Een beetje vroeg, maar vooruit.quote:
Jij geniet duidelijk van het leven.quote:Op vrijdag 7 juni 2024 12:02 schreef maxi-mus het volgende:
Ik neem een bolletje met hagelslag, één met filet americain en één met kaas.
En een gebakken eitje.
quote:Op vrijdag 7 juni 2024 12:11 schreef Coco het volgende:
[..]
Fok is unaniem tegen Gini.
Gini en Koeman liggen samen in bed.
Wappie Wout blijft zich maar voortplanten
Depay en Frimpong snoeren mondjes.
Zweetband.
Terug van huisarts. Niet lopend. Waarom zou je 500 meter strompelen als je op staatskosten luxueus voor de deur wordt opgehaald en voor de deur wordt afgezet ? Lekker profiteren nu het nog kan. Nieuwe medicatie voor m'n klompvoet, dus straks verdomme weer op eige houtje. De kadetjes rosbief/kaas smaken er niet minder om.quote:
En hoe gaat het met @JR-Style-93 ?quote:Op vrijdag 7 juni 2024 12:40 schreef onlogisch het volgende:
Hoe zou het met @:Sked zijn?
Ik vrees inmiddels voor het ergste
Ik zie ze ineens als een tsunami in de wijken verschijnen.quote:Op vrijdag 7 juni 2024 12:51 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Als ik aan de macht kom worden mensen met een fatbike gedeporteerd.
Zelfs in Friesland rijden ze op die dingen, zonder uitzonderingen tuig en tokkies.quote:Op vrijdag 7 juni 2024 12:54 schreef Coco het volgende:
[..]
Ik zie ze ineens als een tsunami in de wijken verschijnen.
Stuur Sked dan gewoon een appje.quote:Op vrijdag 7 juni 2024 12:40 schreef onlogisch het volgende:
Hoe zou het met @:Sked zijn?
Ik vrees inmiddels voor het ergste
quote:Op vrijdag 7 juni 2024 12:51 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Als ik aan de macht kom worden mensen met een fatbike gedeporteerd.
Ach over 2 jaar zie je geen fatbikes meer. De kwaliteit van die dingen is om te huilen, en het volk wat zo'n fatbike heeft, die hebben de centen niet zo'n ding fatsoenlijk te onderhouden.quote:Op vrijdag 7 juni 2024 12:54 schreef Coco het volgende:
[..]
Ik zie ze ineens als een tsunami in de wijken verschijnen.
Goed punt. Je ziet die lui ook denken dat ze vet stoer zijn op hun fatbike terwijl iedereen hoopt dat ze hem om een boom heen vouwen met dodelijk afloop.quote:Op vrijdag 7 juni 2024 12:58 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
[..]
Ach over 2 jaar zie je geen fatbikes meer. De kwaliteit van die dingen is om te huilen, en het volk wat zo'n fatbike heeft, die hebben de centen niet zo'n ding fatsoenlijk te onderhouden.
Weer zo'n eendagsvlieg voor trendgevoelige mensen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |