quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:10 schreef Elan het volgende:
[..]
Het doel van de feministische beweging is vanaf begin geweest de seksdrive van mannen te ridiculiseren en ons te onderdrukken
Votes for Women, Chastity for Men, Suffragette.
Als je partner geen zin seks meer wil is het tijd om haar gedag te zeggen of het tijdelijk elders te zoeken. Geen zin mag nooit een excuus zijn.
Zoals Linda de Mol ooit zei: Dan maak je maar zin![]()
Ik denk overigens niet dat het de intentie van die bewegingen was om het seksleven van mannen te verpesten.quote:
Een bijzondere conclusie weer van een bijzonder mannetje.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:17 schreef Elan het volgende:
[..]
Laat jij je maar lekker seksueel onderdrukken door je moderne vriendinnetje.
Dat was het wel. De beweging was (en is) primair gericht op mannelijke onderdrukking.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:17 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ik denk overigens niet dat het de intentie van die bewegingen was om het seksleven van mannen te verpesten.
Wel is het zo dat er veel vrouwen zijn die seks gewoon niet zo bar veel interesseert en dan is het indirect dus wel een gevolg dat er veel minder geneukt wordt en vrouwen door dit soort bewegingen ook excuses vinden om hun man niet meer tegemoet te komen. Dat zie je wel steeds meer terugkomen overal.
Laten we het nou even gezellig houden alsjeblieft.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:18 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Een bijzondere conclusie weer van een bijzonder mannetje.
Whut wat? Iemand begrijpt feminisme verkeerdquote:Op woensdag 12 juni 2024 14:10 schreef Elan het volgende:
[..]
Het doel van de feministische beweging is vanaf begin geweest de seksdrive van mannen te ridiculiseren en ons te onderdrukken
Votes for Women, Chastity for Men, Suffragette.
Als je partner geen zin seks meer wil is het tijd om haar gedag te zeggen of het tijdelijk elders te zoeken. Geen zin mag nooit een excuus zijn.
Zoals Linda de Mol ooit zei: Dan maak je maar zin![]()
Allemaal heel logisch natuurlijk dat Ali allemaal andere meiden neukte toen zijn vrouw hoogzwanger was, die vieze trut zal hem wel niet genoeg seks hebben gegeven. Daarnaast ging hij ook vreemd, maar zal ook wel aan zijn vrouw liggen, die gaf hem niet genoeg vast.quote:
Interessant, dan heb je dus toch gelijk.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:20 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat was het wel. De beweging was (en is) primair gericht op mannelijke onderdrukking.
https://podcasts.ox.ac.uk/votes-women-chastity-men
Zoals Steel Panther mooi heeft geschreven .... my heart belongs to you, but my cock is community property.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:06 schreef Momo het volgende:
[..]
[..]
Jullie denken wel heel makkelijk over vreemdgaan.
Die kende ik niet maar klinkt als een hele verstandige man.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:24 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Zoals Steel Panther mooi heeft geschreven .... my heart belongs to you, but my cock is community property.
Sommige users hier zijn inderdaad van zo'n niveau blijkt
Je ridiculiseert het onderwerp maar de kans op vreemdgaan is een stuk groter tijdens een zwangerschap. 1 of 10 meen ik.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:21 schreef Momo het volgende:
[..]
Allemaal heel logisch natuurlijk dat Ali allemaal andere meiden neukte toen zijn vrouw hoogzwanger was, die vieze trut zal hem wel niet genoeg seks hebben gegeven. Daarnaast ging hij ook vreemd, maar zal ook wel aan zijn vrouw liggen, die gaf hem niet genoeg vast.
Voor de rechter ja, er is nog geen veroordeling. Dus speculeren mag.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:27 schreef Lienekien het volgende:
‘Ali B wegens verkrachting en aanranding voor rechter’, niet voor vreemdgaan.
Kom jij even met mijn vrouw praten?quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:10 schreef Elan het volgende:
[..]
Het doel van de feministische beweging is vanaf begin geweest de seksdrive van mannen te ridiculiseren en ons te onderdrukken
Votes for Women, Chastity for Men, Suffragette.
Als je partner geen zin seks meer wil is het tijd om haar gedag te zeggen of het tijdelijk elders te zoeken. Geen zin mag nooit een excuus zijn.
Zoals Linda de Mol ooit zei: Dan maak je maar zin![]()
Context. Karakter. Grenzen niet respecteren.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:27 schreef Lienekien het volgende:
‘Ali B wegens verkrachting en aanranding voor rechter’, niet voor vreemdgaan.
Oh, ok. Dus die paar users zijn inderdaad alvast zijn gedrag aan het goedpraten.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:34 schreef capricia het volgende:
[..]
Context. Karakter. Grenzen niet respecteren.
20 jaar lang vreemdgaan. Met soms meerdere vrouwen per avond.
En zich niet kunnen verplaatsen in het idee dat een ander iets anders kan ervaren dan hij.
En hij wilde zo graag zijn kant van het verhaal vertellen. Hij had beter kunnen zwijgen.
Ja, ben benieuwd naar de vrouwen waarmee deze users in een relatie zitten.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:21 schreef Momo het volgende:
[..]
Allemaal heel logisch natuurlijk dat Ali allemaal andere meiden neukte toen zijn vrouw hoogzwanger was, die vieze trut zal hem wel niet genoeg seks hebben gegeven. Daarnaast ging hij ook vreemd, maar zal ook wel aan zijn vrouw liggen, die gaf hem niet genoeg vast.
Gebeurt niet alleen hier, Saskia Belleman bijt ook van zich af op Twitter.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:25 schreef miss_sly het volgende:
Is het weer de tijd voor een aantal gefrustreerde mannen om het over (het gebrek) aan seks en de vreselijke vrouwen die maar geen seks willen te hebben?
Mompelt iets over usual suspects.
quote:Ali B haalt weer de Instagram-berichten van Jill aan die hij ontving na het voorval. Hij zegt dat zij contact met hem zocht en dat niets uit die berichten zegt dat zij hem als dader ziet. De kusjes en hartjes rijmen volgens hem niet met haar uitspraken dat hij dominant was en zij zich angstig voelde. Daarom wil hij graag in gesprek met haar. Hij zegt graag naar haar te willen luisteren.
Ja. De dubbele moraal straalt er af.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:35 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Oh, ok. Dus die paar users zijn inderdaad alvast zijn gedrag aan het goedpraten.
Doet ze goed.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:35 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Gebeurt niet alleen hier, Saskia Belleman bijt ook van zich af op Twitter.
Dat is natuurlijk wel vreemd om de dader op deze wijze te benaderen.quote:
En het hele productieteam.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:38 schreef Kuhn het volgende:
In 2014 verbleef Ten Damme in een huis waar ook het hele productieteam van Ali B verbleef "en een paar oude Marokkanen". Haar vriend/manager logeerde elders in een hotel. #AliB
Heel raar dit. Waarom zou je vriend in een hotel slapen en jij in een huis met allemaal Marokkanen?
Nee, hoezo?quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:40 schreef Kuhn het volgende:
[..]
Heel raar ja. Dat je als vriend daar in mee gaat ook...
https://x.com/JanineShow6(...)atjVsg4PgyGkL9A&s=19quote:Hij verklaart dat Ali al handtastelijk was tijdens de parade, hij zou zijn hand onder haar rokje hebben gehad. Dat heeft ze als vervelend ervaren, aldus haar partner. Waarom laat je dan je vrouw meegaan naar Marokko., vraagt Ali zich af.
Je bron ziet er niet erg betrouwbaar uit.quote:
Dit begrijp ik ook echt niet. Ik had echt een andere uiteenzetting van Ali verwacht, met feiten en data e.d. Die Harlequin gaf ook aan vooraf dat ze een "ijzersterk verhaal" hadden. Nou, nog niets van gezien of gehoord.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:37 schreef SEMTEX het volgende:
Hij heeft continue in de media opgegeven dat alles duidelijk zou worden als de rechtszaak zou starten en het enige waar hij mee komt is een narcistisch zelfmedelijden verhaal waarmee hij zijn eigen graf graaft. Heeft niemand die man advies gegeven van tevoren? Dat had Natascha Harlequin moeten doen toch? My god.
Dan heb je niet opgelet, hij heeft voor de pauze uitgebreid betoogt dat tim hofman de kandidaten bewerkt en opgestookt heeft om hun verhaal "anders te beleven", mogelijk heeft hij ze zelfs een vette schadevergoeding voor gehouden.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:37 schreef SEMTEX het volgende:
Hij heeft continue in de media opgegeven dat alles duidelijk zou worden als de rechtszaak zou starten en het enige waar hij mee komt is een narcistisch zelfmedelijden verhaal waarmee hij zijn eigen graf graaft. Heeft niemand die man advies gegeven van tevoren? Dat had Natascha Harlequin moeten doen toch? My god.
Nee, leg dat eens uit. Had ze er van tevoren vanuit moeten gaan dat er wel eens dingen tegen haar wil zouden kunnen gebeuren?quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:42 schreef Kuhn het volgende:
[..]
Is gewoon apart en raar. Kom op zeg. Niet zo naïef
Ja.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:43 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nee, leg dat eens uit. Had ze er van tevoren vanuit moeten gaan dat er wel eens dingen tegen haar wil zouden kunnen gebeuren?
Tja, dat is niet echt een sterk verhaal.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:43 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Dan heb je niet opgelet, hij heeft voor de pauze uitgebreid betoogt dat tim hofman de kandidaten bewerkt en opgestookt heeft om hun verhaal "anders te beleven", mogelijk heeft hij ze zelfs een vette schadevergoeding voor gehouden.
Dat is de kern van zijn verdediging.
Dat heeft ze gewoon zelf gezegd bij Jinek hoor.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:42 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Je bron ziet er niet erg betrouwbaar uit.
Gezellige wereld leef jij dat je als vrouw er maar automatisch vanuit moet gaan dat je verkracht gaat worden als je in een huis slaapt met andere mannen.quote:
Omdat je in een huis met Marokkanen zit terwijl je vriend in het hotel slaapt.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:44 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Waarom had ze daarvan uit moeten gaan?!
Ze is niet voor niks al lang en breed weg bij die vent. Waarschijnlijk stelde relatie toen al weinig voor en wilde ze het er van nemen, letterlijk.quote:
Dan moet je dat fragment plaatsen.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:45 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat heeft ze gewoon zelf gezegd bij Jinek hoor.
Oh, je bent er zoeen.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:45 schreef Kuhn het volgende:
[..]
Omdat je in een huis met Marokkanen zit terwijl je vriend in het hotel slaapt.
Wel als je weet dat een aantal getuigen uit de bewuste aflevering hebben verklaard dat ze hun verhaal anders hebben verteld of anders gekwalificeerd onder druk van de makers.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:43 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Tja, dat is niet echt een sterk verhaal.
Wow..quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:45 schreef Elan het volgende:
[..]
Ze is niet voor niks al lang en breed weg bij die vent. Waarschijnlijk stelde relatie toen al weinig voor en wilde ze het er van nemen, letterlijk.
Ik zag het inderdaad. Triuest dat het moet, maar Belleman laat zich ook niet zo gemakkelijk uit het veld slaan, gelukkig.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:35 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Gebeurt niet alleen hier, Saskia Belleman bijt ook van zich af op Twitter.
Dus als jij in een huis met Marokkanen slaapt, dan wil je verkracht worden?quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:45 schreef Kuhn het volgende:
[..]
Omdat je in een huis met Marokkanen zit terwijl je vriend in het hotel slaapt.
Dat niet letterlijk nee, maar waarom slaap je niet gewoon bij je vriend?quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:48 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dus als jij in een huis met Marokkanen slaapt, dan wil je verkracht worden?
Waarom sliep ze volgens jou dan niet bij haar vriend?quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:49 schreef Kuhn het volgende:
[..]
Dat niet letterlijk nee, maar waarom slaap je niet gewoon bij je vriend?
Kom op mensen. Niet zo naïef.
Die mannen denken ook wel; zo he, slaapt gewoon een dame bij ons in huis (wss met allemaal drank, muziek) etc. terwijl haar vriend in het hotel is.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:50 schreef FlippingCoin het volgende:
Tja het is niet haar schuld, maar in een huis vol Marokkanen slapen als enige vrouw is wel gevaarlijk en dat blijkt wel.
Ik denk eerder dat een aantal mensen die zich hadden gemeld met hun ervaringen gesprekken hebben gehad waarbij ze duidelijk is geworden in welke mate hun nare ervaring over grensoverschrijdend gedrag ging. Veel mensen hebben de neiging om het gebeurde na zo’n ervaring weg te stoppen en te bagatelliseren.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:47 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Wel als je weet dat een aantal getuigen uit de bewuste aflevering hebben verklaard dat ze hun verhaal anders hebben verteld of anders gekwalificeerd onder druk van de makers.
Eentje zegt letterlijk ik heb nooit willen zeggen dat ik verkracht ben.
Weet ik veel. Waarschijnlijk omdat de relatie niet lekker loopt of ze had toch een oogje op iemand anders?quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:50 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Waarom sliep ze volgens jou dan niet bij haar vriend?
Optiefen met je getroll nuquote:Op woensdag 12 juni 2024 14:50 schreef Kuhn het volgende:
[..]
Die mannen denken ook wel; zo he, slaapt gewoon een dame bij ons in huis (wss met allemaal drank, muziek) etc. terwijl haar vriend in het hotel is.
1+1 is 2
Nee, heb je enig idee hoe dat voelt als een man met geweld bij je probeert binnen te dringen?quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:51 schreef TjjWester het volgende:
"Ten Damme spreekt van dwang bij het proberen binnen te dringen. Ze zegt er geen letsel aan over te houden. De verklaringen van Ten Damme verschillen over of de penetratie is gelukt of niet."
Heel opvallend dat ze over dwang is begonnen en geen idee heeft of de penetratie is gelukt.
Waarschijnlijk omdat ze voor de opnames in de villa moest zijn.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:51 schreef Kuhn het volgende:
[..]
Weet ik veel. Waarschijnlijk omdat de relatie niet lekker loopt of ze had toch een oogje op iemand anders?
Heel opvallend hoe jij er direct bovenop springt om haar woorden in twijfel te trekken.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:51 schreef TjjWester het volgende:
"Ten Damme spreekt van dwang bij het proberen binnen te dringen. Ze zegt er geen letsel aan over te houden. De verklaringen van Ten Damme verschillen over of de penetratie is gelukt of niet."
Heel opvallend dat ze over dwang is begonnen en geen idee heeft of de penetratie is gelukt.
Als hij binnen is geweest dan voel je dat echt wel.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:52 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Nee, heb je enig idee hoe dat voelt als een man met geweld bij je probeert binnen te dringen?
Hoe is dit getroll? Uit het feit dat er een rechtzaak is blijkt dat die mannen daadwerkelijk zo dachten. En dat een vrouw die bij hun sliep blijkbaar automatisch er mee instemde dat ze zich aan haar zouden vergrijpen.quote:
Meen je dit nou serieus?quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:51 schreef TjjWester het volgende:
"Ten Damme spreekt van dwang bij het proberen binnen te dringen. Ze zegt er geen letsel aan over te houden. De verklaringen van Ten Damme verschillen over of de penetratie is gelukt of niet."
Heel opvallend dat ze over dwang is begonnen en geen idee heeft of de penetratie is gelukt.
In een huis vol mannen* verkrachting en aanranding komt ook nog ontzettend vaak voor in korpskringen en het is niet alsof het daar stikt van de Marrokkanen.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:50 schreef FlippingCoin het volgende:
Tja het is niet haar schuld, maar in een huis vol Marokkanen slapen als enige vrouw is wel gevaarlijk en dat blijkt wel.
WTF?quote:
Nooit gedacht dat ik dit ooit zou typen maar, dat kan toch ook een heel klein stukje zijn geweest?quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:54 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Als hij binnen is geweest dan voel je dat echt wel.
Het een sluit het ander niet uit natuurlijk, ik denk dat je dat wel begrijpt?quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:55 schreef Nexum het volgende:
[..]
In een huis vol mannen* verkrachting en aanranding komt ook nog ontzettend vaak voor in korpskringen en het is niet alsof het daar stikt van de Marrokkanen.
Marco maakte er een liedje overquote:Op woensdag 12 juni 2024 14:54 schreef TjjWester het volgende:
Als hij binnen is geweest dan voel je dat echt wel.
Misschien is het bij Ali überhaupt maar een heel klein stukje.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:56 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Nooit gedacht dat ik dit ooit zou typen maar, dat kan toch ook een heel klein stukje zijn geweest?
Dwang is het toverwoord in dit dit soort zaken, heel veel zaken gaan kapot omdat dwang niet bewezen kan worden, zoals bij Rietbergenquote:Op woensdag 12 juni 2024 14:53 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Heel opvallend hoe jij er direct bovenop springt om haar woorden in twijfel te trekken.
quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:56 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Dwang is het toverwoord in dit dit soort zaken, heel veel zaken gaan kapot omdat dwang niet bewezen kan worden, zoals bij Rietbergen
Als een bekend slachtoffer zelf nadrukkelijk over dwang begint dan gaan mijn voelsprieten omhoog staan, dat is verdacht.
Kan uiteraard maar dat verklaart niet de wisselende verklaringen daarover.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:56 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Nooit gedacht dat ik dit ooit zou typen maar, dat kan toch ook een heel klein stukje zijn geweest?
JUST THE TIPquote:Op woensdag 12 juni 2024 14:56 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Nooit gedacht dat ik dit ooit zou typen maar, dat kan toch ook een heel klein stukje zijn geweest?
Bij een aantal situaties bestaat er geen verschil van mening over de vraag of het gebeurt is maar hoe het gekwalificeerd moet worden.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:58 schreef LaDaDiDa het volgende:
Onderbuik gevoel, maar ik denk dat hij het wel echt heeft gedaan.
Ellen zat vroeger in de band Soviet Sex, samen met Peter Klashorst. Ze traden regelmatig op tijdens ClubLove feestjes en waren lid van de inside posse van Micha Klein.... dat draaide om veel en vrije liefde zeg maar.... dus ja er werd in die tijd veel en vaak aan Ellen gefriemeld door jan en alleman.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:01 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ellen staat ook bekend om haar quote dat ze het normaal vond dat vroeger iedereen aan haar friemelde. Zou haar achteraf statement ook met een flinke korrel zout nemen.
Ja, en?quote:Op woensdag 12 juni 2024 15:01 schreef okzbow het volgende:
[..]
Ellen zat vroeger in de band Soviet Sex, samen met Peter Klashorst. Ze traden regelmatig op tijdens ClubLove feestjes en waren lid van de inside posse van Micha Klein.... dat draaide om veel en vrije liefde zeg maar.... dus ja er werd in die tijd veel en vaak aan Ellen gefriemeld door jan en alleman (oa ook Martijn Krabbe).
Ten Damme is een slimme vrouw, die weet dat het OM alleen kans maakt als ze "dwang" kunnen bewijzen.quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:57 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..], wat je zegt is dat het verdacht is als iemand het over dwang heeft bij een verkrachting.
![]()
Ook misstanden kun je opkloppen.quote:Op woensdag 12 juni 2024 13:05 schreef Momo het volgende:
[..]
Voice gate en die hele giftige cultuur opgeklopt noemen lol.
DAt weet je uit ervaring?quote:Op woensdag 12 juni 2024 14:54 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Als hij binnen is geweest dan voel je dat echt wel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |