Moet je toch alsnog wel 25 uit kunnen halenquote:Op donderdag 20 juni 2024 15:33 schreef Wotte het volgende:
[..]
Met eenjarig contract zal dat wel wat meevallen vermoed ik.
Tien tot maximaal vijftien miljoen denk ik eerder.quote:Op donderdag 20 juni 2024 15:36 schreef Caland het volgende:
[..]
Moet je toch alsnog wel 25 uit kunnen halen
quote:Op donderdag 20 juni 2024 15:42 schreef Wotte het volgende:
[..]
Tien tot maximaal vijftien miljoen denk ik eerder.
quote:Op donderdag 20 juni 2024 15:42 schreef Wotte het volgende:
[..]
Tien tot maximaal vijftien miljoen denk ik eerder.
Nee hoor, 25 is niet een beetje veel.quote:Op donderdag 20 juni 2024 15:55 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
25 is wel een beetje veel.
Maximaal 20.
Voor een eenjarig contract wel een beetje heel veel.quote:Op donderdag 20 juni 2024 15:59 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Nee hoor, 25 is niet een beetje veel.
Kreeg je niet al max 17 voor een Senesi na een jaar waarin je met afstand derde werd? En dan blij wezen met 20. Zelfs bij de Duitser hadden ze het laatst over 25 miljoenquote:Op donderdag 20 juni 2024 16:00 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Voor een eenjarig contract wel een beetje heel veel.
Zou leuk zijn als plekken op de ranglijst meewerken in de uiteindelijke transfersom, zouden we echt kunnen lachen bij Ajax.quote:Op donderdag 20 juni 2024 18:35 schreef CR7 het volgende:
[..]
Kreeg je niet al max 17 voor een Senesi na een jaar waarin je met afstand derde werd? En dan blij wezen met 20. Zelfs bij de Duitser hadden ze het laatst over 25 miljoen
Zelfs Pavlidis gaat met een jaarcontract weg voor 20. Ja het is een spits. Maar wel bij de nr 4 van NL (met afstand) en die heeft een stuk minder kapitaalkrachtige clubs achter zich aan.
Ja is wel weer zo. Hele markt draait met de jaar meer door. Maar Feyenoord zal altijd de uitzondering blijven.quote:Op donderdag 20 juni 2024 18:39 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Zou leuk zijn als plekken op de ranglijst meewerken in de uiteindelijke transfersom, zouden we echt kunnen lachen bij Ajax.
Maar zo werkt het dus niet.
Dat ligt aan de kwaliteit van de spelers.quote:Op donderdag 20 juni 2024 18:52 schreef CR7 het volgende:
[..]
Ja is wel weer zo. Hele markt draait met de jaar meer door. Maar Feyenoord zal altijd de uitzondering blijven.
En tuurlijk speelt dat wel mee. Denk je dat ze ook maar een bod van 40+ miljoen krijgen als voor Kudus? Laat staan als de periode met De Jong en De Ligt
Ja dit minderwaardigheidscomplex ga je idd nooit meer vanaf komen.quote:Op donderdag 20 juni 2024 18:55 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Dat ligt aan de kwaliteit van de spelers.
Niet aan de ranglijst. Ajax gaat gewoon weer miraculeuze winsten pakken op spelers die ze afgelopen seizoen gehaald hebben. Zou volgens jouw theorie niet kunnen.
Knettergek.quote:Op donderdag 20 juni 2024 18:59 schreef CR7 het volgende:
[..]
Ja dit minderwaardigheidscomplex ga je idd nooit meer vanaf komen.
Maar ok goed om te weten dat jij Lingr op hetzelfde niveau als lingr schaart.
Naja, die spelen wel mee, en wat dat betreft is het zonde dat Koeman de ernstig beperkte Dumfries heilig heeft verklaard.quote:Op donderdag 20 juni 2024 18:56 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Straks gaan speelminuten op het EK nog meespelen.
Maar ziet Ronald dat ookquote:Op donderdag 20 juni 2024 19:13 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Naja, die spelen wel mee, en wat dat betreft is het zonde dat Koeman de ernstig beperkte Dumfries heilig heeft verklaard.
Maar tegen Frankrijk zie ik weinig andere logische formaties zonder Geert, dus ach
Ik vrees dat ie Blind ziet.quote:Op donderdag 20 juni 2024 19:14 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Maar ziet Ronald dat ook
Het feit dat Kooij ons nu niet mag fluiten maakt Stengs al 100 miljoen waardquote:Op donderdag 20 juni 2024 08:15 schreef Solispolar het volgende:
[..]
20 miljoen marktconform? Op basis van wat precies? Het Nederlands elftal ligt qua buitenspelers echt compleet op zijn gat en zelfs daar zit hij niet bij..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |