Heb je dat weer in de pocket! 💪🏻quote:Op dinsdag 11 juni 2024 11:41 schreef ChildoftheStars het volgende:
Moeders was op visite
Was gezellig en leuk en ze heeft me de hemel in geprezen over hoe schoon en netjes mijn huis nu is
Is barman niks voor jou?quote:Op dinsdag 11 juni 2024 15:24 schreef Barbusse het volgende:
Ik had geen zin meer en ben maar op een terrasje gaan zitten.
Is mss niet het beste ideequote:
Ach... je drankwaren moeten dan toch getest worden, ik zie er geen probleem inquote:
Oh fuck noquote:
Maar... het is niet goed voor de business als alles door de barman wordt opgedronken.quote:Op dinsdag 11 juni 2024 19:17 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ach... je drankwaren moeten dan toch getest worden, ik zie er geen probleem in![]()
zoals je een magere chef niet moet vertrouwen, vertrouw ik een nuchtere barman (m/v) niet
Ik heb Barb meegemaakt met een drankje opquote:Op dinsdag 11 juni 2024 19:26 schreef Sally het volgende:
[..]
Maar... het is niet goed voor de business als alles door de barman wordt opgedronken.
en... een dronken barman kan mss ook niet meer goed schenken
Och... 50% in de barman (m/v) en 50% in de klant toch?quote:Op dinsdag 11 juni 2024 19:26 schreef Sally het volgende:
[..]
Maar... het is niet goed voor de business als alles door de barman wordt opgedronken.
en... een dronken barman kan mss ook niet meer goed schenken
quote:Op dinsdag 11 juni 2024 19:33 schreef Monsterkoekie het volgende:
[..]
Ik heb Barb meegemaakt met een drankje opwordt hij nog gezelliger van
quote:Op dinsdag 11 juni 2024 19:37 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Och... 50% in de barman (m/v) en 50% in de klant toch?
Dus *niet* goed voor de businessquote:Op dinsdag 11 juni 2024 19:41 schreef Tegan het volgende:
Iedereen gratis shotjes geven, ik zie dit ook wel voor me.
Sowieso een slecht idee om van een hobby je werk te maken.quote:Op dinsdag 11 juni 2024 19:46 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Gewoon niet een eigen bar beginnen, maar in een goedlopende bezig gaan
ach... ik leef ook op hobby's zonder problemenquote:Op dinsdag 11 juni 2024 20:05 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Sowieso een slecht idee om van een hobby je werk te maken.
Dat is toch juist de droom?quote:Op dinsdag 11 juni 2024 20:05 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Sowieso een slecht idee om van een hobby je werk te maken.
Precies. Dat maakt het leuk. Want het is niet je werk.quote:Op dinsdag 11 juni 2024 20:09 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
ach... ik leef ook op hobby's zonder problemen
Och krijg geld en ik hobbyquote:Op dinsdag 11 juni 2024 20:11 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Precies. Dat maakt het leuk. Want het is niet je werk.
Daarom is het ook goed, omdat er geen verband is.quote:Op dinsdag 11 juni 2024 20:13 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Och krijg geld en ik hobby
niet een één op één - verband, maar soit
quote:Op dinsdag 11 juni 2024 20:22 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Daarom is het ook goed, omdat er geen verband is.
quote:Op dinsdag 11 juni 2024 19:33 schreef Monsterkoekie het volgende:
[..]
Ik heb Barb meegemaakt met een drankje opwordt hij nog gezelliger van
Die twee gecombineerd. Mensen overhalen mooie muziek te kopen terwijl ze een lekker wijntje drinken...quote:Op dinsdag 11 juni 2024 20:36 schreef Barbusse het volgende:
Nu moet ik wel zeggen, als ik een eigen zaak begin wordt het een platenzaak, geen kroeg
No no no no, I'll fuck that up completelyquote:Op dinsdag 11 juni 2024 20:37 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Die twee gecombineerd. Mensen overhalen mooie muziek te kopen terwijl ze een lekker wijntje drinken...
Deed me even denken aan mijn jeugd (niet dat ik toen dronk btw) maar het met vrienden in de platenzaak zitten, singeltjes luisteren en zakgeld aan uitgeven... Was zo leukquote:Op dinsdag 11 juni 2024 20:38 schreef Barbusse het volgende:
[..]
No no no no, I'll fuck that up completely
Heerlijk he?quote:Op dinsdag 11 juni 2024 20:41 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Deed me even denken aan mijn jeugd (niet dat ik toen dronk btw) maar het met vrienden in de platenzaak zitten, singeltjes luisteren en zakgeld aan uitgeven... Was zo leuk
Dat doe ik nog vaak hoor. Er zit hier ook een zaakje dat alleen 2e hands vinyl verkoopt, van 3 euro t/m 5.000 euro voor collector's items. Heerlijk vind ik dat.quote:Op dinsdag 11 juni 2024 20:51 schreef ChildoftheStars het volgende:
Toch het sentiment dat weggevallen is. YouTube Music en concurrenten zijn heel handig en fijn. Alleen de sfeer van in de platenzaak hangen is verloren gegaan
Kan ik me voorstellen ja! Heerlijkquote:Op dinsdag 11 juni 2024 21:02 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dat doe ik nog vaak hoor. Er zit hier ook een zaakje dat alleen 2e hands vinyl verkoopt, van 3 euro t/m 5.000 euro voor collector's items. Heerlijk vind ik dat.
Goede muziek is niet leeftijdsgebondenquote:
Ze houdt van Portishead dus ze heeft haar goede muzieksmaak al meer dan bewezen.quote:Op dinsdag 11 juni 2024 21:04 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Goede muziek is niet leeftijdsgebonden
Dat bedoel ikquote:Op dinsdag 11 juni 2024 21:07 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Ze houdt van Portishead dus ze heeft haar goede muzieksmaak al meer dan bewezen.
Dat ben je al, mallerdquote:Op dinsdag 11 juni 2024 21:07 schreef Monsterkoekie het volgende:
[..]
Mag ik dan het eerste poesje zijn?
quote:Op dinsdag 11 juni 2024 21:15 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dat bedoel ik
[..]
Dat ben je al, mallerd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |