Volgens mij zit dat niet in de langere dvd versie?quote:Op vrijdag 12 juli 2024 22:02 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Ik ben eens gaan kijken naar mijn oude videobanden en vroeg me af hoe ze in godsnaam de sleutel in 90 minuten hebben samengevat. Best nog ingenieus gedaan! Ik kwam ook nog dit shot tegen van Adriaan die naar vliegveld Utrecht rent. Dat heb ik echt nog nooit gezienzat dat ooit in de originele serie?
[ link | afbeelding ]
Je bedoeld het 'rennen' waarbij een oude baron met stok, net zo snel weet te rennen dan een fitte acrobaatquote:Op vrijdag 12 juli 2024 23:34 schreef Writersright het volgende:
[..]
Volgens mij zit dat niet in de langere dvd versie?
Doet me wel denken aan het hilarisch absurde snelwandel-rennen, wat ze in latere series doen.
Ik had dit shot echt nog nooit gezienquote:Op vrijdag 12 juli 2024 23:34 schreef Writersright het volgende:
[..]
Volgens mij zit dat niet in de langere dvd versie?
Doet me wel denken aan het hilarisch absurde snelwandel-rennen, wat ze in latere series doen.
quote:Op zaterdag 13 juli 2024 00:36 schreef Dutch_view het volgende:
[..]
Je bedoeld bedoelt het 'rennen' waarbij een oude baron met stok, net zo snel weet te rennen dan als een fitte acrobaat![]()
quote:Op zaterdag 13 juli 2024 00:36 schreef Dutch_view het volgende:
[..]
Je bedoeld het 'rennen' waarbij een oude baron met stok, net zo snel weet te rennen dan een fitte acrobaat![]()
Volgens mij is het idd vanaf de Schatkaart dat Aad 90% van zijn lenigheid/acrobatiek kwijt was. Series daarvoor deed hij nog wel aardige stunts.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 00:36 schreef Dutch_view het volgende:
[..]
Je bedoeld het 'rennen' waarbij een oude baron met stok, net zo snel weet te rennen dan een fitte acrobaat![]()
Het shot staat ook op m'n dvd van de sleutel.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 08:37 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Ik had dit shot echt nog nooit gezienhij rent echt, nadat hij met de auto zonder benzine kwam te staan.
Echt waar? Op de gele versie of die met de verloren aflevering?quote:Op zaterdag 13 juli 2024 13:04 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Het shot staat ook op m'n dvd van de sleutel.
[ afbeelding ]
Op deze versie staat 2005 en komt uit de box met alle dvd's. Het is ook met de verloren aflevering.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 14:07 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Echt waar? Op de gele versie of die met de verloren aflevering?
Oké, dan ga ik m nog eens nakijken, het shot is me echt nooit opgevallenquote:Op zaterdag 13 juli 2024 14:34 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Op deze versie staat 2005 en komt uit de box met alle dvd's. Het is ook met de verloren aflevering.
Maar ik denk dat het shot er altijd bijgezeten heeft.
- Eerst zie je Adriaan in een auto zonder benzine
- Dan zie je Adriaan rennen naar het vliegveld
- Daarna stapt hij in een vliegtuig.
Je kunt dat middelste er ook niet zomaar uithalen, dat wordt ook vreemd.
Hij loopt niet naar vliegveld Utrecht, want dat bestaat niet. Er bestaat wel een vliegbasis Soesterberg, maar dan was Adriaan met een schietstoel gelanceerd uit een Starfighter, in plaats van dat hij met een parachute uit een Cessna sprong.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 13:04 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Het shot staat ook op m'n dvd van de sleutel.
[ afbeelding ]
Wel dicht bij Schiphol, waar die DC-10 geland was.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 22:44 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Kudelstaart ligt daar dan weer niet echt in de buurt. Knap dat Aad de boeven daar zo snel wist te vinden.
Volgens Wiki zijn alle hotelkamer opnames in Nederland gemaakt. Dat is ook wel te zien aan de inrichting en de lay out van de gangen bijvoorbeeld.quote:Op zondag 14 juli 2024 11:00 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
Wel dicht bij Schiphol, waar die DC-10 geland was.
Het blijkt maar weer dat televisie maken een beetje goochelen is. Nog een voorbeeld daarvan is de scène waarin de drie boeven geland zijn op Curaçao. In de aankomsthal lopen ze met z’n drieën naar de uitgang, maar Paul van Soest was niet mee naar de Antillen en Florida. En omdat niemand het opvalt dat de binnenruimte zich niet op de locatie bevindt, zijn die opnames elders gemaakt. De aankomsthal zal een Amerikaanse luchthaven zijn geweest, ergens, en de hotelkamers waren gewoon bij de dichtstbijzijnde Van der Valk waar een kamer vrij was.
Evenals de gehuurde bungalow in dat natuurpark. Gewoon Center parcs.quote:Op zondag 14 juli 2024 11:34 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Volgens Wiki zijn alle hotelkamer opnames in Nederland gemaakt. Dat is ook wel te zien aan de inrichting en de lay out van de gangen bijvoorbeeld.
Is dat met die scène met dat cement? Dat zag er altijd al zó Hollands uit. Daar trapte ik vroeger al niet in.quote:Op zondag 14 juli 2024 11:39 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
Evenals de gehuurde bungalow in dat natuurpark. Gewoon Center parcs.
En het opblazen van de boevenauto. Dat was een Ford Sierra. Nou, die hadden ze echt niet in Amerika. Alleen de kleur was ongeveer hetzelfde.quote:Op zondag 14 juli 2024 11:39 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
Evenals de gehuurde bungalow in dat natuurpark. Gewoon Center parcs.
Tegenwoordig heb je koptelefoons die dat doen. Ik denk dat ze hun tijd ver vooruit waren. Vergeet ook niet dat Bassie a.i.-wonder Robin gebouwd heeft.quote:Op maandag 15 juli 2024 21:51 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Bassie heeft in de Europareis ook wel een unieke walkman. Die gaat al aan als hij alleen maar de koptelefoon (die overigens ook steeds verandert) opzet.
Haha. Dat zou hij wel willen. We zijn er bijna is een oud volksliedje. Wij zongen dat al op schoolreisjes begin jaren 70.quote:Op dinsdag 16 juli 2024 14:27 schreef Writersright het volgende:
Is "Wij zijn er bijna" eigenlijk door Aad geschreven? Iedereen kent het van de serie maar volgens mij is het nooit op plaat verschenen. Als Aad de rechten had zou hij dat denk ik wel doen.
Lijkt me niet dat het oorspronkelijk van Elly Zuiderveld is, maar Elly en Rikkert zijn ook wel een mooi stukje nostalgiequote:Op dinsdag 16 juli 2024 14:29 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Haha. Dat zou hij wel willen. We zijn er bijna is een oud volksliedje. Wij zongen dat al op schoolreisjes begin jaren 70.
We Zijn Er Bijna!
Tekst en muziek: Elly Zuiderveld-Nieman
Wat grappig zeg, dat wist ik niet. Leuk om te leren, dankjewel. Ik hoorde het recent in een Liga reclame en voor de rest eigenlijk alleen maar bij B&A gehoord.quote:Op dinsdag 16 juli 2024 14:29 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Haha. Dat zou hij wel willen. We zijn er bijna is een oud volksliedje. Wij zongen dat al op schoolreisjes begin jaren 70.
We Zijn Er Bijna!
Tekst en muziek: Elly Zuiderveld-Nieman
Elly en Rikkert zullen vast niet de uitsmijter 'kontje kaal, piemeltje wit, kersenpit!' hebben verzonnen 😂quote:Op dinsdag 16 juli 2024 15:05 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Lijkt me niet dat het oorspronkelijk van Elly Zuiderveld is, maar Elly en Rikkert zijn ook wel een mooi stukje nostalgie
Nee dat dan weer nietquote:Op dinsdag 16 juli 2024 17:19 schreef Japepk het volgende:
[..]
Elly en Rikkert zullen vast niet de uitsmijter 'kontje kaal, piemeltje wit, kersenpit!' hebben verzonnen 😂
Veel verschillende muziek zit er niet op, maar spotify bestond natuurlijk nog niet.quote:Op maandag 15 juli 2024 21:51 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Bassie heeft in de Europareis ook wel een unieke walkman. Die gaat al aan als hij alleen maar de koptelefoon (die overigens ook steeds verandert) opzet.
Robin kon radiosignalen van de politie ontvangen in de Kroon. Wie weet kon hij ook muziek streamen naar de moderne walkman van Bassie.quote:Op dinsdag 16 juli 2024 18:51 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
Veel verschillende muziek zit er niet op, maar spotify bestond natuurlijk nog niet.
Wat is de eerste keer na Verzonken Stad dat we Robin weer zagen? De Honda reclame?quote:Op dinsdag 16 juli 2024 19:05 schreef Magister_Artium het volgende:
Robin lag al op de eeuwige schroothopen toen ze door Europa reisden.
Al bij de marathon-aankondigingen in 2004 maakte Robin zijn opwachting:quote:Op woensdag 17 juli 2024 17:22 schreef Writersright het volgende:
[..]
Wat is de eerste keer na Verzonken Stad dat we Robin weer zagen? De Honda reclame?
2003 alweer. Jemig wat gaat de tijd snelquote:Op woensdag 17 juli 2024 17:31 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Al bij de marathon-aankondigingen in 2004 maakte Robin zijn opwachting:
Heb ik me ook wel eens over verbaasd, gevalletje kill your darlings. Het feit dat ze de montage beginnen bij de reis naar de dierenwinkel en daarvan 'de reis naar het vliegveld' maakten, scheelde ze al zo drie afleveringenquote:Op vrijdag 12 juli 2024 22:02 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Ik ben eens gaan kijken naar mijn oude videobanden en vroeg me af hoe ze in godsnaam de sleutel in 90 minuten hebben samengevat.
Nou was het geluk dat veel van die dromen en liedjes bijna nooit cruciaal waren voor de verhaallijn. Zelfs de toegevoegde waarde wil ik nog ter discussie stellen, afgezien van opvullen van afleveringen, om aan misschien gedane beloftes te voldoen.quote:Op woensdag 17 juli 2024 22:26 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Heb ik me ook wel eens over verbaasd, gevalletje kill your darlings. Het feit dat ze de montage beginnen bij de reis naar de dierenwinkel en daarvan 'de reis naar het vliegveld' maakten, scheelde ze al zo drie afleveringenHaal vervolgens elke droomwereld en bijna ieder liedje (Behalve Ezel Ballade, no idea waarom die er van al die liedjes nog inzat) uit, en je bent een hoop ballast kwijt (en je kan weer een andere videoband met droomwerelden vullen. Extra money!)
Ik vond dat Aad een hele goede uitleg had voor die droomscenes in Schat aan Herinneringen.quote:Op woensdag 17 juli 2024 22:49 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
Nou was het geluk dat veel van die dromen en liedjes bijna nooit cruciaal waren voor de verhaallijn. Zelfs de toegevoegde waarde wil ik nog ter discussie stellen, afgezien van opvullen van afleveringen, om aan misschien gedane beloftes te voldoen.
‘Raar maar waar’, ‘Wij zijn reuzen’ en de tweede Spaanse zon kun je zo wegknippen, zonder dat een kijker het merkt. Hetzelfde geldt voor de goocheldroom.
Het Geheim van de Sleutel is een Bollywood-reeks, ja. Elke aflevering meerdere liedjes en een droomwereld.quote:Op woensdag 17 juli 2024 22:49 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
Nou was het geluk dat veel van die dromen en liedjes bijna nooit cruciaal waren voor de verhaallijn. Zelfs de toegevoegde waarde wil ik nog ter discussie stellen, afgezien van opvullen van afleveringen, om aan misschien gedane beloftes te voldoen.
‘Raar maar waar’, ‘Wij zijn reuzen’ en de tweede Spaanse zon kun je zo wegknippen, zonder dat een kijker het merkt. Hetzelfde geldt voor de goocheldroom.
Platen? Sowieso.quote:Op woensdag 17 juli 2024 23:57 schreef Writersright het volgende:
Zou me niet verbazen als die er bewust in zaten om aten te verkopen.
En dan zijn ze in Schatkaart, Kroon en Stad nog onderdeel van het verhaal. De droom van koning Midas is ook wel een mooie manier om een Griekse mythe luchtig uit te beelden. Jammer dat ze nooit in Schotland zijn geweest en Macbeth hebben uitgebeeld in een droom, al hebben we daar Herman Finkers voor.quote:Op donderdag 18 juli 2024 00:20 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Het Geheim van de Sleutel is een Bollywood-reeks, ja. Elke aflevering meerdere liedjes en een droomwereld.
quote:Op donderdag 18 juli 2024 09:23 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
En dan zijn ze in Schatkaart, Kroon en Stad nog onderdeel van het verhaal. De droom van koning Midas is ook wel een mooie manier om een Griekse mythe luchtig uit te beelden. Jammer dat ze nooit in Schotland zijn geweest en Macbeth the Scottish Play hebben uitgebeeld in een droom, al hebben we daar Herman Finkers voor.
Ach, wat is een stukje verderop als je een grot op Gran Canaria inloopt en je zit ineens in Valkenburg. De grot waar ze in de diamant naar binnen lopen ligt ook ergens anders dan het binnengedeelte. Overigens: zelfs in monument Valley kloppen de afstanden voor geen meter, haha. Die trucages zijn wel echt leuk als je ze zelf voor het eerst vast stelt.quote:Op donderdag 18 juli 2024 23:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Als Rotterdammer van geboorte erger ik me steeds als ik in de Europareis de Duitsland aflevering zie. Ze staan bij de Euromast als ze de brief met de tickets krijgen en volgens Adriaan ligt de boot naar Duitsland 'een stukje verderop'. De KD boot ligt aan de Maasboulevard en dat is allerminst 'een stukje verderop' als je bij de Euromast staat.
Adriaan, enkele minuten later: ‘een paar uur later voeren we bij Lobith de grens over’, met beelden van een wel heel glooiend Duits landschap.quote:Op donderdag 18 juli 2024 23:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Als Rotterdammer van geboorte erger ik me steeds als ik in de Europareis de Duitsland aflevering zie. Ze staan bij de Euromast als ze de brief met de tickets krijgen en volgens Adriaan ligt de boot naar Duitsland 'een stukje verderop'. De KD boot ligt aan de Maasboulevard en dat is allerminst 'een stukje verderop' als je bij de Euromast staat.
‘Hij sei, als u niet in de buurt bent word ik rustig’quote:Op vrijdag 19 juli 2024 17:47 schreef Lord_Vetinari het volgende:
In de Amerikaserie zijn ze ook redelijk slordig met de continuïteit. Met name op het gebied van de huurauto’s. Ze rijden bijna altijd in hetzelfde type rode Ford, maar vaak zijn in twee opvolgende scenes in Californie en Nevada de kentekens van die auto anders.
In het begin van de serie zitten de boefjes weer op hun boot, maar dat is duidelijk een andere dan in de Europa serie.
B100 heeft wel een paarbriljante teksten in deze serie.
HH: Ik moet even een paar jaar weg.
B100: Ik loop zover met je mee.
Baron: Zij die gaan zegevieren, groeten u!
B100: En hij die moe wordt van die man, groet u ook.
Hij ‘sei’?quote:Op vrijdag 19 juli 2024 18:16 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
‘Hij sei, als u niet in de buurt bent word ik rustig’
Dat heb ik wel gehoord *BAM*
Ik waarschuw je Harry, nog één zo’n opmerking en je krijgt net zo’n oplawaai als B100.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |