abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator maandag 9 september 2024 @ 21:30:54 #76
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_214937384
quote:
0s.gif Op maandag 9 september 2024 21:29 schreef Mani89 het volgende:

[..]
Hahaha dit is inderdaad de minst voorspelbare positive OOIT.
twitter


De vader van Nil Aguilera, een ploeggenoot van Dostiyev, is ook niet verrast. _O-
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  maandag 9 september 2024 @ 21:37:09 #77
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_214937444
Had ik niet al eens ergens gedropt dat hij in alles de nieuwe Davidenok was? Nou bij deze is het volmaakt.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_214937491
quote:
0s.gif Op maandag 9 september 2024 21:30 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]
[ x ]

De vader van Nil Aguilera, een ploeggenoot van Dostiyev, is ook niet verrast. _O-
Hebben we al een obligate afkeurende reactie van Vino? _O-
  maandag 9 september 2024 @ 22:35:50 #79
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_214937870
quote:
0s.gif Op maandag 9 september 2024 21:37 schreef Mani89 het volgende:
Had ik niet al eens ergens gedropt dat hij in alles de nieuwe Davidenok was? Nou bij deze is het volmaakt.
Ik moest deze renner kennen van RR. Ja, nu dus niet meer nodig.
  Moderator maandag 9 september 2024 @ 22:53:47 #80
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_214937982
quote:
1s.gif Op maandag 9 september 2024 22:35 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]
Ik moest deze renner kennen van RR. Ja, nu dus niet meer nodig.
Bahrein is alvast een contract aan het opstellen voor over vier jaar.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Moderator dinsdag 10 september 2024 @ 13:06:59 #81
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_214941148
twitter


Geen bizar excuus, meteen toegeven dat je hebt gebruikt. Nepper.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_214942862
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 september 2024 13:06 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ x ]

Geen bizar excuus, meteen toegeven dat je hebt gebruikt. Nepper.
Cera is al iets van 20 jaar opspoorbaar, hoe dom kun je zijn?
pi_215099308
quote:
10s.gif Op vrijdag 7 november 2014 11:25 schreef franklop het volgende:

[..]
Heb het gemist omdat ik op vakantie was, zag net enkel dit staan :+
[..]

quote:
Na doping nu een uitgekiend plan met startnummers: hoe ex-kok Luc Bellings al voor tweede maal de boel belazert

Luc Bellings, amateurwielrenner en gewezen chef-kok, speelt het spel nu al voor de tweede maal niet fair.

Houffalize - De valse “Luc Bellings” reed in Houffalize wel héél snel omhoog. Het was een uitgekiend plan om de echte Luc Bellings (59), jarenlang als chef-kok een bekend gezicht, op stiekeme wijze alsnog gekwalificeerd te krijgen voor het WK gravel in Leuven. Reconstructie van een mislukt plan dat als een boemerang in zijn gezicht ontploft.

Ze zijn meer dan dun bezaaid: mannen van 59 jaar oud die überhaupt participeren aan een gravelrace van meer dan 100 kilometer. Eentje met 1.430 hoogtemeters dan nog. Luc Bellings is wel zo iemand, en hij stond op 24 augustus aan de start van de befaamde Houffa Gravel Fondo. Houffalize, in de provincie Luxemburg, geldt als dé bakermat van het Belgische offroad-wielrennen en is al jaren het walhalla voor getrainde en minder getrainde mountain- en gravelbikers.

Bellings, sterrenchef met destijds meerdere restaurants en de man die voor onze collega’s van Het Laatste Nieuws al jarenlang restaurants, brasserieën en ijssalons aan de kust fileert/recenseert, is van het zeer getrainde type. Hoewel hij al twee jaar een fietswinkel in de buurt van het Spaanse Alicante runt, zakte hij met een duidelijk doel af naar Houffalize: zich kwalificeren voor het WK gravel, dat eind volgende week in Leuven plaatsvindt. Een prestigeproject voor vijftigers met een teveel aan testosteron.

Snood plan
Probleem: Bellings had, hoewel nog steeds dagelijks op de fiets, maar één strohalm om zich alsnog te kwalificeren. En dus, bevestigen meerdere bronnen, bedacht hij een snood plan: zijn maat Patrick B. overtuigen om voor de start van startnummer en chip te wisselen. Patrick B. zag er geen graten in: de vijftiger, al meer dan tien jaar een vaste naam in het amateurwereldje, had zich eerder dit jaar immers al tweemaal gekwalificeerd voor datzelfde kampioenschap. Een moeilijk te weigeren vriendendienst? Het is alvast geweten in de culinaire wereld alsook in het wielermilieu: Bellings heeft een arrogant kantje en kan bovendien héél overtuigend zijn.
Het is geweten in de culinaire wereld alsook in het wielermilieu: Bellings heeft een arrogant kantje en kan bovendien héél overtuigend zijn

Terwijl de echte Bellings rustig zijn wedstrijd afhaspelde, reed Patrick B. zich de ziel uit het lijf. Zo hard zelfs dat hij net voor het einde, toen hij in derde positie reed, op de rem moest gaan staan om finaal na 4 uur en 17 minuten als vierde – van de 73, – in zijn leeftijdscategorie binnen te bollen. De man die net achter hem finishte, bevestigt het hele verhaal.

De “valse Bellings” had immers schrik dat hij op het podium meteen door de mand zou vallen. Iedereen in het wereldje herkent het gezicht van de bekende kok. De twee dropen af, hun totaal onsportieve plan om alsnog een ticketje voor het WK te bemachtigen, leek gelukt.

Beiden ontmaskerd
Voor even toch. Twee weken later viel er bij organisator Golazo een mail van de Internationale Wielerunie (UCI) binnen met als boodschap dat beide valsspelers meteen uit de uitslag geschrapt moesten worden. Na een tip in het kleine wereldje – en Bellings is niet overal geliefd – was de identiteitsfraude al snel uitgelekt. Volgens onze informatie kreeg Bellings van de organisatie een mail dat hij ook niet langer aan het WK gravel mag deelnemen. Er kwam geen reactie (meer). Ook “ghost rider” Patrick B. is intussen niet langer van plan, hoewel gekwalificeerd, om nog te participeren.

De Limburgse chef-kok reageert vanuit Spanje niet op de heisa. Het bedrog ontkennen, heeft geen zin. Aan onze redactie was hij woensdag stellig: “Neen, ik ga nu niet reageren.”

Niet enkel roerend in kookpotten
Voor Bellings is het de tweede maal dat hij zich vergaloppeert in de koers. Tien jaar geleden liep hij, nota bene tijdens zijn eigen wielerkoers ‘Bellings & Friends’, waarin hij als achtste finishte, tegen de dopinglamp. Hij testte positief op Testogel. Zijn urinestaal gaf aan dat hij een testosteronwaarde had van 9,4 op 1, in plaats van de normale 1 op 1. Het leverde hem een schorsing van twee jaar op.

Ontkennen deed hij toen hoegenaamd (ook) niet. “Ik gebruik al járen testosteron als middel tegen verouderen – onder dokterstoezicht, zelfs”, zei hij. “Elke ochtend, na mijn scheerbeurt, smeer ik mijn gezicht en hals in met een toefje gel waarin testosteron zit. Voor mij is het de manier om tegen de tekenen van ouderdom te vechten.”

Hij stelde dat zijn dokter hem het middel destijds gewoon voorschreef. “Hij controleert regelmatig of ik er niet te veel van gebruik. Brigitte, mijn vrouw, volgt trouwens dezelfde anti-agingkuur en voelt zich daar, net als ik, uitstekend bij. Maar blijkbaar mag je dat niet gebruiken én koersen. Ik wil niet afgeschilderd worden als de loser die wat wil koersen en daarvoor in het verboden potje graait.”
pi_215109212
Levenslang schorsen.
pi_215109495
:')
pi_215173410
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 augustus 2024 20:17 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]
Primoz Figueiredo. Ode aan een Portugees icoon dat de dans heeft weten te ontspringen.
twitter


  Moderator vrijdag 4 oktober 2024 @ 02:13:07 #87
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_215173449
Ach, Fred.

We zullen de knikkende knie nooit, maar dan ook echt nooit vergeten.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Moderator vrijdag 4 oktober 2024 @ 02:14:01 #88
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_215173451
Lwies Gomsj is ook niet echt een verrassing, het wordt alleen wel tijd dat de enorm opzichtige Mauri Moreira ook een keer voor de bijl gaat.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  dinsdag 15 oktober 2024 @ 23:17:32 #89
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_215276533
Wat misschien nog wel leuk is om te melden, is dat Franck Bonnamour in de zomer van 2023 is ingelicht door de UCI dat er iets met zijn biologisch paspoort was en dat ze hem verdachten van bloedtransfusies. Bonnamour kwam op dat moment terug van een breuk in zijn voet. Dat was een mooi moment om te stoppen. Vervolgens zet ie in het najaar aardige resultaten neer. Daarna dondert het hele project van Pineau in elkaar en toen was het opnieuw een goed moment om te stoppen. Ook weer niet gedaan. Uiteindelijk na 1 koers bij een nieuwe ploeg gepakt door de UCI.

Mooiste is nog dat ie getest is na de tijdrit in de Tour van 2022 waar hij laatste werd. En de dag er voor werd hij ook al laatste. Dus buiten dat ie gepakt is op afwijkingen, viel de bloedzak ook nog eens bijzonder slecht.

Bonnamour gaat in ieder geval niet verder als renner. Hij gaat werken bij een nieuw Bretons club-team.

Rolland had net zulke dramatische resultaten die 2 dagen in 2022. Een klein stukje insinuatie. Hij stopte wel na 2022, terwijl hij best ergens terecht kon.

[ Bericht 8% gewijzigd door Immerdebestebob op 15-10-2024 23:24:16 ]
pi_215386973
https://www.wielerflits.n(...)cten-hebben-als-epo/

Op zich interessante discussie, wanneer is iets doping?

Er wordt vaak heel binair gedacht, wielrenner/ploeg X gebruikt wel/niet doping. Terwijl je met allerlei legale middelen dezelfde/betere effecten kan behalen als/dan met doping.

Geen idee of ketonen opspoorbaar zijn, maar wat mij betreft worden ze geband. Maar dan puur vanuit mezelf geredeneerd; het wielrennen wordt er niet leuker op. EPO had eigenlijk vermakelijkere effecten.
  zondag 27 oktober 2024 @ 09:03:36 #91
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_215387401
quote:
1s.gif Op zondag 27 oktober 2024 07:50 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
https://www.wielerflits.n(...)cten-hebben-als-epo/

Op zich interessante discussie, wanneer is iets doping?

Er wordt vaak heel binair gedacht, wielrenner/ploeg X gebruikt wel/niet doping. Terwijl je met allerlei legale middelen dezelfde/betere effecten kan behalen als/dan met doping.

Geen idee of ketonen opspoorbaar zijn, maar wat mij betreft worden ze geband. Maar dan puur vanuit mezelf geredeneerd; het wielrennen wordt er niet leuker op. EPO had eigenlijk vermakelijkere effecten.
Ik weet de precieze ratio en details niet, maar gevoelsmatig is doping verboden zodra het een gevaar voor de gezondheid is. Dat is natuurlijk arbitrair, alles is in de verkeerde dosis gevaarlijk, maar als ketonen geen gezondheidsrisico met zich meebrengen is het niet echt doping te noemen.
pi_215387516
quote:
1s.gif Op zondag 27 oktober 2024 07:50 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
https://www.wielerflits.n(...)cten-hebben-als-epo/

Op zich interessante discussie, wanneer is iets doping?

Er wordt vaak heel binair gedacht, wielrenner/ploeg X gebruikt wel/niet doping. Terwijl je met allerlei legale middelen dezelfde/betere effecten kan behalen als/dan met doping.

Geen idee of ketonen opspoorbaar zijn, maar wat mij betreft worden ze geband. Maar dan puur vanuit mezelf geredeneerd; het wielrennen wordt er niet leuker op. EPO had eigenlijk vermakelijkere effecten.
Jaren geleden lieten Tankink en Ten Dam al eens zien wat ze allemaal na een Touretappe namen. Daar ging toen ook een hele collectie aan pillen naar binnen. Kan mij goed voorstellen dat die lijn dan niet zo helder is. Helemaal met producten die formeel (nog) niet verboden zijn.
pi_215389258
quote:
1s.gif Op zondag 27 oktober 2024 07:50 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
https://www.wielerflits.n(...)cten-hebben-als-epo/

Op zich interessante discussie, wanneer is iets doping?

Er wordt vaak heel binair gedacht, wielrenner/ploeg X gebruikt wel/niet doping. Terwijl je met allerlei legale middelen dezelfde/betere effecten kan behalen als/dan met doping.

Geen idee of ketonen opspoorbaar zijn, maar wat mij betreft worden ze geband. Maar dan puur vanuit mezelf geredeneerd; het wielrennen wordt er niet leuker op. EPO had eigenlijk vermakelijkere effecten.
Doping is wat mij betreft iets dat verboden is. Op dit moment zijn ketonen dus nog geen doping, zodra het verboden wordt wel.
  dinsdag 5 november 2024 @ 14:41:05 #94
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_215483568
De Tsjech Daniel Vysocan (Pierre Baguette Cycling, 2004, zestiende Tour de l'Avenir): CERA.
  dinsdag 5 november 2024 @ 18:42:02 #95
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_215485602
quote:
5s.gif Op dinsdag 5 november 2024 14:41 schreef Kopiko het volgende:
De Tsjech Daniel Vysocan (Pierre Baguette Cycling, 2004, zestiende Tour de l'Avenir): CERA.
Teamgenoot van Sagan :@
  dinsdag 5 november 2024 @ 18:52:49 #96
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_215485748
quote:
0s.gif Op zondag 27 oktober 2024 09:03 schreef VoMy het volgende:

[..]
Ik weet de precieze ratio en details niet, maar gevoelsmatig is doping verboden zodra het een gevaar voor de gezondheid is. Dat is natuurlijk arbitrair, alles is in de verkeerde dosis gevaarlijk, maar als ketonen geen gezondheidsrisico met zich meebrengen is het niet echt doping te noemen.
Dit inderdaad. In het EPO-tijdperk moesten renners midden in de nacht wakker gemaakt worden omdat hun bloed anders te stroperig werd om te kunnen overleven. Dus dat is illegaal met een goede reden.
pi_215486342
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 november 2024 18:42 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]
Teamgenoot van Sagan :@
Wielerflits :')
  woensdag 15 januari 2025 @ 22:05:27 #98
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_216314482
Pornoacteur Mendonca gaat alweer wel niet niet wel wel voor de bijl voor zijn bloedpaspoort, net als Luis Fernandes en Venceslau Fernandes. Fijn land.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_216314547
quote:
0s.gif Op woensdag 15 januari 2025 22:05 schreef Mani89 het volgende:
Pornoacteur Mendonca gaat alweer wel niet niet wel wel voor de bijl voor zijn bloedpaspoort, net als Luis Fernandes en Venceslau Fernandes. Fijn land.
Maar Rui Costa was helemaal clean hoor!!!!!! :')
U MAD?
pi_217567471
quote:
De dopingschorsing blijft overeind: internationaal sporttribunaal wijst beroep van Miguel Angel Lopez af

Het Internationaal Sporttribunaal TAS heeft het beroep van de Colombiaanse wielrenner Miguel Angel Lopez (31) tegen zijn dopingschorsing van vier jaar afgewezen. Dat maakte het TAS woensdagmiddag bekend via een persbericht.

De Internationale Wielerunie (UCI) legde de intussen 31-jarige Lopez eind mei vorig jaar een schorsing van vier jaar op wegens het “gebruik en bezit” van de verboden substantie menotropine in de weken voor de Ronde van Italië van 2022. De Colombiaan verliet die Giro in de vierde etappe vanwege een dijbeenblessure.

De UCI kreeg op 26 juni en 7 juli 2023 bewijsmateriaal van het Internationaal Testagentschap (ITA), verkregen via de Spaanse Guardia Civil en de Spaanse antidopingorganisatie (CELAD). Die voerden een onderzoek naar de controversiële dokter Marcos Maynar, die betrokken zou zijn bij tal van dopingzaken met anabole steroïden en epo. De UCI legde hem daarop eerst een voorlopige schorsing en nadien eentje van vier jaar op. De Colombiaan blijft dus, met terugwerkende kracht, tot 24 juli 2027 aan de kant staan.

Miguel Angel Lopez won in zijn carrière onder meer een etappe in de Tour (2020) en drie ritten in de Vuelta (twee in 2017 en eentje in 2021). Hij werd derde in het eindklassement van de Giro en de Vuelta in 2018. In 2022 werd hij in de door Remco Evenepoel gewonnen Vuelta nog vierde.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')