quote:Op zaterdag 6 juli 2024 18:21 schreef Sjoerd102 het volgende:
Slotetappe zal niet meer verreden worden gok ik.
Bron: https://www.procyclingsta(...)ia/2024/stage-6/livequote:A message from the origaniser:
On the fourth stage of the Tour of Austria, a tragic death occurred on the descent from the Großglockner. The 25-year-old Norwegian André Drege from the Coop - Repsol team suffered a serious fall in the direction of Heiligenblut. The authorities are routinely investigating the cause of the accident.
The organizers of the Tour of Austria and the race management immediately informed the relatives. After the stage, there was a meeting with all 20 team leaders and the UCI. It was unanimously decided that André's family and his team - all riders and support staff - would make the decision about holding the final stage planned for tomorrow together with the organization.
This decision will be announced tomorrow morning at a meeting with all those responsible from the race management, organization and team leaders.
Thijsje Zonneveld weet schijnbaar ook al hoe het gebeurd is.quote:Op zaterdag 6 juli 2024 22:39 schreef Pino112 het volgende:
[ x ]
Nu zal er echt iets gaan veranderen na deze tweet.
Thijs Zonneveld die op zijn stokpaardje over het nog halfwarme lichaam van Drege springt om de wereld even te laten zien dat Thijs de kritische journalist durft uit te hangen. Dat niemand precies weet hoe en wat er gebeurd is maakt Thijs niet uit. Wat een walgelijk mens.quote:Op zaterdag 6 juli 2024 22:39 schreef Pino112 het volgende:
[ x ]
Nu zal er echt iets gaan veranderen na deze tweet.
quote:Jaka Primozic, renner voor Team Hrinkow Advarics, een continentaal team uit Oostenrijk, was getuige van het dramatische voorval. Hij kan nog niet goed vatten hoe dit kon gebeuren. “Als de enige getuige kan ik met geen woorden omschrijven hoe aangeslagen ik ben”, vat hij aan op zijn Instagrampagina.
“Dit had nooit mogen gebeuren. Een valpartij die niemands fout was. Ik zou alles geven om iets te kunnen veranderen, zodat het nooit zou gebeurd zijn. Mijn gedachten zijn bij de familie en het team van Drege. Rust in vrede en dat de wielerhemel lief voor je mag zijn. Ik kan niet zeggen dat ik je gekend heb. Maar we deelden dezelfde passie. Ik zal verder doen met jou voor altijd in mijn hart”, besluit de Sloveen.
Als het aan Thijs ligt zijn er alleen nog maar wielerwedstrijden op F1 circuits.quote:Op zaterdag 6 juli 2024 23:23 schreef DiegoFuser het volgende:
[..]
Thijs Zonneveld die op zijn stokpaardje over het nog halfwarme lichaam van Drege springt om de wereld even te laten zien dat Thijs de kritische journalist durft uit te hangen. Dat niemand precies weet hoe en wat er gebeurd is maakt Thijs niet uit. Wat een walgelijk mens.
Aanvullende info nu;quote:
quote:Problemen met achterwiel
In een getuigenverklaring aan de Oostenrijkse politie heeft Primo¸ič meer informatie gegeven over het ongeluk. “Jaka zag dat er problemen waren met het achterwiel van Drege’s fiets”, zegt Andreas Lidner van de Oostenrijkse politie in gesprek met het Noorse VG.
“Toen kwam er iets wits uit de band”, doelt Lidner mogelijk op de sealant (een soort melkachtige substantie) die uit tubeless banden spuit als je lek rijdt. Vervolgens is Drege van zijn fiets gevallen, heeft Primo¸ič aan de politie laten weten. De snelheid lag op dit moment tussen de tachtig en honderd kilometer per uur, volgens de getuige. Lindner: “Alles gebeurde binnen enkele seconden.”
Als het zo is gegaan, dan kan het parcours er dus niet veel aan doen. Of gaat Thijs nu pleiten om alle afdalingen, waar je boven de 80 per uur kunt gaan, te schrappen?quote:
Airbags!!quote:Op maandag 8 juli 2024 10:06 schreef Halcon het volgende:
[..]
Als het zo is gegaan, dan kan het parcours er dus niet veel aan doen. Of gaat Thijs nu pleiten om alle afdalingen, waar je boven de 80 per uur kunt gaan, te schrappen?
Je moet het effect van tubelessbanden in afdalingen nu gaan onderzoeken. En daarna eventueel maatregelen nemen voor materiaaleisen in bergetappes.quote:Op maandag 8 juli 2024 10:06 schreef Halcon het volgende:
[..]
Als het zo is gegaan, dan kan het parcours er dus niet veel aan doen. Of gaat Thijs nu pleiten om alle afdalingen, waar je boven de 80 per uur kunt gaan, te schrappen?
Klapband met een gewone binnenband is ook niet altijd een pretje als je met 100 kilometer per uur naar beneden raast.quote:Op maandag 8 juli 2024 11:28 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Je moet het effect van tubelessbanden in afdalingen nu gaan onderzoeken. En daarna eventueel maatregelen nemen voor materiaaleisen in bergetappes.
Chris Mareczko.quote:Op maandag 8 juli 2024 16:08 schreef Pino112 het volgende:
Ondertussen eindigt Froome in de bergetappe van de Sibiu Tour op ruim 25 minuten:
[ afbeelding ]
Ik kan hier enorm van genieten. Hij mag nooit stoppen.quote:Op maandag 8 juli 2024 16:08 schreef Pino112 het volgende:
Ondertussen eindigt Froome in de bergetappe van de Sibiu Tour op ruim 25 minuten:
[ afbeelding ]
quote:
Zelfs Rintje begint dit gênant te vinden.quote:Op maandag 8 juli 2024 16:08 schreef Pino112 het volgende:
Ondertussen eindigt Froome in de bergetappe van de Sibiu Tour op ruim 25 minuten:
[ afbeelding ]
Kansloos op dit tijdritparcours en focus op de Vuelta is de verklaring, geloof ikquote:Op maandag 8 juli 2024 17:49 schreef Koffieplanter het volgende:
Eenheidsworst Roglic durft de confrontatie in Parijs niet aan, of wat is de uitleg achter deze omissie?
Voortaan alle sprintritten in de Giro, Tour en Vuelta dus in Qinghaj.quote:Op maandag 8 juli 2024 19:07 schreef Idisrom het volgende:
In de Ronde van Qinghai zijn de wegen wel breed genoeg voor lange massasprints. Daar hoef je geen drie-kilometerregel in te stellen.
Ik zag de openingsetappe iemand winnen van Alpecin-Deceuninck.
Ramon Sinkeldam werd vierde.
Maar de meeste valpartijen vinden juist op een lange brede weg plaatsquote:Op dinsdag 9 juli 2024 11:12 schreef Halcon het volgende:
[..]
Voortaan alle sprintritten in de Giro, Tour en Vuelta dus in Qinghaj.
Groetjes,
Thijs
OS / [Wegwielrennen] #1 Rondjesrijden in Parijsquote:Op maandag 8 juli 2024 17:49 schreef Koffieplanter het volgende:
Eenheidsworst Roglic durft de confrontatie in Parijs niet aan, of wat is de uitleg achter deze omissie?
quote:Milan Menten werd gediskwalificeerd in Roemenië, maar kan dat niet begrijpen: “Geflikt door Nizzolo”
Anticlimax voor Milan Menten in de Sibiu Cycling Tour. Menten piloteerde zichzelf naar winst in de laatste rit, maar werd na een half uur gediskwalificeerd voor onregelmatig sprinten. “Ik word gediskwalificeerd na een klacht van Nizzolo, die totaal niet gehinderd werd”, klinkt het boos.
Uitzinnig van vreugde op de streep, maar in zak en as een half uur na de finish. Milan Menten zag een zekere en deugddoende zege smelten als sneeuw voor de zon, na een dubbele klacht van Giacomo Nizzolo en zijn team Q36.5 Pro Cycling Team. “Het is niet te geloven”, sakkert de Speer van Rosmeer. “Ik ging van ver aan op de oplopende aankomst. In de laatste bocht vertrok ik in het midden en kwam wat verder aan de buitenkant uit. Niet moeilijk: we vlogen met 50 km/u die bocht in en bovendien kwam de boarding naar binnen. Riley Pickrell van Israel Premier Tech kwam daardoor in de knel te zitten en van hem zou ik een eventuele opmerking wel begrijpen. Maar de klacht kwam van Giacomo Nizzolo - in eerste instantie tweede - die aan de binnenkant zat en totaal niet gehinderd werd. Toch trok hij naar de jury, tot tweemaal toe zelfs. Een eerste klacht werd afgewezen, maar even later ging hij samen met zijn ploegleider opnieuw langs bij de officials. En toen viel de hemel op mijn kop. Ik werd alsnog gedeclasseerd. Onbegrijpelijk, maar ik ben door Nizzolo geflikt.”
Pechseizoen
Het is niet het seizoen van Milan Menten. Een valpartij, corona in juni en nu dus een langverhoopte zege door de neus geboord. “Sorry, maar dit is echt een kloteseizoen. Zeker de manier waarop deze winst me wordt afgepakt kan ik niet appreciëren. Nizzolo is me komen opzoeken en zei dat het niets persoonlijks was. Maar hij had, net zoals ik, al lang niets meer gewonnen en hij zag nu zijn kans om toch een zege binnen te rijven. Echt straf: twee dagen geleden lag ik zelf op koers om te winnen en werd ik gehinderd op 150 meter van de meet. Ik liet het erbij omdat die dingen gebeuren in een spurt. Echt, dit ga ik niet meer laten passeren in het vervolg. Weet je wat nog straffer is? Ik word dus gestraft voor een zogenaamd onveilig manoeuvre. En dit terwijl wij tijdens de wedstrijd op een tweevaksbaan rijden waar tegenliggend verkeer het peloton gewoon tegemoet komt. Ongelooflijk: vrachtwagens, ambulances, vertragende wagens, het kan blijkbaar allemaal in Roemenië. Maar een renner die een sprint wil winnen en in een bocht door de snelheid van zijn lijn afwijkt? Ho maar…”
Traksel had vanmiddag tijdens de Tour uitzending naar aanleiding van dit artikel over Stijn Devolder, om er toen achter te komen dat het over Stijn V. gaat.quote:Op donderdag 4 juli 2024 17:42 schreef wimderon het volgende:
[..]
Sven Vanthourenhout? Stijn Vandenbergh?
Een naam voor de eeuwigheid.quote:Op zondag 14 juli 2024 17:05 schreef Immerdebestebob het volgende:
Een overwinning van Joonas Puuraids @:mani89
Nee, de Volta is dood en begraven. Maak jezelf geen illusies.quote:Op zondag 14 juli 2024 18:26 schreef Mani89 het volgende:
Heeft Afonso Eulálio de potentie om de Volta weer nieuw leven in te blazen @:Koffieplanter ? Dit is wel een fenomeen in wording hoor.
Ayuso wordt straks nog toegevoegd na z’n halve Tour en we zijn een valpartij van Roglic verwijderd van een overtreffende trap van Jumbo van vorig jaarquote:
Pogacar voor de trilogie. Majka voor een stukje arbeid. Een snel herstelde Vine, danwel kopman Sivakov of kopman Soler.quote:Op zondag 14 juli 2024 18:40 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Ayuso wordt straks nog toegevoegd na z’n halve Tour en we zijn een valpartij van Roglic verwijderd van een overtreffende trap van Jumbo van vorig jaar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |