Ook op Reuters staat het nu. Wel een serieuze aanklacht dit, echt alles wordt mooi benoemd.quote:Op maandag 17 juni 2024 21:15 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Bron
Dit lees je heel toevallig niet op de sites die vaccinaties pushde.In steeds meer staten rechtzaken tegen de farmaceuten achter de vaccinaties.
quote:1. Pfizer misled the public that it had a “safe and effective” COVID-19 vaccine.
2. Pfizer said its COVID-19 vaccine was safe even though it knew its COVID-19
vaccine was connected to serious adverse events, including myocarditis and pericarditis, failed
pregnancies, and deaths. Pfizer concealed this critical safety information from the public.
2
3. Pfizer said its COVID-19 vaccine was effective even though it knew its COVID19 vaccine waned over time and did not protect against COVID-19 variants. Pfizer concealed this
critical effectiveness information from the public.
4. Pfizer said its COVID-19 vaccine would prevent transmission of COVID-19 even
though it knew it never studied the effect of its vaccine on transmission of COVID-19.
5. To keep the public from learning the truth, Pfizer worked to censor speech on social
media that questioned Pfizer’s claims about its COVID-19 vaccine.
6. Pfizer’s misrepresentations of a “safe and effective” vaccine resulted in record
company revenue of approximately $75 billion from COVID-19 vaccine sales in just two years.
7. Pfizer’s actions and statements relating to its COVID-19 vaccine violated previous
consent judgments with the State of Kansas.
8. Pfizer’s actions and statements relating to its COVID-19 vaccine violated the
Kansas Consumer Protection Act, K.S.A. 50-623 et seq., regardless of whether any individual
consumer ultimately received Pfizer’s COVID-19 vaccine.
9. Pfizer must be held accountable for falsely representing the benefits of its COVID19 vaccine while concealing and suppressing the truth about its vaccine’s safety risks, waning
effectiveness, and inability to prevent transmission.
Als ik jou was zou ik mijn Telefoon weg leggen.quote:Op woensdag 19 juni 2024 21:32 schreef PSVCL het volgende:
[ x ]
?Covid - An agenda for population control and transhumanism? - Part 1: Variations in the toxicity of the batches?
Als ik jou was zou ik anderen in hun waarde laten.quote:Op woensdag 19 juni 2024 21:36 schreef Wantie het volgende:
[..]
Als ik jou was zou ik mijn Telefoon weg leggen.
Er wordt een link geplaatst, geen mening geventileerd.quote:Op woensdag 19 juni 2024 21:57 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Als ik jou was zou ik anderen in hun waarde laten.
Wil er eigenlijk nog aan toevoegen, waarom denk jij dat anderen hun mening niet mogen ventileren? Waarom denk jij dat jij de wijsheid in pacht hebt. Waarom denk jij dat als iemand iets anders zegt dat in jouw mening fout is dan ook direct fout is?
Zoveel vragen.....
En jij zegt daarop dat diegene zijn telefoon moet wegleggen in jouw ogen, dat klopt toch? Wie ben jij om daarover te oordelen wat iemand leest en post?quote:Op woensdag 19 juni 2024 22:21 schreef Wantie het volgende:
[..]
Er wordt een link geplaatst, geen mening geventileerd.
En je geeft ook geen antwoord op al mijn vragen, ik haal daarbij ook je posts uit het verleden daar even bij. Tevens wil ik je er ook op attenderen dat een bronvermelding ofwel een mening bij een post niet noodzakelijk is bij een post in BNW.quote:Op woensdag 19 juni 2024 22:21 schreef Wantie het volgende:
[..]
Er wordt een link geplaatst, geen mening geventileerd.
Ik geef mijn mening.quote:Op woensdag 19 juni 2024 22:27 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
En jij zegt daarop dat diegene zijn telefoon moet wegleggen in jouw ogen, dat klopt toch? Wie ben jij om daarover te oordelen wat iemand leest en post?
Daarbij staat er een zin onder de post met vraagtekens erbij, en jouw reactie is dan "ik zou mijn telefoon weg leggen als ik jou was".
Kan iedereen dus ook op jouw posts antwoorden dus.
Gelukkig laat jij je gedachtengang niet benvloeden door bepaalde media.quote:Op donderdag 20 juni 2024 07:45 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ik geef mijn mening.
Verder kan iedereen inderdaad op zo'n manier reageren, en dat gebeurt ook regelmatig.
Anyway, als hij bang is voor een brainhack door mRNA vaccins, dan kan hij beter zijn telefoon wegleggen, want juist daarmee is het tegenwoordig zeer eenvoudig een profiel van iemands persoonlijkheid te maken. Verder geeft je mobiel je toegang tot verschillende social media die je gedachtengang kan benvloeden.
En we zien ook in Nederland de gevolgen daarvan: steeds meer mensen verklaren zich soeverein en helpen zichzelf daarmee compleet de vernieling in.
En dat daar niet tegenin mag worden gegaan is zorgelijk.
Kiek, daar wasie al.quote:Op donderdag 20 juni 2024 10:05 schreef Bananenbennie het volgende:
[..]
Gelukkig laat jij je gedachtengang niet benvloeden door bepaalde media.
Hij past je lekker he die slachtofferrol.quote:Op donderdag 20 juni 2024 10:14 schreef Wantie het volgende:
[..]
Kiek, daar wasie al.
Maar daar krijg ik ongetwijfeld de schuld van.
Ja, ik weet dat je daar van geniet.quote:Op donderdag 20 juni 2024 10:23 schreef Bananenbennie het volgende:
[..]
Hij past je lekker he die slachtofferrol.
Ja precies. Standaard elke discussie op bnw proberen te verstoren en meteen de snowflake uithangen als je wat tegengas krijgt. Met je calimero gedrag. Wat een genot.quote:Op donderdag 20 juni 2024 13:07 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, ik weet dat je daar van geniet.
Dus bij deze.
Meteen schelden en persoonlijk worden, wat een genot.quote:Op donderdag 20 juni 2024 13:27 schreef Bananenbennie het volgende:
[..]
Ja precies. Standaard elke discussie op bnw proberen te verstoren en meteen de snowflake uithangen als je wat tegengas krijgt. Met je calimero gedrag. Wat een genot.
quote:Project om Afrika zelf vaccins te laten produceren afgetrapt in Parijs
In Parijs komen vandaag verschillende Afrikaanse staatshoofden, farmaceutische bedrijven en donateurs samen om na te denken hoe er meer vaccins in Afrika zelf geproduceerd kunnen worden. Als medeorganisator van het evenement doet president Macron vandaag niets aan zijn campagne voor de aanstaande Franse verkiezingen.
Voor het vaccinproject is 1 miljard dollar begroot. Van alle vaccins in Afrika wordt slechts 2 procent geproduceerd op het continent zelf. Daar willen de aanwezigen verandering in brengen.
Het probleem werd pijnlijk zichtbaar tijdens de coronapandemie. Toen hamsterden veel rijke landen vaccins en werd op het Afrikaanse continent slechts 7,5 procent van de mensen volledig gevaccineerd.
Vaccinatieorganisatie Gavi, een van de organisatoren van het project, zet zich in voor meer vaccins in verschillende ontwikkelingslanden. Gavi wil vaccinaties tegen twintig ziektes op grotere schaal inzetten in Afrikaanse landen. Hun projecten worden gesteund door onder meer Unicef, de Bill Gates-stichting en de WHO, maar ook door overheden.
https://nos.nl/artikel/25(...)-afgetrapt-in-parijs
Dat soort waanzin hadden we hier toch ook niet?quote:Op donderdag 20 juni 2024 15:16 schreef controlaltendelete het volgende:
Als dat al schelden is kom op zeg. Back on track met een terugblik
[ x ]
Blij dat ik nooit in die waanzin ben meegegaan. Weet nog dat ook hier op FOK! mensen hun boodschappen gingen afspoelen of zelfs in quarantaine zetten.
Calimero.quote:Op donderdag 20 juni 2024 15:04 schreef Questular het volgende:
[..]
Meteen schelden en persoonlijk worden, wat een genot.
Met je steekjes onder water, jij valt nooit mensen af je bent de meest rechtschapen persoon natuurlijk laat me niet lachen. Nu ga je weer op negeer.quote:Op donderdag 20 juni 2024 16:28 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat soort waanzin hadden we hier toch ook niet?
Boodschappen afspoelen....
Ik vind het overdreven, maar in het begin wisten we niet wat er ging komen. Ik ga mensen daar niet over af vallen.
Ik geef duidelijk aan bij welke omstandigheid ik iemand daar niet op af val.quote:Op donderdag 20 juni 2024 17:04 schreef controlaltendelete het volgende:
[..]
Met je steekjes onder water, jij valt nooit mensen af je bent de meest rechtschapen persoon natuurlijk laat me niet lachen. Nu ga je weer op negeer.
Door alleen maar te zeggen dat iemand beter zijn telefoon kan wegleggen geef je niet aan waarom jij die mening hebt. Die geef je nu wel. En dat mag ook jouw mening zijn. Maar iemand domweg dat zeggen zonder onderbouwing kan op verschillende manieren opgevat worden en is daarmee net zo persoonlijk als wat ik in de posts hierboven las. Iemand een Calimero vinden mag natuurlijk, dat zie ik niet direct als schelden.quote:Op donderdag 20 juni 2024 07:45 schreef Wantie het volgende:
En dat daar niet tegenin mag worden gegaan is zorgelijk.
Verhoogt covid het risico op alzheimer?quote:Op vrijdag 21 juni 2024 15:51 schreef Bananenbennie het volgende:
https://academic.oup.com/(...)/7684274?login=false
Zuidkoreaanse studie onderzoekt de associatie tussen COVID-19 vaccinatie en het ontstaan van Alzheimers Disease (AD) en de voorloper ervan, milde cognitieve stoornis (MCI).
Er werd een landelijke, retrospectieve cohortstudie uitgevoerd met behulp van gegevens van de Koreaanse Nationale Zorgverzekeringsdienst.
De studie (gepubliceerd in International Journal of Medicine/Oxford University Press) analyseerde gegevens van een willekeurige 50% steekproef van stadsbewoners van 65 jaar en ouder, in totaal 558.017 individuen. Deelnemers werden verdeeld in gevaccineerde en niet-gevaccineerde groepen, met vaccinaties waaronder mRNA en cDNA vaccins. De studie richtte zich op AD en MCI incidenten na vaccinatie, gedentificeerd via ICD-10 codes, met behulp van multivariate logistische en Cox regressie analyses.
Resultaten
De bevindingen toonden een verhoogde incidentie van MCI en AD bij gevaccineerde individuen, met name diegenen die mRNA-vaccins ontvingen, binnen drie maanden na vaccinatie. De mRNA-vaccingroep vertoonde een significant hogere incidentie van AD (Odds Ratio [OR]: 1.225; 95% Confidence Interval [CI]: 1.025-1.464; p = 0.026) en MCI (OR: 2.377; CI: 1.845-3.064; p < 0.001) vergeleken met de niet-gevaccineerde groep.
Conclusies
Voorlopig bewijs suggereert een mogelijk verband tussen COVID-19 vaccinatie, met name mRNA-vaccins, en verhoogde incidenties van AD en MCI. Dit benadrukt de noodzaak van verder onderzoek om de relatie tussen vaccin-genduceerde immuunreacties en neurodegeneratieve processen te verduidelijken, pleitend voor continue monitoring en onderzoek naar de lange termijn neurologische impact van de vaccins.
[ afbeelding ]
En nu is die andere studie opeens niet meer relevant ofzo? Die laat een duidelijk verschil tussen mRNA-gevaccineerden en ongevaccineerden zien. Dat blijft overeind staan.quote:Op vrijdag 21 juni 2024 20:23 schreef Wantie het volgende:
[..]
Association between Dementia and Clinical Outcome after COVID-19: A Nationwide Cohort Study with Propensity Score Matched Control in South Korea
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8256148/
Zit je net als ik ook al klaar in je oranje pyama voor de TV voor de wedstrijd?quote:Op vrijdag 21 juni 2024 20:45 schreef Bananenbennie het volgende:
Misschien hebben gevaccineerden door hun kapotgespoten immuunsysteem wel vaker Covid en komen daar de verschillen vandaan? Oh nee de "vaccins" waren safe and effective
Dit staat er:quote:Op vrijdag 21 juni 2024 20:30 schreef Bananenbennie het volgende:
[..]
En nu is die andere studie opeens niet meer relevant ofzo? Die laat een duidelijk verschil tussen mRNA-gevaccineerden en ongevaccineerden zien. Dat blijft overeind staan.
BWOH!!! Nu ben ik even sprakeloos..... Ik geloof dat dit de eerste keer zie dat je niet direct iets af doet als onzinquote:Op vrijdag 21 juni 2024 20:54 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dit staat er:
Voorlopig bewijs suggereert een mogelijk verband
Dat staat er inderdaad. Wat is precies je punt?quote:Op vrijdag 21 juni 2024 20:54 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dit staat er:
Voorlopig bewijs suggereert een mogelijk verband
Jij omschrijft dat anders.quote:Op vrijdag 21 juni 2024 20:58 schreef Bananenbennie het volgende:
[..]
Dat staat er inderdaad. Wat is precies je punt?
quote:Op vrijdag 21 juni 2024 20:58 schreef Bananenbennie het volgende:
[..]
Dat staat er inderdaad. Wat is precies je punt?
Gasten echt, gaan we op iedere slak zout gooien? De tekst in het artikel is verder duidelijk genoeg.quote:
Ik omschrijf dat er een duidelijk verschil tussen mRNA-gevaccineerden en ongevaccineerden te zien is. Doet de studie dat niet ofzo?quote:
Valt me wel op dat het richting een bepaald narratief moet gaan, maar dat terzijdequote:Op vrijdag 21 juni 2024 20:58 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
BWOH!!! Nu ben ik even sprakeloos..... Ik geloof dat dit de eerste keer zie dat je niet direct iets af doet als onzinMaar toch nog wel een beetje tegen sputtert
We gaan de goeie kant op mensen.
Ik snap wel wat je bedoelt hoor, maar je moet ook de andere kant van het verhaal proberen te begrijpen. Hier zoekt men naar zaken die je normaal niet in de MSM verneemt. Dat ik jouw artikel afschiet is ook niet waar, daarmee geef ik alleen aan wat jij en een aantal anderen hier al een aantal jaar in BNW doen om te proberen een post als onzin af te doen door de jaartallen/datum van een post erbij te halenquote:Op vrijdag 21 juni 2024 21:13 schreef Wantie het volgende:
[..]
Valt me wel op dat het richting een bepaald narratief moet gaan, maar dat terzijde
Kijk, een artikel dat beweert dat er grafeen in vaccins zit om ons brein te hacken, dat doe ik af als onzin.
Een artikel dat een mogelijk verband legt tussen het vaccin en bijvoorbeeld Alzheimer is een ander verhaal.
Maar wel opvallend dat mijn bericht dat een link tussen Covid en Alzheimer bespreekt wel wordt afgeschoten.
Overigens legt dat bericht uit dat die link niet zomaar gelegd kan worden.
En dit artikel staat niet op zichzelf natuurlijk. Ook andere studies naar bijv. myocarditus en kanker lieten al dergelijke correlaties zien. Toeval? Ik denk het niet. Dus ik ben blij dat je het nu wel serieus wilt nemen.quote:Op vrijdag 21 juni 2024 21:13 schreef Wantie het volgende:
Een artikel dat een mogelijk verband legt tussen het vaccin en bijvoorbeeld Alzheimer is een ander verhaal.
Geef het volk brood en spelen.....quote:Op vrijdag 21 juni 2024 20:50 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Zit je net als ik ook al klaar in je oranje pyama voor de TV voor de wedstrijd?
Moet eerlijk zeggen vroeger vond ik het EK wel leuk, het boeit me echt geen zak meer tegenwoordig![]()
Op zich is het goed dat het vaccin nauw in de gaten gehouden wordt.quote:Op vrijdag 21 juni 2024 21:28 schreef Bananenbennie het volgende:
[..]
En dit artikel staat niet op zichzelf natuurlijk. Ook andere studies naar bijv. myocarditus en kanker lieten al dergelijke correlaties zien. Toeval? Ik denk het niet. Dus ik ben blij dat je het nu wel serieus wilt nemen.
Hier wil ik dan wel weer even op inhaken. Laten we eerlijk zijn, het ruime overgrote deel van de mensen die besmet zijn geraakt hebben niet of nauwelijks symptomen gehad. Voor een kleiner deel was het ernstiger, ik persoonlijk had het al vroeg in 2020 en heb 2 weken gehoest als een zeehond en nog wel een maand of 8 steken in mijn longen gehad. Dikke pech voor mij maar rechtvaardigde dat alle onzin eromheen in mijn ogen? Nee.quote:Op vrijdag 21 juni 2024 22:18 schreef Wantie het volgende:
Wat ik dan vreemd vindt is dat mensen die verre van het vaccin verwijderd zijn gebleven wl kijken naar alle mogelijke gevaren daarvan, maar niet richting wat het virus op langere termijn aan gezondheidsrisico kan betekenen.
En soms ook nog afgeven op mensen die zich ver verwijderd probeerden te blijven van het virus.
Op voorhand kun je dat allemaal niet weten.quote:Op vrijdag 21 juni 2024 22:36 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Hier wil ik dan wel weer even op inhaken. Laten we eerlijk zijn, het ruime overgrote deel van de mensen die besmet zijn geraakt hebben niet of nauwelijks symptomen gehad. Voor een kleiner deel was het ernstiger, ik persoonlijk had het al vroeg in 2020 en heb 2 weken gehoest als een zeehond en nog wel een maand of 8 steken in mijn longen gehad. Dikke pech voor mij maar rechtvaardigde dat alle onzin eromheen in mijn ogen? Nee.
Een nog kleiner deel heeft serieuze complicaties gehad en is gestorven, daarvan weer het overgrote deel waarbij een griep ook het laatste zetje kon geven. Zijn er ook jongeren overleden? Jawel, maar ook dat gebeurd bij de griep. Nu achteraf gezien is het in mijn ogen allemaal overdreven geweest? Ja nog steeds denk ik dat.
Maar goed, ik las ook verhalen van mensen die vrienden zijn kwijtgeraakt vanwege wel of niet laten prikken. Dat is in mijn omgeving totaal niet het geval geweest. Iedereen had zoiets van, doen of niet doen. Nobody cares.
Dus tja, ik weet ook dat een besmetting best wat lange klachten kan veroorzaken. En jij weet ook dat ik het al vroeg gehad heb en daar mijn keus om wel of niet te laten prikken op heb gebaseerd. Maar een echte griep kan ook maandenlang nadien voor klachten zorgen.
Het klopte voor mijn gevoel niet de paniek en daar heb ik mijn keuzes op gebaseerd. En tuurlijk heb ik in de oude topics ook dingen geroepen waarvan ik nu denk "was dat wel nodig?"Ook dat is voortschrijdend inzicht. Denk ook wel dat we daarom met elkaar beter in gesprek kunnen blijven dan elkaar blijven aanvallen. En de beste manier daarvoor is om duidelijk en ook respectvol naar elkaar te communiceren. Het ligt aan beide kampen vrij diep de discussie. Dus met een gesprek op normale manier kunnen we misschien ook wel eens lachen om elkaar over de afgelopen jaren met Covid.
@:Bananenbennie @:Candymannetje @:iedereenznmoederendewerelderachter.
We hebben en doen allemaal te moeilijk denk ik. Lach eens wat meer met elkaar.
Kijk, een compleet antwoordquote:Op vrijdag 21 juni 2024 22:44 schreef Wantie het volgende:
[..]
Op voorhand kun je dat allemaal niet weten.
Er zijn daarnaast ook veel mensen die totaal geen last hadden van de vaccinatie.
Daarvan wordt nu beweerd dat die op langere termijn allerlei complicaties krijgen, van Alzheimer tot Turbo kanker.
Maar het virus wordt gezien als een milde griep, die dat niet kan veroorzaken.
Terwijl virussen wel degelijk schade kunnen aanrichten, ook bij milde symptomen, en ook jaren later nog kunnen bijten.
Bijvoorbeeld iemand die een milde vorm van mazelen heeft gehad kan enkele jaren daarna nog overlijden aan een hersenontsteking.
Covid was een nieuw virus, op voorhand wist niemand daar de gevolgen van.
De een dacht dat het wel los zou lopen, de ander scherm de zich extreem af.
Bij het vaccin zagen we het tegenovergestelde: degenen die bang waren voor de gevolgen van Covid lieten zich inenten, degenen die niet bang waren voor Covid bleken bang voor het vaccin te zijn.
En ik krijg het gevoel dat er nog steeds naar bevestiging wordt gezocht.
Om de aftrap te geven een quote uit jouw post, dit kunnen de vaccins die nooit breed genoeg en lang genoeg getest zijn ook doen over een aantal jaar. We don't know yet.quote:Op vrijdag 21 juni 2024 22:48 schreef loveyoulongtime het volgende:
Bijvoorbeeld iemand die een milde vorm van mazelen heeft gehad kan enkele jaren daarna nog overlijden aan een hersenontsteking.
Klopt, daarom val ik het artikel van Bananenbennie niet bij voorbaat af.quote:Op vrijdag 21 juni 2024 22:54 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Om de aftrap te geven een quote uit jouw post, dit kunnen de vaccins die nooit breed genoeg en lang genoeg getest zijn ook doen over een aantal jaar. We don't know yet.
Dat is ook wel het hele principe van BNW, en geef je gewoon jouw mening erover met een uitleg is er ook niks aan de hand. Dan kan iedereen er ook normaal op ingaan. Maar jij reageert heel vaak met een one liner die als zuigend en vervelend over komt. Daar worden andere users ook moe van. Als je gewoon uitgebreider jouw mening toe licht denk ik dat er ook serieus meer serieuze antwoorden op komen ipv. sneren.quote:Op vrijdag 21 juni 2024 23:05 schreef Wantie het volgende:
[..]
Klopt, daarom val ik het artikel van Bananenbennie niet bij voorbaat af.
In feite weten we het niet.
Tja, nu krijg ik meteen weer een sneerquote:Op vrijdag 21 juni 2024 23:10 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Dat is ook wel het hele principe van BNW, en geef je gewoon jouw mening erover met een uitleg is er ook niks aan de hand. Dan kan iedereen er ook normaal op ingaan. Maar jij reageert heel vaak met een one liner die als zuigend en vervelend over komt. Daar worden andere users ook moe van. Als je gewoon uitgebreider jouw mening toe licht denk ik dat er ook serieus meer serieuze antwoorden op komen ipv. sneren.
Just a friendly advice, jij zit er ook niet op te wachten als ik op iedere post van jou ga reageren met "ow heb je hem weer, die heeft toch niks nuttigs te zeggen en trolt alleen"
Sanp je?
Nee maat, als je dit als sneer ziet kom je niet vaak genoeg buitenquote:Op vrijdag 21 juni 2024 23:57 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, nu krijg ik meteen weer een sneer
Of zet gewoon een keer dat eierdopje van je kop af joh.quote:Op vrijdag 21 juni 2024 23:57 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, nu krijg ik meteen weer een sneer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |