Mario heeft vakantiequote:Op zondag 9 juni 2024 17:36 schreef spapaars het volgende:
Is @:mario390 nog aanwezig?
Of met die modderstroom in Oostenrijk afgevoerd?
Hier op de keukenapparatuur WIFI (zat er ook standaard op) Monteur alles geïnstalleerd.. vervolgens veel problemen met de WIFI in huis... Bugje, alle WIFI weer uitgezet op de apparaten niet dat ik er ook maar iets aan had.quote:Op zaterdag 8 juni 2024 20:29 schreef spapaars het volgende:
Goedenavond.
Naast meubels hebben we in de nieuwe woning ook een nieuwe koel-vriescombinatie en wasmachine aangeschaft.
Eigenlijk afscheid genomen van alles, voor een nieuw avontuur.
Maar raad eens, die krengen van koelkast en wasmachine (de oude na 14 jaar trouwe dienst geschonken aan het grof vuil ophaaldienst) hebben wifi, ik weet niet eens wat ik ermee moet/kan doen, en/of het nut daarvan inzie.
Goed voor ze gezorgd al die tijdquote:Op dinsdag 11 juni 2024 02:11 schreef KinKiJan het volgende:
Kitten update; morgen gaan ze weg.
Vroeger dan normaal gesproken bij huiskatten zou mogen/moeten, maar omdat ze in het wild geboren zijn, zelfstandig kunnen eten van mijn voer en hun 'stoelgang' goed werkt kunnen ze ondergebracht worden is dat wel het beste nu.
Ze zijn mij inmiddels gewend, ik kan ze oppakken en ze komen ook gewoon naar mij toe (ze weten dat tikken op een schoteltje eten oplevert haha!). De postbode vindt ze ook leuk, maar naar hem blazen ze. Maar ze beginnen steeds verder weg te lopen en de boel te verkennen. Ik kan ze niet 24/7 in de gaten houden en er is een straat vlakbij, ik moet ze soms al zoeken en een platgereden kitten (hoe lomp het ook klinkt) wil ik niet aantreffen.
Op de plek waar ik altijd voer neerzet komt een vangkooi voor moeders om haar te laten helpen, hoewel nog steeds schuw komt ze wel steeds dichterbij, denk ook omdat ze ziet dat ik die kittens gewoon zelf naar me toe laat komen en verder eigenlijk met rust laat, maar ik ben geen kat, dus dat is een aanname. Heb er wel vertrouwen in dat het deze keer wel gaat lukken.
Toch wel een last van m'n schouders, en helemaal met zo'n kloteweer, die zitten maar buiten en 's morgens het eerste wat ik doe is kittens tellen en op zoek gaan als ik er een mis
Het is very rustig hier.quote:
Ja ik was hier ook al een paar dagen niet meer komen kijken.quote:
Kan je lekker even tot rust komen 🤣quote:Op dinsdag 11 juni 2024 10:02 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
Ja ik was hier ook al een paar dagen niet meer komen kijken.
Komt wellicht wel weer. En anders is dit een hele rustige sc
Ben er ook blij mee, zulk klein spul kun je niet los laten lopen.quote:Op dinsdag 11 juni 2024 09:50 schreef Kissingbird het volgende:
Goedemorgen hiero
[..]
Hier op de keukenapparatuur WIFI (zat er ook standaard op) Monteur alles geïnstalleerd.. vervolgens veel problemen met de WIFI in huis... Bugje, alle WIFI weer uitgezet op de apparaten niet dat ik er ook maar iets aan had.
[..]
Goed voor ze gezorgd al die tijd![]()
Mooi dat ze goed terecht gaan komen en dat ze gaan proberen moeders te laten helpen ook.
Kl*te dat je wat aan je schouders hebt en daar gister veel last van had.
Hey JK 😘quote:
Zie nog steeds het nut ervan niet in.quote:Op dinsdag 11 juni 2024 09:50 schreef Kissingbird het volgende:
Goedemorgen hiero
[..]
Hier op de keukenapparatuur WIFI (zat er ook standaard op) Monteur alles geïnstalleerd.. vervolgens veel problemen met de WIFI in huis... Bugje, alle WIFI weer uitgezet op de apparaten niet dat ik er ook maar iets aan had.
Handig voor mensen die vergeten dat ze de wasmachine aan hebben gezet 😉quote:Op dinsdag 11 juni 2024 11:28 schreef spapaars het volgende:
[..]
Zie nog steeds het nut ervan niet in.
Zie zo wel wanneer de was is gedraaid, daar hoef ik geen bericht over te krijgen, en voor de koelkast is het net zo overbodig, dat ding stel je eenmalig in op -18 en +4 en klaar.
Zodra wifi de was voor je ophangt en het voedsel uit de koelkast kan bereiden schakel ik het wel in.
Dat soort mensen zijn gegarandeerd ook vergeten wat WIFI betekent.quote:Op dinsdag 11 juni 2024 15:49 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Handig voor mensen die vergeten dat ze de wasmachine aan hebben gezet 😉
quote:Op dinsdag 11 juni 2024 15:51 schreef spapaars het volgende:
[..]
Dat soort mensen zijn gegarandeerd ook vergeten wat WIFI betekent.
whaaa was vanmorgen nog niet goed wakkerquote:Op dinsdag 11 juni 2024 11:06 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Ben er ook blij mee, zulk klein spul kun je niet los laten lopen.
Maare.. schouders? Bedoelde dat de last van m'n schouders weg is zodra ik geen kittens meer hoef te tellen 's morgens
Ik zag allen het nut in van wifi op de inductieplaat.. om hem op kinderslot te zetten als ik het vergeet en niet thuis ben.. Kat heeft er een handje aan om op die plaat te gaan liggen.. zet hem dus ook wel eens per ongeluk aanquote:Op dinsdag 11 juni 2024 11:28 schreef spapaars het volgende:
[..]
Zie nog steeds het nut ervan niet in.
Zie zo wel wanneer de was is gedraaid, daar hoef ik geen bericht over te krijgen, en voor de koelkast is het net zo overbodig, dat ding stel je eenmalig in op -18 en +4 en klaar.
Zodra wifi de was voor je ophangt en het voedsel uit de koelkast kan bereiden schakel ik het wel in.
Wij hebben het op de lampen,dat vind ik wel handig.quote:Op dinsdag 11 juni 2024 17:19 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
Ik zag allen het nut in van wifi op de inductieplaat.. om hem op kinderslot te zetten als ik het vergeet en niet thuis ben.. Kat heeft er een handje aan om op die plaat te gaan liggen.. zet hem dus ook wel eens per ongeluk aan![]()
Op de vaatwasser heb ik ook wifikan me niet voorstellen dat iemand zoiets gebruikt?
of wat jij zegt op de koelkast
Wel handig als je kids hebt. Kan je ook zien als ze er wat uitpikken 🤣quote:Op dinsdag 11 juni 2024 18:35 schreef KinKiJan het volgende:
Je hebt van die koelkasten met een camera erin, kun je in de winkel kijken of je nog wat nodig hebt. Maar dat doe ik meestal sowieso wel voor ik naar de winkel ga, en bij twijfel kan een extra pak melk of zo geen kwaad. Vind het allemaal wat overbodige luxe.
quote:Op dinsdag 11 juni 2024 21:11 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Wel handig als je kids hebt. Kan je ook zien als ze er wat uitpikken 🤣
Ik zei tegen mijn kinderen toen er ijsjes gepikt waren dat ik een camera in de vriezer had en altijd kon zien wie er gepikt had. Dus kregen ze een kans om te zeggen wie had gedaan had. Het heeft geholpen nooit meer ijsjes gejat 🤣quote:
Mijn broertje vertikte het het altijd om toe te geven.Dus kregen we alle 3 straf.quote:Op dinsdag 11 juni 2024 21:30 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik zei tegen mijn kinderen toen er ijsjes gepikt waren dat ik een camera in de vriezer had en altijd kon zien wie er gepikt had. Dus kregen ze een kans om te zeggen wie had gedaan had. Het heeft geholpen nooit meer ijsjes gejat 🤣
Ze zijn behoorlijk duur, dus ik weet nog niet of ik die dure wifi-lampen ga kopen of die ik met een gewone knop aan de muur kan dimmen of feller maken.quote:Op dinsdag 11 juni 2024 18:05 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Wij hebben het op de lampen,dat vind ik wel handig.
Herkenbaar! Mijn broer en ik verraadde elkaar nooit als we iets geflikt hadden ondanks straf voor 3. M'n zus daarentegen noemde al een naam voordat ma de vraag 'wie heeft..' kon afmakenquote:Op dinsdag 11 juni 2024 22:11 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Mijn broertje vertikte het het altijd om toe te geven.Dus kregen we alle 3 straf.
Dat herken ik wel. Was bij ons net zo. Mijn zus was sneakyquote:Op dinsdag 11 juni 2024 22:11 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Mijn broertje vertikte het het altijd om toe te geven.Dus kregen we alle 3 straf.
Zijn kinderen niet altijd de grootste verraders?quote:Op woensdag 12 juni 2024 02:19 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Herkenbaar! Mijn broer en ik verraadde elkaar nooit als we iets geflikt hadden ondanks straf voor 3. M'n zus daarentegen noemde al een naam voordat ma de vraag 'wie heeft..' kon afmaken
quote:Op dinsdag 11 juni 2024 21:30 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik zei tegen mijn kinderen toen er ijsjes gepikt waren dat ik een camera in de vriezer had en altijd kon zien wie er gepikt had. Dus kregen ze een kans om te zeggen wie had gedaan had. Het heeft geholpen nooit meer ijsjes gejat 🤣
Gecondoleerd Ice.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 06:05 schreef Iceage het volgende:
Hallo,
Ik ben er nog. Er zitten een aantal dingen flink tegen. Had ineens ook bericht plotseling onverwacht overlijden van een collega waarmee ik heel veel heb samen gewerkt. Daardoor heb ik momenteel niet zoveel zin of behoefte om te posten.
Met de poes hier is alles in orde. Medicatie (thiamacare) slaat goed aan. Te goed zelfs dosering na bloedonderzoek de helft minder nu.
Ze is een lastige eetster maar dit gaat er heel goed in en vind ze heerlijk. Bestel meestal bij bol of zooplus maar het ligt ook gewoon oa bij de Jumbo.
https://www.vitakraft.nl/producten/snacks/liquid-snack-multipack/
Take Care!
Oh bestaat dat ook nog. Beterschap Dot.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 08:09 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Gecondoleerd Ice.
Ben er zelf ook niet veel. corona heeft mij goed te pakken.
Ja helaas wel had er zelf niet eens aan gedacht tot iemand zei heb je wel een test gedaan.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 08:14 schreef engine het volgende:
[..]
Oh bestaat dat ook nog. Beterschap Dot.
Beterschap dotquote:Op vrijdag 14 juni 2024 08:17 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja helaas wel had er zelf niet eens aan gedacht tot iemand zei heb je wel een test gedaan.
Had het echt goed te pakken. En door de hoge koorts kreeg ik boezemfibrileren.
Thnx
Dank je.quote:
Heel veel beterschap gewenst en een snel herstel.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 08:09 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Gecondoleerd Ice.
Ben er zelf ook niet veel. corona heeft mij goed te pakken.
Wees blij. Ik had het ook nog niet gehad. Zeg net elders had even de was op gevouwen drijfnat van het zweten tshirt kon ik uitwringen.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 10:03 schreef spapaars het volgende:
[..]
Heel veel beterschap gewenst en een snel herstel.
Het is er dus nog steeds, mijn zus heeft het al 3x gehad.
Ik gelukkig niet, maar ja, ik heb ook nog nooit in mijn leven een griep gehad.
Gecondoleerd Ice, zulke berichten zijn altijd naar.quote:Op vrijdag 14 juni 2024 06:05 schreef Iceage het volgende:
Hallo,
Ik ben er nog. Er zitten een aantal dingen flink tegen. Had ineens ook bericht plotseling onverwacht overlijden van een collega waarmee ik heel veel heb samen gewerkt. Daardoor heb ik momenteel niet zoveel zin of behoefte om te posten.
Met de poes hier is alles in orde. Medicatie (thiamacare) slaat goed aan. Te goed zelfs dosering na bloedonderzoek de helft minder nu.
Ze is een lastige eetster maar dit gaat er heel goed in en vind ze heerlijk. Bestel meestal bij bol of zooplus maar het ligt ook gewoon oa bij de Jumbo.
https://www.vitakraft.nl/producten/snacks/liquid-snack-multipack/
Take Care!
Beterschap!quote:Op vrijdag 14 juni 2024 10:06 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Wees blij. Ik had het ook nog niet gehad. Zeg net elders had even de was op gevouwen drijfnat van het zweten tshirt kon ik uitwringen.
3x is veel he kleinzoon ook al 3 keer.
Thnxquote:Op vrijdag 14 juni 2024 10:20 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Beterschap!
Kreeg het begin dit jaar voor het eerst. Ben op af en toe een verkoudheidje na eigenlijk ook nooit ziek, maar deed haast 3 weken de dagelijkse dingen op automatische piloot en lag voor de rest vooral plat
Hoop het ook voor je!quote:Op vrijdag 14 juni 2024 11:33 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Thnx
O 3 weken hopelijk gaat het hier wat sneller. Ik lig ook het grootste deel van de dag en dat is niets voor mij.
Swiebertje, ja dat was een heel leuk programma.quote:Op zaterdag 15 juni 2024 03:16 schreef spapaars het volgende:
Dit maken ze niet meer, was te jong om dit bewust mee te maken, maar wat leuk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |