdag 26 juni 2024 00:26 schreef Durmada het volgende:
[..]
Zou mij verbazen als veerman ooit nog opgeroepen wordt als iedereen weer fit is. Zou eerder Taylor of Mijnans oproepen dan deze clown. Om nog maar te zwijgen over Timber, Wieffer, Koopmeiners en De Jong...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |